Kochani, podczas nieudolnej próby powiększenia liter (skrotem klawiszowym jakimś) na laptopie Windows, całość obrazu obróciła się o 180 stopni. Po restarcie - zmiany nadal trwają. Jak przywrócić stary stan rzeczy?

Ctrl+Alt+strzałkawgórę (na klawiaturze)

/*\|/*\|/*\|/*\ "Naród wspaniały, tylko ludzie nie chcą głosować na PiS" - Piłsudski o 6 rano \*/|\*/|\*/|\*/

ctrl + alt + strzałka w dół (albo w górę - nie jestem pewny)

O rety - jakie to proste. dziękuję w imieniu zrozpaczonego Rebelyanta, który sam nie dał rady wstukać tego pytania :)

ikonka karty graficznej przy zegarze, prawoklik, opcje grafiki, klawisze dostępu, wyłącz - to tak na przyszłość.

Zrozpaczony niech się jeszcze pobawi tym ctrl+alt+strzałkawlewowprawowdółwgórę a potem to wyłączy.

/*\|/*\|/*\|/*\ "Naród wspaniały, tylko ludzie nie chcą głosować na PiS" - Piłsudski o 6 rano \*/|\*/|\*/|\*/

nurtuje mnie jedno: PO CO taka opcja?

Napisał/a: Magdusia

nurtuje mnie jedno: PO CO taka opcja?

1. Do robienia kawałów.
2. Żeby oglądać filmy w pozycji leżącej.

Do celów prezentacji. Laptopa (nie każdego oczywista) można trzymać jak książkę, Mozna do komputera podłączyć pionowy ekran lub ekran z pivotem. No, różnie bywa. Dlaczego nie?

Przy okazji: Zrozpaczony oczywiście nie nacisnął przypadkowo Ctrl+Alt+strzałkawdół, tylko prawyAlt+strzałkawdół (co jest równoważne w większości zastosowań)

Napisał/a: ΩPUR ΠIΣMΔ SĘSU Mozna do komputera podłączyć pionowy ekran

No właśnie. Mój kolega korzysta z takiego monitora w pracy. Dlatego systemy operacyjne dostosowują się do różnorodności monitorów, oferując pionowe wyświetlanie obrazu.

postawić komputer do góry nogami

Ps 127,3-5

˙nɯǝlqoɹd oƃǝupɐż ęzpıʍ ǝıu śoʞɐɾ ɐɾ

岁月不知人间多少的忧伤 / 何不潇洒走一回

Dostosować się. Ewentualnie,sprawdzić. A nuż to mitoman.

“The Church is a perpetually defeated thing that always outlives her conquerers.” Hilaire Belloc

Napisał/a: ΩPUR ΠIΣMΔ SĘSU

ikonka karty graficznej przy zegarze, prawoklik, opcje grafiki, klawisze dostępu, wyłącz - to tak na przyszłość.

Zrozpaczony niech się jeszcze pobawi tym ctrl+alt+strzałkawlewowprawowdółwgórę a potem to wyłączy.

A strzałka nie łatwiejsza?

Ze dwa lata temu kot mi tak zrobił, tyle że ekran na bok, wtedy jeszcze nie wiedziałam o tej sztuczce ze strzałkami i musiałam szukać pomocy u wujka gugla.

Keep Corgis and Look Regal | The Queen's life in pictures - http://elizabethii.tumblr.com

o, a mię się 90 ze 180 stopni pomyliło :)

[tekelymodon] Abo szatan [tekelymodof]

"według mnie" - fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

Napisał/a: niewidzący postawić komputer do góry nogami

Porządek jest rozmieszczeniem równych i nierównych rzeczy z wyznaczeniem odpowiedniego dla każdego z nich miejsca.

Napisał/a: Pompeia Plotinakot mi tak zrobił,

O, kotowie mi już niejedno z kompem zrobili. Ale pouczeni surowo wiedzą że na moje biurko jest zakaz wstępu. Nie pojawiają się tutaj już bo chyba nie przepadają za kopami i lotami przez okno. Czy słowa zrozumiały tego nie wiem. Głównie na k... i ch... :D

Raz powiedziałem - zawsze powiedziałem

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.