Tagi:
zadyma, będzie, ruskie, maszerują,
Ale się będzie działo… Poproście kolegów kibiców z innych miast to przyjadą wspomóc walczącą stolicę. Rosjanie chcą marszu w Warszawie podczas Euro.

Rosjanie, którzy będą przebywać w Polsce w trakcie Euro 2012 chcą uczcić swoje święto narodowe i maszerować w Warszawie 12 czerwca. Hanna Gronkiewicz-Waltz powiedziała, że władze Warszawy czekają na wpłynięcie oficjalnego wniosku w tej sprawie.

  • Związek Kibiców Rosyjskich zwrócił się do nas z prośbą o umożliwienie przemarszu 12 czerwca – poinformował Dariusz Drzał, oficer łącznikowy policji, z którym rozmawiała TVN 24. Tego dnia odbędzie się w Warszawie mecz Polska-Rosja, a Rosjanie chcieliby odbyć marsz przed meczem. Komenda stołeczna przygotowała 4, 5 alternatywnych tras w zależności od ilości kibiców, a minister Joanna Mucha powiedziała, że „jest pełna możliwość zabezpieczenia takiego marszu”. – To będzie zagwarantowane – dodała.

12 czerwca to Dzień Rosji. Tego dnia w 1990 roku I Zjazd Deputowanych Ludowych RSFSR podjął decyzję o suwerenności Rosji. Dokładnie rok później odbyły się pierwsze wybory prezydenta Rosji.


pobawimy się w scenariusz? co się stanie jak kilka tysięcy rusków wyjdzie na ulicę Warszawy w swoim marszu? Ja pier*olę trzeba było wjechać do Warszawy w 44 jak wybuchło powstanie. Ale się zagotowałem

Za Katyń, za Grodno, za Wilno i Lwów zapłaci czerwona hołota.
1 2 >

TowarzyszWieslaw 28.05.2012 21:12
źródełko: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rosjanie-chca-marszu-w-warszawie-podczas-euro-gron,1,5144425,wiadomosc.html

Za Katyń, za Grodno, za Wilno i Lwów zapłaci czerwona hołota.

Malkontent 28.05.2012 21:17
No mówię. Symboliczna defilada zwierzchności. Putin w loży prezydenckiej a ruscy kibole w marszu na ulicach Warszawy! W takiej sytuacji tylko wygrana z Ruskimi może rozładować ten symbolizm, ale w tę wygraną wątpię.

Iacomus Tersytes 28.05.2012 21:18
a Starucha na wszelki pożarny słuczaj zamkli

Pan jest inteligent, pan się chce opierdalać

Malkontent 28.05.2012 21:19
Jak nisko, kuźwa, trzeba było upaść, żeby do tego dopuścić.

Znak 28.05.2012 21:19
kolejna prowokacja Tuska – może się uda.

Malkontent 28.05.2012 21:19
Napisał/a: Iacomus Tersytes
a Starucha na wszelki pożarny słuczaj zamkli

Za dużo skurwysynom mógł nabruździć.

Dmitar_Zvonimir 28.05.2012 21:20
Napisał/a: Malkontent wygrana z Ruskimi
Wygrana, dodajmy, na ulicy…
Za dom spremni!

Malkontent 28.05.2012 21:21
Napisał/a: Dmitar_Zvonimir Wygrana, dodajmy, na ulicy…
Nie, wystarczy ta na murawie. Ta na ulicy będzie przegraną, bo armia zomowców do niczego nie dopuści. Policja przeciw własnym obywatelom w obronie wrogich demonstrantów. To już lepiej niech oni sobie idą bez przeszkód.

Phantom 28.05.2012 21:22
To jakieś szaleństwo…

Raz powiedziałem – zawsze powiedziałem

TowarzyszWieslaw 28.05.2012 21:23
↓www.youtube.com/watch?v=ovlvjOoTi7s

Za Katyń, za Grodno, za Wilno i Lwów zapłaci czerwona hołota.

zenekben 28.05.2012 21:23
Jeśli dojdzie do zadymy to będą pałować Polaków nawet wtedy gdy ruscy będą rozrabiać dlatego lepiej z daleka od tej imprezy.

Nielenin 28.05.2012 21:24
Dajcie spokój, niech sobie idą!

Malkontent 28.05.2012 21:24
Napisał/a: zenekben
Jeśli dojdzie do zadymy to będą pałować Polaków nawet wtedy gdy ruscy będą rozrabiać dlatego lepiej z daleka od tej imprezy.

Dokładnie!!! Podwójne upokorzenie.

TowarzyszWieslaw 28.05.2012 21:24
Napisał/a: Malkontent
Napisał/a: Dmitar_Zvonimir Wygrana, dodajmy, na ulicy…
Nie, wystarczy ta na murawie. Ta na ulicy będzie przegraną, bo armia zomowców do niczego nie dopuści. Policja przeciw własnym obywatelom w obronie wrogich demonstrantów. To już lepiej niech oni sobie idą bez przeszkód.
tu żadne zomo nie pomoże jak się ludzie wkurwią, i to nie będą tylko kibice, ale w to wszystko wjadą „moherowe berety” i będzie pozamiatane

Za Katyń, za Grodno, za Wilno i Lwów zapłaci czerwona hołota.

ocalony 28.05.2012 21:26
PrOwokacja.

Tutaj warto zrobić historyczny przytyk że co drugi folksdojcz był real-polityk

KAnia 28.05.2012 21:27
z tą prowokacją można by sobie łatwo poradzić – wystarczy, żeby Polacy umówili się, że tego nie zauważają, a jeśli ktokolwiek znalazłby się w pobliżu tego przemarszu, odwraca się tyłem
ale to tragedia – że trzeba wydobywać z lamusa metody na czasy rozbiorów i okupacji

TowarzyszWieslaw 28.05.2012 21:27
może jest to prowokacja. oni nie mają pojęcia z kim zaczynają. i się przeliczą

Za Katyń, za Grodno, za Wilno i Lwów zapłaci czerwona hołota.

zenekben 28.05.2012 21:28
Niech ruscy nawalą Polskich zomowców a Polscy kibole i mohery nich się trzymają z daleka, ruscy jak nie znajdą przeciwnika to będą nawalać zomowców a tusk się ośmieszy.

Furia del Cartel (Otis) 28.05.2012 21:30
Napisał/a: TowarzyszWieslaw
może jest to prowokacja. oni nie mają pojęcia z kim zaczynają. i się przeliczą

No. I w świat pójdzie przekaz „pokojowa demonstracja Rosjan zostala zaatakowana przez faszystowsko-kaczystowskich kibiców z Polski”

Ese compa ya esta muerto, nomas no le han avisado.

Piranha 28.05.2012 21:31
Nie do pomyslenia…

Zemstą szlachetnego człowieka jest przebaczenie.

Nielenin 28.05.2012 21:34
A wiecie ilu Omonowców i żołnierzy przyjedzie z kacapskimi kibicami? 🙂 Spoko, ja też nie wiem, ale mówię wam że lepiej dać spokój i niech sobie idą. Pustka i cisza wokół tego marszu będzie najlepsza. Zresztą ten marsz to nie wszystko. Potem jest jeszcze ich powrót z meczu i przejazdy do noclegów.

Dmitar_Zvonimir 28.05.2012 21:35
A z tymi koszulkami z napisem „Moskwa 1612 – Warszawa 2012” to prawda?

Za dom spremni!

Traianvs 28.05.2012 21:35
Myślę, że będzie to doskonała okazja, aby dołączająjący się spontanicznie do Rosjan kolorowy tłum ogłosił powołanie nowej partii „Wybór Rosji”, pod patronatem ambasady rosyjskiej, z Danielem Olbrychskim jako honorowym przewodniczącym.

Hell is empty and all the devils are here.

TowarzyszWieslaw 28.05.2012 21:36
jeżeli pojawią się jeszcze oddziały OMONu na ulicach, ja to wszystko pier*olę, wyciągam biało-czerwoną opaskę po dziadku i jadę do Warszawy

Za Katyń, za Grodno, za Wilno i Lwów zapłaci czerwona hołota.

……. ………. 28.05.2012 21:36
Zawieszam swój bojkot FR i aż się muszę wypowiedzieć: rzucam wszystko i jadę. Nie będzie ruda kurwa przyzwolenia kacapom robić na manifestowanie swojej antypolskości w mojej Warszawie.

  • Dlaczego Brygada Kumpello nie dostała jeszcze bana na FR ? – Bo mają „plecy”.

zenekben 28.05.2012 21:38
Wcale bym się nie zdziwił gdyby nie było rozkazów i planów z KGB jak pokazać Polakom kto naprawdę rządzi w Warszawie. Pamiętaqcie na MN jak kibole krzyczeli pod ambasadą moskali „ruska ku…a” a oni są pamiętliwi… Chcą nawalić Polaków. Trzeba ich unikać i nie dać się sprowokować nie dość ze tusk niszy to jeszcze ruscy sie do tego przyłożą

TomekG 28.05.2012 21:40
Zdaje się, że o to chodzi by ktoś chciał spuścić ruskim wpierdol.

Bugodrze nad Notecią | ☭=卐

Denny Crane 28.05.2012 21:41
Trochę za późno kacapy chcą wejść do Warszawy … ja pierdole.
↓http://www.youtube.com/watch?v=5pAh4-isdf4

Wlazł kotek na płotek, DENNY CRANE!

Pompeia Plotina 28.05.2012 21:41

Wierzyć się nie chce.

Keep Corgis and Look Regal

Malkontent 28.05.2012 21:42
Napisał/a: shangri-la
Zawieszam swój bojkot FR i aż się muszę wypowiedzieć: rzucam wszystko i jadę. Nie będzie ruda kurwa przyzwolenia kacapom robić na manifestowanie swojej antypolskości w mojej Warszawie.

No to jeżeli już się na to zdecydujecie, to jakoś się zorganizujcie. Musicie ich pobić, bo jeżeli oni pobiją was, (a tego jestem niemal pewien, bo zomo będzie po ich stronie a i oni przecież nie jakieś tam wątłe pedały) to upokorzenie będzie podwójne.

Amersand 28.05.2012 21:43
Zaiste
PrOwokacja

43

TowarzyszWieslaw 28.05.2012 21:43
kolego Malkontent wracaj do Polski bo widzę, że tracisz wiarę w synów powstańczej Polski 🙂

Za Katyń, za Grodno, za Wilno i Lwów zapłaci czerwona hołota.

Piranha 28.05.2012 21:44
Oni między sobą się pobiją a i tak będzie na nas.Przy takich rządach jest to prawdopodobne.

Zemstą szlachetnego człowieka jest przebaczenie.

zenekben 28.05.2012 21:45
Napisał/a: TowarzyszWieslaw
kolego Malkontent wracaj do Polski bo widzę, że tracisz wiarę w synów powstańczej Polski 🙂

Nie marnujcie sił na ruskich zaoszczędźcie na tuska, z ruskimi potem sie rozprawimy

Dewey Crowe 28.05.2012 21:46
„Prezydent Warszawy odniosła się do zapowiedzi związku kibiców z Rosji, którzy 12 czerwca – w dniu rosyjskiego świeta narodowego – mieliby w stolicy zorganizować marsz. Potwierdził to Dariusz Drzał, oficer łącznikowy policji.

  • Dla mnie to jest fakt medialny. Na razie nie wpłynał do nas żaden wniosek o zgromadzenie publiczne – stwierdziła prezydent Warszawy.”
    http://www.tvnwarszawa.pl//informacje,news,gronkiewicz-waltz-w-tvn24-marsz-rosjan-to-fakt-medialny,46636.html

Reality is for people who cannot cope with science fiction.

Malkontent 28.05.2012 21:48
Napisał/a: TowarzyszWieslaw
kolego Malkontent wracaj do Polski bo widzę, że tracisz wiarę w synów powstańczej Polski 🙂

Najlepszym zwycięstwem będzie wygrana na murawie. Tako mi się wydaje. W stylu Kozakiewicza.

Franciszek 28.05.2012 21:48
wpierdol to powinni dostać ci co rządzą euroregionem Polska a nie Rosjanie

Traianvs 28.05.2012 21:49
Napisał/a: Furia del Cartel (Otis)
Napisał/a: TowarzyszWieslaw
może jest to prowokacja. oni nie mają pojęcia z kim zaczynają. i się przeliczą

No. I w świat pójdzie przekaz „pokojowa demonstracja Rosjan zostala zaatakowana przez faszystowsko-kaczystowskich kibiców z Polski”

Gdyby to się miało potwierdzić, niech sobie przekaz idzie, albowiem alternatywnym jest symboliczne przejęcie przez Rosjan stolicy Polski i sprowadzenie tejże do roli zamtuzu, przeciw której nikt nawet nie protestuje, a zatem wszyscy się zgadzają. Wtedy im mądrzej, tym głupiej.

Dopuszczam jeszcze możliwość, że historia wzięła się z okolic HGW, która teraz pod jakimś pretekstem bohatersko odmówi zgody i zyska sławę mołojecką.

Hell is empty and all the devils are here.

razar 28.05.2012 21:50
Napisał/a: Dewey Crowe
„Prezydent Warszawy odniosła się do zapowiedzi związku kibiców z Rosji, którzy 12 czerwca – w dniu rosyjskiego świeta narodowego – mieliby w stolicy zorganizować marsz. Potwierdził to Dariusz Drzał, oficer łącznikowy policji.

  • Dla mnie to jest fakt medialny. Na razie nie wpłynał do nas żaden wniosek o zgromadzenie publiczne – stwierdziła prezydent Warszawy.”
    http://www.tvnwarszawa.pl//informacje,news,gronkiewicz-waltz-w-tvn24-marsz-rosjan-to-fakt-medialny,46636.html

Przepisy UEFA nic nie mówią o jakimś tam wniosku.

„NOM, nowy katechizm, nowe kapłaństwo, nowe seminaria i uniwersytety, charyzmatyczny Kościół Odnowy w Duchu Świętym z herezji się wywodzą i do herezji prowadzą”.

Dmitar_Zvonimir 28.05.2012 21:52
Cóż, trzeba się będzie jakoś zorganizować… 😉

Za dom spremni!

Malkontent 28.05.2012 21:52
Napisał/a: Dewey Crowe”Prezydent Warszawy odniosła się do zapowiedzi związku kibiców z Rosji, którzy 12 czerwca – w dniu rosyjskiego świeta narodowego – mieliby w stolicy zorganizować marsz. Potwierdził to Dariusz Drzał, oficer łącznikowy policji.

  • Dla mnie to jest fakt medialny. Na razie nie wpłynał do nas żaden wniosek o zgromadzenie publiczne – stwierdziła prezydent Warszawy.”

Mam nadzieję, że tej babie ktoś rozsądny podszepnie, że zgoda na ten marsz jest niedopuszczalna pod każdem względem. Jeżeli już nie honoru, którego ona pewnie za grosz nie ma, to choćby zwykłego bezpieczeństwa.

Malkontent 28.05.2012 21:55
Napisał/a: TraianvsDopuszczam jeszcze możliwość, że historia wzięła się z okolic HGW, która teraz pod jakimś pretekstem bohatersko odmówi zgody i zyska sławę mołojecką.
To niech już się udławi tą sławą. Lepsze to niż marsz Ruskich w Warszawie, przed lożą prezydencką z Putinem.

Tadeusz Zakrzewski 28.05.2012 21:57
Napisał/a: KAniaz tą prowokacją można by sobie łatwo poradzić – wystarczy, żeby Polacy umówili się, że tego nie zauważają

Ta… 🙂
Nadchodzi Drugi Wielki Kryzys! Inwestujcie w srebro!

Plankton Drążący Rebelkę(Wolfwind) 28.05.2012 22:00
Jeżeli tak się robi, to znaczy że się powoli będzie rzucać Tuska na pożarcie. Pytanie, czemu się będzie rzucać, i kim się zastąpi?

Eviva Cristo Rey !

zenekben 28.05.2012 22:02
Prawdę mówiąc to mi to nie przeszkadza mogą przejść jeśli tak bardzo chcą zwiedzić naszą Polską stolicę. Tylko ciekawe co będą krzyczeć w czasie marszu ?

oscar38 28.05.2012 22:04
Proponuje nie sluchac prowokatorow.

oscar38 28.05.2012 22:05
Napisał/a: oscar38
Proponuje nie sluchac prowokatorow ktorym marzy sie miedzynarodowa zadyma.

Dmitar_Zvonimir 28.05.2012 22:06
Może warto chociaż ozdobić drogę przemarszu?

Batumi: http://lh4.ggpht.com/-76J_zQsiSXk/StWqGU9xwYI/AAAAAAAAU0A/08Mgltd53Sk/gruzja%252525202009-08-22%2525252010-06-44.JPG

Za dom spremni!

Futer 28.05.2012 22:06
Jedna ważna rzecz. Nagrywać, nagrywać, nagrywać. I do neta szlus. Jeżeli ktoś niechce się angażować to wystarczy, że porobi jak najwięcej zdjęć filmów. To jest złota robota. Jak wygramy medialnie to wygramy wogóle. Ot Rzekłem.

„W tych grach zawsze chciałem być facetem unicestwionym, zastrzelonym” – tłumaczył dorosły Berkowitz

Malkontent 28.05.2012 22:15
Napisał/a: Futer Jak wygramy medialnie to wygramy wogóle.
Przede wszystkim wygrajmy na murawie 🙂 Smuda! Nie zawiedź!

Tadeusz Zakrzewski 28.05.2012 22:22
Napisał/a: Malkontent
Napisał/a: Futer Jak wygramy medialnie to wygramy wogóle.
Przede wszystkim wygrajmy na murawie 🙂 Smuda! Nie zawiedź!

Największe obawy mam właśnie w tym miejscu. Rosja jest mimo wszystko najmocniejszą drużyną w grupie i niełatwo będzie z nią wygrać…
Nadchodzi Drugi Wielki Kryzys! Inwestujcie w srebro!

Furia del Cartel (Otis) 28.05.2012 22:23
Napisał/a: TraianvsGdyby to się miało potwierdzić, niech sobie przekaz idzie, albowiem alternatywnym jest symboliczne przejęcie przez Rosjan stolicy Polski i sprowadzenie tejże do roli zamtuzu, przeciw której nikt nawet nie protestuje, a zatem wszyscy się zgadzają. Wtedy im mądrzej, tym głupiej.
Zugzwang. Brak reakcji – będzie jak piszesz. Reakcja – pójdzie w świat awanturnictwo Polaków. Zachowując wszelkie proporcje, coś jak czasy rozbiorowe, wybór był podobny: albo się zgodzić, albo buntować, efekt ten sam.

Skutki czasów saskich.

Napisał/a: TraianvsDopuszczam jeszcze możliwość, że historia wzięła się z okolic HGW, która teraz pod jakimś pretekstem bohatersko odmówi zgody i zyska sławę mołojecką.
Jest to możliwe. Polityka prowokacji i wyciszania to podstawowy numer tego rządu, nie ma autostrad, muszą być emocje.

Ese compa ya esta muerto, nomas no le han avisado.

Phantom 28.05.2012 22:24
Napisał/a: Malkontent Przede wszystkim wygrajmy na murawie
Trochę realizmu Malko… Z nikim nie wygramy przecież.

Raz powiedziałem – zawsze powiedziałem

Kapitan Chmurka 28.05.2012 22:25
Brawo dla panow ktorzy daja sie nabrac na kolejna prowokacje Donalda.

Pompeia Plotina 28.05.2012 22:26
Napisał/a: Phantom Z nikim nie wygramy przecież.
Wiadomo. Ale może za to będziemy mieć więcej z gry i będziemy dobrze grać piłką.

Keep Corgis and Look Regal

Phantom 28.05.2012 22:27
Napisał/a: Pompeia Plotinai będziemy dobrze grać piłką.
To tylko Donald umi… ;D

Raz powiedziałem – zawsze powiedziałem

Nielenin 28.05.2012 22:27
Napisał/a: TowarzyszWieslawjeżeli pojawią się jeszcze oddziały OMONu na ulicach, ja to wszystko pier*olę, wyciągam biało-czerwoną opaskę po dziadku i jadę do Warszawy

Oni nie przyjadą jako omon i żołnierze tylko jako kibice. Omon nie może w nagrodę kibicować? Mówię wam, wyluzujcie.

Plankton Drążący Rebelkę(Wolfwind) 28.05.2012 22:28
Napisał/a: Kapitan Chmurka
Brawo dla panow ktorzy daja sie nabrac na kolejna prowokacje Donalda.

Kollaboll?

Eviva Cristo Rey !

Dmitar_Zvonimir 28.05.2012 22:29
Napisał/a: Plankton Drążący Rebelkę(Wolfwind) Kollaboll?
Kolaboll Kumpello…
Za dom spremni!

Plankton Drążący Rebelkę(Wolfwind) 28.05.2012 22:31

Napisał/a: Dmitar_Zvonimir Kolaboll Kumpello…
twinninga z RRebbeLLOo.

Eviva Cristo Rey !

kezlok 28.05.2012 22:31

Przykryte

To nie kochanka, ale sypiam z nią, choć śmieją ze mnie się i drwią

Znak 28.05.2012 22:31
Rudy Tusk chwyta się brzytwy i wrzuca zadymę Ruskich „na aferę”. Może TVN załapie się na parę ujęć „narodowców”. Podobnie było na marszu niepodległości, tylko że z Niemcami. Bida z nędzą w rządzie, pomysłów pijarowskich brak, to może chociaż rozróbę się zrobi. Zaczęła Mucha z Bristolem – nie udało się. Jednak musi się udać, żeby był pretekst do gadania w telewizji. Może uda się przykryć cały ten cyrk z euro i walące się stropy.

Redakcja Rebelya.pl 28.05.2012 23:02
Prowokacja. Prowoków traktuje się jak prowoków.

Miłość to najpiękniejsza rzecz na świecie.

Salcia 28.05.2012 23:03
pytanie kto zapanuje nad ludźmi

na szczęście coraz bliżej zycia wiecznego

olaf 28.05.2012 23:08
W Warszawie wzrośnie popyt na flagi gruzińskie?

Tadeusz Zakrzewski 28.05.2012 23:09
Napisał/a: Salciapytanie kto zapanuje nad ludźmi

Rzecz w tym, że nad takim tłumem nie będzie dało się zapanować. I o to chodzi inicjatorom całego zamieszania.
Nadchodzi Drugi Wielki Kryzys! Inwestujcie w srebro!

Malkontent 28.05.2012 23:11
Napisał/a: Tadeusz Zakrzewski
Napisał/a: Salciapytanie kto zapanuje nad ludźmi

Rzecz w tym, że nad takim tłumem nie będzie dało się zapanować. I o to chodzi inicjatorom całego zamieszania.
No ale jaka z tego dla nich korzyść?

Tadeusz Zakrzewski 28.05.2012 23:14
Napisał/a: Malkontent No ale jaka z tego dla nich korzyść?

Jak to? Odwrócenie uwagi od samego Euro2012, które pod względem sportowym i organizacyjnym okaże się kompromitacją. Znowu będzie można zrzucić wszystko na kibiców, którzy zepsuli wszystkim zabawę.
Nadchodzi Drugi Wielki Kryzys! Inwestujcie w srebro!

Notoryczna 28.05.2012 23:15
Napisał/a: Futer
Jedna ważna rzecz. Nagrywać, nagrywać, nagrywać. I do neta szlus. Jeżeli ktoś niechce się angażować to wystarczy, że porobi jak najwięcej zdjęć filmów. To jest złota robota. Jak wygramy medialnie to wygramy wogóle. Ot Rzekłem.

+100!
Prowokatorzy nie znoszą jak się ich filmuje.

Anonimowy oficer frontu ideologicznego.

Wojciech Zarazek Wiśniewski 28.05.2012 23:16
Napisał/a: Franciszekwpierdol to powinni dostać ci co rządzą euroregionem Polska a nie Rosjanie
Powinni jedni i drudzy.

stary kawaler, informatyk, bezbożnik, kaczysta, frustrat | Uwolnić Leona!

Tadeusz Zakrzewski 28.05.2012 23:17
Napisał/a: Notoryczna
Napisał/a: Futer
Jedna ważna rzecz. Nagrywać, nagrywać, nagrywać. I do neta szlus. Jeżeli ktoś niechce się angażować to wystarczy, że porobi jak najwięcej zdjęć filmów. To jest złota robota. Jak wygramy medialnie to wygramy wogóle. Ot Rzekłem.

+100!
Prowokatorzy nie znoszą jak się ich filmuje.

Nu, ale tam będzie taki tłum, dziesiątki tysięcy ludzi…
Nadchodzi Drugi Wielki Kryzys! Inwestujcie w srebro!

dobranocka 28.05.2012 23:21
Napisał/a: Tadeusz Zakrzewski
Napisał/a: Malkontent
Napisał/a: Futer Jak wygramy medialnie to wygramy wogóle.
Przede wszystkim wygrajmy na murawie 🙂 Smuda! Nie zawiedź!

Największe obawy mam właśnie w tym miejscu. Rosja jest mimo wszystko najmocniejszą drużyną w grupie i niełatwo będzie z nią wygrać…
legia spartakowi wpier(…)liła. A słaba jak barszcz…
Lepiej mieć wrogów śmiertelnych, niż nieśmiertelnych…

Malkontent 28.05.2012 23:22
Napisał/a: Tadeusz Zakrzewski
Napisał/a: Malkontent No ale jaka z tego dla nich korzyść?

Jak to? Odwrócenie uwagi od samego Euro2012, które pod względem sportowym i organizacyjnym okaże się kompromitacją. Znowu będzie można zrzucić wszystko na kibiców, którzy zepsuli wszystkim zabawę.
Tyle, że właśnie rozróby działają przeciwko nim. Chociaż z drugiej strony, tak jest w normalnych krajach, które wybierają normalne rządy. W Polsce nigdy nic nie wiadomo.

Tadeusz Zakrzewski 28.05.2012 23:32
Napisał/a: dobranockalegia spartakowi wpier(…)liła. A słaba jak barszcz…

Legia to legia 🙂
Nadchodzi Drugi Wielki Kryzys! Inwestujcie w srebro!

Tadeusz Zakrzewski 28.05.2012 23:34
Napisał/a: Malkontent Tyle, że właśnie rozróby działają przeciwko nim. Chociaż z drugiej strony, tak jest w normalnych krajach, które wybierają normalne rządy. W Polsce nigdy nic nie wiadomo.

Rozróby działają przeciwko kibicom i prawicowcom z nimi kojarzonymi. Dlatego właśnie zrobiono taką megaprowokację podczas Marszu Niepodległości. Obawiam się, że to była dopiero rozgrzewka i stać ich nad dużo więcej…
Nadchodzi Drugi Wielki Kryzys! Inwestujcie w srebro!

Marek Radomski 28.05.2012 23:41
Toż to jest ustawka w biały dzień!

Gdzie płonie jeszcze mały płomyk nadziei, tam widać światło nieba. (Ladislaus Boros)

qiz 28.05.2012 23:49
Napisał/a: TraianvsMyślę, że będzie to doskonała okazja, aby dołączająjący się spontanicznie do Rosjan kolorowy tłum ogłosił powołanie nowej partii „Wybór Rosji”, pod patronatem ambasady rosyjskiej, z Danielem Olbrychskim jako honorowym przewodniczącym.
A Andźej Łajda to co, pies?
„claim that their expert–dr Wieslaw Binienda consulted his conclusions with you.Because these conclusions are very strange and I suppose manipulation–please confirm if you know dr Binienda and have you ever worked on this issue with him…” TomekG

Miłosz Andrzej Lodowski 28.05.2012 23:53
Nie nakręcajcie się tylko uczcie, jak się rozgrywa wielką politykę także na imprezach masowych, a może przede wszystkim am, zresztą cały ten przykład jest modelowy i o paradoksie jest nauką chodzenia własną, choć wyboistą ścieżka, pokazuje naocznie czym kończy się zbaczanie z kursu… (i ścieżki) w celach niecnych… moralitet jakich mało, Szatan potrafi trzymać za yaya wyjątkowo mocno i do końca…

Death or glory I will find Rebellion on my mind…

Tadeusz Zakrzewski 28.05.2012 23:55
A jak to będzie z tą rosyjską strefą kibica? Z tego co pamiętam mieli stacjonować na Polach Mokotowskich. Zmieniło się coś?

Nadchodzi Drugi Wielki Kryzys! Inwestujcie w srebro!

Tadeusz Zakrzewski 29.05.2012 00:13
Mało tego, że marsz to:

„Policja nie zna danych chuliganów z Niemiec czy Anglii. Takie dane przesłały tylko Rosja i Białoruś

Wśród tysięcy kibiców, którzy przyjadą do Polski (szacuje się, że może ich być nawet 1,4 mln), znajdą się też chuligani, na których ciąży sądowy zakaz wejścia na stadiony. – Ich wizyty, a także wejścia na mecze Euro nie da się uniknąć – mówi osoba znająca kulisy przygotowań do mistrzostw w Polsce.

Winna jest m.in. UEFA, a także nieprecyzyjne polskie przepisy ogromadzeniu takich danych, których nie muszą respektować inne kraje.”

Nadchodzi Drugi Wielki Kryzys! Inwestujcie w srebro!

col. Miles Quaritch 29.05.2012 00:16
czyli jest do wyboru (?) wersja:
„Polacy to pedały, Ruskie robią u nich co chcą”
lub
„Polacy to chuligany, biją Ruskich”

ja, bynajmniej jeśli o mnie chodzi, skłaniałbym się ku wersji drugiej – choćby dlatego, że jej właśnie najwyraźniej obawiają się nasi okupanci

waldens 29.05.2012 00:29
Obraz Polski za pół roku roztoczył przed słuchaczami Radia Maryja Grzegorz Braun, reżyser i wykładowca Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu – czytamy na blogu „Głos Rydzyka”. Zdaniem Brauna w Polsce szykowany jest „kontrolowany kryzys” który może doprowadzić do „wymiany kadr na szczycie”. Ale – ostrzegł Braun – to „gra w trzy karty – przetasowanie tej samej zgranej talii znaczonych kart”.

Jak mówił Braun, „zakulisowy establishment” w skład którego wchodzą „generałowie i pułkownicy bezpieki” szykuje „kryzys kontrolowany”. Zdaniem publicysty chodzi o to, by „pojawiły się nowe twarze, ale ze starego układu”. Do tego jednak potrzebne będzie „spektakularne zawirowanie”, bo – jak mówił w Radiu Maryja – jego zdaniem, by taką zmianę przeprowadzić, potrzebne jest „przesilenie, kto wie, może nawet kryterium uliczne, może nawet przelew krwi”.

Jego zdaniem osiągnięciu tego celu służyć może „kryzys wywołany wokół sprawy koncesji dla Radia Maryja, dla TV Trwam”. Jak dodał, po tym wszystkim „oliwę na wzburzone fale wyleje jakiś nowy premier, który zostanie przy okazji wylansowany jako ten pozytywny bohater”.

Zdaniem Brauna może to być „jakiś premier w rodzaju Grzegorza Schetyny w otoczeniu jakichś tam pułkowników, czy w towarzystwie powiedzmy jeszcze prof. Kleibera, który się jeszcze będzie szczycił znajomością ze św. pamięci Lechem Kaczyńskim”. Jak mówił gość Radia Maryja, taki rząd mógłby być „sprzedany jako rząd fachowców”, w gruncie rzeczy jednak „będzie to dalej ten sam rząd i ten sam układ”.

Braun wymienia więcej nazwisk: „kogo jeszcze oni może szykują do tego” – zastanawia się i odpowiada: – No może szykują jeszcze pana Gowina. Może taki lifting mu w tym momencie przeprowadzają. Odsuwają go w tym obrazie medialnym, starają się go odseparować rzekomo, od tego głównego pnia Platformy Obywatelskiej. Wskazują takie jego cechy, które mają świadczyć o jego rzekomym głębokim ideowym konserwatyzmie. No to jest wszystko pic na wodę fotomontaż. Dlatego, że gdyby jakiś pan Gowin, Kleiber czy Schetyna został tutaj premierem, to bądźmy pewni, że pociągać za sznurki będą dalej ci sami panowie generałowie i pułkownicy – kończy czarny scenariusz Grzegorz Braun.

Marek 29.05.2012 00:31
Napisał/a: Redakcja Rebelya.pl
Prowokacja. Prowoków traktuje się jak prowoków.

Czyli jak? Bo mi się wydaje, że prowokatorów się wyłapuje i wywala. Czyli trzeba by Rosjan wyłapać i wywalić z kraju razem z lokalnymi współpracownikami. Nie-siłowo się raczej nie da:))

Fakt, że jest to prowokacja co takiego ma zmienić? Czy jak ktoś chcąc nas sprowokować pluć będzie nam w twarz, lżyć matkę itd to mamy z uśmiechem czy bez ignorować to? Udawać, że to nic? Ah to tylko deszcz pada? Przynajmniej ciepły wiosenny. Czasem jedynym sposobem doprowadzenia do porządku takiego prowokatora jest danie mu po ryju.

PS. 12 lipca miała miejsce bitwa pod Słonimem gdzie Konfederaci Barscy pokonali rosyjskie wojska (parę latek później w tym samym miejscu w czasie Insurekcji Kościuszkowskiej też rusom daliśmy łupnia, tyle że to był sierpień) 🙂

Nielenin 29.05.2012 00:36
Napisał/a: Malkontent No ale jaka z tego dla nich korzyść?

Np może być problem organizacyjny i katastrofa komunikacyjna. A jak PiS z kibolami popsują Euro to się i w nich uderzy i problemy przykryje. Jeśli planują prowokacje to one będą. Np rozproszone w różnych miejscach. Jakiś napadzik na piłkarza na spacerze. Pobicie spokojnego turysty z dziećmi .. Sądzę że i media mogą coś takiego zrobić, bo wtedy jest czym działać. Bo w dzisiejszych czasach to dobra afera jest wtedy jak jest film i foto. Mało to samochodów meteo jest na spalenie?
Lepiej mieć swoje pomysły na ten czas i zrobić swoje i się pokazać tak jak się chce niż odpowiadać na cudze ruchy i grać w ich grze.
Ruskie i PO będą chcieć ugrać każdy swoje. Ruscy symbolicznie pokazać się jako kultura i siła i trochę na nosie zagrać poliaczkom. /Abramowicz, loża, Putin, marsz, wygrany mecz etc/ a Polaków pokazać jako łobuzów i bałaganiarzy organizacyjnych i lewusów w piłkę.
A miejscowi jak zawsze. Ich interesuje jak wyjdą po Euro. Przecież Tusk już wcześniej mówił że PiS chce wykorzystać Euro politycznie. Się wygadał:)

mr. zupa pomidorowa 29.05.2012 00:40
Sądzę że gówno z tego pomysłu wyjdzie. Ale to też jest test jak bardzo władzuchna robi w majty na dźwięk słowa 'Rosja’…

Redakcja Rebelya.pl 29.05.2012 00:42
Napisał/a: TowarzyszWieslaw
może jest to prowokacja. oni nie mają pojęcia z kim zaczynają. i się przeliczą

krzyczysz: prowokacja! – i dajesz się prowokować

Miłość to najpiękniejsza rzecz na świecie.

Marek 29.05.2012 00:44
Napisał/a: Redakcja Rebelya.pl
Napisał/a: TowarzyszWieslaw
może jest to prowokacja. oni nie mają pojęcia z kim zaczynają. i się przeliczą

krzyczysz: prowokacja! – i dajesz się prowokować

Dać się sprowokować to zacząć bójkę i przegrać. Towarzysz Wiesław mówi, że lepiej wykorzystać casus belli jaki nam dają i im nakopać:))

Pompeia Plotina 29.05.2012 00:45
↓http://www.youtube.com/watch?v=uEJkXKIsfqg

Keep Corgis and Look Regal

Redakcja Rebelya.pl 29.05.2012 01:08
jeśli ktoś chce coś demonstrować z Polski to niegłupie by było demonstrowanie poparcia dla rosyjskich opozycjonistów

Miłość to najpiękniejsza rzecz na świecie.

gienek 29.05.2012 01:54
Dziefczynki z KryPola nie robią z tej okazji żadnej kolorowej antynarodowej imprezki?
Syf żenadny. Ale mam nadzieję, że to tylko oficjalne pierdułkowanie poprzedzające ustawkę w jakimś lesie.

Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku

shmelke 29.05.2012 02:35
Potrzeba 6-8 chlpakow dobrze znajacych rosyjski zeby wzieli udzial w marszu i zaatakowali polskich policjantow. Wziasc i zaplacic dobrym Ukraincom, powinni na to pojsc. Poszukac paru oficerow policji, ktorym ta impreza podoba sie tak jak wam. Sa tacy, to nie ulega watpliwosci. Pogadac z paroma polskimi zomowcami, jak ich nazywacie. To juz mlode pokolenie, moze sie znajda tacy, ktorzy przypierdola dla wiwatu ruskiemu demonstrantowi. Prowokacja? Oczywiscie, ze prowokacja! A wy mozecie stac na balkonach i sie przygladac.

Moherowy Ninja 29.05.2012 04:56
1612
1812
2012

Gdy całun niewiary otula twe życia a mgła rozpusty opada na świat – ratunek przynosi atakując skrycie prastary asasyn co tysiąc ma lat: Moherowy Ninja…

Klarcia 29.05.2012 05:28
Bez wątpienia coś się szykuje. W niedzielę – program „Kawa na Ławę” poseł Kalisz mówił, że z wiarygodnego źródła wie, że Rosjanie chcą się dołączyć do obchodów uroczystości Katastrofy Smoleńskiej.

„Zobaczycie, że 10 czerwca Rosjanie wyjdą ze zniczami”

„Ryszard Kalisz zwracał zaś uwagę, że w rosyjskiej federacji piłki nożnej kilka lat temu zmieniono kierownictwo. – Dzisiaj są to ludzie posłuszni (Władimirowi) Putinowi. Putin i federacja (piłkarska), i Rosjanie wiedzą, że każdego 10-ego odbywają się tego rodzaju demonstracje. Doskonale wiedzieli, że 12-ego będzie mecz Polska-Rosja. Oni przecież celowo postanowili zamieszkać w Bristolu – stwierdził. – I zobaczycie, że 10 czerwca piłkarze rosyjscy i oficjele o godz. 8.45 wyjdą ze zniczami i zapalą razem z delegacją PiS-u lampki pokoju i znicze. Zobaczycie, że tak będzie – prognozował dalej poseł SLD. Jak podkreślił, scenariusz ten nie jest jego autorstwa, a jednego z rosyjskich ekspertów, z którym ostatnio rozmawiał.”

Czasem się czuję jak… młody Piłsudski do chłopstwa na rynku w Kielcach przemawiający!

Groza Symetrii 29.05.2012 05:47
Puścić ich jakimiś bocznymi uliczkami i tyle. Wątpliwe by dobierali sobie święto narodowe pod kątem Mistrzostw Europy.

To forum się mnie boi. Ujrzałem jego prawdziwą twarz.

TowarzyszWieslaw 29.05.2012 06:10
przed snem rozmyślałem nad tym tematem, trochę ochłonąłem, ale myśli krążyły wczoraj bardzo szybko. A gdyby całe to zamieszanie wokół euro z kibicami, marszem niepodległości ruskich, tv trwam ( o czym pisał G. Braun) było przygotowaniem gruntu pod interwencję rosyjską? Nie mówię tu o inwazji wojsk pancernych, ale o chirurgicznej akcji np. jakiś specjalnych oddziałów msz? Mogliby tak zrobić pod pretekstem ochrony własnych obywateli (w przypadku konkretnej zadymy w Wawie) lub zagrożenia dla oficjeli, którzy by przyjechali na EURO. Oni lubią takie pokazy siły. Zachód obecnie jest słaby i podzielony – wszyscy zajmują się Grecją, rozpadem unii monetarnej i innymi takim, więc za nami nikt się nie wstawi.

Za Katyń, za Grodno, za Wilno i Lwów zapłaci czerwona hołota.

Malkontent 29.05.2012 06:14
Napisał/a: Klarcia „Ryszard Kalisz zwracał zaś uwagę, że w rosyjskiej federacji piłki nożnej kilka lat temu zmieniono kierownictwo. – Dzisiaj są to ludzie posłuszni (Władimirowi) Putinowi. Putin i federacja (piłkarska), i Rosjanie wiedzą, że każdego 10-ego odbywają się tego rodzaju demonstracje. Doskonale wiedzieli, że 12-ego będzie mecz Polska-Rosja. Oni przecież celowo postanowili zamieszkać w Bristolu – stwierdził. – I zobaczycie, że 10 czerwca piłkarze rosyjscy i oficjele o godz. 8.45 wyjdą ze zniczami i zapalą razem z delegacją PiS-u lampki pokoju i znicze. Zobaczycie, że tak będzie – prognozował dalej poseł SLD. Jak podkreślił, scenariusz ten nie jest jego autorstwa, a jednego z rosyjskich ekspertów, z którym ostatnio rozmawiał.”
No ale to chyba byłoby OK z ich strony?

Phantom 29.05.2012 06:59
Napisał/a: shmelke Potrzeba 6-8 chlpakow dobrze znajacych rosyjski zeby wzieli udzial w marszu i zaatakowali polskich policjantow.
Shmelke OK.
Tak własnie trzeba to rozegrać – obrócić sytuacje na swoją korzyść. 🙂
Zbrojne ramię Tfuska leje rusków! Za jednym zamachem pozbędziemy się Ryżego bo Putany go zajebie własnymi rękami i rusków bo dostaną wpierdol. Rewelacyjny pomysł!
Tylko taka opcja! Nie myslcie juz nad niczym innym! W świat tez pójdzie właściwy przekaz.

Raz powiedziałem – zawsze powiedziałem

TowarzyszWieslaw 29.05.2012 07:00
pytanie tylko czy się tacy Ukraińcy znajdą

Za Katyń, za Grodno, za Wilno i Lwów zapłaci czerwona hołota.

Malkontent 29.05.2012 07:03

Napisał/a: TowarzyszWieslaw
pytanie tylko czy się tacy Ukraińcy znajdą

Nie. Pytanie jest, czy polskie zomówki będą chciały bić Rusków? Przecież nie do tego są one powołane.

TowarzyszWieslaw 29.05.2012 07:04
Napisał/a: Malkontent

Napisał/a: TowarzyszWieslaw
pytanie tylko czy się tacy Ukraińcy znajdą

Nie. Pytanie jest, czy polskie zomówki będą chciały bić Rusków? Przecież nie do tego są one powołane.

będą mieli dysonans poznawczy, stanął jak osły i będą się zastanawiać co robić
Za Katyń, za Grodno, za Wilno i Lwów zapłaci czerwona hołota.

https://rebelya.pl/forum/watek/49738/
https://rebelya.pl/forum/watek/49738/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/49815/
https://rebelya.pl/forum/watek/49854/
https://rebelya.pl/forum/watek/49905/
https://rebelya.pl/forum/watek/49936/
https://rebelya.pl/forum/watek/4999/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/50071/
https://rebelya.pl/forum/watek/50100/
https://rebelya.pl/forum/watek/50151/
https://rebelya.pl/forum/watek/50298/
https://rebelya.pl/forum/watek/50322/
https://rebelya.pl/forum/watek/50440/
https://rebelya.pl/forum/watek/50444/
https://rebelya.pl/forum/watek/50482/?page=2
https://rebelya.pl/forum/watek/50512/
https://rebelya.pl/forum/watek/50624/
https://rebelya.pl/forum/watek/50629/
https://rebelya.pl/forum/watek/50668/
https://rebelya.pl/forum/watek/50773/
https://rebelya.pl/forum/watek/5091/
https://rebelya.pl/forum/watek/50994/?page=6
https://rebelya.pl/forum/watek/51079/
https://rebelya.pl/forum/watek/51129/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/51156/
https://rebelya.pl/forum/watek/51293/
https://rebelya.pl/forum/watek/51326/
https://rebelya.pl/forum/watek/51332/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/51351/
https://rebelya.pl/forum/watek/51367/
https://rebelya.pl/forum/watek/5145/
https://rebelya.pl/forum/watek/51491/
https://rebelya.pl/forum/watek/51541/
https://rebelya.pl/forum/watek/51854/?page=2
https://rebelya.pl/forum/watek/51976/
https://rebelya.pl/forum/watek/52059/
https://rebelya.pl/forum/watek/52088/
https://rebelya.pl/forum/watek/52164/
https://rebelya.pl/forum/watek/52303/
https://rebelya.pl/forum/watek/52320/
https://rebelya.pl/forum/watek/52370/
https://rebelya.pl/forum/watek/52437/
https://rebelya.pl/forum/watek/5244/
https://rebelya.pl/forum/watek/52473/
https://rebelya.pl/forum/watek/52496/
https://rebelya.pl/forum/watek/52520/
https://rebelya.pl/forum/watek/52535/
https://rebelya.pl/forum/watek/52537/
https://rebelya.pl/forum/watek/52547/
https://rebelya.pl/forum/watek/52639/
https://rebelya.pl/forum/watek/52773/
https://rebelya.pl/forum/watek/52783/
https://rebelya.pl/forum/watek/52942/
https://rebelya.pl/forum/watek/53046/
https://rebelya.pl/forum/watek/53137/
https://rebelya.pl/forum/watek/53272/
https://rebelya.pl/forum/watek/53378/
https://rebelya.pl/forum/watek/53611/
https://rebelya.pl/forum/watek/53657/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/53686/
https://rebelya.pl/forum/watek/53891/
https://rebelya.pl/forum/watek/53917/
https://rebelya.pl/forum/watek/53970/
https://rebelya.pl/forum/watek/53970/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/54264/
https://rebelya.pl/forum/watek/54354/
https://rebelya.pl/forum/watek/54513/
https://rebelya.pl/forum/watek/54620/
https://rebelya.pl/forum/watek/54651/
https://rebelya.pl/forum/watek/54770/
https://rebelya.pl/forum/watek/54987/
https://rebelya.pl/forum/watek/55068/
https://rebelya.pl/forum/watek/55122/
https://rebelya.pl/forum/watek/55317/
https://rebelya.pl/forum/watek/55349/
https://rebelya.pl/forum/watek/55351/
https://rebelya.pl/forum/watek/55439/
https://rebelya.pl/forum/watek/55610/
https://rebelya.pl/forum/watek/55710/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/55730/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/55749/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/55816/
https://rebelya.pl/forum/watek/55822/
https://rebelya.pl/forum/watek/55859/
https://rebelya.pl/forum/watek/55876/
https://rebelya.pl/forum/watek/55906/
https://rebelya.pl/forum/watek/56005/
https://rebelya.pl/forum/watek/56032/?page=2
https://rebelya.pl/forum/watek/56059/
https://rebelya.pl/forum/watek/56079/
https://rebelya.pl/forum/watek/56107/
https://rebelya.pl/forum/watek/56147/
https://rebelya.pl/forum/watek/56163/
https://rebelya.pl/forum/watek/56167/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/56181/
https://rebelya.pl/forum/watek/56224/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/56224/?page=3
https://rebelya.pl/forum/watek/56244/
https://rebelya.pl/forum/watek/56264/
https://rebelya.pl/forum/watek/56304/
https://rebelya.pl/forum/watek/56312/
https://rebelya.pl/forum/watek/56321/
https://rebelya.pl/forum/watek/56321/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/56321/?page=2
https://rebelya.pl/forum/watek/56433/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/56509/
https://rebelya.pl/forum/watek/56546/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/56606/
https://rebelya.pl/forum/watek/56751/
https://rebelya.pl/forum/watek/56821/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/56827/
https://rebelya.pl/forum/watek/56847/
https://rebelya.pl/forum/watek/56911/
https://rebelya.pl/forum/watek/57073/
https://rebelya.pl/forum/watek/57212/
https://rebelya.pl/forum/watek/57212/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/57336/
https://rebelya.pl/forum/watek/59268/
https://rebelya.pl/forum/watek/59288/
https://rebelya.pl/forum/watek/59494/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/59702/
https://rebelya.pl/forum/watek/59782/
https://rebelya.pl/forum/watek/59858/
https://rebelya.pl/forum/watek/59867/
https://rebelya.pl/forum/watek/59892/
https://rebelya.pl/forum/watek/60252/
https://rebelya.pl/forum/watek/60304/
https://rebelya.pl/forum/watek/60461/
https://rebelya.pl/forum/watek/60524/
https://rebelya.pl/forum/watek/60542/
https://rebelya.pl/forum/watek/60603/
https://rebelya.pl/forum/watek/60686/
https://rebelya.pl/forum/watek/60687/
https://rebelya.pl/forum/watek/60868/
https://rebelya.pl/forum/watek/60914/
https://rebelya.pl/forum/watek/60985/
https://rebelya.pl/forum/watek/61085/
https://rebelya.pl/forum/watek/61142/
https://rebelya.pl/forum/watek/61178/
https://rebelya.pl/forum/watek/61199/
https://rebelya.pl/forum/watek/61250/
https://rebelya.pl/forum/watek/61361/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/61379/?page=3
https://rebelya.pl/forum/watek/61506/
https://rebelya.pl/forum/watek/61535/?page=2
https://rebelya.pl/forum/watek/61586/,
https://rebelya.pl/forum/watek/61687/
https://rebelya.pl/forum/watek/61687/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/61698/
https://rebelya.pl/forum/watek/61716/
https://rebelya.pl/forum/watek/61723/
https://rebelya.pl/forum/watek/61769/
https://rebelya.pl/forum/watek/61893/
https://rebelya.pl/forum/watek/61928/
https://rebelya.pl/forum/watek/61982/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/62014/
https://rebelya.pl/forum/watek/62043/
https://rebelya.pl/forum/watek/62100/
https://rebelya.pl/forum/watek/62171/
https://rebelya.pl/forum/watek/62179/.UTUfo26A6JI.twitter
https://rebelya.pl/forum/watek/62231/
https://rebelya.pl/forum/watek/62292/
https://rebelya.pl/forum/watek/62356
https://rebelya.pl/forum/watek/62356/
https://rebelya.pl/forum/watek/62399/
https://rebelya.pl/forum/watek/62404/
https://rebelya.pl/forum/watek/62550/
https://rebelya.pl/forum/watek/62643/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/62843/
https://rebelya.pl/forum/watek/62902/
https://rebelya.pl/forum/watek/62990/
https://rebelya.pl/forum/watek/63079/
https://rebelya.pl/forum/watek/63143/
https://rebelya.pl/forum/watek/63253/
https://rebelya.pl/forum/watek/63313/
https://rebelya.pl/forum/watek/63335/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/63369/
https://rebelya.pl/forum/watek/63401/?page=4
https://rebelya.pl/forum/watek/63466/
https://rebelya.pl/forum/watek/63530/
https://rebelya.pl/forum/watek/63536/
https://rebelya.pl/forum/watek/63631/?page=2
https://rebelya.pl/forum/watek/63711/
https://rebelya.pl/forum/watek/63768/?page=2
https://rebelya.pl/forum/watek/63900/
https://rebelya.pl/forum/watek/63953/
https://rebelya.pl/forum/watek/63956/
https://rebelya.pl/forum/watek/64162/
https://rebelya.pl/forum/watek/64162/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/64163/
https://rebelya.pl/forum/watek/64186/
https://rebelya.pl/forum/watek/64399/
https://rebelya.pl/forum/watek/644/
https://rebelya.pl/forum/watek/64445/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/64467/
https://rebelya.pl/forum/watek/64607/
https://rebelya.pl/forum/watek/64675/
https://rebelya.pl/forum/watek/64700/
https://rebelya.pl/forum/watek/64770/
https://rebelya.pl/forum/watek/64849/