Pod koniec tygodnia wyruszam z rodziną do Rzymu. Jeśli ktoś ma jakieś intencje do przedstawienia w Wiecznym Mieście, to jestem gotów zabrać je ze sobą ;-)

An Gottes Segen ist alles gelegen!

o zdrowie dla Tomasza
dzięki wielkie!

Większość permanentna i beznadziejna:
http://rebelya.pl/forum/watek/70039/
http://rebelya.pl/forum/watek/70692/

A jedna wręcz przeciwnie:
http://rebelya.pl/forum/watek/76055/

Dziękuję. +

PS Wiem, wstydu te ludzie nie majo żeby tyle...

Priv wysłałem. Jeśliby Kolega odpisywał, to najlepiej mailem. Mam w profilu. Dzięki!

In Te, Domine, speravi; non confundar in aeternum!

jeżeli można to o dar chrześcijańskiego życia dla Mateusza i rodziny i w 2 wiadomej

dzięki! +

Kardynał Lafranc wyświęcił czterech arcybiskupów, czym wypisał się z Kościoła.

W trzech intencjach Panu Bogu wiadomych pokornie proszę. Bóg zapłać.

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

+ w intencji znalezienia jakiejś pracy

W intencjach modlitewnych FR :-)
oraz za dusze czyśćcowe poproszę.
Bóg Zapłać!

+ W intencji nawrócenia Dustina + W intencji zdania przeze mnie egzaminu. ///// Wielkie Bóg zaplać !

Świat jest mostem; przejdź po nim ale nie buduj na nim.

o, ja proszę o zdrowie, pobożność oraz zapał do nauki i pracy dla siebie i rodziny. Za Kingę i Aleksandra. Bóg zapłać

Za rozwiązanie problemu ciągnącego się od lat.
Za Olka ,Alka i za mnie.
Bóg zapłać.

Zemstą szlachetnego człowieka jest przebaczenie.Nie jestem szlachetna.

O zdrowie dla rodziców.
Za pomyślne rozwiązanie kwestii zawodowych i spokój wewnętrzny dla mnie.
Bóg zapłać!

Nie jestem mężczyzną

We wszystkich intencjach, w których się modlę.
Bóg zapłać!
+

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

Za moja rodzine + w intencjach Bogu wiadomych, za ktore codziennie sie modle.
Za Kosciol Katolicki
Za Papieza
Za nawrocenie grzesznikow
Za pokoj na swiecie
Serdeczne Bog zaplac.

Polecam Nowennę Pompejańską i codzienne odmawianie Różańca Świętego.

W intencji Panu Bogu wiadomej, o nawrócenia w rodzinie i pokój oraz za mnie i Mateusza.
Bardzo dziekuje!

Dziś wieczorem ruszamy w drogę (już za chwileczkę, już za momencik...). Postaram się wszystkie Wasze intencje przedstawiać na każdej stacji naszego urlopu-pielgrzymki. Ze swej strony proszę o modlitwę w intencji dobrej podróży i o zdrowie dla mojej żony.

+++

Napisał/a: Jeż Jerzyzdrowie dla mojej żony.

Włączam do mojego październikowego różańca.

"Nada te turbe...Sólo Dios basta."

O siły i pracę i pokój w rodzinie

ttt

Krótka relacja z półmetka: po początkowych trudnościach (różnorakie choróbska i niedomagania członków rodziny oraz włamanie do auta podczas noclegu w Mediolanie i wynikająca z niego konieczność montażu nowej szyby w miejsce wybitej) dotarliśmy szczęśliwie do Rzymu, gdzie miałem okazję już w kilku kościołach przedstawić Panu Bogu intencje szanownych Koleżanek i Kolegów. A dziś dane mi było zanosić je przed Świętym Obliczem w Manoppello, przed monstracją z cudownie przemienionymi postaciami Eucharystycznymi w Lanciano, przy grobie św. Piusa z Pietrelciny i w końcu w grocie św. Michała Archanioła. Jutro chcemy zawitać do św. Benedykta na Monte Cassino w drodze powrotnej do Rzymu, gdzie czeka nas jeszcze nawiedzenie następnych pielgrzymkowych stacji, na których także zamierzam o Was pamiętać. Ja z kolei proszę o dalsze modlitewne wsparcie naszej wyprawy.

Bóg zapłać! I za Was:
+++

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

Bóg zapłać!

+

Kardynał Lafranc wyświęcił czterech arcybiskupów, czym wypisał się z Kościoła.

+

Nie jestem mężczyzną

† † †

Polecam Nowennę Pompejańską i codzienne odmawianie Różańca Świętego.

Opuszczamy dziś gościnny klasztor św. Cecylii na Zatybrzu i ruszamy w drogę powrotną. Tym razem czeka nas nocleg w Weronie, mam nadzieję, że już bez dalszych przygód. O modlitwę w intencji szczęśliwego powrotu do domu proszę.

+++

+

Za dwa i pół tygodnia (4 sierpnia) znów wyruszamy do Rzymu. Jeśli ktoś ma jakieś intencje do przedstawienia w Wiecznym Mieście, to także tym razem jestem gotów zabrać je ze sobą ;-)

Napisał/a: Jeż Jerzy

Za dwa i pół tygodnia (4 sierpnia) znów wyruszamy do Rzymu. Jeśli ktoś ma jakieś intencje do przedstawienia w Wiecznym Mieście, to także tym razem jestem gotów zabrać je ze sobą ;-)

Przy okazji zapraszam na kawę :)

"Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką; nad mieszkańcami kraju mroków światło zabłysło" (Iz 9,1).

Dzięki za zaproszenie, będziemy w Rzymie między 5 a 19 sierpnia, powinno się udać. Jakiś namiar do kontaktu?

Napisał/a: Jeż Jerzy

Dzięki za zaproszenie, będziemy w Rzymie między 5 a 19 sierpnia, powinno się udać. Jakiś namiar do kontaktu?

poszło w privie!

"Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką; nad mieszkańcami kraju mroków światło zabłysło" (Iz 9,1).

dobrej drogi Jeżu
niech sw. Christophoros ma Ciebie i Twoich w opiece
+++

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Napisał/a: christoph

dobrej drogi Jeżu
niech sw. Christophoros ma Ciebie i Twoich w opiece
+++

Bóg zapłać!

I cisza jest na wysokościach. I dymi mgłą smoleński las.

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.