Robię wątek bez specjalnej misji - ot, tyle ostatnio rzeczy śmieszy, tumani, przestrasza, że je postanowiłem archiwizować w jednym miejscu. Cieszę się, że jest nas tu wincy.

"według mnie" - fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

Joanna Mucha: Bardzo innowacyjny system podatkowy. Będzie on dramatycznie prosty dla użytkownika: i dla pracodawcy, i dla pracownika. Natomiast jest on dość skomplikowany, by wyjaśnić o co w nim chodzi.
--------------------
W ministerstwie finansów toczą się dyskusje o wzroście stawku akcyzy na polskie produkty winiarskie o ponad 400%, być może również z naliczaniem 5 lat wstecz.
http://www.wrp.pl/400-wi%C4%99cej-akcyzy-na-cydr
--------------------
My, matki niosące holokaustowe dziedzictwo, niedobitki Zagłady, niańczące prócz własnych dzieci, ukryte w szafach duchy ich koleżanek i kolegów; my, tłumaczące najpierw sobie, a dziś naszym dzieciom, dlaczego 70 lat temu w sercu "cywilizowanej Europy" traktowano naszych dziadków i babcie jak robactwo, dlaczego świat liczył koszty imigracji i rozważał prawne niuanse, gdy Hitler ogłaszał kolejne antyżydowskie i antyromskie ustawy, patrzymy ze grozą na dzisiejszych Europejczyków. Na tych, którzy nie rozumieją nic, nie pamiętają nic, nie wyciągają żadnych wniosków z naszej wspólnej przeszłości.
https://www.facebook.com/events/1658895100995616/
--------------------
https://www.youtube.com/watch?v=N_pptoMvdao
--------------------
https://www.youtube.com/watch?v=ivk8pYkq05Q

"według mnie" - fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

Obawiam się, że serwery Rebelyi nie są na tyle pojemne, żeby tego rodzaju głupoty pomieścić. Może po prostu dać linki do tvp info, tvn 24, tok fm i paru innych?

O! Przypomniało mi się. Program tematyczny ekonomiczny w PR. Występuje dwóch ekonomistów i zachwalają inflację. Przekonują, jaka to ona jest dobra dla gospodarki. Potem mówią, że czasami inflacji nie ma, a zdarza się nawet deflacja. Przekonują, że deflacja jest zła. A potem wymieniają przykłady gospodarek, gdzie ona występowała: Japonia, Szwajcaria, Stany Zjednoczone.

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

Z tymi "matkami holokaustowego dziedzictwa" to Kolega porzadzil... Znalazlem wsrod sygnatariuszek siostre znajomego;-)

Jakies wlasne przyklady znalezionego lolcontentu mozna czasem dorzucic do watku?

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori Obawiam się, że serwery Rebelyi nie są na tyle pojemne, żeby tego rodzaju głupoty pomieścić. Może po prostu dać linki do tvp info, tvn 24, tok fm i paru innych?

No jest to również sensowny modus operandi. Z kumplem przykładowo przerzucamy się "kto pierwszy" durnotami pani premier na dany dzień. I jest tak, że jeśli wstaję czasem koło 10-12, to w zasadzie pewne, że już przegrałem. Ale czasem człowiek chce coś konkretnego wspomnieć i westchnąć.

Napisał/a: Brat Wilk

Z tymi "matkami holokaustowego dziedzictwa" to Kolega porzadzil... Znalazlem wsrod sygnatariuszek siostre znajomego;-)

Jakies wlasne przyklady znalezionego lolcontentu mozna czasem dorzucic do watku?

Jak najbardziej! Tak teraz patrzę z zadumą na te "sobie" we wpisie początkowym - ewidentna maniera językowa albo wykładnik problemów (jeśli kto taktuje egotyzm jako problem) :) W każdym razie nie miało to komunikować żadnego separatyzmu wątku.

http://krajwspanialy.pl/szwedzki-uniwersytet-obrazy/ - głównie ze względu na Regnbågsälga.

Z tym łosiem dali popalić. To jawna dyskryminacja ogromnej większości ludzkości mieszkającej w strefach klimatycznych, w których łosie na wolności nie występują.
Nawet więcej- jawna dyskryminacja wszelkich istot żywych nie będących łosiami. I na dodatek seksizm, bo poroże wskazuje, że preferowana jest płeć męska.

stopka rozmiar 45

Bareja to bynajmniej nie opis tylko PRL.

Z czystej złośliwości:

I uniwersalny autocytat a propos czego innego:

Napisał/a: Camino dwa lata temu

[G]rafik wS to najbardziej przepłacana postać na rynku. Nawet jeśli pracuje za darmo.

Napisał/a: Camino

Z czystej złośliwości:

I uniwersalny autocytat a propos czego innego:

Napisał/a: Camino dwa lata temu

[G]rafik wS to najbardziej przepłacana postać na rynku. Nawet jeśli pracuje za darmo.

Z tego i z innego zdjęcia już zrobiono mem:

:)

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

Hahaha, piękne!

Pojawiło się. Z tragarzami.

Po tekście gazu o sikaniu pod prysznicem jako probierzu inteligenckości to zaledwie kroczek dalej, niemniej
http://www.infowars.com/pissforequality-feminists-fall-for-4chan-troll-campaign-by-peeing-themselves/

Dziś cudo: test preferencji wyborczych, w którym albo wychodzi, że jesteś za PO/PSL/Pet.ru, albo, że nie ma takiej partii, jakiej chcesz, ale najbliżej ci do PO/PSL/Pet.ru

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/13,129662,5823,do-ktorej-partii-jest-ci-najblizej-sprawdz-sie-w-naszym.html

Napisał/a: Caminow którym albo wychodzi, że jesteś za PO/PSL/Pet.ru, albo, że nie ma takiej partii, jakiej chcesz, ale najbliżej ci do PO/PSL/Pet.ru

Jezd Kulega w mylnem błędzie. Mię wywskoczył Krul niczem dyabeł z pudelka, ale to tysz może dlatego, że grałem z premedytacjom pod Krula co by sfalsyfiknąć Kulegi hipostazę.

W każdembąćrazie da sie.

I wrzuceł owosz dekture wew czeluś ognisto a wszelkiesz forumno radoweło sie i dzienkoweło Panu

O, a tera mie wyszed Kukis, chocia grałem na PiS.

Jak czeba licytować, coby wyszed PiS?

I wrzuceł owosz dekture wew czeluś ognisto a wszelkiesz forumno radoweło sie i dzienkoweło Panu

Ale jaja, no coz takie jest ich zbojeckie prawo.

if you do not click "like me" button how do I know you like me?

Jak czeba licytować, coby wyszed PiS?

taka opcja jest zablokowana, jak wiadomo nikt rozsądny na tę partię nie głosuje

Nie wiem, czy się da.

Majuskułą odpowiedź moim zdaniem najbardziej pisowska.

1) Które rozwiązania dot. wieku emerytalnego powinny obowiązywać w Polsce?
a) Obecne rozwiązania (67 lat dla wszystkich) są dobre. Zapewniają nam wyższe emerytury i pozytywnie wpływają na kondycję budżetu państwa
B) Trzeba obniżyć wiek lub powiązać go ze stażem pracy, gdyż jest za wysoki. Jak ktoś będzie chciał pracować dłużej, niech tak robi
c) Obowiązek emerytalny powinien być zniesiony. Niech każdy dba o siebie

2) Czy popierasz zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej, tak by znieść wszystkie lub część wyjątków, w których można dokonać aborcji?

a) Tak, aborcja jest zła i powinna być zakazana
b) Nie, obecne rozwiązania - z 3 wyjątkami aborcyjnymi są dobre
c) Nie, wręcz przeciwnie. Trzeba zliberalizować tę ustawę

[Tu nie wiem, pewnie A i B są równoprawne. Daję b]

3) Czy jesteś za podniesieniem podatku dochodowego?

a) Nie - wszystkie podatki powinny być niższe, nawet kosztem opieki społecznej
B) Tak, ale tylko dla najbogatszych, by ulżyć najbiedniejszym
c) Nie, obecne stawki są optymalne, choć może wymagają niewielkiej korekty

[wiadomo, PiS=wysokie podatki]

4) Czy jesteś za pełną refundacją zabiegów in vitro we wszystkich przypadkach?

a) Tak, wszyscy powinni mieć szansę na posiadanie dzieci
B) Nie, wręcz przeciwnie. Zabiegi nie powinny być w ogóle refundowane
c) Nie, obecne rozwiązania są optymalne. Z jednej strony regulują tę kwestię, z drugiej ograniczają liczbę zarodków do zapłodnienia tylko do 6

5) Czy jesteś za podniesieniem płacy minimalnej?

A) Tak, radykalnie, by najbiedniejsi zarabiali więcej, nawet kosztem bogatszych
b) Tak, ale musi to być wzrost umiarkowany i rozłożony w czasie
c) Nie, płaca minimalna szkodzi zdrowej gospodarce. Powinni ją znieść

6) Czy 6-latki powinny obowiązkowo chodzić do szkoły?

a) Tak, ale z pewnymi wyjątkami
B) Nie, to rodzice powinni decydować, kiedy wysłać dziecko do szkoły
c) Nie mam zdania w tej sprawie

7) Czy jesteś za większą integracją Polski w ramach Unii Europejskiej?

a) Tak, ale ten proces trzeba bardzo ostrożnie zaplanować
B) Nie, Polska powinna prowadzić twardą i niezależną politykę zagraniczną
c) Nie mam zdania w tej sprawie

8) Czy państwo powinno dużo bardziej angażować się w gospodarkę np. tworząc państwowe firmy czy dotując już istniejące?

A) Tak, państwo powinno być dużo bardziej zaangażowane w gospodarkę
b) Nie, obecny poziom zaangażowania państwa w gospodarkę jest odpowiedni
c) Nie, państwo powinno wręcz wycofać się w ogóle z gospodarki

Co wychodzi? Kukiz.

Jakieś niewielkie zmiany (np. c w pyt. 7) kończą się np. "Twoje odpowiedzi wskazują, że nie ma partii, która odpowiada twoim preferencjom. Generalnie bliżej ci do lewicy niż prawicy. Partie, na które mógłbyś zagłosować to Zjednoczona Lewica, w wersji centrowej - PO lub bardziej lewicowej - Partia Razem. "

画蛇添足

Koledzy chyba jeszcze z tych roczników, które nie musiały testów w szkołach rozwiązywać;) Trzeba zaznaczać to, co gw myśli, że PiS myśli :D Ja trafiłam już za pierwszym podejściem.

Ale faktycznie wartość poznawcza tego testu jest żadna.

edit.: @Otis, generalnie chyba jak u ciebie, tylko w pyt. drugim A i powinien wyjść PiS.

Hm, chyba się poprawili, bo teraz wychodzi mi "brak partii". Wycofuję, co napisałam, może jednak coś jest na rzeczy.

Napisał/a: Straszny Gnębon Puczymorda (bat na fałszywych proroków)

Napisał/a: Caminow którym albo wychodzi, że jesteś za PO/PSL/Pet.ru, albo, że nie ma takiej partii, jakiej chcesz, ale najbliżej ci do PO/PSL/Pet.ru

Jezd Kulega w mylnem błędzie. Mię wywskoczył Krul niczem dyabeł z pudelka, ale to tysz może dlatego, że grałem z premedytacjom pod Krula co by sfalsyfiknąć Kulegi hipostazę.

W każdembąćrazie da sie.

Sfalsyfiknięta zatem. A chłyt małketingowy zadziałał. Serio zaś, to wylazł ze mnie niepoprawny pisowiec - extra anatem nulla spes.

Napisał/a: Otis Tarda Co wychodzi? Kukiz.

Otusz to! Tysz tak mniwincy licytowaem i wylicytowaem Kukisa.

Cymbał brzmiący

.

Córka pani premier powiedziała, że jak PiS wygra, to ona wyjeżdża z Polski.
Taka strata, taka strata...

Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku

A Lis boi się "jedynowładztwa" Kaczyńskiego i cieszy każdym dniem "normalności".

Napisał/a: gienek

Córka pani premier powiedziała, że jak PiS wygra, to ona wyjeżdża z Polski.
Taka strata, taka strata...

A tyle zabawy w obywatelstwo dla męża.
-------------------
Dziś w mieście widziałem plakaty jakichś panów z PO powywieszane na latarniach. Niechcący ładne nawiązanie historyczne im wyszło.

Boniek wkracza. Platforma chciała ukraść Lewandowskiego:

"Polski Związek Piłki Nożnej z przykrością stwierdził, że na oficjalnym profilu Platformy Obywatelskiej na portalu społecznościowym Facebook (zob. https://www.facebook.com/PlatformaObywatelska) zamieszczono zdjęcie Roberta Lewandowskiego w stroju reprezentacji kraju, bez uprzedniego uzgodnienia z PZPN możliwości wykorzystania tego rodzaju wizerunku zawodnika.
W związku z tym PZPN wskazuje, że stosownie do treści art. 14 ust. 1 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 roku o sporcie (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 715, z późn. zm.), członek kadry narodowej udostępnia, na zasadach wyłączności, swój wizerunek w stroju reprezentacji kraju polskiemu związkowi sportowemu, który jest uprawniony do wykorzystania tego wizerunku do swoich celów gospodarczych. Przepis ten przyznaje PZPN, jako polskiemu związkowi sportowemu działającemu w sporcie piłka nożna, wyłączne uprawnienie do gospodarczego wykorzystywania wizerunków członków kadry narodowej w piłce nożnej mężczyzn w stroju reprezentacji kraju. Wykorzystywanie wizerunków zawodników reprezentacji kraju w piłce nożnej w stroju tej reprezentacji przez osoby trzecie może więc następować wyłącznie za zgodą PZPN."

https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2015-10-16/komunikat

Wiem, że stare, ale parę dni byłem poza siecią: https://www.youtube.com/watch?v=hL3uvhOX6og

PS Grafik wSieci nadal maluje nogą, ale koncept najnowszej okładki zacny - czekam na głosy oburzenia w stylu tych, co padły, gdy jakiś ksiądz na kazaniu przypominał, by głosować na ludzi uczciwych i patriotów.

Niniejszym ogłaszam coś, po czym będzie można zamknąć wątek. Co prawda sam jeszcze nie widziałem, ale opowiadał mi kolega Gnoja pomagając skręcać meble. Obiecuję, że jak spotkam, sfotografuję i wrzucę na fR.
Otóż w mieście prządek wisi plakat wyborczy jednego z kandydatów PO. Na nim widnieje hasło "MAM DOŚĆ!"

Hasło piękne, ale w kwestii wątkowej niewiele zdziała, gdyż albowiem jego rozwój rządzi się Prawem Camina: nie da się wymyślić takiej głupoty, jaką za moment zobaczymy za oknem :)

Przepraszam, to nie było w Łodzi.
Wklejam plakat. Z hasłem pięknie koresponduje jeszcze mina kandydata:

Uzywam teraz starego telefonu, na ktorym wklejanie linkow wychodzi marnie, wiec niech jakas dobra dusza wygugla "Bielanska+PO+burgery" i wstawi tu efekt. Ostro ryje beret.

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Content invalid

Stopka nieobecna

Napisał/a: Gorlias Fitzgorgon

Co Pan chcesz? Antysystemowy elektorat protestu jak ta lala!

Sądząc z miny i postawy - gdyby kadr obejmował również dolne partie pana posła in spe, widzielibyśmy bez wątpienia, czego ów ma dość i gdzie.
------------------
Pani Bielańska zaś już kilka lat temu błyszczała.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Wmordkie. Tego by Monthy nie wymyślił.

Św. Józefie, dziękuję za opiekę i proszę o dalszą!

Ossso siem rozchodzi z tem czarnem burgierem?

Jako samowykluczony ze szalonego świata polityki jezdem zdezorjentowanem lejkiem. To cuś jak Obłęd Wielki czy jeszcze gorzej?

Chodzi chyba o jakąś refleksję i zadumę, na którą najzwyczajniej w świecie mnie nie stać.

Content invalid

Jaki PiS?

"Jedyne pytanie tych wyborów:
Czy chcesz aby Jarosław Kaczyński przejął pełnię władzy w Polsce?
- tak
- nie"

Okładka Polityki.

Napisał/a: Gnębon Puczymorda (nieczynny do odwołania)

Ossso siem rozchodzi z tem czarnem burgierem?

Jako samowykluczony ze szalonego świata polityki jezdem zdezorjentowanem lejkiem. To cuś jak Obłęd Wielki czy jeszcze gorzej?

Panna przynajmniej wie, komu w malopolskiej PO zrobic laske, zeby dostac miejsce na liscie:-D No, chyba, ze zdecydowaly tu wzgledy merytoryczne.

A to widzieli?

http://www4.rp.pl/Uchodzcy/151029987-8-mln-euro-za-samolot-dla-uchodzcow.html

Skandal wywołała decyzja francuskiego MSW o wynajęciu za 8 mln euro prywatnego samolotu, którym z Calais po całej Francji rozwożeni są uchodźcy. Co dwa dni maszyna zabiera na pokład 5-6 uchodźców.
Akcja ma na celu zmniejszenie liczby uchodźców koczujących w Calais, w ogromnym obozowisku, które zyskało nazwę "Nowa dżungla" - pisze RMF FM.

W tym celu rząd wynajął na rok od prywatnej formy samolot "Beech 1900" za kwotę 1,5 miliona euro, z możliwością przedłużenia umowy na kolejne 4 lata. Jak jednak podliczają komentatorzy, po dodaniu wszystkich kosztów - benzyny, eskortujących uchodźców policjantów i innych pobocznych - korzystanie z samolotu kosztuje 23 tysiące euro dziennie, co daje kwotę ponad 8 milionów rocznie.
Dodatkowym powodem, który wywołał oburzenie nad Sekwaną jest fakt, że samolot, w którym jest 19 miejsc, jednorazowo może zabrać na pokład zaledwie 5-6 imigrantów. A to dlatego, że według francuskich przepisów każdego z nich musi eskortować dwóch policjantów.

Cytowani przez francuskie media anonimowi policjanci przyznają, że całe przedsięwzięcie jest pozbawione sensu: emigranci, wywożeni do innych miast, wracają do Calais, bo najbardziej zależy im na przedostaniu się do Wielkiej Brytanii. Zdarza się więc, że jeden imigrant podróżuje wynajętym samolotem kilkakrotnie.

A to prawie jak u nas - też jednego wysyłaliśmy co rusz do Gdańska samolotem, to zawsze wracał skubany.

ojtam, ojtam... akcja jest i to się liczy.

"Zwycięstwo PiS może zagrozić demokracji. Stanowisko "Wyborczej" wynika z naszej 26-letniej historii i z wartości, które uważamy za najważniejsze. To demokracja parlamentarna, wolny rynek, sprawiedliwość społeczna, integracja europejska, tolerancja światopoglądowa, wolność jednostki i prawa człowieka. Jako spadkobiercy przedsierpniowej opozycji demokratycznej i ruchu "Solidarność" jesteśmy do tych wartości przywiązani."

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75968,19071757,stawka-tych-wyborow-jest-sama-demokracja.html#ixzz3pNfCyb00

Napisał/a: gazowniaStanowisko "Wyborczej" wynika z naszej 26-letniej historii i z wartości, które uważamy za najważniejsze.

Polski zabrakło.

Jak nie idzie, to nie idzie. I nic nie poradzisz.
"Około godziny 14. jeden z kierowców zaalarmował policję, że ulicą Byszewską w Łodzi jedzie toyota yaris, za której kierownicą znajduje się prawdopodobnie ktoś nietrzeźwy.
Auto wykonywało dziwne manewry. Mężczyzna zajechał mu drogę. Chwilę później patrol zatrzymał toyotę do kontroli. Kierowcą okazała się 43-letnia kobieta. Miała dwa promile alkoholu w organizmie. Była agresywna wobec policjantów, więc w kajdankach trafiła do izby wytrzeźwień. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie jest to wiceminister sprawiedliwości Monika Zbrojewska."

Piękny finał kampanii wyborczej: obywatel dokonuje zatrzymania wiceministra sprawiedliwości;]

Ale jednak popatrzcie. Ministra a jarisem jeździ. Znaczy się brata się z ludem.

obywatelska postawa obywatela
a tak swoją drogą
nie ma kierowców w mini sterstwie?
na psy już rząd schodzi
trza podpowiedzieć nowemu ministru i jego zatępcą - służbowe nie tylko samochody, ale i kierowce

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Jak nie idzie, to nie idzie. I nic nie poradzisz.
"Około godziny 14. jeden z kierowców zaalarmował policję, że ulicą Byszewską w Łodzi jedzie toyota yaris, za której kierownicą znajduje się prawdopodobnie ktoś nietrzeźwy.
Auto wykonywało dziwne manewry. Mężczyzna zajechał mu drogę. Chwilę później patrol zatrzymał toyotę do kontroli. Kierowcą okazała się 43-letnia kobieta. Miała dwa promile alkoholu w organizmie. Była agresywna wobec policjantów, więc w kajdankach trafiła do izby wytrzeźwień. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie jest to wiceminister sprawiedliwości Monika Zbrojewska."

Adw. dr hab. Monika Zbrojewska zmarła 30 października, miała 43 lata.

Adw. dr hab. Monika Zbrojewska, była sekretarzem Ośrodka Badawczego Adwokatury im. Witolda Bayera, przez ostatni rok była wiceministrem sprawiedliwości. Związana z Uniwersytetem Łódzkim, była ekspertem prawa karnego.

http://www.adwokatura.pl/ogolnoprawne/nie-zyje-adw-monika-zbrojewska/

Yaka przyczyna skonu?

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori

Yaka przyczyna skonu?

Samotność w ślepej uliczce.

Najnowsza okładka "Newsweeka" - to nie fejk:

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

mają orta na okładce

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Napisał/a: Anika Najnowsza okładka "Newsweeka" - to nie fejk:

Po serii smutnych okładek nareszcie ruszyli z pozytywnym przekazem.

Napisał/a: Anika Najnowsza okładka "Newsweeka" - to nie fejk:

Po serii smutnych okładek nareszcie ruszyli z pozytywnym przekazem.

Hue, hue, hue;-)

Pamiętam, jak moja Babcia szybko, elegancko i bez zbędnego rozgardiaszu ubijała kurę. Tu podobnie.
https://www.youtube.com/watch?v=5USPTGH5aeo

Napisał/a: Anika

Najnowsza okładka "Newsweeka" - to nie fejk:

Postkomunę stać jeszcze na nekrologi okładkowe. Źle - widać - nie mają, ale już czują, że Kiszczaka na Powązki nie upchną. Trzymiemy dobry kurs.

Pamiętam, jak moja Babcia szybko, elegancko i bez zbędnego rozgardiaszu ubijała kurę. Tu podobnie.
https://www.youtube.com/watch?v=5USPTGH5aeo

pewnie szybko zniknie z judetube - ale koment pod spodem kogoś skopiuje tutej:
``````````````
badboyblue61 1 godzinę temu
Niestety.Dobra mowa prof.Glińskiego odbija się jak od betonowego muru ,tak od funkcjonariusza Żakowskiego jak i od wiekszości polskojezycznych oglądających ten program.Trzeba na takich funkcjonariuszy chama nad chamy.Z batem,kastetem a i naganem ,najlepiej przebranych za "swoich".Inteligencją i ogładą można się spierać z równym.Z bandytą trzeba użyć bandyckich narzędzi.Prawda znana od Rzymu i jego Cezarów.Tylko brutalna siła wywrze pietno na bandyckich obliczach.
``````````````

Noi właśnie - na takie chamidła jak resortowy Żakowski to trza kogoś kto mu napluje w ryj i kopnie w jaja - bo kultura i ogłada pana Glińskiego do tego ćwoka nie dociera...

Najlepsza Przemoc - Przemoc Finansowa...

Napisał/a: Artur Noi właśnie - na takie chamidła jak resortowy Żakowski to trza kogoś kto mu napluje w ryj i kopnie w jaja - bo kultura i ogłada pana Glińskiego do tego ćwoka nie dociera...

A mnie się podoba. W białych rękawiczkach, szast-prast i po Żakowskim. :D Nawet jeśli do Żakowskiego nie dotarło, to widzowie i tak zobaczyli. :)

ino że jutro bedzie kopał i srał tak samo jak dziś...

Napisał/a: Artur Noi właśnie - na takie chamidła jak resortowy Żakowski to trza kogoś kto mu napluje w ryj i kopnie w jaja - bo kultura i ogłada pana Glińskiego do tego ćwoka nie dociera...

Owszem, nie :) Jeden z podstawowych błędów w retoryce (w tym - w dyskusjach telewizyjnych) to założenie, że przekonuje się dyskutanta. Tymczasem oczywista oczywistość, że przekonuje się całą resztę, a dyskutant jest do tego jedynie narzędziem - tyle, że takim, które oddaje. Więc jak się dobrze człowiek sprawi, to co tam sobie dyskutant jutro będzie robił, dla coraz mniejszej liczby ludzi będzie cokolwiek znaczyło - właśnie jako kol. Anika prawi.

Napisał/a: CaminoOwszem, nie :) Jeden z podstawowych błędów w retoryce (w tym - w dyskusjach telewizyjnych) to założenie, że przekonuje się dyskutanta.

O! Bardzo często jest to przeoczane. Dotyczy w takim samym stopniu dyskusji na facebooku.

Neodonkiszotysta

Teraz próbują dość zabawnie rozkręcać temat gimnazjów i erazmusów.

Tam - w tej postkomunistycznej propagandzie - siedzą jakieś stare pierdoły z hajsem. Stać ich tylko na powtarzanie nabzdyczonych frazesów i płacenie agencjom pijarowym, które je kolportują w uproszczonej formie po różnych forach. Oni nie widzą realnych problemów, sporów i dyskusji... Myślą, że kupowanie "lajków" to nowoczesna propaganda i na tym skupiają swój wysiłek.
Widzą technologię, a nie widzą zmian społecznych, które są jej następstwem i za tę głupotę dostaną po dupach, bo ostatnie wybory to dopiero początek większej kraksy.

Czekam na moment, kiedy gejzeta.pl wyłączy możliwość komentowania prognozy pogody i ogłosi Michnika - Wielkim Meteorologiem.

Napisał/a: gienekTeraz próbują dość zabawnie rozkręcać temat gimnazjów i erazmusów.

Wczoraj był wielki artykuł, jak to rośnie ruch społeczny w obronie gimbazy. Dawno się tak nie uśmiałem. Jakiś dzieciak uznał, że "musi coś zrobić", więc założył wydarzenie na pejsbuku - już ponad 200 osób (po klace w gazie - już 400!!!111oneone). W samym artykule półgębkiem, że sondaże mówią o 60-80% (zależnie od grupy wiekowej) jest za zaoraniem. Dzieciak argumentował, że nie może się to odbyć "bez szerokich konsultacji społecznych", a pod spodem wypowiedź minister edukacji in spe, że... nie chcą tego zrobić bez szerokich konsultacji społecznych. Itd. Już nawet stażyści nie są tacy jak kiedyś.

Napisał/a: gienekTam - w tej postkomunistycznej propagandzie - siedzą jakieś stare pierdoły z hajsem. Stać ich tylko na powtarzanie nabzdyczonych frazesów i płacenie agencjom pijarowym, które je kolportują w uproszczonej formie po różnych forach. Oni nie widzą realnych problemów, sporów i dyskusji... Myślą, że kupowanie "lajków" to nowoczesna propaganda i na tym skupiają swój wysiłek.
Widzą technologię, a nie widzą zmian społecznych, które są jej następstwem i za tę głupotę dostaną po dupach, bo ostatnie wybory to dopiero początek większej kraksy.

A to jest jeszcze śmieszniejszy temat. I w aspekcie debili, którzy na to łożą pieniądze, i w aspekcie pryśnięcia złudy szerokiej klasy kreatywnej. Bo wszelkie szoszal midia nindże okazują się nagle tym, czym są - kreatywnym plebsem, bo że ktoś może w internety, to przecież wielkie osiągnięcie nie jest. I nagle się okazuje, że paru gości z byle wypoka jest w stanie mimochodem generować sensowniejszy szum niż uznane agencje.

Dobra nasza. Dopóki ci durnie myślą, że pluralizm rozciąga się pomiędzy Michnikiem i Żakowskim, to będą dołować. Dopóki myślą, że internety zapominają, to będą dołować. I będą mieli dużą trudność w wykreowaniu ze swojego bagienka czegoś, co mogłoby voxem populi pachnieć.
Bo co? Odetną się nagle od tych Dominik Wielowiejskich, czy Monik Olejnik? Nie odetną się! Bo to są ich lokomotywy! A na prawicy so różne szury: od Migalskiego i Warzechy aż po nie wiem kogo, bo obrażać tu nikogo nie zamierzam.
I to jeszcze kilka ładnych lat tak będzie, że na prawicy ferment i dyskusja, a na lewicy - mantrowanie autorytetów. Trzymać kurs propolski i olewać tę trzodę (nie wdawać się z nimi w wojenki) - to jest najlepsza recepta na najbliższe lata.

Napisał/a: gienekI to jeszcze kilka ładnych lat tak będzie, że na prawicy ferment i dyskusja, a na lewicy - mantrowanie autorytetów. Trzymać kurs propolski i olewać tę trzodę (nie wdawać się z nimi w wojenki) - to jest najlepsza recepta na najbliższe lata.

Amen.

Napisał/a: CaminoTrzymać kurs propolski i olewać tę trzodę (nie wdawać się z nimi w wojenki) - to jest najlepsza recepta na najbliższe lata.

To jeden z najlepszych pomysłów - nie iść do studia -
jak w TVPINFO wczora czy przedwczora - jeden z PiS i 5 ujadaczy przeciw
- w związku z podatkiem sklepowym -
po kiego pis się podkłada w takie dyskusje???

5 do 1 - właściwie 6 - bo redachtorka też była przeciw podatkowi...

Kto widział zdjęcie Bolka w czapce Kapitana Żeglugi Wielkiej?:-D

Dzięki! Miałem to bezwzględnie wkleić, ale od paru dni trafiają mi się dosłownie chwile wolnego.
Dorzucam oryginał, bo jest daleko lepszą autoprezentacją mentalną Leszkie.

http://www.wykop.pl/wpis/15044849/melduje/

to moje z okazji dnia czesłafa...

Niech on już lepiej wywiadów udziela...

Niech on już lepiej wywiadów udziela...

znaczy eee... kantor reklamuje...

Afera maltańska tera na tapecie, widzę.
Kurde... Niech oni się nauczą, że krótkie ucięcie tematu, to jedyny sposób na trolling. Tomczyk rzucił dziennikarzom sensacyjny temat i maszynka poszła w ruch. Te wszystkie analizy, oświadczenia i dyskusje są tak suabe, że się odechciewa. A Warzecha, to odleciał w chmury i radośnie do nas macha.

Jak oni się nie nauczą, że trolli nie karmimy, to cztery lata rozmów o dupie Maryni - mamy w kieszeni. Dziennikarzom w to graj, panie i śpiewaj.

Co prawda już po wyborach, ale szczerość jest urocza.

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori Co prawda już po wyborach, ale szczerość jest urocza.

Reklama kontekstowa lvl hard.

Tymczasem coś patetycznego / Meanwhile something pathetic:
https://www.facebook.com/bbcnews/videos/10153213901157217/

Text bardzo ok.

Napisał/a: CaminoMusiałbym skopiować większość.

Bez konta na Fejsie nie puszcza. Ale znalazłem niusa o tym. Generalnie przyznam, że uśmiech mi się poszerza w ostatnim czasie ilekroć czytam na Google News nagłówki z ichnich mediów. To biadolenie nad konającą demokracją, wszystkie te ich smuteczki o Polskę. Całe to wściekłe rzucanie się aparatu propagandy... Kojarzy się jakoś:

Cokolwiek na wyrost, jeśli chodzi o PiS, ale druga postać jak ulał - Ociec Blagi kwiczy pod buciorem. Czuje się w powietrzu zapach zdrowego fermentu, generalnych porządków i wymiatania na 1050 rocznicę.

Cymbał brzmiący

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori Text bardzo ok.

No właśnie. Zabili facetowi żonę, a on odmawia im nienawiści. Nie jest to jeszcze postawa doskonała, ale i tak godna podziwu. Nie rozumiem, co to robi w tym wątku - według mnie nie na temat.

Cymbał brzmiący

Napisał/a: Rydygier

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori Text bardzo ok.

No właśnie. Zabili facetowi żonę, a on odmawia im nienawiści. Nie jest to jeszcze postawa doskonała, ale i tak godna podziwu. Nie rozumiem, co to robi w tym wątku - według mnie nie na temat.

To zależy. Jeśli ów tekst (poruszający) jest umieszczony w kontekście "nie zmienicie nas, będziemy wolni i piękni, i lekkoduszni, i demokratyczni jak wcześniej, i jak wcześniej będziemy was przyjmować milionami, akceptować, żywić, ubierać, zasiłkować, i jak wcześniej będziemy dawać wam prawo do uprawiania publicznie swojej religii, czymkolwiek by ona nie była, bo przecież wolność ekspresji, słowa itp. jest dla nas, Francuzów, najważniejsza", to ten tekst pasuje w kąciku. Chociaż jest swoistym, przerażającym dramatem ślepców.
Wspaniałą rzeczą jest powiedzieć "nie zmusisz mnie, bym cię nienawidził", ale jeszcze lepszą dodać do tego "wesprę każdą moralnie dobrą polityczną i militarną inicjatywę, która ograniczy albo i wyeliminiuje twój świat nienawiści, byś nie mógł go szerzyć".

Św. Józefie, dziękuję za opiekę i proszę o dalszą!

Napisał/a: Pref de ZooWspaniałą rzeczą jest powiedzieć "nie zmusisz mnie, bym cię nienawidził", ale jeszcze lepszą dodać do tego "wesprę każdą moralnie dobrą polityczną i militarną inicjatywę, która ograniczy albo i wyeliminiuje twój świat nienawiści, byś nie mógł go szerzyć".

Tak. No, jak pisałem, to nie jest postawa doskonała. Z paru powodów. Mówi - nie dostaniecie mojej nienawiści, ale potem dodaje - szkoda na was mojego czasu, co z jednej strony chyba pokazuje, że jednak gardzi nimi jako ludźmi (niechrześcijańskie), a z drugiej - sugeruje, że jego odpowiedzią na terroryzm jest symbolicznie dalsze picie szampana, czyli życie, jakby nic się nie stało... i tyle. Czyli laicka impotencja wobec potrzeby działania jakby się objawia, mentalność nie mająca sensownej odpowiedzi na zastaną sytuację, alienująca się zatem, nie przyjmująca do wiadomości. Próbująca zadać klęskę agresorowi poprzez nie zwracanie uwagi na agresję. No i coś-tam-coś-tam o dziwnych rajach. Ale jednak - ktoś z głębi osobistej tragedii nie bez śladu mądrości do nas gada. Jak to pasuje do wątku, który, jak rozumiem, jest zbiorem pociesznych kuriozów?

Cymbał brzmiący

Koleżeństwa wybaczenia proszę - nie było mnie parę dni, jeszcze parę nie będzie, a musiałbym więcej napisać, by się odnieść, bo i sam miałem mocno dwuznaczne odczucia względem i oświadczenia/filmu, i umieszczenia go tutaj. Z początkiem grudnia na pewno wrócę do tematu.
----------------------
Tymczasem humorystyczny aspekt niehumorystycznego wątku i znikam.

Napisał/a: Redakcja Rebelya.pl

Napisał/a: Rebelyator

Upominam Redakcję.
Admin

zobacz najpierw kto zaczal

:DDDDD
Kurde. To jest chyba jeden z wątków, w które wleźć nie mogę.

:DDDDD
Kurde. To jest chyba jeden z wątków, w które wleźć nie mogę.

Bolszewicy v Mienszewicy, hue hue.

"Cari amici soldati, i tempi della pace sono passati!"

Żeby nie zaśmiecać wątku dowcipowego "polityką", zaśmiecę ten:

Zamaszyście sobie NIesioł wali, widać ma wielką pytkię :D

りす いす れべるや!!!

Toż nawet sam tekst kompletnie wymiata (się) i to cały. Gdy czytałem to pierwszy raz nie wiedząc, skąd pochodzi, byłem przekonany, że ktoś sobie nader udatne jaja urządza z KOD, w stylu tamtej książki o lemingach. A tymczasem oni tak serio...

To jest istna perełka, ikona samoośmieszenia. Aż trudno uwierzyć w takie wyobcowanie. Ale skoro tak, to i śmiech jakoś zamiera. Bo jeśli istnieje wart trudu target biorący takie rzeczy na poważnie, o tak absurdalnie komicznym oglądzie Polski, i nie widzący, jak śmiesznym się w tym staje, to raczej przestrasza. Tak, czy siak, pasuje tu jak ulał.

Cymbał brzmiący

Napisał/a: RydygierTo jest istna perełka, ikona samoośmieszenia. Aż trudno uwierzyć w takie wyobcowanie. Ale skoro tak, to i śmiech jakoś zamiera. Bo jeśli istnieje wart trudu target biorący takie rzeczy na poważnie, o tak absurdalnie komicznym oglądzie Polski, i nie widzący, jak śmiesznym się w tym staje, to raczej przestrasza. Tak, czy siak, pasuje tu jak ulał.

W szeroki target śmiem wątpić. Stawiam, że to klasyczny dla gazowni list odredakcyjny, więc samoośmieszenie owszem, wyobcowanie takoż, ale to raczej zapis stanu umysłu niewielkiego środowiska niż przykład jego komunikacji z czymkolwiek szerszym na zewnątrz. Trochę jakby oglądać waryjata gadającego ze ścianą.

Napisał/a: Rydygiero jeśli istnieje wart trudu target biorący takie rzeczy na poważnie, o tak absurdalnie komicznym oglądzie Polski, i nie widzący, jak śmiesznym się w tym staje, to raczej przestrasza

szkoła podstawowa na wsi =
"co oni robią co oni robią jak tak można tak szybko te ustawy tych sędziów
w nocy prezydent słucha się Kaczyńskiego jak tak można co oni robią co oni robią"

(podsłuchane na korytarzu - rozmowa 3 nauczycielek stojących na dyżurze)

Pojawiło się. Z tragarzami.

Na czym się buduje nienawiść?
Nienawiść się pożywia strachem.
Religia muzułmańska jest stworzona dla prostych ludzi.
Tam się nic nie trzyma kupy.
No ale prosty człowiek kupę łyka jak głodny pelikan.

Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.