szalonego Antonia to nie powstrzyma, znajdzie innych ekspertów, ot choćby w Gruzji

Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej.

Coriolanus
17.09.2013 08:49
Tia, na pewno któryś z nich uzasadnił swoje kompetencje sklejaniem modeli w dzieciństwie… Przecież GWno jest GWnem po to, żeby śmierdziało.

„Poruszyła mnie nie tyle prawda historyczna, którą znałem z Gazety Wyborczej…” Maciej Stuhr

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 08:56
Wszystkiego sobie Kublikowa z palca nie wyssała.

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

Benedykt_Korczynski
17.09.2013 09:01
Napisał/a: Marvin Vroomfondel-Majikthise
Wszystkiego sobie Kublikowa z palca nie wyssała.

Skąd taki wniosek?

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 09:04
bo 1) zeznania są protokołowane i 2) w dodatku skoro jakiś niewymieniony z nazwiska pełnomocnik kilku rodzin ofiar tam był, to i pełnomocnicy tych innych rodzin zapewne też.

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

Pantelej
17.09.2013 09:06
Napisał/a: Marvin Vroomfondel-Majikthise
Wszystkiego sobie Kublikowa z palca nie wyssała.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/60425-anatomia-manipulacji-jak-wyborcza-zmienia-detale-w-nie-swoich-tekstach-by-atakowac-kosciol-pedofilia

„Dios, Patria, Fueros, Rey”

alexius
17.09.2013 09:13
Czasami myślę że Polacy są sami sobie winni. Obecna sytuacja w Polsce jest po prostu karą za głupotę czytelników Michnika. Zawsze byli ludzie wierzący Gebelsowi, Stalinowi, Trybunie Ludu, Urbanowi i tym podobnym demagogom. Teraz jest to GW.
Bójcie się Boga.

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 09:14
Stąd też „KUBLIKOWA WARNING”

Ale zobaczymy jaka będzie reakcja. I protokoły przesłuchań chciałbym zobaczyć.

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

akcja bezpośrednia
17.09.2013 09:16
Nie wiem jak takie przesłuchanie wygląda od strony formalnej, ale jeśli są protokoły z przesłuchania podpisane przez przedmiotowych świadków lub nagrania dokumentujące tego typu wypowiedzi w prokuraturze, to znak, że szybko należy wymienić tych ekspertów na innych.

Somewhere there must be a realm between, a realm akin to that ultimate realm where motion becomes rest and rest motion- Yukio Mishima

kpt. TomekG
17.09.2013 09:19
Napisał/a: Coriolanus
Tia, na pewno któryś z nich uzasadnił swoje kompetencje sklejaniem modeli w dzieciństwie..

Od razu zaznaczam – mnie póki co nikt nie wzywał do prokuratury 😉
„Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. „
gen. Mgła

sqnx
17.09.2013 09:22
Najpierw rzekome lub prawdziwe cytaty z zeznań, a potem wtręt – „informuje 'Gazetę’ rzecznik prokuratury”.
Rzecznik tak nie bardzo jest upoważniony do cytowania fragmentów zeznań, a poza tym – to, co zeznali przesłuchani eksperci zostało jednak przepuszczone przez filtr „Wyborczej” (i filtr prokuratury).

Zresztą:
„(…) od pełnomocników rodzin ofiar – wiemy, że chodzi o profesorów Wiesława Biniendę, Jana Obrębskiego i najpewniej Jacka Rońdę. Żaden nie jest specjalistą od lotnictwa ani katastrof.”

No tak… Binienda nigdy nic z żadnym drimlajnerem nic wspólnego nie miał. No tak. Nie zna się.
hehe

Oczywiście oliwka na tym torcie z gówna:
„- Jeśli tak wygląda praca naukowa ekspertów Macierewicza, to znaczy, że nie mają żadnych dowodów czy choćby poszlak! – mówi kolejny prawnik rodzin ofiar. – Ten wielki smoleński śledczy, czyli Macierewicz, jest nagi!”

Ciekawe który. Jakoś nie zechciał się podpisać, a taki stanowczy.

„Ty się nie wymądrzaj. Ty się módl!”

akcja bezpośrednia
17.09.2013 09:28
Napisał/a: sqnx
Najpierw rzekome lub prawdziwe cytaty z zeznań,

Ale jak właściwie wygląda dokumentowanie zeznań? Kolega chyba jest praktykiem w kwestii stosowania prawa.

Somewhere there must be a realm between, a realm akin to that ultimate realm where motion becomes rest and rest motion- Yukio Mishima

kpt. TomekG
17.09.2013 09:32
Napisał/a: akcja bezpośrednia
, ale jeśli są protokoły z przesłuchania podpisane przez przedmiotowych świadków

No co ty, pewnie sfałszowane!
„Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. „
gen. Mgła

Coriolanus
17.09.2013 09:35
O prof. Obrębskim:

„Na pytanie śledczych o doświadczenia w badaniu katastrof profesor wyznał, że od dziecka interesuje się lotnictwem, w młodości sklejał modele samolotów i siedział kiedyś w kokpicie Su-33 (samolot myśliwsko-bombowy). No i latając samolotami, obserwuje, jak zachowują się skrzydła.

Zapytany o doświadczenie w dziedzinie materiałów wybuchowych wyznał śledczym, że był świadkiem eksplozji w szopie.”

100% gwna w GWnie. Przecież Obrębski jest specjalistą od wytrzymałości materiałów i w tym zakresie się zawsze wypowiadał.

„Poruszyła mnie nie tyle prawda historyczna, którą znałem z Gazety Wyborczej…” Maciej Stuhr

kpt. TomekG
17.09.2013 09:35
Napisał/a: sqnx
No tak… Binienda nigdy nic z żadnym drimlajnerem nic wspólnego nie miał. No tak. Nie zna się.
hehe

Ech, gdybym napisał oprogramowanie sterujący pokładową toaletą to też by mnie to eksperta od lotnictwa nie czyniło. Samolot to maszyna wysoce skomplikowana, nie projektuje jej jedna osoba a tysiące – i większość z tych osób ma pojęcie wyłącznie o swojej częsci, nie musi znać dokładnej konstrukcji każdego elementu. Że Binienda tworzac model tutki się pomylił i stworzył prawdziwie pancerne skrzydło z kilkukrotnie za grubymi dźwigarami wiadomo od dawna.
„Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. „
gen. Mgła

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 09:37
Ale wykluczenie Biniendy z grona specjalistów od lotnictwa to już nawet nie jest przesada tylko kłamstwo.

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

kpt. TomekG
17.09.2013 09:39
Napisał/a: Marvin Vroomfondel-Majikthise
Ale wykluczenie Biniendy z grona specjalistów od lotnictwa to już nawet nie jest przesada tylko kłamstwo.

Specjalista od lotnictwa nie jest. Gdyby był wiedziałby co to kąt natarcia, a uwzględnił go w symulacjach dopiero po kilku miesiącach,. Więc o lataniu – pojęcia nie ma. I mieć nie musi.
„Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. „
gen. Mgła

banned123
17.09.2013 09:41
wybuch w szopie? pewnie w czasie wojny, moze podczas pacyfikacji Zamojszczyzny?

Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej.

sqnx
17.09.2013 09:41
Napisał/a: akcja bezpośrednia
Ale jak właściwie wygląda dokumentowanie zeznań?
Jeden mówi (zeznaje), drugi pisze (protokołuje). Nie zapisuje się zeznań „słowo w słowo”. Przed podpisaniem protokołu zeznań świadek powinien je odczytać (powinny zostać jemu odczytane), często się tego nie robi.
W każdym razie zawsze świadkowie powinni dokładnie przeczytać to, co podpisują (i w razie czego zażądać zmiany – to mają być ich zeznania). Dowodem nie jest to co powiedzieli, ale to co zostało zapisane.

Natomiast o tym, że wyimkami zeznań można niemal dowolnie żonglować (zmieniając wręcz ich sens), to o tym specjalnie przekonywać nie trzeba…

„Ty się nie wymądrzaj. Ty się módl!”

Coriolanus
17.09.2013 09:47
Trudno, darmo. Obrębskiego trzeba wywalić z Zakładu Wytrzymałości Materiałów na warszawskiej Polibudzie i zatrudnić w jego miejsce Kublikową.

„Poruszyła mnie nie tyle prawda historyczna, którą znałem z Gazety Wyborczej…” Maciej Stuhr

sqnx
17.09.2013 09:55
Napisał/a: kpt. TomekG

Ech, gdybym napisał oprogramowanie sterujący pokładową toaletą to też by mnie to eksperta od lotnictwa nie czyniło.
Specjalistą od kibli pokładowych – też nie?

Napisał/a: kpt. TomekG
Samolot to maszyna wysoce skomplikowana, nie projektuje jej jedna osoba a tysiące – i większość z tych osób ma pojęcie wyłącznie o swojej częsci, nie musi znać dokładnej konstrukcji każdego elementu.
Coś podobnego…
Wobec tego od czego jest specjalistą prof. Binienda?

Napisał/a: kpt. TomekG
e Binienda tworzac model tutki się pomylił i stworzył prawdziwie pancerne skrzydło z kilkukrotnie za grubymi dźwigarami wiadomo od dawna.
Ja tam nie wiem. nie śledziłem – nie znam się, nie moja sprawa.

Napisał/a: kpt. TomekG
Specjalista od lotnictwa nie jest. Gdyby był wiedziałby co to kąt natarcia, a uwzględnił go w symulacjach dopiero po kilku miesiącach,. Więc o lataniu – pojęcia nie ma. I mieć nie musi.
Podobno uwzględnił.
zresztą:
https://rebelya.pl/forum/watek/49993/

„Ty się nie wymądrzaj. Ty się módl!”

banned123
17.09.2013 09:56
Jak zaznacza śledczy: „Jeden z
przesłuchanych świadków wskazał, że
podstawą wniosków na temat katastrofy był
»eksperyment myślowy« oparty na wiedzy
pochodzącej z fotografii z miejsca
katastrofy. Inny świadek formułował
wnioski w oparciu o 40-minutowy kontakt
z niewielkim elementem metalowym, który
jakoby pochodził z miejsca zdarzenia. Jako
podstawę wniosków wskazywano np.
doświadczenie związane z lataniem

samolotami w charakterze pasażera.”

ja też kiedys lecialem samolotem… zglosze sie do Antonia:)

Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej.

sqnx
17.09.2013 10:01
Przesłuchanie:

  • czy w ogóle latał pan kiedyś samolotem?
  • zdarzyło się…
  • czy na tej podstawie doszedł pan do swoich wniosków w opinii nt. przyczyn katastrofy?
  • no nie, przeprowadziłem symulacje, wyliczenia na podstawie dostęnych źródeł, zdjęć…
  • czyli eksperymenty myślowe, tak?
  • no tak.
  • czyli fakt, że latał pan samolotami nie miał dla Pana żadnego znaczenia dla pańskich wniosków, nigdy nie obserwował pan skrzydeł samolotu?
  • no nie, oczywiście że patrzyłem na skrzydła w trakcie lotu i na tej podstawie też usiłowałem wyobrazić sobie przebieg katastrofy…

„Ty się nie wymądrzaj. Ty się módl!”

Anzelm
17.09.2013 10:02
A ta kublikowa, to nie spiewa czasem w jakimś hóże we Wrocławiu?

Piankowy
17.09.2013 10:03
Napisał/a: sqnx
Napisał/a: akcja bezpośrednia
Ale jak właściwie wygląda dokumentowanie zeznań?
Jeden mówi (zeznaje), drugi pisze (protokołuje). Nie zapisuje się zeznań „słowo w słowo”. Przed podpisaniem protokołu zeznań świadek powinien je odczytać (powinny zostać jemu odczytane), często się tego nie robi.
W każdym razie zawsze świadkowie powinni dokładnie przeczytać to, co podpisują (i w razie czego zażądać zmiany – to mają być ich zeznania). Dowodem nie jest to co powiedzieli, ale to co zostało zapisane.

Natomiast o tym, że wyimkami zeznań można niemal dowolnie żonglować (zmieniając wręcz ich sens), to o tym specjalnie przekonywać nie trzeba…

A w sumie to czemu zeznań sie po prostu nie nagrywa w formie audio i ewentualnie dodaje transkrypcję pisaną w cwelu ułatwienia indeksacji?

りす いす れべるや!!!

akcja bezpośrednia
17.09.2013 10:04
Napisał/a: sqnx
Dowodem nie jest to co powiedzieli, ale to co zostało zapisane.

Dziękuję za informację.

Ciekawe, czy te rewelacje z „GW” faktycznie opierają się na tym, co zapisano – bo jakoś mi się w głowie nie mieści, żeby ktoś mógł podpisać protokoły z takimi kwiatkami.

Somewhere there must be a realm between, a realm akin to that ultimate realm where motion becomes rest and rest motion- Yukio Mishima

kpt. TomekG
17.09.2013 10:11
Napisał/a: sqnx
Specjalistą od kibli pokładowych – też nie?

Zależy jakie dostałbym wytyczne. Wątpie bym np umiał się wypowiedziec o składzie tworzywa z którego odlano deskę klozetową 😉 Not my scope of knowledge.
Napisał/a: sqnx
Podobno uwzględnił.

Owszem, ale dopiero w drugiej czy trzeciej symulacji, po ok. pół roku.
„Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. „
gen. Mgła

banned123
17.09.2013 10:18
Napisał/a: sqnx
Przesłuchanie:

  • czy w ogóle latał pan kiedyś samolotem?
  • zdarzyło się…
  • czy na tej podstawie doszedł pan do swoich wniosków w opinii nt. przyczyn katastrofy?
  • no nie, przeprowadziłem symulacje, wyliczenia na podstawie dostęnych źródeł, zdjęć…
  • czyli eksperymenty myślowe, tak?
  • no tak.
  • czyli fakt, że latał pan samolotami nie miał dla Pana żadnego znaczenia dla pańskich wniosków, nigdy nie obserwował pan skrzydeł samolotu?
  • no nie, oczywiście że patrzyłem na skrzydła w trakcie lotu i na tej podstawie też usiłowałem wyobrazić sobie przebieg katastrofy…

A POTEM ICH TORTUROWALI…

Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej.

sqnx
17.09.2013 11:17
Napisał/a: Atanazy
A POTEM ICH TORTUROWALI…
Po co?
wystarczy że zapisywali ich zeznania,
wystarczy że 'co trzeba’ wypuszczą do mediów – opatrzone żetelnym komętarzem pani Kublik

Napisał/a: Piankowy
A w sumie to czemu zeznań sie po prostu nie nagrywa w formie audio i ewentualnie dodaje transkrypcję pisaną w cwelu ułatwienia indeksacji?
No.
można dodać jeszcze fajne loopy, pomiksować nagranie, wyciągnąć wokale, wytłuścić basy

(P.S.
niekiedy się nagrywa – w sądach coraz częściej, w postępowaniu przygotowawczym – także, chociaż tutaj nie mam pojęcia jak było)

Napisał/a: kpt. TomekG
Zależy jakie dostałbym wytyczne. Wątpie bym np umiał się wypowiedziec o składzie tworzywa z którego odlano deskę klozetową 😉 Not my scope of knowledge.
To Kulega sprawdzi, od czego jest specjalistą prof. Binienda, od jakiego kawałku samolotu i jak się to ma do całej sprawy.

Napisał/a: kpt. TomekG

Owszem, ale dopiero w drugiej czy trzeciej symulacji, po ok. pół roku.
I co? wyniki diametralnie różne?
teza obalona?

nie kpię – serio pytam.

Napisał/a: Atanazy
A POTEM ICH TORTUROWALI…
Bardzo zabawne.
Nie – potem ich nie torturowali. Potem opublikowali wyimki z ich zeznań opatrzone stosownym komentarzem. Zresztą ku uciesze Kulegi.

„Ty się nie wymądrzaj. Ty się módl!”

alexius
17.09.2013 11:30

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 11:37
Tak jak myślałem, odpowiedź Macierewicza i GuPola jest również słaba.
Ani słowem nie odnosi się do treści zeznań. Tak jak ten obrazek powyżej.

No i Kublik jest dużo, dużo lepszą dziennikarką.

http://niezalezna.pl/46091-macierewicz-odpowiada-wyborczej-brutalny-polityczny-atak-na-ekspertow-zespolu

Macierewicz skupia się na tym, co kto miał prawo powiedzieć i komu ujawnić, czyli na proceduralnych pierdołach, nie związanych z meritum sprawy. I na przymiotnikach. Robi to już zresztą od dłuższego czasu. Co dowodzi, że na ataki merytoryczne nie ma już amunicji.

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

alexius
17.09.2013 11:53
Meritum sprawy leży w Rosji i już tam zostanie. I to jest właśnie wystarczającym dowodem na zamach. Jak Polska kiedyś jeszcze odzyska suwerenność, to można będzie próbować coś wyjaśniać.
Wszystko inne to przypuszczenia, teorie i wredna propaganda (jak ta w GW).
Dążenie do prawdy jest na razie w Polsce karane ośmieszaniem albo nawet „samobójstwem”.

Soteriologiczny Kunktator
17.09.2013 11:57
Meritum sprawy leży w Rosji i już tam zostanie. I to jest właśnie wystarczającym dowodem na zamach.
Szczerze widząc nie widzę tu jakiegoś logicznego wynikania.
To że Ruskie traktują nas po chamsku i nie chcą nic wyjaśniać =/= Ruscy przeprowadzili zamach.

Strzelając do katechonów przyspieszasz Paruzję!

kundel1
17.09.2013 11:57
alexius 100/100

stopka rozmiar 45

banned123
17.09.2013 11:59
kiedy Macierka beknie politycznie? Mam nadzieje, ze po dojsciu do wladzy Prezes wysle go na placowke do Urugwaju

Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej.

kpt. TomekG
17.09.2013 12:09
Napisał/a: sqnx
I co? wyniki diametralnie różne?
teza obalona?

Inne. Zupęłnie inny wektor przyłozonych sił do skrzydła. Gdyby parametry skrzydła nie były 10krotnie zawyżone róznica byłaby widoczna.
„Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. „
gen. Mgła

Wojciech Zarazek Wiśniewski
17.09.2013 12:32
Napisał/a: kpt. TomekG
Że Binienda tworzac model tutki się pomylił i stworzył prawdziwie pancerne skrzydło z kilkukrotnie za grubymi dźwigarami wiadomo od dawna.
Znaczy ty wiesz od dawna, a raczej ci się zdaje.

szczęśliwy małżonek, informatyk, zdystansowany neon, kaczysta, już nie frustrat | czy Leon chce być uwolniony?

banned123
17.09.2013 12:36
Najsłynniejszy z ekspertów, prof. Binienda,
poprosił prokuratorów o parametry skrzy­

dła tupolewa.

B-)

Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej.

Camino
17.09.2013 12:45
Ciekawe, którąś ze stron to powinno solidnie poturbować. Zobaczymy, którą.

Kol. Atanazego uprasza się o zwrócenie uwagi, jak bardzo nic wnosi do tego wątku, i o stosowne wnioski.

„według mnie” – fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

vanitas
17.09.2013 12:56
Kuffa – Gówno jak zwykle (też odkrycie) manipuluje. Jeśli przesłuchanie tak wyglądało, to prokuratura – też:

Napisał/a: sqnx

  • czy w ogóle latał pan kiedyś samolotem?
  • zdarzyło się…
  • czy na tej podstawie doszedł pan do swoich wniosków w opinii nt. przyczyn katastrofy? [manipulacja, latanie samolotem nie jest niezbędnym elementem wiedzy lotniczej]
  • no nie, przeprowadziłem symulacje, wyliczenia na podstawie dostęnych źródeł, zdjęć…
  • czyli eksperymenty myślowe, tak? [manipulacja – symulacja to NIE JEST eksperyment myślowy]
  • no tak.
  • czyli fakt, że latał pan samolotami nie miał dla Pana żadnego znaczenia dla pańskich wniosków, nigdy nie obserwował pan skrzydeł samolotu?
  • no nie, oczywiście że patrzyłem na skrzydła w trakcie lotu i na tej podstawie też usiłowałem wyobrazić sobie przebieg katastrofy…
    Kyrie eleison!!!
    „Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?”
    Wpis ten usunąłem

kezlok
17.09.2013 13:03
Kolejny raz
żydowska gazeta dla Polaków
obrzygała groby ofiar 10 IV
ku uciesze niektórych uzytkowników tut. forum
no, no

Przyjaciele, których nie miałem Których w biedzie sobie zmyśliłem Opowiedzą wam, że kochałem A to przecież znaczy, że żyłem

banned123
17.09.2013 13:08
wnioski są takie, że aby dostać byle pracę trzeba mieć jakieś kwalifikacje, a żeby zostać ekspertem u Macierewicza wystarczy mówić to co Pan Minister oczekuje…

Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej.

Ypsilon
17.09.2013 13:12
Pytanie na marginesie:
czy logo tej gazety to czerwona flaga?

gen. Mgła
17.09.2013 13:32
Cała ta Kublikowa jest po to, żeby przykryć raport Klicha.

Łukasz Pol
17.09.2013 13:34
Napisał/a: Atanazy
wnioski są takie, że aby dostać byle pracę trzeba mieć jakieś kwalifikacje, a żeby zostać ekspertem u Macierewicza wystarczy mówić to co Pan Minister oczekuje…

A Kol. Anastazy wyciąga takie wnioski na podstawie artykułu skleconego z umiejętnie zebranych wycinków z protokołu, polanych komentarzem redaktor Kublik z GWna.

Gratuluję aŁtorytetów.

Niestety jak widać gazeta kierowana przez potomków działaczy KPP i KPZU znajdzie fanów nawet na Rebelyi…

dobranocka
17.09.2013 13:37
nie na darmo jest powiedzenie „gówno czytasz, gówno wiesz”

POlska to wolny kraj. Rządzącym wszystko wolno, wolno się rozwija…

banned123
17.09.2013 13:42
tylko czekac na pozew Biniendy i spolki przeciw Agorze…

Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej.

akcja bezpośrednia
17.09.2013 14:08
Ja już dawno zwracałem uwagę, żeby specjalnej wiary w prof. Biniendę nie pokładać. Przecież on może w każdej chwili powiedzieć, że właściwie to nie ma sprawy. Ot, przygotował kilka niezobowiązujących prezentacji, które wzbudziły pewne zainteresowanie w jakimś dalekim kraju – każdy może. A teraz ma ciekawsze sprawy na głowie.

Ani autorytet prof. Biniendy w jego macierzystej dziedzinie, ani autorytet zatrudniającej go uczelni w żaden sposób przez to nie ucierpią.

Somewhere there must be a realm between, a realm akin to that ultimate realm where motion becomes rest and rest motion- Yukio Mishima

Coriolanus
17.09.2013 14:15
Witwicki z Polsatu na twitterze:

„Prokuratura wojskowa podjeła decyzję o upublicznieniu protokołów przesłuchania części świadków związanych z publikacją GW. Będa za 40min”

„Poruszyła mnie nie tyle prawda historyczna, którą znałem z Gazety Wyborczej…” Maciej Stuhr

Wojciech Zarazek Wiśniewski
17.09.2013 14:18
Napisał/a: Camino
Ciekawe, którąś ze stron to powinno solidnie poturbować. Zobaczymy, którą.
Naprawdę kolega uważa, że prezentacje Biniendy (które każdy może sobie obejrzeć na youtube), to wynik puszczania klejonych modeli i wybuchów w szopie?

szczęśliwy małżonek, informatyk, zdystansowany neon, kaczysta, już nie frustrat | czy Leon chce być uwolniony?

robertgorgon
17.09.2013 14:55
Napisał/a: kpt. TomekG
Gdyby był wiedziałby co to kąt natarcia,
Znów te same brednie. A już się zdawało, że kwestia rzekomego nieuwzględnienia kąta natarcia została wyjaśniona. Był nawet wątek poświęcony temu…

Prozamachowcy to niemal wyłącznie ludzie o mocno prawicowej orientacji, natomiast centrowcy, lewicowcy i nade wszystko ludzie, którzy politykę mają w d. kreślą kółka na czole słysząc ich „argumenty”

robertgorgon
17.09.2013 14:58
GWno jak zwykle miesza wszystko. Cytowane są wyrwane z kontekstu kawałki wypowiedzi – to oczywiście nic nie wnosi do sprawy, ale nieznającym się na niczym obserwatorom w głowie zamiesza.
Do tego jeszcze zdjęcie prof. Obrębskiego. Każdy, skądinąd tępy pajac, już od razu wie, że to świr i idiota.

Prozamachowcy to niemal wyłącznie ludzie o mocno prawicowej orientacji, natomiast centrowcy, lewicowcy i nade wszystko ludzie, którzy politykę mają w d. kreślą kółka na czole słysząc ich „argumenty”

JORGE
17.09.2013 15:02
O, jest i dureń Atanazy !!! Gorliwy katolik z Wyborczej. mongoł taki, O tyle jego obecność jest na miejscu, że wpisuje się doskonale w obecne trendy na forum. Od samej góry po dół, ludki są coraz bardziej modniejsze …

JORGE>

kpt. TomekG
17.09.2013 15:04
Napisał/a: robertgorgon
. A już się zdawało, że kwestia rzekomego nieuwzględnienia kąta natarcia została wyjaśniona.

Owszem. Zdawało się.
„Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. „
gen. Mgła

JORGE
17.09.2013 15:06
Napisał/a: robertgorgon
GWno jak zwykle miesza wszystko. Cytowane są wyrwane z kontekstu kawałki wypowiedzi – to oczywiście nic nie wnosi do sprawy, ale nieznającym się na niczym obserwatorom w głowie zamiesza.
Do tego jeszcze zdjęcie prof. Obrębskiego. Każdy, skądinąd tępy pajac, już od razu wie, że to świr i idiota.

Dlatego nie ma co się generalnie takimi artykułami przejmować. Ot, łyknie bzdury z Wyborczej paru jełopów pokroju Atanazego und kompanieros i tyle. Nic to już nie zmieni.
JORGE>

JORGE
17.09.2013 15:10
Napisał/a: robertgorgon
Napisał/a: kpt. TomekG
Gdyby był wiedziałby co to kąt natarcia,
Znów te same brednie. A już się zdawało, że kwestia rzekomego nieuwzględnienia kąta natarcia została wyjaśniona. Był nawet wątek poświęcony temu…

A co ten memłon nie zrozumiał czegoś znowu, albo uczepił się jakichś bzdur i cały czas bohatersko walczy ? Przecież tak ma być, taka jego rola, dziwi mnie tylko po co wy go podlewacie ?
JORGE>

robertgorgon
17.09.2013 15:16
Napisał/a: JORGE>
Ot, łyknie bzdury z Wyborczej paru jełopów pokroju Atanazego und kompanieros i tyle. Nic to już nie zmieni.
Istotnie, wartość merytoryczna takiego artykułu jest zerowa. Za to dla wątkotwórcy kolejny ciekawy materiał jak się codziennie, od lat i w pocie czoła, pracuje na miano szmatławca.

Prozamachowcy to niemal wyłącznie ludzie o mocno prawicowej orientacji, natomiast centrowcy, lewicowcy i nade wszystko ludzie, którzy politykę mają w d. kreślą kółka na czole słysząc ich „argumenty”

Camino
17.09.2013 15:29
Napisał/a: Wojciech Zarazek Wiśniewski
Naprawdę kolega uważa, że prezentacje Biniendy (które każdy może sobie obejrzeć na youtube), to wynik puszczania klejonych modeli i wybuchów w szopie?
Oczywiście nie. Uważam natomiast, że nie mam kompetencji, by je ocenić pod względem realnej wartości (a nie medialnych przerysowań) i sympatia dla zespołu Macierewicza oraz antypatia dla GW niewiele w tej materii mogą zmienić. Natomiast skoro gaz odpala tak ostro rzecz tak łatwo weryfikowalną, to z niecierpliwością czekam na możliwość oceny tegoż. O to mnie chodziło.

„według mnie” – fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

kpt. TomekG
17.09.2013 15:36
BTW – na konferencji smoleńskiej jeden z mówców zwrócił uwagę, że Binienda nie uwzlgędnił jeszcze jednej bardzo istotnej rzeczy – obciązenia skrzydła czyli tego, że skrzydło samolotu dźwiga jego masę. Co za tym idzie – jest napreżone (a podczas wznoszenia szczególnie, bo dochodzi jeszcze przyspieszenie pionowe).

„Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. „
gen. Mgła

robertgorgon
17.09.2013 15:38
Napisał/a: Camino
Natomiast skoro gaz odpala tak ostro rzecz tak łatwo weryfikowalną, to z niecierpliwością czekam na możliwość oceny tegoż.
Nie wiem, czy reakcja GWna może być pomocna w ocenie ważności sprawy, ale konkretnie o jaką rzecz chodzi? Co zostało tak ostro odpalone?

Prozamachowcy to niemal wyłącznie ludzie o mocno prawicowej orientacji, natomiast centrowcy, lewicowcy i nade wszystko ludzie, którzy politykę mają w d. kreślą kółka na czole słysząc ich „argumenty”

robertgorgon
17.09.2013 15:47
Napisał/a: kpt. TomekG
BTW – na konferencji smoleńskiej jeden z mówców zwrócił uwagę, że Binienda nie uwzlgędnił jeszcze jednej bardzo istotnej rzeczy – obciązenia skrzydła czyli tego, że skrzydło samolotu dźwiga jego masę. Co za tym idzie – jest napreżone (a podczas wznoszenia szczególnie, bo dochodzi jeszcze przyspieszenie pionowe).
Skoro Kolega tak twierdzi, to może przypomni kto i kiedy. Konkretnie i całą wypowiedź, nie wyrwane z kontekstu fragmenty. Mamy przecież protokół całej konferencji w wersji pdf.

Prozamachowcy to niemal wyłącznie ludzie o mocno prawicowej orientacji, natomiast centrowcy, lewicowcy i nade wszystko ludzie, którzy politykę mają w d. kreślą kółka na czole słysząc ich „argumenty”

kpt. TomekG
17.09.2013 15:51
Napisał/a: robertgorgon
Skoro Kolega tak twierdzi, to może przypomni kto i kiedy.

To było w tym referacie, niestety – pliki z tranmisją z popler.tv nie dzialają, ale jak ma kolega nagranie to może sobie obejrzeć. Nie wiem czy jest to w slajdach czy było tylko powiedziane.
Jan Błaszczyk, Wojskowa Akademia Techniczna – Brzoza smoleńska – aspekty wytrzymałościowe struktury skrzydła samolotu Tu-154
„Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. „
gen. Mgła

Camino
17.09.2013 15:52
Napisał/a: robertgorgon
Nie wiem, czy reakcja GWna może być pomocna w ocenie ważności sprawy, ale konkretnie o jaką rzecz chodzi? Co zostało tak ostro odpalone?
Ostro zostało odpalone, że eksperci Macierewicza w konfrontacji z prokuraturą wyszli na ludzi dość, lekko powiedzmy, niepoważnych. A że z tego eventu są stenogramy, to nie będzie przepychanka „moje słowo a twoje słowo”, tylko normalna weryfikacja, czy GW pisze prawdę. Ponieważ domyślnie zakładam, że nie, ale równocześnie o głupotę ich nie podejrzewam – czekam z niecierpliwością.

„według mnie” – fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

robertgorgon
17.09.2013 15:55
Napisał/a: Camino
Ostro zostało odpalone, że eksperci Macierewicza w konfrontacji z prokuraturą wyszli na ludzi dość, lekko powiedzmy, niepoważnych. A
To nie wzbudza u Kolegi podejrzenia, że ludzie z tytułami naukowymi przedstawiani są jak idioci, choć nie ma ani słowa o ich kilkuletniej pracy?

Prozamachowcy to niemal wyłącznie ludzie o mocno prawicowej orientacji, natomiast centrowcy, lewicowcy i nade wszystko ludzie, którzy politykę mają w d. kreślą kółka na czole słysząc ich „argumenty”

robertgorgon
17.09.2013 15:57
Napisał/a: kpt. TomekG

To było w tym referacie, niestety – pliki z tranmisją z popler.tv nie dzialają, ale jak ma kolega nagranie to może sobie obejrzeć. Nie wiem czy jest to w slajdach czy było tylko powiedziane.
Jan Błaszczyk, Wojskowa Akademia Techniczna – Brzoza smoleńska – aspekty wytrzymałościowe struktury skrzydła samolotu Tu-154
No więc mówię wyraźnie – chodzi o plik pdf z protokołem konferencji. Bez kontekstu nie da się poważnie rozmawiać.

Prozamachowcy to niemal wyłącznie ludzie o mocno prawicowej orientacji, natomiast centrowcy, lewicowcy i nade wszystko ludzie, którzy politykę mają w d. kreślą kółka na czole słysząc ich „argumenty”

dobranocka
17.09.2013 15:59
Napisał/a: Camino
Napisał/a: robertgorgon
Nie wiem, czy reakcja GWna może być pomocna w ocenie ważności sprawy, ale konkretnie o jaką rzecz chodzi? Co zostało tak ostro odpalone?
Ostro zostało odpalone, że eksperci Macierewicza w konfrontacji z prokuraturą wyszli na ludzi dość, lekko powiedzmy, niepoważnych. A że z tego eventu są stenogramy, to nie będzie przepychanka „moje słowo a twoje słowo”, tylko normalna weryfikacja, czy GW pisze prawdę. Ponieważ domyślnie zakładam, że nie, ale równocześnie o głupotę ich nie podejrzewam – czekam z niecierpliwością.

będą zapewnie upowszechnione fragmenty stenogramów…
POlska to wolny kraj. Rządzącym wszystko wolno, wolno się rozwija…

kpt. TomekG
17.09.2013 16:51
robert – od 4:30

„Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. „
gen. Mgła

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 17:11
http://www.npw.gov.pl/491-Prezentacjanewsa-49098-p_1.htm

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

Wojciech Zarazek Wiśniewski
17.09.2013 17:21
Napisał/a: JORGE>
Dlatego nie ma co się generalnie takimi artykułami przejmować. Ot, łyknie bzdury z Wyborczej paru jełopów pokroju Atanazego und kompanieros i tyle. Nic to już nie zmieni.
JORGE>
No nie wiem. Teraz oficjalna narracja będzie taka, że kwestia zespołu parlamentarnego i jego ustaleń jest już „odfajkowana”.

szczęśliwy małżonek, informatyk, zdystansowany neon, kaczysta, już nie frustrat | czy Leon chce być uwolniony?

Camino
17.09.2013 17:23
Napisał/a: robertgorgon
To nie wzbudza u Kolegi podejrzenia, że ludzie z tytułami naukowymi przedstawiani są jak idioci, choć nie ma ani słowa o ich kilkuletniej pracy?
Owszem wzbudza, jak zwykle w przypadku GW. No i teraz pytanie: aż tak by się podłożyli?
Ale widzę, że są już protokoły, więc dość o tem.

„według mnie” – fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 17:43
Przesłuchanie było na moje oko całkiem naturalne, a Kublik jest wyśmienita w manipulacji. Bo np. to JEST prawda:

„Na pytanie śledczych o doświadczenia w badaniu katastrof profesor wyznał, że od dziecka interesuje się lotnictwem, w młodości sklejał modele samolotów i siedział kiedyś w kokpicie Su-33 (samolot myśliwsko-bombowy). No i latając samolotami, obserwuje, jak zachowują się skrzydła.”
A że niecała prawda…

Cóż, ja też oglądałem skrzydła przez okno i z kamer. W Airbusie A380.

Dwaj eksperci ZP nie mają w zasadzie nic waznego dowodowo do powiedzenia, ponieważ o konstrukcji/katastrofach samolotów nic nie wiedzą, a najważniejszy czyli prof. Binienda, nie pokazał nic. (bo nie wie czy może). Gdyby chciał, to miał dużo czasu, by taką zgodę (lub odmowę) FORMALNIE uzyskać. Innymi słowy, Binienda – takie jest moje być może mylne wrażenie – wycofał się rakiem, zasłania się formalnościami i umywa ręce od całej sprawy.

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

robertgorgon
17.09.2013 18:05
Napisał/a: Marvin Vroomfondel-Majikthise
Dwaj eksperci ZP nie mają w zasadzie nic waznego dowodowo do powiedzenia, ponieważ o konstrukcji samolotów nic nie wiedzą, a najważniejszy czyli prof. Binienda, nie
BZDURA. Prof. Binienda nt. konstrukcji samolotów coś jednak wie:

Uznał jednak, że jego wiedza nie pozwala mu na wykonanie symulacji bez konsultacji z konstruktorem lotniczym.

Prozamachowcy to niemal wyłącznie ludzie o mocno prawicowej orientacji, natomiast centrowcy, lewicowcy i nade wszystko ludzie, którzy politykę mają w d. kreślą kółka na czole słysząc ich „argumenty”

kpt. TomekG
17.09.2013 18:08
Napisał/a: robertgorgon
BZDURA. Prof. Binienda nt. konstrukcji samolotów coś jednak wie:

kolega przeczyta ze zrozumieniem post Tolepa
„Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. „
gen. Mgła

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 18:08
Kol. robergorgon zechce przeczytać do końca to długie zdanie które uciął.

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

robertgorgon
17.09.2013 18:12
Napisał/a: kpt. TomekG
robert – od 4:30

Napisał/a: kpt. TomekG
BTW – na konferencji smoleńskiej jeden z mówców zwrócił uwagę, że Binienda nie uwzlgędnił jeszcze jednej bardzo istotnej rzeczy – obciązenia skrzydła czy
BZDURA. Ani słowa o tym w linkowanej prezentacji.

Prozamachowcy to niemal wyłącznie ludzie o mocno prawicowej orientacji, natomiast centrowcy, lewicowcy i nade wszystko ludzie, którzy politykę mają w d. kreślą kółka na czole słysząc ich „argumenty”

robertgorgon
17.09.2013 18:14
Napisał/a: Marvin Vroomfondel-Majikthise
Kol. robergorgon zechce przeczytać do końca to długie zdanie które uciął.
Ale coś wie, czy nie wie, bo kolega twierdzi, ze nie, a to jednak dość istotne. [edit] Ustalmy najpierw to.

Prozamachowcy to niemal wyłącznie ludzie o mocno prawicowej orientacji, natomiast centrowcy, lewicowcy i nade wszystko ludzie, którzy politykę mają w d. kreślą kółka na czole słysząc ich „argumenty”

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 18:14
Co do generalnych kompetencji Biniendy – w haśle łajki mu poświęconym jest dużo więcej materiałów i tytułów. Tu mówimy o jego zeznaniach. Usiadł do stołu bez żetonów i twierdzi że nie wie, czy żona się zgadza na to by zagrał. Mówi tylko, że wie jak się gra (w co chętnie wierzę).

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 18:16
Napisał/a: robertgorgon
Napisał/a: Marvin Vroomfondel-Majikthise
Kol. robergorgon zechce przeczytać do końca to długie zdanie które uciął.
Ale coś wie, czy nie wie, bo kolega twierdzi, ze nie, a to jednak dość istotne.

Napisałem wyraźnie, że dwaj pierwsi nie wiedzą. Tym trzecim jest Binienda, więc logicznie…

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

kpt. TomekG
17.09.2013 18:18
Napisał/a: robertgorgon
BZDURA. Ani słowa o tym w linkowanej prezentacji.

Tak, jest o momentach, ale zasadniczo chodzi o to samo – że skrzydło lecącego samolotu to coś innego niż kosiarka, że większośc wytrzymałości skrzydła jest po to by się tym siłom przeciwstawiać a nie by stawiać czoło brzozom. Stąd rezerwa wytrzymałości jest dośc mała.
„Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. „
gen. Mgła

robertgorgon
17.09.2013 18:19
Napisał/a: Marvin Vroomfondel-Majikthise
Napisałem wyraźnie, że dwaj pierwsi nie wiedzą. Tym trzecim jest Binienda, więc logicznie…
OK. Ale Binienda wcale nie jest ekspertem od konstrukcji LOTNICZYCH w ZP.

Prozamachowcy to niemal wyłącznie ludzie o mocno prawicowej orientacji, natomiast centrowcy, lewicowcy i nade wszystko ludzie, którzy politykę mają w d. kreślą kółka na czole słysząc ich „argumenty”

robertgorgon
17.09.2013 18:20
Napisał/a: kpt. TomekG
ale zasadniczo chodzi o to samo
Kolego, na takim poziomie to samo, to…

Prozamachowcy to niemal wyłącznie ludzie o mocno prawicowej orientacji, natomiast centrowcy, lewicowcy i nade wszystko ludzie, którzy politykę mają w d. kreślą kółka na czole słysząc ich „argumenty”

kpt. TomekG
17.09.2013 18:21
Napisał/a: robertgorgon
Kolego, na takim poziomie to samo, to…

O to samo – o nieuwzględnienie sił, które działają na skrzydło w czasie lotu.
„Kolega swoich pieniędzy już i tak nie zobaczy. Teraz walka idzie to, kto je będzie wydawał i na co. „
gen. Mgła

robertgorgon
17.09.2013 18:25
Napisał/a: kpt. TomekG
O to samo – o nieuwzględnienie sił, które działają na skrzydło w czasie lotu.
I suppose manipulation. I don’ t suppose , I do know.

Prozamachowcy to niemal wyłącznie ludzie o mocno prawicowej orientacji, natomiast centrowcy, lewicowcy i nade wszystko ludzie, którzy politykę mają w d. kreślą kółka na czole słysząc ich „argumenty”

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 18:32
Tak czy siak, koledzy TomekG i robertgorgon dyskutują sobie jałowo na temat publicystyki prof. Biniendy.

Jałowo, bo o tym wszystkim już wielkorotnie dyskutowaliście, A publicystyki, bo Binienda się wycofał w najważniejszym momencie.

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

Coriolanus
17.09.2013 18:33
W każdym razie wyszło jak przewidywałem. Gwno jest Gwnem i nie warto z niego wyjadać.

„Poruszyła mnie nie tyle prawda historyczna, którą znałem z Gazety Wyborczej…” Maciej Stuhr

robertgorgon
17.09.2013 18:35
Napisał/a: Marvin Vroomfondel-Majikthise
Binienda się wycofał w najważniejszym momencie.
A skąd kolega wziął takie rewelacje? To dość ciekawa teoria spiskowa.

Prozamachowcy to niemal wyłącznie ludzie o mocno prawicowej orientacji, natomiast centrowcy, lewicowcy i nade wszystko ludzie, którzy politykę mają w d. kreślą kółka na czole słysząc ich „argumenty”

JORGE
17.09.2013 18:37
Napisał/a: Wojciech Zarazek Wiśniewski
Napisał/a: JORGE>
Dlatego nie ma co się generalnie takimi artykułami przejmować. Ot, łyknie bzdury z Wyborczej paru jełopów pokroju Atanazego und kompanieros i tyle. Nic to już nie zmieni.
JORGE>
No nie wiem. Teraz oficjalna narracja będzie taka, że kwestia zespołu parlamentarnego i jego ustaleń jest już „odfajkowana”.

Oficjalna narracja już dawno została ustalona. W sposób klasyczny, przerabiany wielokrotnie, wybitnie dający efekty u nas. Odwróceniu sytuacji. Każdy średnio przytomny, nawet zaczadzony antykaczyzmem człowiek widział, że śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej było od początku prowadzone tragicznie. Urągało wszystkiemu, tu nawet nie ma co pisać. Po prostu musiał powstać niezależny zespół, który miał szansę na wyjaśnienie czegokolwiek, uratowanie dowodów itd. No i powstał, dodajmy bez żadnych tez wstępnych, po prostu jako odpowiedź na to co sowieci razem z naszym rządem zrobili, a właściwie czego nie zrobili. Oczywiście szybciutko zrobiono z tego sektę zamachistów, oszołomów itd, no, w sumie jak zwykle. Społeczeństwo w swojej większości zapomniało już o oczywistych sprawach, szczególnie o roli naszego rządu w wyjaśnieniu katastrofy. W normalnym, nawet neokolonialnym państwie ci ludzie by byli już dawno na wysypisku, u nas wszystko uchodzi. Generalnie cały temat został zepchnięty na drugorzędne sprawy, dyskusje miały charakter taki jak tu z Tomusiami, przyznam że do dziś was nie rozumiem, po co z takimi ludźmi w polemikę wchodzić, absurd.
Ale jest jeszcze druga strona medalu. Ludzie naprawdę uważają, że historia się skończyła. A jeżeli jest gdzieś to na pewno bardzo daleko ode mnie, a nawet jeżeli jest blisko, to mi się jakimś cudem uda od niej wywinąć. I każde zdarzenie mogące mieć radykalny wpływ na ich przyszłość – bagatelizują. Zamykają oczy, uciekają, chowają się, albo udają, że nic się nie stało. Ale ze wściekłą furią zaatakują każdego kto będzie pokazywał, że jest inaczej. Wściekłą furią – czyli zgodnie z ich mentalnością i odwagą. Wystarczy kopa w dupę dać i po furii. I do tego gorąco namawiam. Na pewno nie dyskutować.

JORGE>

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 18:37
Napisał/a: robertgorgon
Napisał/a: Marvin Vroomfondel-Majikthise
Binienda się wycofał w najważniejszym momencie.
A skąd kolega wziął takie rewelacje?

No przecież napisałem.

„prof. Binienda, nie pokazał nic. (bo nie wie czy może). Gdyby chciał, to miał dużo czasu, by taką zgodę (lub odmowę) FORMALNIE uzyskać. Innymi słowy, Binienda – takie jest moje być może mylne wrażenie – wycofał się rakiem, zasłania się formalnościami i umywa ręce od całej sprawy.”

Te zeznania to był ten najważniejszy moment. Formalny.

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 18:42
Napisał/a: JORGE>
Każdy średnio przytomny, nawet zaczadzony antykaczyzmem człowiek widział, że śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej było od początku prowadzone tragicznie. Urągało wszystkiemu, tu nawet nie ma co pisać.
I właśnie dlatego o tym nikt tutaj nie pisze. Po co pisać o sprawach oczywistych? Nie ma żadnego odwrócenia sytuacji.

Sprawy drugorzędne? To teraz sama katastrofa jest drugorzędna, a pierwszorzędne jest polityczne walenie w Tuska?

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

Pref de Zoo
17.09.2013 18:44
Gwoli ścisłości, żebyście wiedzieli, z kim dyskutujecie:
Atanazy z Duchem Świętym w awatarze to jedna z większych … na młodszym Forum Frondy, tak z 5 lat temu. Macie przed oczami wizerunek najbardziej możliwie zakutego platfusa, odpornego na wszelkie argumenty? Takiego, któremu nawet jak … … do talerza i każe zjeść, to zje i się obliże?
Oto Atanazy.
Kola dawno nie było, jeszcze przed rewolucyją rebelkową znikł z FF. Ale … wróciła, jak widać.
Tak więc, robertgorgon i reszta „młodszego” Koleżeństwa – to inna odmiana Czołgisty. Nie łudźcie się wymianą zdań.

Św. Józefie, dziękuję za opiekę i proszę o dalszą!

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 18:50
Wskazanie Atanazego który robi tutaj sobie bekę i na co już mu zwrócono uwagę, w celu zdezawuowania pozostałych dyskutantów, jest lustrzanym odbiciem śmichów chichów o sztucznej mgle i rozpylonym helu.

O ile tamte śmichy chichy to jest użyteczna metoda ogłupiania publiczności TV, o tyle tutaj w wąskim gronie takie nędzne tricki budzą niesmak.

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

JORGE
17.09.2013 18:52
Napisał/a: Marvin Vroomfondel-Majikthise
Napisał/a: JORGE>
Każdy średnio przytomny, nawet zaczadzony antykaczyzmem człowiek widział, że śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej było od początku prowadzone tragicznie. Urągało wszystkiemu, tu nawet nie ma co pisać.
I właśnie dlatego o tym nikt tutaj nie pisze. Po co pisać o sprawach oczywistych? Nie ma żadnego odwrócenia sytuacji.

Sprawy drugorzędne? To teraz sama katastrofa jest drugorzędna, a pierwszorzędne jest polityczne walenie w Tuska?

Jakie kurwa polityczne ? Jeżeli ginie 100 polskich obywateli, w tym kluczowych dostojników państwowych, a rząd polski całą sprawę olewa (w najlepszym przypadku), zamiata pod dywan to to już nie jest polityka to jest zdrada stanu. Wy cały czas się bawicie w jakieś popierdulaszcze wojenki partyjne a tu chodzi o elementarne zasady działania niepodległego, suwerennego państwa. Oni już dawno powinni siedzieć, a dlaczego tak się nie dzieje, to już zostawiam do własnych przemyśleń ..
W każdym razie, naprawdę sprawy techniczne samej katastrofy, ba nawet czy to był zamach czy nie, na tym etapie są dla mnie drugorzędne. Bo tak naprawdę nie mamy na czym się oprzeć, państwo polskie nie było w stanie zebrać nawet minimalnej wiedzy na ten temat. Ale spokojnie, kiedyś się dowiemy, kwestia czasu. Natomiast już teraz trzeba cały czas pokazywać jak to zostało wszystko rozegrane i dlaczego. Niebywały to skandal jest, same czynności piesków Ryżego Chuja uważam za zbrodnicze wręcz.

JORGE>

Lunatyk
17.09.2013 18:55
czy Marvin Vroomfondel-Majikthise to mutacja trolla Tolepa ?

alcor
17.09.2013 18:58
https://rebelya.pl/forum/watek/67299/
https://rebelya.pl/forum/watek/68080/

Ciekawi mnie czemu pan splonkowany (wnoszę, że to TomekG) i nie tylko on, nie są tak aktywni w powyższych wątkach.

robertgorgon: „Panowie często mają taki problem, czy ci wstrętni zamachiści znów jak zwykle mają rację, czy też tym razem coś się uda znaleźć.”

kundel1
17.09.2013 18:59
Napisał/a: JORGE>
Jakie kurwa polityczne ? Jeżeli ginie 100 polskich obywateli, w tym kluczowych dostojników państwowych, a rząd polski całą sprawę olewa (w najlepszym przypadku), zamiata pod dywan to to już nie jest polityka to jest zdrada stanu. Wy cały czas się bawicie w jakieś popierdulaszcze wojenki partyjne a tu chodzi o elementarne zasady działania niepodległego, suwerennego państwa. Oni już dawno powinni siedzieć, a dlaczego tak się nie dzieje, to już zostawiam do własnych przemyśleń ..
W każdym razie, naprawdę sprawy techniczne samej katastrofy, ba nawet czy to był zamach czy nie, na tym etapie są dla mnie drugorzędne. Bo tak naprawdę nie mamy na czym się oprzeć, państwo polskie nie było w stanie zebrać nawet minimalnej wiedzy na ten temat. (…)Niebywały to skandal jest, same czynności piesków Ryżego Chuja uważam za zbrodnicze wręcz.

JORGE>

To samo piszę i mówię od drugiego miesiąca po katastrofie.

stopka rozmiar 45

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 19:01
Napisał/a: JORGE>
sprawę olewa (w najlepszym przypadku), zamiata pod dywan to to już nie jest polityka to jest zdrada stanu.
Prawnie nie do udowodnienia. Tylko możemy sobie mówić, że należałoby ich powywieszać na latarniach. Żaden sąd tego jednak nie zrobi. Również wtedy, gdy nad Wisłę nadpłynąłby Budapeszt. Za nieudolność się zasadniczo nie skazuje, a celowej nieudolności na tym szczeblu udowodnić się nie da. Przyjmuję to z rezygnacją do wiadomości, ale tak wygląda rzeczywistość.

Napisał/a: JORGE>
To samo piszę i mówię od drugiego miesiąca po katastrofie.
Ja to podejrzewam od czasu, gdy okazało się że w tydzień po katastrofie syreny wyły o 20 minut za późno. W instytucjach państwowych. A dwa czy trzy dni później jacyś smieszni blogerzy (!) skorygowali dokładną godzinę na podstawie elektrowni i przeciętych drutów.

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 19:03
Napisał/a: Lunatyk
czy Marvin Vroomfondel-Majikthise to mutacja trolla Tolepa ?

Jaka mutacja? Najedź sobie na nicka i spójrz na odnośnik… Lecz jestem ciekawy, czy mam aż tak unikatowy styl.

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

Marvin Vroomfondel-Majikthise
17.09.2013 19:04
Napisał/a: alcor
https://rebelya.pl/forum/watek/67299/
https://rebelya.pl/forum/watek/68080/

Ciekawi mnie czemu pan splonkowany (wnoszę, że to TomekG) i nie tylko on, nie są tak aktywni w powyższych wątkach.

Kolega coś insynuuje? Przecież to nudne. Zieew. Ale w nagrodę może Kolega wybrać dla mnie tytuł służbowy i logo odpowiedniej służby. Wstawię sobie do avatara, gdy zaczną znowu działać.

->-> Po komuchach faryzeuszach przyjdą komuchy bezbożne <-<-<-

alcor
17.09.2013 19:07
Śmieszne jest wielkie zdziwienie, że prof. Binienda prosił Sowietów z npw o dane skrzydła. Sam mówił o tym wiele razy.
Noji oburzenie, że prof. Kano coś wnioskował na pdst zdjęć. Jak robił to miller, na pdst zdjęć Amelina to było ok.

Mówię o tym co w mendiach sluszalem sjewodnia. Choć to prawie to samo co tut. ścieg.

robertgorgon: „Panowie często mają taki problem, czy ci wstrętni zamachiści znów jak zwykle mają rację, czy też tym razem coś się uda znaleźć.”

https://rebelya.pl/forum/watek/64980/
https://rebelya.pl/forum/watek/64982/
https://rebelya.pl/forum/watek/64989/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/65113/?page=2
https://rebelya.pl/forum/watek/65145/
https://rebelya.pl/forum/watek/65152/?page=9
https://rebelya.pl/forum/watek/65277/
https://rebelya.pl/forum/watek/65352/
https://rebelya.pl/forum/watek/65400/
https://rebelya.pl/forum/watek/65494/
https://rebelya.pl/forum/watek/65538/
https://rebelya.pl/forum/watek/6572/?page=2
https://rebelya.pl/forum/watek/65813/
https://rebelya.pl/forum/watek/65835/
https://rebelya.pl/forum/watek/65936/
https://rebelya.pl/forum/watek/66057/
https://rebelya.pl/forum/watek/66064/
https://rebelya.pl/forum/watek/66164/
https://rebelya.pl/forum/watek/66304/
https://rebelya.pl/forum/watek/66533/
https://rebelya.pl/forum/watek/66740
https://rebelya.pl/forum/watek/66740/?page=5
https://rebelya.pl/forum/watek/66820/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/66960/
https://rebelya.pl/forum/watek/66992/
https://rebelya.pl/forum/watek/67129/
https://rebelya.pl/forum/watek/6713/
https://rebelya.pl/forum/watek/67151/
https://rebelya.pl/forum/watek/67167/
https://rebelya.pl/forum/watek/67259/?page=2
https://rebelya.pl/forum/watek/67367/
https://rebelya.pl/forum/watek/67545/
https://rebelya.pl/forum/watek/67553/
https://rebelya.pl/forum/watek/67675/
https://rebelya.pl/forum/watek/67675/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/67754/
https://rebelya.pl/forum/watek/67864/
https://rebelya.pl/forum/watek/67921/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/67931/
https://rebelya.pl/forum/watek/68139/
https://rebelya.pl/forum/watek/68208/
https://rebelya.pl/forum/watek/68221/
https://rebelya.pl/forum/watek/68226/
https://rebelya.pl/forum/watek/68264/
https://rebelya.pl/forum/watek/68302/
https://rebelya.pl/forum/watek/68386/
https://rebelya.pl/forum/watek/68426/
https://rebelya.pl/forum/watek/68496/
https://rebelya.pl/forum/watek/68547/
https://rebelya.pl/forum/watek/68603/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/68641/
https://rebelya.pl/forum/watek/68705/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/68806/
https://rebelya.pl/forum/watek/68844/
https://rebelya.pl/forum/watek/68955/
https://rebelya.pl/forum/watek/69000/
https://rebelya.pl/forum/watek/69033/
https://rebelya.pl/forum/watek/69067/
https://rebelya.pl/forum/watek/69072/
https://rebelya.pl/forum/watek/69077/
https://rebelya.pl/forum/watek/69078/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/69179/
https://rebelya.pl/forum/watek/69252/
https://rebelya.pl/forum/watek/69253/
https://rebelya.pl/forum/watek/69338/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/69358/?page=2
https://rebelya.pl/forum/watek/69392/
https://rebelya.pl/forum/watek/69478/
https://rebelya.pl/forum/watek/69592/
https://rebelya.pl/forum/watek/69606/
https://rebelya.pl/forum/watek/69620/
https://rebelya.pl/forum/watek/69663/
https://rebelya.pl/forum/watek/69753/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/69762/
https://rebelya.pl/forum/watek/6985/
https://rebelya.pl/forum/watek/70027/
https://rebelya.pl/forum/watek/70085/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/70120/
https://rebelya.pl/forum/watek/70126/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/70150/
https://rebelya.pl/forum/watek/70253/
https://rebelya.pl/forum/watek/70278/
https://rebelya.pl/forum/watek/70327/
https://rebelya.pl/forum/watek/70389/
https://rebelya.pl/forum/watek/7052/
https://rebelya.pl/forum/watek/70741/
https://rebelya.pl/forum/watek/70823/
https://rebelya.pl/forum/watek/71019/
https://rebelya.pl/forum/watek/71056/
https://rebelya.pl/forum/watek/71059/
https://rebelya.pl/forum/watek/71059/?page=2
https://rebelya.pl/forum/watek/71061/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/71151/
https://rebelya.pl/forum/watek/71185/
https://rebelya.pl/forum/watek/71204
https://rebelya.pl/forum/watek/71424/?page=2
https://rebelya.pl/forum/watek/7150/
https://rebelya.pl/forum/watek/7150/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/71534/
https://rebelya.pl/forum/watek/71588/
https://rebelya.pl/forum/watek/71672/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/71691/
https://rebelya.pl/forum/watek/71707/
https://rebelya.pl/forum/watek/71739/
https://rebelya.pl/forum/watek/71854/
https://rebelya.pl/forum/watek/71889/
https://rebelya.pl/forum/watek/71933/
https://rebelya.pl/forum/watek/72012/
https://rebelya.pl/forum/watek/7204/
https://rebelya.pl/forum/watek/72048/
https://rebelya.pl/forum/watek/72048/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/72053/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/72077/
https://rebelya.pl/forum/watek/72131/
https://rebelya.pl/forum/watek/72249/
https://rebelya.pl/forum/watek/72422/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/72487/
https://rebelya.pl/forum/watek/72683/
https://rebelya.pl/forum/watek/72762/
https://rebelya.pl/forum/watek/72891/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/73079/
https://rebelya.pl/forum/watek/73086/
https://rebelya.pl/forum/watek/73210/
https://rebelya.pl/forum/watek/73219/
https://rebelya.pl/forum/watek/73356/
https://rebelya.pl/forum/watek/73461/
https://rebelya.pl/forum/watek/73524/
https://rebelya.pl/forum/watek/73733/
https://rebelya.pl/forum/watek/74049/
https://rebelya.pl/forum/watek/74285/
https://rebelya.pl/forum/watek/74355/
https://rebelya.pl/forum/watek/74418/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/74488/
https://rebelya.pl/forum/watek/74585/
https://rebelya.pl/forum/watek/74758/
https://rebelya.pl/forum/watek/74788/
https://rebelya.pl/forum/watek/7481/
https://rebelya.pl/forum/watek/74821/
https://rebelya.pl/forum/watek/75088/
https://rebelya.pl/forum/watek/75153/
https://rebelya.pl/forum/watek/75278/
https://rebelya.pl/forum/watek/75453/
https://rebelya.pl/forum/watek/75562/
https://rebelya.pl/forum/watek/75664/
https://rebelya.pl/forum/watek/75918/
https://rebelya.pl/forum/watek/75920/
https://rebelya.pl/forum/watek/75938/
https://rebelya.pl/forum/watek/76002/
https://rebelya.pl/forum/watek/76144/
https://rebelya.pl/forum/watek/76311/
https://rebelya.pl/forum/watek/76316/
https://rebelya.pl/forum/watek/76502/
https://rebelya.pl/forum/watek/76593/
https://rebelya.pl/forum/watek/76772/
https://rebelya.pl/forum/watek/76787/
https://rebelya.pl/forum/watek/76791/
https://rebelya.pl/forum/watek/76955/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/76959/
https://rebelya.pl/forum/watek/76966/
https://rebelya.pl/forum/watek/77020/
https://rebelya.pl/forum/watek/77040/
https://rebelya.pl/forum/watek/77040/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/77238/
https://rebelya.pl/forum/watek/77331/
https://rebelya.pl/forum/watek/77341/
https://rebelya.pl/forum/watek/77603/
https://rebelya.pl/forum/watek/77614/
https://rebelya.pl/forum/watek/77678/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/77727/
https://rebelya.pl/forum/watek/77732/
https://rebelya.pl/forum/watek/77741/
https://rebelya.pl/forum/watek/77777/
https://rebelya.pl/forum/watek/77805/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/77850/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/77852/
https://rebelya.pl/forum/watek/77952/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/77965/
https://rebelya.pl/forum/watek/7802/
https://rebelya.pl/forum/watek/78056/
https://rebelya.pl/forum/watek/78074/
https://rebelya.pl/forum/watek/78128/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/78254/
https://rebelya.pl/forum/watek/78349/
https://rebelya.pl/forum/watek/7838/
https://rebelya.pl/forum/watek/78391/
https://rebelya.pl/forum/watek/78583/
https://rebelya.pl/forum/watek/78819/
https://rebelya.pl/forum/watek/78819/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/7909/
https://rebelya.pl/forum/watek/79405/
https://rebelya.pl/forum/watek/79441/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/79458/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/79467/?page=1
https://rebelya.pl/forum/watek/7950/
https://rebelya.pl/forum/watek/7969/
https://rebelya.pl/forum/watek/79793/
https://rebelya.pl/forum/watek/79890/
https://rebelya.pl/forum/watek/79906/
https://rebelya.pl/forum/watek/79991/
https://rebelya.pl/forum/watek/80106/?page=1