Grom z jasnego nieba. Nadzieja raczej mała. Pozostała już chyba tylko modlitwa.

+

Kościołowi szkodzą najbardziej nie jego przeciwnicy, lecz „letni” chrześcijanie.
Benedykt XVI

+

+

Signum magnum apparuit in caelo : mulier amicta sole, et luna sub pedibus eius, et in capite eius corona stellarum duodecim. Apocalypsis Ioannis.

.

oczywiście, wszystkim życzę dobrze, ale niektórym z daleka

+

Obudź się Polsko ! Zasłużyłaś na więcej niż PO-paprańców !

+

Mortadela raz!...

+

А с поpтpета бyдет yлыбаться нам Железный Феликс

+

PS. To prawda!

+

+

- Świat jest liczbą, powiedział Pitagoras, ale ty, Kessler, jesteś tylko zerem, przeraźliwym zerem, odosobnionym zerem - zawołał ze złością Myszkowski. - Napijmy się - zaproponował Moryc, który zwykle słuchał tylko.

+

And shepherds we shall be, for Thee my Lord for thee, power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. We shall flow a river forth to thee, and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris +

+

+

I cisza jest na wysokościach. I dymi mgłą smoleński las.

+

Nadchodzi Drugi Wielki Kryzys! Inwestujcie w srebro!

+

+

Trust me, I'm the fitter

+

+

Jest gorzej niż myślałem. :|

Kościołowi szkodzą najbardziej nie jego przeciwnicy, lecz „letni” chrześcijanie.
Benedykt XVI

+++!

¡Madre mía del Pilar, antes morir que pecar!

"Pan Bóg przeszkadza", mąż się nawrócił i "Pan Bóg przeszkadza". Nic, że sakrament małżeństwa (ważny). Nic to. Tak naprawdę "Jestem niewierząca". "To nie mój świat". Do tego poważne uwikłanie. New Age, okultyzm, nieprzecięte więzi z przeszłości. "Nie kocham", "Nie wierzę", "Chce być sama". Ponury spektakl, w którym mąż jest tylko widzem.

+

Jezu ufam Tobie!

Benedykt XVI

+

Mój system RPG Science Fiction www.glebiaprzestrzeni.pl

+

I cisza jest na wysokościach. I dymi mgłą smoleński las.

+

+

+

+++

¡Madre mía del Pilar, antes morir que pecar!

+++

+

KŻRFF XIII Róża

+

+++

In Te, Domine, speravi; non confundar in aeternum!

+

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.