Ostatnie wyniki testów.
† † †

Polecam Nowennę Pompejańską i codzienne odmawianie Różańca Świętego.

+

Somewhere there must be a realm between, a realm akin to that ultimate realm where motion becomes rest and rest motion- Yukio Mishima

+

Po zwycięstwie Tuska każda rodzina dostanie pół świni, a jak komuś będzie mało to jeszcze po ryju...

+

¡Madre mía del Pilar, antes morir que pecar!

+++

I cisza jest na wysokościach. I dymi mgłą smoleński las.

+

Ex Spectante Exspectans

+

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

+

+++

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

+++

+

+++

+

+

+++

+

+

+

+

Świat jest mostem; przejdź po nim ale nie buduj na nim.

+

+

καρδίαν καθαρὰν κτίσον ἐν ἐμοί ὁ θεός καὶ πνεῦμα εὐθὲς ἐγκαίνισον ἐν τοῖς ἐγκάτοις μου

+

de novissimis...

+++

+

Zachowaj Porządek, a Porządek zachowa Ciebie

+++

"Chrześcijaństwo jest zawsze niemodne, ponieważ jest zawsze rozsądne, a wszystkie mody to łagodna forma obłędu." Gilbert Keith Chesterton

+

Porządek jest rozmieszczeniem równych i nierównych rzeczy z wyznaczeniem odpowiedniego dla każdego z nich miejsca.

+

+

“You need Power, only when you want to do something harmful otherwise Love is enough to get everything done.” Charlie Chaplin

++

Kyrie eleison!!!
"Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?"
Wpis ten usunąłem

+++

+

Ex Spectante Exspectans

+

+++

+++

+

+

+

na szczęście coraz bliżej zycia wiecznego

+++

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

+

Mortadela raz!...

+

А с поpтpета бyдет yлыбаться нам Железный Феликс

+++

+++

+

+

Po zwycięstwie Tuska każda rodzina dostanie pół świni, a jak komuś będzie mało to jeszcze po ryju...

+

nic

+++

+++

+

Exite de illa populus meus: ut ne participes sitis delictorum eius, et de plagis eius non accipiatis.

+++

+

Ex Spectante Exspectans

+

+

† † †

† † †

+

+++

+

+

¡Madre mía del Pilar, antes morir que pecar!

+

“You need Power, only when you want to do something harmful otherwise Love is enough to get everything done.” Charlie Chaplin

+++

+

+++

+++

+

+

+++

+++

Treść wpisu usunięta przez moderatora.

+

+++

Niestety jest źle.
Bóg zapłać za modlitwę. Niestety wyniki potwierdziły to czego się obawiałem. Mam raka. Dochtóry już zdecydowali za mnie- najlepszą opcją będzie operacja. Dali mi broszurki, które wrzuciłem do szuflady nawet nie czytając. Czekam na appointment do chirurga- specjalisty, który ma ze mną przedyskutować co dalej. Wiem, że są inne możliwości walki z moim rakiem, choć nie wiem czy w moim przypadku i w moim wieku inne opcje będą dla mnie korzystne. Każda opcja ma swoje wady i zalety.
Proszę o nieustającą modlitwę o podjęcie dobrej decyzji i o powrót do zdrowia.
Jezu Miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną.
Jezu ufam Tobie!

+

Exite de illa populus meus: ut ne participes sitis delictorum eius, et de plagis eius non accipiatis.

+++

+

Dzięki Bogu - jestem jak zechce

+

+

Mój system RPG Science Fiction www.glebiaprzestrzeni.pl

+

+

:(
Przykro mi. :( Będę pamiętać, obiecuję. Niech się Kolega trzyma!
+++

+

nic

+

de novissimis...

+

Somewhere there must be a realm between, a realm akin to that ultimate realm where motion becomes rest and rest motion- Yukio Mishima

+

"Chrześcijaństwo jest zawsze niemodne, ponieważ jest zawsze rozsądne, a wszystkie mody to łagodna forma obłędu." Gilbert Keith Chesterton

+

Wczoraj widziałam kobietę, która leczy się już 20 lat. Wygląda całkiem dobrze.
Nie trać nadziei i lecz się.
Polecam Nowennę Pompejańską
+++

* "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność." Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

+++

+

+

Ex Spectante Exspectans

+

pewnie to wiadome, ale oprócz zalecanej przez lekarzy terapii
(warto potwierdzić diagnozę i przebieg leczenia w możliwie kilku miejscach)
może dodatkowo (ale nie zamiast) próbować jakieś metody 'naturalne',
np. kwas dichlorooctowy:

http://www.wykop.pl/artykul/757943/badacze-uniwersytetu-alberty-wyleczyli-nowotwor-nikt-nie-jest-zainteresowany/

(można kupić, pewnie trzeba uważać na czystość i źródło);
kurkuma, kapsaicyna (pieprz cayenne) - są suplementy:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kapsaicyna

Lupus lupini lupus est! (ανώνυμος)

@Franciszek Bielinski,

cokolwiek się dzieje umacniaj się w wierze a nigdy nie będzie źle. Doczesność to tylko chwila, życie to chwila, wszystko mija, jest tylko chwilowe, w zasadzie do niczego nie możemy się przyzwyczajać:)

+++

+++

Franciszku, w innym wątku piszę o koleżance, która przeżyła już 5 raków (a i to było pomyłką, bo Żona mi mówi, że 7). Lat niespełna 50. Dzisiaj to już nie wyrok śmierci, jak niegdyś. A najważniejszy jest hart ducha, wiara w wyzdrowienie. Trzymaj się i się nie dawaj (-:

+++

+++

+

+++

+++

+++

+

+

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.