Marilyn Monroe (1 czerwca 1926 - 5 sierpnia 1962)

Keep Corgis and Look Regal | The Queen's life in pictures - http://elizabethii.tumblr.com

+

.

+++

mała poprawka: 1 czerwca 1926 - 4 (czwarty) sierpnia 1962

Przypominamy tylko ku przestrodze

.

przed złym żywotem

.

.

Marilyn ma profil na rebelyi? :D WOW

The Żmiąca effect.

Fajna laska była.

Nie to co współczesne wieszaki, które nawiały z Auschwitz.

Wir kapitulieren nicht!

E tam, dla nas to jak rysunek. Nierzeczywista.

Raz powiedziałem - zawsze powiedziałem

.

.

+

Pół zartem, pół serio czy Mężczyźni wolą blondynki istnie dość dawno widziałem, ale co to ma do rzeczy?
Jest dla mnie równie odległa jak Apolonia Chałupiec czy Wilhelm Zdobywca.

.

ADMINUUUU!!!!!!!!!!!!!!

- Świat jest liczbą, powiedział Pitagoras, ale ty, Kessler, jesteś tylko zerem, przeraźliwym zerem, odosobnionym zerem - zawołał ze złością Myszkowski. - Napijmy się - zaproponował Moryc, który zwykle słuchał tylko.

Nie bardzo widzę tu wybór...
Jest iluzją albo - jak kto woli - martwa.

.

W granicach ludzkich mozliwości pokonanie dystansu przestrzeni jest i tu właśnie jest kwestia mojego wyboru, czy mi się zachce czy nie. A dystansu czasu nie przeskoczę...

.

E tam. Tyle jej co starego celuloidu. Gdyby to sie spaliło, to tylko kubki Warhola by zostały sia.

.

Może błądzę, ale zawsze robiła na mnie wrażenie lekkiego przygłupa...

.

Magnetofon też jest genialny...

.

Mnie komedianci nie fascynują a tym bardziej nie mam zamiaru im składać hołdów.

.

No jasne. Ludzie którzy niewiele do życia wnoszą poza rozrywką awansowali do rangi jakichś bóstw.

.

Z odległości lat jeszcze lepiej widać, jak "wielki świat" napompował, przeżuł i zniszczył tę nieszczęsną kobietę.
A i nie wszyscy mężczyźni gustują w takim typie kobiety- z mojego punktu widzenia, show business wyciągnął z niej na wierzch wszystko, co najgorsze, zdusił wszystko, co najlepsze.
Warto obejrzeć "Skłóconych z życiem".

stopka rozmiar 45

.

.

O w morwor...
Nie powstała w mojej głowie myśl żeby w takich górnolotnych kategoriach to rozpatrywać.

.

+

Ja rozumiem, że można kogoś uwielbiać, ale to już ociera się o trollowanie.....
??>
Angielszczyzny się brzydzę, ale przeprosiny przyjmuję.???>

stopka rozmiar 45

.

+

O praeclarum diem, cum in illud divinum animorum concilium coetumque proficiscar cumque ex hac turba et conluvione discedam!

.

Napisał/a: a marilynist - monroeistco za prostactwo, umysłowe

Raczej poczucie realizmu.

.

Człowieku-znajdź sobie obiekt uwielbienia w realnym życiu!

stopka rozmiar 45

Napisał/a: a marilynist - monroeistto dla Kolegi też realizm=fantazmat z Photoshopa? smutne...

Właściwie to ona aktualnie wygląda jeszcze gorzej, przypuszczam...

Napisał/a: a marilynist - monroeistpopatrz buraku w oczy kobiecie na zdjęciu wklejonym w pierwszym wpisie

Właśnie popatrzyłem. Miałem co najmniej kilka koleżanek o takich oczach. W ogóle cała buzia fajna, ładna, ciepła, zalotna, ale zwykła.

+

marilynist Ty tak poważnie?

„Dios, Patria, Fueros, Rey”

Rówieśnice :)

Keep Corgis and Look Regal | The Queen's life in pictures - http://elizabethii.tumblr.com

A tam, gdyby nie to Happy Birthday pamietne, to skończyła by w Burger Kingu na zmywaku...

Napisał/a: Phantom

Mnie komedianci nie fascynują a tym bardziej nie mam zamiaru im składać hołdów.

Nie żartujmy. Taki Steve Martin to mastah-blastah warsztatu aktorskiego. Martin Simpson ekranu. :)))
Zagra wszystko, kontrolując ciało od małego palca u nogi do najdłuższego włosa w nosie.

Św. Józefie, dziękuję za opiekę i proszę o dalszą!

Jedyną kobietą tak totalnie?

W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział." (J 14,1-3 :)

Napisał/a: Pref de ZooZagra wszystko

No OK, ale to tylko ciekawostka, a nie powód do czołobitności.

.

Napisał/a: Pref de ZooZagra wszystko

No OK, ale to tylko ciekawostka, a nie powód do czołobitności.

Szacunek dla czyjegoś rzemiosła. Normalne w normalnym społeczeństwie. Swoją drogą, czy ciekawe251 co by się działo, jakby ktoś tu napisał o tym, że szacunek dla rolników jest absurdalny, bo ziemię spulchniać każdy kretyn potrafi.

- Świat jest liczbą, powiedział Pitagoras, ale ty, Kessler, jesteś tylko zerem, przeraźliwym zerem, odosobnionym zerem - zawołał ze złością Myszkowski. - Napijmy się - zaproponował Moryc, który zwykle słuchał tylko.

Ej a gdzie moja fotka z posta otwierającego?! Złodzieje!!!

Wklejam nową.

Napisał/a: Pompeia Plotina

Ej a gdzie moja fotka z posta otwierającego?! Złodzieje!!!

Wklejam nową.

sesja Eisenstaedta jest zjawiskowa :-)

Napisał/a: a marilynist - monroeistzatem ostatecznie tym co "wniosła" MM nei była rozrywka - rozrywka była tylko wehikułem - była to pewna perspektywa na prawdę, taka, która wcześniej nie była dostępna, a która jest bardzo cenna

O kurde, ale odjazd.

We belong to the Church militant; and she is militant because on earth the powers of darkness are ever restless to encompass her destruction - Pius XII

Napisał/a: Pantelej

marilynist Ty tak poważnie?

Kulega się przyzna, że się zabujał w babce z fotki i tyle.
Bo dorabianie do tego metafizyki trąci już odjazdem. :))))

Św. Józefie, dziękuję za opiekę i proszę o dalszą!

Napisał/a: Pref de Zoo się zabujał w babce z fotki

Ze starej fotki przedstawiającej nieżyjącą kobietę. Zboczeniec...

Napisał/a: Plankton Drążący Rebelkę(Wolfwind) szacunek dla rolników jest absurdalny, bo ziemię spulchniać każdy kretyn potrafi.

To niech spulchnia. Ta czynność jest niezbędna do wyżywienia również autora takiego poglądu, a aktorstwo nie.

Napisał/a: Pref de ZooKulega się przyzna, że się zabujał w babce z fotki i tyle.
Bo dorabianie do tego metafizyki trąci już odjazdem. :))))

to (być może tylko odrobinę) bardziej skomplikowane, niczego nie dorabiam, metafizyka mi się narzuca, może ja tak mam, mimotyczna natura?

być może to w moim przypadku nietypowa ekspresja kryzysu wieku średniego (aka "odjazd"), ale faktem jest, że w MM bujają się tak faceci, jak i małe dzieci i stare baby, wcale nie lesby, wiek i płeć zdają się nie mieć znaczenia, tak było wtedy i jest nadal po 50 latach

skąd to się bierze? moim zdaniem to jest pytanie metafizyczne, może nie?

Napisał/a: a marilynist - monroeist w MM bujają się tak faceci, jak i małe dzieci i stare baby,

Nekromani...
To się pewnie jakos leczy. Nienormalne jest kochać się w trupie.

.

czy nazwałbyś "nekromanem" np. małego chłopca, który zostawia pod poduszką cukierki dla Marilyn na wypadek gdyby zeszła do niego w nocy z nieba?

autentyczna historia, nie moja, chłopiec wyrósł na normalnego faceta

To w czym ludzie "się kochają" w tym wypadku, to fikcja. Kreacja ekranowych ról.
To niemal tak jak kochać narkotyczne wizje.

Napisał/a: a marilynist - monroeistchłopiec wyrósł na normalnego faceta

Chwała Bogu!
Dziecku trudno się dziwić, ale dorośli???

Napisał/a: Phantom To w czym ludzie "się kochają" w tym wypadku, to fikcja. Kreacja ekranowych ról.
To niemal tak jak kochać narkotyczne wizje.

dlaczego akurat wizje? dlaczego nie dzieło sztuki? zresztą świadczyłoby to o wielkości sztuki

ale nie chodzi tylko ani przede wszystkim o role ekranowe

+

.

Kolego MM, się Kolega wogle tymi docinkami nie przejmuje. Ja jestem tak samo popieprzona na punkcie Królowej Elżbiety II, jak Kolega na punkcie Marilyn Monroe. I wszyscy mogą mi naskoczyć tam, gdzie mnie mogą w dupę pocałować.

Napisał/a: Pompeia Plotinapopieprzona na punkcie Królowej Elżbiety II

Ja też. :)
Dlatemu chce kubek z królową! Niech mi ktoś kupi!

Napisał/a: Pompeia Plotina Ja jestem tak samo popieprzona na punkcie Królowej Elżbiety II,
Ale czemu? Nie widzę niczego, co wyróżniałoby tę kobietę od innych, żadnych specjalnych zasług dla ludzkości. Nawet jako przykład dla plebsu też wypada średnio. Skąd zatem ta fascynacja?

Napisał/a: Malkontent Skąd zatem ta fascynacja?

Bo jest reliktem dawnych, dobrych czasów.

Bez znaczenia teraz.

Sentymentalne znaczenie ma. :)

sobie Kulega znalazł przykład, proponuję zorientować się zamiast forować przesądy i wyznawać plotki

sugeruje kolega, że te romanse i rozwody to jeno plotki i prowokacje służb specjalnych?

została zamordowana i tyle

Jakieś dowody czy znowu lecimy bombami helowymi i Prezydentem w kokpicie?

Strzelając do katechonów przyspieszasz Paruzję!

Napisał/a: Groza Symetrii Jakieś dowody

Za duzo piła, nadużywała leków uspokajających - nie ona pierwsza i nie ostatnia w tym światku.
Niedawno ta śpiewająca murzynka sie utopiła w wannie po nieczeźwemu jak pamiętacie...

.

Napisał/a: Pompeia PlotinaKolego MM, się Kolega wogle tymi docinkami nie przejmuje. Ja jestem tak samo...

dzięki :-)

Pasuje - otwarcie i zamknięcie... Białe i czarne. Ciepłe i zimne. Żywa i martwa...

Napisał/a: Malkontent

Napisał/a: Pompeia Plotina Ja jestem tak samo popieprzona na punkcie Królowej Elżbiety II,
Ale czemu? Nie widzę niczego, co wyróżniałoby tę kobietę od innych, żadnych specjalnych zasług dla ludzkości. Nawet jako przykład dla plebsu też wypada średnio. Skąd zatem ta fascynacja?

Bo jest ostatnią prawdziwą Królową. Majestat, godność i piękno. Jest piękna pod każdym względem, także fizycznie, mimo że niewiele pozostało Jej do setki.

Bije z Niej światło.

Napisał/a: Pompeia PlotinaBo jest ostatnią prawdziwą Królową

A kubka jak nie mam, tak nie mam... :/

Jak se będę zamawiać, to wezmę i dla Ciebie, Fantomasu!

Napisał/a: Pompeia Plotinato wezmę i dla Ciebie

O, Bóg zapłać dobra kobieto! A planujesz zamówić kubek?

Planuję planuję, ale żem biedna, to poczekam trochę, aż po Jubileuszu ceny spadną :)

To pewnie nie jest szczególnie drogie. :)

Ale będzie jeszcze tańsze :) A ja planuję wziąć parę rzeczy, więc zaoszczędzę więcej. Kaszubski łeb :P

To wpadnijcie z Alfredem na zlota...

.

Krusejder, dziękuje ci. Jestem wolna

To wpadnijcie z Alfredem na zlota...

Bez Lubego nigdzie nie pojadę, a on nie może :)

Napisał/a: Pompeia Plotinaon nie może

Złam mu rekę, to będzie mógł... :)

Napisał/a: Pompeia Plotinaon nie może

Złam mu rekę, to będzie mógł... :)

Panie, toć on mnie jedną ręką jest w stanie obezwładnić! Nie da rady...

Napisał/a: Pompeia PlotinaNie da rady...

Niewiasty sa zmyślne. Poczekaj aż uśnie czy cuś i wtedy upuść żelazko albo młotek. ;)

No ale jak tak można Ukochanemu krzywdę zrobić :(

Reliktem dawnych dobrych czasów to był Franciszek Józef, a Elżbieta to jest ewentualnie przykładem protestanckich uzurpatorów ;)

We belong to the Church militant; and she is militant because on earth the powers of darkness are ever restless to encompass her destruction - Pius XII

Napisał/a: Pompeia Plotina krzywdę zrobić

Ale dla jego dobra... :)

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.