... modlitwą, bo proza życia przytłacza i myśli kretyńskie do łba wpadają. Plany się sypią a perspektywy marne. Bóg zapłać.

It takes a Iong time far a mouse to realize he's in a trap, but once he does, something inside him never stops trembling.

+

A ufać śmią w Jezusa moc i Marii - Te - buntowniki?!...

+

+

Aby trafić do piekła - nie trzeba robić nic, aby trafić do nieba - trzeba się napracować

+

Przyjaciele, których nie miałem Których w biedzie sobie zmyśliłem Opowiedzą wam, że kochałem A to przecież znaczy, że żyłem

Bądź wola Twoja +

+

+

"Bogu się służy tylko wówczas, kiedy Mu się służy tak, jak On chce" Św. Ojciec Pio z Pietrelciny

+++

¡Madre mía del Pilar, antes morir que pecar!

+++

+

Zemstą szlachetnego człowieka jest przebaczenie.Nie jestem szlachetna.

+

Zdrowaś Mario! +

+

Camino-Surco-Forja

+

+

+
ps1
dziś czysciłem poste restante, doszło!
dzięki!
ps.2
za inwokację to nawet wszyscy domownicy dziękują ;-)

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

+

Trybunał zasiadłszy, prezydent zaintonował Veni Creator, a deputaci duchowni i niektórzy świeccy wtórowali, jako wielu z palestry i pacjentów, że po całym rynku słychać było głosy.

+

Davila: Człowiek wystarczjąco odżywiony przystosowuje się do każdego poniżenia.

Podbije prośbę nachalnie, bo rady sam nie dam...

It takes a Iong time far a mouse to realize he's in a trap, but once he does, something inside him never stops trembling.

+

+

Somewhere there must be a realm between, a realm akin to that ultimate realm where motion becomes rest and rest motion- Yukio Mishima

chopie....
+++
za Ciebie i Twoich

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

+++

PS. To prawda!

+++

+++

+

Something Wicked this Way Comes..

+

Фашизм не пройдет - он на веки останется со мной

+++

+

+++

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

+

Mortadela raz!...

+

Nie lękam się tego, co mogą mi zrobić ludzie, kiedy mówię prawdę. Boję się tego, co zrobiłby mi Bóg, gdybym skłamał. Św. Jan Bosko

+

ech...

bolszewika goń

+

Nie zwycięży chora siła libertyńsko-agnostycka, Polska tysiąc lat już była, jest i będzie katolicka.

15.oo +++

+

Christus Vincit

+

Camino-Surco-Forja

+

+

+

+

Davila: Człowiek wystarczjąco odżywiony przystosowuje się do każdego poniżenia.

+

Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili

+

+

KŻRFF XIII Róża

+++

+

+

Spraw prezent wyjątkowej osobie: http://www.pulchra.pl

+

Mortadela raz!...

+

+

Camino-Surco-Forja

+

"Z Wołoszynami poczciwey rozmowy nie masz, bo plemię złodzieyskie, tedy wszelką gadkę zaczynay dawszy wprzódy w pysk"

+

Ezra, w górę serca! +

i wątek :) +++

+

Ultima Frontiera

+

Camino-Surco-Forja

Zmuszonym podbić. Źle jest.

+

Przyjaciele, których nie miałem Których w biedzie sobie zmyśliłem Opowiedzą wam, że kochałem A to przecież znaczy, że żyłem

+++

Kyrie eleison, daj mi nowe serce...

osz kurdesz!
++++

za Ciebie i Twoich
+++

+

.

Zdrowaś Mario...+

+

+

+

+

+

Skończyłem, rozpoczynaj.

+

А с поpтpета бyдет yлыбаться нам Железный Феликс

+++

+

+

Camino-Surco-Forja

+

Coś nowego a działa! -> www.gloria24.pl

+

Pani to Dorothy Harris, a ja jestem Forrest Gump

ech

+

o 15.oo +++

+

Mortadela raz!...

+

+

Camino-Surco-Forja

+++

+

I cisza jest na wysokościach. I dymi mgłą smoleński las.

+

Strzelając do katechonów przyspieszasz Paruzję!

+

"Ulica Miła wcale nie jest miła. Ulicą Miłą nie chodź, moja miła."

+

καρδίαν καθαρὰν κτίσον ἐν ἐμοί ὁ θεός καὶ πνεῦμα εὐθὲς ἐγκαίνισον ἐν τοῖς ἐγκάτοις μου

+

Zemstą szlachetnego człowieka jest przebaczenie.Nie jestem szlachetna.

+

+

+

+

+

Camino-Surco-Forja

+

+

+

Po zwycięstwie Tuska każda rodzina dostanie pół świni, a jak komuś będzie mało to jeszcze po ryju...

+

+

+

PS. To prawda!

+

+

Zanim powiesz "Feministki do kopalni!" pomyśl, że żadna kobieta się nią nie urodziła.

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.