Magnetyczne opaski na kolana oraz opaska na nadgarstek mają dobroczynne działanie przeciwbólowe. Dzięki wbudowanym magnesom, szybko i skutecznie łagodzą ból. Moc opasek wynosi 400 gaussów.
http://centrumopinii.pl/reviews/opaski-magnetyczne-dr-levina/
http://www.zdrowie.brat.pl/opaski-magnetyczne-webera-bole-reumatyczne-zwyrodnieniowe-p-2992.html
działa to ? czy kolejne oszustwo nadawane codziennie w TV. Wydawało mi się że wystarczyły posiadanie na biurku zdjęcia uzdrowiciela Tuska ale działa w odwrotną stronę a czuje się coraz gorzej. Pewnie zła energia. :)

Kto nie czuje się jak prostytutka, może wyjść.

Nie.

/*\|/*\|/*\|/*\ "Naród wspaniały, tylko ludzie nie chcą głosować na PiS" - Piłsudski o 6 rano \*/|\*/|\*/|\*/

Opaski to nie ketonal:) podobnie jak oscillococcinum to nie aspiryna;

W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział." (J 14,1-3 :)

Moja znajoma zajmowała się sprzedażą tych magnetycznych cudeniek. Poobwieszała się nimi, piła wodę dla lepszego efektu, ale...robiła sobie złą reklamę, bo jak ją biodro bolało tak bolało, jak miewała migreny tak miewa do dziś.

Napisał/a: potwierdzam

Opaski to nie ketonal:) podobnie jak oscillococcinum to nie aspiryna;

Pytanie, czy na opaskach też siedzą djabły. Czy rebe Tekieli coś w tym przedmiocie nauczał?

Lepiej chadzać do kauzyperdy, niż konowała. Obaj złupią potrfel, pierwszy chociaż zdrowie zostawi.

Córa Młynarza napisawszy :Pytanie, czy na opaskach też siedzą djabły. Czy rebe Tekieli coś w tym przedmiocie nauczał?

YMMD :D

leczenie metodą trwałego snu

To ja się podłącze, nie będę zaśmiecał forum nowym wątkiem, wiem, że tu wielu ludzi jest mądrych, wykształconych, inteligentnych, obytych, trzeźwo myślących itd mógłbym wymieniać dlatego w drodze wyjątku ów wpis, pytanie.

Słyszał ktoś z Was o czymś takim jak zapper, to takie urządzenie podobno doskonale wspomagające leczenie, wielu chorób, nawet depresji (choć tu wątpię, bo dochodzą jeszcze kwestie środowiskowe, ale co tam )
Zappering (zap - z ang. slang, „zaatakować, zabić, zniszczyć" ). Termin wprowadzony przez dr. Hulde Regehr Clark. Polega na poddawaniu zarazków działaniu prądu elektrycznego określonej częstotliwości. Do zabiegu wykorzystuje się tzw. zapper, czyli precyzyjny generator częstotliwości pracujący w zakresie od 10-500 000 Hz i napięciu 5-10volt, urządzenie zasilane jest bateryjnie. Trzy zabiegi wykonane zapperem zabijają wirusy, bakterie i pasożyty. Pierwszy zapping zabija wirusy, bakterie, pasożyty, ale po kilku minutach pojawiają się inne, prawdopodobnie uwolnione z martwych robaków, które wcześniej zainfekowały. Drugi zapping niszczy uwolnione wirusy i bakterie, lecz wkrótce część wirusów mnoży się ponownie, dlatego należy wykonać trzeci zapping, aby pozbyć się wszystkich wirusów, bakterii i pasożytów. Prądy zappera wędrują po powierzchni ciał (jest tzw. efekt naskórkowy ). Nie działa więc zapping na organizmy osłonięte, znajdujące np. w żołądku, jelitach, gałce ocznej. Zapping nie jest doskonałym rozwiązaniem, ale przynosi poważną ulgę i daje podstawy do dalszego oczyszczania organizmu, znacznie przyspieszając proces leczenia.
Wedle tej teorii niemal wszystkie choroby pośrednio bądź bezpośrednio pochodzą od pasożytów które zatruwają nasze organizmy. Co do samej depresji jestem szczególnie sceptyczny, przecież jej przyczyny poza chemią w mózgownicy leżą także w przyczynach środowiskowych (trudna sytuacja rodzinna, zawodowa, brak pracy, trudność pogodzenia się z pewnymi faktami, swoimi wadami itp ). Tak czy owak jestem ciekaw Waszych opinii, w końcu ja zwykły przeciętny gł...jestem. Mój stosunek do tego jest neutralny, z lekkim odchyłem na sceptyczny.

Dobrze by było gdyby coś się stało abym był chociaż w miarę dobrze zapamiętany, także i tu - nierasowyfotograf

Jak można zabić wirusa? Jak zabity wirus może "mnożyć się ponownie"?

Kyrie eleison!!!
"Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?"

"działa to ? czy kolejne oszustwo nadawane codziennie w TV. "

;DDDDDDD

a jak myślisz?
po co te miliony a nawet miliardy dolarów ładują laboratoria farmaceutyczne w badania
jeśli wszystko można wyleczyć jakąś opaską magnetyczną

bla bla bla

zabobon

Idealny prezent pod choinkę: http://bit.ly/1uLmQqG

Widziałam w przychodni starszą panią z taką opaską. Śmiechu warte. Jakaś obroża, jak dla psa, zamykana na rzep. Pani stałą w kolejce do tradycyjnego ortopedy :DDD

Napisał/a: vanitas

Jak można zabić wirusa? Jak zabity wirus może "mnożyć się ponownie"?

Ano, jak to możliwe, że dana częstotliwość prądu zabija jednego wirusa, zarazka, grzyba, robala czy co tam innego, a innego nie tknie? Tak w ogóle o to pytam, gdyż dostałem ofertę "kuracji" tym cudem za 0,00PLN, więc się zastanawiam czy to szkodzi, jeśli nawet nie pomaga, czy może zaszkodzić, oczywiście niemam zamiaru rezygnować z konwencjonalnej, akademickiej medycyny.

Dobrze by było gdyby coś się stało abym był chociaż w miarę dobrze zapamiętany, także i tu - nierasowyfotograf

???

co ja robię tuuu...

Something Wicked this Way Comes..

Przejrzałem się ofercie tych tzw zapperów, ustrojstwa drogie są jak cholera, ceny zaczynają się od 2 000zł...wedle zwolenników systemu wyleczyć to ma mnie z chronicznego kaszlu, "farta" itp a nawet problemów psychicznych, po prostu panaceum na wszystko.

kolejny wyciągacz mamonów

Napisał/a: Nihil Obstat

kolejny wyciągacz mamonów

Być może :) dlatego gdybym miał za to płacić choćby równowartość 50zł nawet bym się o to nie zapytał, w drodze wyjątku tu zacnym forumowiczom głowy nie zawracał, ale, że za darmo...czy mogę coś stracić, czy zaszkodzi, może pomóc? ? ?

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.