http://uzdrawiamy.com.pl/?p=537

Żydzi! Nie wolno wam stosować rasizmu ze względu na przynależność do żydowskiego plemienia !!!
7 2 9 - prefiks kodu kreskowego produktów pochodzących z Izraela.
Dział PESELI warszawskiego MSWiA popełnił poważne nadużycie swoich kompetencji wobec całego Narodu Polskiego w ten sposób,
że pracownicy tego działu – oznakowali znaczkiem 729 (produktów pochodzących z Izraela),
lub tylko 79 PESEL każdej osoby – z pochodzeniem żydowskim – zameldowane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
To oznacza, że:
- Polacy w Polsce zostali oszukani na niesłychaną skalę
- Polska znajduje się pod okupacją ludzi wywodzących się, jak produkty
oznakowane 729 – z Izraela, a więc – żydów.
- pod okupacją żydów znajdują się urzędy państwa polskiego, służba zdrowia,
banki, media, resztki gospodarki, kadra naukowa wielu szkół i uczelni,
sądownictwo i policja, resztki Wojska Polskiego, kultura i sztuka.
Można zapytać – a gdzie są Polacy?
Polacy Narodowości Polskiej są w Polsce dyskryminowani, poniżani
i prześladowani na tysiące bolesnych sposobów. Z życia politycznego
- prawdziwi Polacy zostali wykluczeni wskutek oszustw wyborczych
- notorycznie popełnianych zarówno przez starszych i doświadczonych, jak i przez młody żydowski „narybek”.

Wiele milionów Polaków pojechało na emigrację z Polski, za pracą i chlebem.
PESEL
to skrót od
Powszechnego Elektronicznego Systemu Ewidencji Ludności.
Rejestr PESEL prowadzony jest od 1979 roku. Od 2007 roku wprowadzono w Polsce
następny rodzaj numerów PESEL – tzw. PESEL 2.
7 2 9 – prefiks kodu kreskowego produktów pochodzących z Izraela
Cyfry …729 występują jako szczególne „hasło”
w strukturze numerów ewidencyjnych PESEL ludności żydowskiej.

Hasło to potwierdza, że osoba z tym „hasłem” jest – produktem z Izraela – czyli Chazar-żydem.
W Peselach u niektórych Chazar-żydów – występuje jakby „pół hasła” – czyli 79 (bez 2)
Ale u większości żydów – występuje jednak hasło dla całego produktu z Izraela.

CYFRY 6, 8 jako cyfry „doskonałe” w kabalistycznej numerologii – opuszczają, czyli – nie biorą ich pod uwagę. Obecność tych cyfr w żydowskich numerach – jest normą, tradycyjnie tam występują – u żydów.
Sumowanie mniejszych cyfr, aby uzyskać wyższe – nie przebiega chaotycznie, ale ma swoją kolejność.
Sumować można cyfry sąsiednie „wolno stojące”, cyfry przód-tył, oraz cyfry położone „jak w elipsie”.

Ponieważ: CYFRY 6, 8 jako cyfry „doskonałe” w kabalistycznej numerologii – opuszczamy … czyli
nie bierzemy ich pod uwagę – również cyfry stojące w obrębie sumowanej cyfry „doskonałej”
– można uznać za „wolno-stojące” – i traktować tak, jak TWORZĄCE CIĄGŁOŚĆ CYFR – np. hasło produktów pochodzących z Izraela.

Cała strona cymesik, Dextimusowi polecam galerię zdjęć:
http://uzdrawiamy.com.pl/?page_id=6

"Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. "
gen. Mgła

niebożę urodzone 6 czerwca 1966 lub 8 sierpnia 1988
lub 29 lipca każdego roku

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Strona embraera? :D

"Mother, Emily Katz who was born, Emilia Kaczorowska named later". Ja mówić po angielski. :D

りす いす れべるや!!!

Nie jestem.

Dobrze by było gdyby coś się stało abym był chociaż w miarę dobrze zapamiętany, także i tu - nierasowyfotograf

jestes pewien? Zobacz po przykładach, tam trzeba jeszcze sumowac niekóre cyfry by wyszło. Szczerze mowiąc ja się pogubiłem :D

"Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. "
gen. Mgła

りす いす れべるや!!!

podobno to jakas ginekolog z Rzeszowa

gen. Mgła

Hihi niezależna używa tej strony jako fotozrodelka

http://niezalezna.pl/8489-jak-zginal-dyrektor-kancelarii-tuska

りす いす れべるや!!!

Ja mam 4254 zatem 2 + 5 = 7 i 5 + 4 = 9.
Co teraz będzie?! ;D

Raz powiedziałem - zawsze powiedziałem

trza zapuścic pejsy

gen. Mgła

Obrzezać się też?!!!

Pół hasła - bingo!

no wiesz, to się rozumie samo przez się

gen. Mgła

K....! Wyrzucam dowód i nie będę miał Pesla!

Ja chyba też jestem, ale nie wiem na pewno. Co mam teraz zrobić?..

Ja mam siódemkę i dwójkę, jak dodam wyjdzie dziewiątka. To znaczy idzie mi być 7 i 2 w ukryciu 9. Zatem jestem zakamuflowana opcja żydowska. Wiecie co, patrząc na wypociny tej pani ginekolog zaczynam rozumieć niechęć kobiet do odwiedzin lekarzy tej specjalności.

Vincent przez te wszystkie lata wiedział co robi, nie podpadając pod PESEL (i PSL tyż)

"dla Polski nic nie ma nie"

OJCKP

Pani Wróbel twierdzi też, że Tutek został zestrzelony przy pomocy HAARP. :)

りす いす れべるや!!!

Tajniki tej numerologicznej „wiedzy” są niemiłosiernie skomplikowane i pokrętne – jak wszystko, co wymyślają Chazar-żydzi; (np. formularze w różnych urzędach – PIT, formularze w ZUS, a nawet w całości przez nich wymyślony – Traktat Lizboński itd.).

:DDDDDD

Светило солнышко и ночью, и днём, не бывает атеистов в окопах под огнём...

Kurka, strasznie skomplikowane. Nie ma jakiegoś kalkulatora do obliczania żydowskości z pesla?

Król jest jedyną obroną ludu przed tyranią. W tym przed najgorszym z tyranów - ludem samym.

test wacka, pardon Jacka Kurskiego, może być stosowany jedynie przez brzydszą połowę ludzkości

Długo się będziecie onanizowali jakimś chorym umysłowo nieszczęśnikiem? Czy to podnosi samopoczucie? Ja rozumiem, że dzieci są okrutne i lubią naśmiewać się z nieszczęścia, ale to chyba nie ten wiek, prawda?

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu. (St. Lem)

Napisał/a: christophlub 29 lipca każdego roku

lub 29 lutego każdego roku

Czasem się zastanawiam, czy takie osoby mają pewne rzeczywiste problemy? A może to celowe prowokowanie właśnie tych zakulisowych koszernych/illuminatów, ewentualnie służb niższego szczebla?

Tak patrzę na stronę i myślę "Ale zrypane w głowie ma kobieta".
Tak patrzy leming na co drugą stronę w stylu niezależnej czy "Ale mają zrypane w głowach".

Mój system RPG Science Fiction www.glebiaprzestrzeni.pl

Nie ma tutaj nic śmiesznego. GazWyb używa pani ginekolog jako siedemset dwudziestego dziewiątego dowodu na polski antysemityzm.

Napisał/a: Gutta Cavat

Długo się będziecie onanizowali jakimś chorym umysłowo nieszczęśnikiem? Czy to podnosi samopoczucie? Ja rozumiem, że dzieci są okrutne i lubią naśmiewać się z nieszczęścia, ale to chyba nie ten wiek, prawda?

Ta nieszczęśna kobieta idzie dalej w tropieniu Żydów. Wytropiła go w osobie Jana Pawła II, któregio matka według niej była Żydówką. Niestety z nieszczęścia tej kobiety korzysta GW, która robi z tego dzisiaj wielką aferę. Tak jak wcześniej różne fiksacje ludzi wykorzystywały media głównego nurtu relacjonując wydarzenia na K.P.

Krzyczeli, żeśmy stumanieni...

GC, vdB i kasztelanka OK

I cisza jest na wysokościach. I dymi mgłą smoleński las.

Bo przeciez powszechnie wiadomo że żadnych żydów w Polsce nie ma i nie mają na nic wpływu.

Napisał/a: nielenin

Bo przeciez powszechnie wiadomo że żadnych żydów w Polsce nie ma i nie mają na nic wpływu.

Sprawdź lepiej swój PESEL.

りす いす れべるや!!!

Hmm, zawsze podejrzewałem, że o. Rydzyk to iluminati:

"logo Wyższej Szkoły Kultury Społ. i Medialnej w ToruniuMasoński uchwyt masońskich dłoni - palcamitajne symbole masonerii Illuminati"
http://uzdrawiamy.com.pl/?p=1031

"Families! Our families determine who we are, determine what we're not. How we relate to other people is based on the way we relate to the members of our families. No wonder the world's so fucked up" – Augustus Hill

w sumie... w dziedzinie dechrystianizacji Polski nie ma sobie równych...

gen. Mgła

>>lub 29 lutego każdego roku
2011 też?

gen. Mgła

biedna kobieta +

przekreślony krzyż :S

Kurczę, mam w PESEL-u 1 X 7, 1 X 2 i 1 X 9, choć nie pod rząd. ;)
/idzie zapuszczać pejsy/

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.