Robię wątek bez specjalnej misji - ot, tyle ostatnio rzeczy śmieszy, tumani, przestrasza, że je postanowiłem archiwizować w jednym miejscu. Cieszę się, że jest nas tu wincy.

"według mnie" - fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

W oczach się mierdoli...

Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku

ten po lewy z czapeczko w okularach z białym kółkiem
też klon

Najlepsza Przemoc - Przemoc Finansowa...

Dobre!!
Mieliśmy kiedyś dostawcę, któremu kazaliśmy przyklejać kody paskowe do towaru. W jednej dostawie nie przysłał. W drugiej nie przysłał. W trzeciej go pytam:
- Nakleiłeś kody (nomen omen)?
- Tak.
- To przyślij zdjęcie.
Przysłał zdjęcie otwartego opakowania zbiorczego. W środku na każdym opakowaniu kodzik. Git. Przychodzi dostawa, otwieramy, kodów nima. Paczę na to zdjęcie a tam jeden kod wklejony 10 razy w paincie.
Patrząc na rozmiary głów na zdjęciu, to tam jeszcze więcej kodów wkleili, nie tylko te zakreślone na czerwono.

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

:))))))))))))))))))

"według mnie" - fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

Kol. Rdr podstępnie w wątku o twarzach troski zalinkował wybraną. Klikłem i weszłem tam nieopatrznie. Ale nie żałuję, bo zobaczyłem taki dyptyk:
Tytuł
Jak sieci handlowe rujnują swoich dostawców
Pierwsze zdania
Znajomy handluje warzywami i przetworami. Na współpracy z sieciami dorobił się fortuny

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori Ale nie żałuję, bo zobaczyłem taki dyptyk

Niespójność tytułu i lidu (by o właściwym artykule nie wspomnieć) to częsta przypadłość tej gazety. Ale nic nie przebija mistrzowskiego tytułu sprzed jakiegoś czasu:

Temu chłopu to ewidentnie nie idzie usuwanie kont: http://www.wykop.pl/ludzie/wpisy/lechwalesa/

Neodonkiszotysta

Napisał/a: Ebenezer Krautz

Komentarze przerażające:
http://www.theguardian.com/commentisfree/2016/apr/02/does-climate-change-make-it-immoral-to-have-kids

Wg mnie to trolerka :)

Gdyby to szerzej ująć, to myślę, że pod względem wyrażania opinii w demolibie doszliśmy do tego samego punktu, co za sowieta - racjonalnie ciężko pisać coś uczciwie. Zostaje trolerka, dawniej zwana językiem ezopowym :)

A według mnie to autentyczne, 100% na serio komentarze osób o profilu ideowym: Neomaltuzjanizm zaprawiony konsumpcjonizmem nienawidzącym jakiegokolwiek poświęcenia i ceniącym wygodę ponad wszystko. Do tego należy dodać mnóstwa poczucia wyższości moralnego nad plebsem mnożącym się jak króliki. Poza tym na pewno jest jeszcze obecna postawa uznająca człowieka za pasożyta niszczącego Gaję i zostawiającego znaczny ślad węglowy. No i jeszcze antynatalizm widzący zło w samym akcie stworzenia. Tu i ówdzie znajdzie się ten silny akcent eugeniczny sugerujący, że nie każdy powinien móc się rozmnażać.

Takie postawy nie są czymś szczególnie wyjątkowym na tzw. zachodzie(a szczególnie w krajach anglosaskich). Widziałem coś podobnego na "The Washington Post" w artykule odnośnie złagodzenia polityki jednego dziecka w Chinach.

Neodonkiszotysta

Po namyśle - prawda.
Wątki 3-5 oczywiście marginalne, ale 1 doprawiony 2 - bez wątpienia decydujące.

Na guardiana trafił też wątek polskiej bitwy o puszczę białowieską:
http://www.theguardian.com/commentisfree/2016/apr/03/poland-europe-bialowieza-forest-eu

Morał historyjki? Łunia musi ukarać Polskę, żeby przestała wandalizować swoje lasy. Dzięki temu udowodni, że faktycznie chroni przyrodę. Co pozwoli na skuteczniejsze walenie pałą w głowę zwolenników Brexitu ("Przyjdzie zły Cameron i zje lasy. Nie chcecie tego prawda? PRAWDA? A Unia nas od tego ochroni")

Neodonkiszotysta

dubel bubel

Neodonkiszotysta

.

Ciekawe jak brytole czytają "Puszcza Białowieska"... Może ktoś by nagrał i w oryginale puścił w eter te burzliwe brytyjskie dyskusje o pfusgyu balesky.

Komentarz chyba zbędny. ;)

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

Za przeproszeniem, nie wystarczy robić z siebie p!zdę by mieć macicę. Może ktoś ich poinformuje?

Polecam Nowennę Pompejańską i codzienne odmawianie Różańca Świętego.

"Merytoryka powinna być i specjaliści od aborcji."
Obejrzałem do końca.
Miszczostfo.

http://www.tvn24.pl/tak-jest,39,m/anna-zawadzka-i-ks-kazimierz-sowa-o-aborcji,633197.html

Nawet liberalni ks. Sowa i redaktor z TVN mieli dość idiotyzmów, które wygadywała ta feministka. Komentarze pod filmem też bezcenne. :D

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

Z fejsa o tej pani z filmiku powyżej - popłakałam się ze śmiechu. :DDDDDD

"Anna Zawadzka, twarz ostatnich protestów, w jednym ze swoich artykułów w Gazecie Wyborczej. Artykuł na temat masła, ale pokazuje możliwości intelektualne tej Pani:

"W Śmietankowym Warmii tłuszczu co prawda 73%, ale nie podano, czy na 100 g, czy na całą kostkę, czyli na 200 g. Z Łaciatym to samo. Napis głosi minimum 82% tłuszczu. Ale na ile? Nie podano. Masło Stołowe z Sokołowa Podlaskiego - 73,5% tłuszczu. Znów nie wiemy, czy na 100 g, czy na kostkę. Zwyczajowo na opakowaniach podaje się ilość tłuszczu na 100 gramów, ale konsument ma prawo tego nie wiedzieć.""

I wrzuceł owosz dekture wew czeluś ognisto a wszelkiesz forumno radoweło sie i dzienkoweło Panu

"Homopedia"??? :-D

To podobno też ta sama pani, która na sławnym filmiku pyta.pl z parady równości nawoływała do wzięcia kobiecej masturbacji na sztandary. Co by wyjaśniało jej kłopoty z matematyką - na lekcjach, zamiast słuchać Pani, pewnie miziała się pod ławką:-p

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Napisał/a: Brat Wilkna lekcjach, zamiast słuchać Pani, pewnie miziała się pod ławką:-p

Ktusz wie. Może zez racji pciowej dezoriętacji tak była wpaczona w Panią isz uszy sie jej wyonczali.

I wrzuceł owosz dekture wew czeluś ognisto a wszelkiesz forumno radoweło sie i dzienkoweło Panu

:DDDDDDDDDDDD

Bidna kobita. Może zamiast drwin zasługuje na modlitwę?

Na modlitwę zasługuje każdy i za każdego się ludzie Kościoła modlą.
Palikot też jest "bidny", bo próbował zbijać kapitał na tym syfie? Albo Bęgowski? Oni są bidni intelektualnie, duchowo itp. itd. Ale to nie jest jakieś szczególne ubóstwo nad którym należy się pochylać z troską.
To jest zwykła pycha. I jeśli sami nie zawrócą, to niczyje modlitwy im nie pomogą. Może jakieś psychotropy okażą się pomocne.

Napisał/a: gienek I jeśli sami nie zawrócą, to niczyje modlitwy im nie pomogą.

Ja to się, można powiedzieć, na FF nawróciłem, i nie jestem expertem. Ale zdaje mi się, że cytowane zdanie w świetle nałki nie jest prawdziwe.
Co oczywiście nie znaczy, że nie jest fajnie sobie z niej jajca porobić.
Choćby cytując to:

Ale co się kolega na nią tak uwziął?!?!?!
Przecież Kijowski mądrzejszy nie jest.
Może nawet głupszy jest.

Ja się religijnymi cytatami w tym sporze przerzucał nie będę.
Kolega chce się za nią modlić, to jest do tego inna kategoria i inne wątki.

Dzisiej w markecie widziałem okładkę Przeglądu a na niej: Dlaczego Mieszko nie jest święty? Chrztu Polski nie było!

"Spadamy w otchłań niepewności. Jesteśmy zakładnikami Jarosława Kaczyńskiego"
Janusz Lewandowski (http://www.tvn24.pl)

Opozycja się licytuje kto się bardziej obesra ze strachu.
Najbardziej obesrany wygra wybory.
Tak będzie.

Napisał/a: gienek

"Spadamy w otchłań niepewności. Jesteśmy zakładnikami Jarosława Kaczyńskiego"
Janusz Lewandowski (http://www.tvn24.pl)

Co tam zakładnikami.
Więźniami jesteśmy! A Polska pod rządami Jarosława Kaczyńskiego stała się drugą Berezą! Cała Polska. Cała Polska. Wszyscy czujemy się zamknięci w ciasnym, dusznym obozie koncentracyjnym. Już czujemy policyjną pałkę i zapach stodoły. Cała Polska. Cała Polska.
Cała Polska zaczyna tęsknić za standardami putinowskiej Rosji. O tak. O tak.

Św. Józefie, dziękuję za opiekę i proszę o dalszą!

Kol. Anikę uprasza się o hostowanie zdjęć gdzie indziej - człek po jakimś czasie wchodzi i go boli, że coś przegapił :(

Napisał/a: Camino

Kol. Anikę uprasza się o hostowanie zdjęć gdzie indziej - człek po jakimś czasie wchodzi i go boli, że coś przegapił :(

O to, to. Już dawno miałem to napisać. I to nie tylko do Kol. Aniki. Także wklejanie zdjęć prosto z internetu nie daje gwarancji, że po jakimś czasie nie znikną. Ja każde zdjęcie przepuszczam jeszcze raz przez hosting, który gwarantuje że zdjęcia zawsze będą. Pozatym niektórych zdjęć nie widać na telefonie, chociaż są na komputerze. Nie wszystkie hostingi są sobie równe.

Ups... Przepraszam, nie wiedziałam, że to tak jest. :( A byliby Koledzy tak mili i podpowiedzieli, gdzie warto hostować (bezpłatnie)?

Przyznaję, że nie wiem - z przyzwyczajenia wrzucam na tinypic albo imgur, ale to nie najlepszy wybór.
------------------------------

Dziwna prawda jest taka, że jeśli państwo ten tekst przeczytacie, to tylko dlatego, że z jakiegoś powodu tak sobie życzy Jarosław Kaczyński. Gdyby sobie nie życzył, tobyście nie przeczytali. Jeden telefon Kaczyńskiego do Ziobry, Ziobry do prokuratury, prokuratury do komisariatu i siedzę, nim kliknę "wyślij". A jeśli wyślę, to wystarczy telefon, żeby antyterroryści wpadli do redakcji i zabrali serwery "jako dowód" w jakiejkolwiek sprawie. I "pisz pan na Berdyczów".

#takbyło

"Podawał się za Żyda i nikt tego nie sprawdził" - przeczytałem tytuł i umarłem...

http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/poznan/a/podawal-sie-za-zyda-z-izraela-i-nikt-tego-nie-sprawdzil,9886443/

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Nie jezd dobrze zez polskiemy Żydamy jak jusz jejich bele goj Niszczota mug robieć wew bambuko,

Napisał/a: Brat Wilk"Podawał się za Żyda i nikt tego nie sprawdził"

Ubi sunt ;)

Ale, ale: Głośno o nim na cały kraj stało się dopiero przed Wielkanocą, gdy jako rabin wziął udział wraz z imamem w rekolekcjach.

Może cały ten akukumenis to takie stuprocentowo katolickie przebieranctwo, co ma odciągać dobry żydowski czy inszy syn ode wiary ojców.

"We've become so open minded that our brains have fallen out."

Cymbał brzmiący

Napisał/a: Rydygier

"We've become so open minded that our brains have fallen out."

Tenże sam aforys zez komętów mię się spodobeł.

Tęgie głowy ma opozycja. Myśleli, myśleli i w końcu wymyślili!
"PiS chce wyjścia Polski z UE!!!"

Zapowiadają się stuletnie rządy PiS;]

Napisał/a: gienek

Tęgie głowy ma opozycja. Myśleli, myśleli i w końcu wymyślili!
"PiS chce wyjścia Polski z UE!!!"

Zapowiadają się stuletnie rządy PiS;]

Ale to już parę dni czy tygodni temu. Rózia Thun chyba pierwsza na to wpadła, stąd charakterystyczny ciężar intelektualny oraz spodziewana skuteczność. Piękne.

"Mamy w Polsce stan wojenny. Jest zupełnie tak, jak po 13 grudnia '81 roku. Ten stan wojenny wprowadził Jarosław Kaczyński."
Władysław Frasyniuk

Jednym słowem wreszcie porządek - wojsko na ulicach, trupy w kostnicach, warchoły w obozach...

Tak sobie myślę, że jestem nawet w stanie jeszcze przez rok czy więcej znosić na przykład farsę pt. "Waszczu ministrem", byle tylko takie typy jak Frasyniuk nie mogły robić nic więcej, poza bulgotaniem.

"Gazeta Polska Codziennie" alarmowała w środę 20 IV 2016 r. piórem Klaudii Dadury: "Zagrożona droga na Dni Młodzieży" - "Nawet 250 tys. autokarów ma przyjechać do Łodzi na Światowe dni Młodzieży. Najważniejszą drogą dla przyjezdnych będzie odcinek A1 Stryków-Tuszyn. Dlatego tak istotne jest oddanie drogi do użytku jeszcze przed ŚDM. Na przeszkodzie stoi jednak Strabag, który ociąga się w pracach".
Czy w Łodzi wiedzą, że wybiera się do nich jakieś 10 milionów ludzi?

Napisał/a: ZaranekCzy w Łodzi wiedzą, że wybiera się do nich jakieś 10 milionów ludzi?

Uć - miasto pszeklente.

Jejim jusz nic nie robi rużnicy.

Wychodzi, że PiS internuje w Łodzi uczestników ŚDM, zapewne do papy włącznie.

No i stało się: Polacy podłączyli się do wielkiego tortu zwanego: "ofiara" ;)

http://www.theguardian.com/commentisfree/2016/apr/21/eu-migrant-uk-referendum-politicians-press

Co do samego artykułu Jakuba Krupy to w miarę wyważony i dobry. Szczególnie biorąc na poprawkę do jakiej strony linkuję.

Neodonkiszotysta

Jaki rząd na uchodźstwie, taki Anders.

Wychodzi, że PiS internuje w Łodzi uczestników ŚDM, zapewne do papy włącznie.

jesteę za!
i Uć da rade
przejeli cale ogranizacje SDM
tylko co na to Krakow?

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Wojciech Kościak w artykule "Nowa targowica prezydentów" w "Gazecie Polskiej Codziennie" z 26 IV 2016 r. podzielił się swoją wiedzą na temat konfederacji targowickiej (pisownia oryginalna): "27 kwietnia 1792 r. w Petersburgu spisano akt konfederacji targowickiej, który stawał w obronie Polskiej szlachty, dla której Konstytucja 3 maja była pogwałceniem demokracji szlacheckiej."
Akt który stawał!? I bronił szlachty "Polskiej"!? Przed kim?

Napisał/a: ZaranekWojciech Kościak w artykule "Nowa targowica prezydentów" w "Gazecie Polskiej Codziennie"...

Jak mawiał klasyk HR-u: kadry decydują o wszystkim. Podejrzewam, że w mediach okołopisowskich gros ludzi ze średniej półki, którzy umieli sklecić jako takie zdanie, trafiło na państwowe. Zostali starcy, baby z dziećmi i wozy z prowiantem. A drukować coś trzeba.

Napisał/a: ZaranekWojciech Kościak w artykule "Nowa targowica prezydentów" w "Gazecie Polskiej Codziennie"...

Jak mawiał klasyk HR-u: kadry decydują o wszystkim. Podejrzewam, że w mediach okołopisowskich gros ludzi ze średniej półki, którzy umieli sklecić jako takie zdanie, trafiło na państwowe. Zostali starcy, baby z dziećmi i wozy z prowiantem. A drukować coś trzeba.

:-))))))))))

http://www.theguardian.com/cities/2016/apr/20/gdansk-poland-immigrant-identity-refugees

"The populist Kukiz’15 party – an ultra-nationalist coalition(...)"
Liroy - łysy i wytatuowany nacjonalista.

Neodonkiszotysta

Po raka nie trza sięgać aż do brytyjskiego Ciecia. Wczoraj Kazek Sowa wespół z Kraśką odwalili taką histerię w TVN, że mucha nie siada: http://www.dailymotion.com/video/x47tchm

Btw. jakie by tam ograniczone fundusze nie były, narodowcy w pierwszej kolejności powinni walić procesami za każde określenie typu "neonazistowski". Teraz prześpią, to za moment przyklei się na stałe.

"Kijowski: Mikrobiolodzy metodami do liczenia bakterii policzyli, że na marszu było 214 tys. osób"

I teraz peedzcie mi: czy oni tak bredzą, bo są debilami?, czy może po to, żeby maksymalnie ogłupić swoich zwolenników i ich od tego ciągłego ogłupiania uzależnić?

Napisał/a: gienekI teraz peedzcie mi: czy oni tak bredzą, bo są debilami?, czy może po to, żeby maksymalnie ogłupić swoich zwolenników i ich od tego ciągłego ogłupiania uzależnić?
Metodami analizy obrazu albo przestrzeni stosowanymi do liczenia bakterii zapewne. Niefortunnie, ale sensu doszukać się można.
P.S. Cały KOD na szalki petriego...

Kyrie eleison!!!
"Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?"
Wpis ten usunąłem

Używa się jakiegoś softu do liczenia tłumów? Popyt na takowy narasta.

Cymbał brzmiący

Oto owa metoda liczenia

Napisał/a: CaminoPo raka nie trza sięgać aż do brytyjskiego Ciecia. Wczoraj Kazek Sowa wespół z Kraśką odwalili taką histerię w TVN, że mucha nie siada..

No Kazek dał do pieca. Linkowany filmik usunięto, więc trzeba sięgnąć do tvn

W metodzie liczenia chyżości kroczących najbardziej urzekło mnie przyśpieszenie godzinnego (?) marszu do 71,12 sekund, by potem jednostkę pomiaru rzędu 0,1 s wyznaczać stoperem.

Napisał/a: Notoryczna Oto owa metoda liczenia

Beeeło:
.
.
bean

Pisałem już, że za udział w protestach przeciwko bazom amerykańskim płacili 100zł, zapewniali darmowy dojazd, piwo, fajory i kiełbaski, prawda? Skoro ja to wiem, to suszby przecież też. Skojarzyć z kodem i nawijać na okrągło o zdrajcach ojczyzny.

Chyba nie było, a powinno:

"A kiedy przyjdą także po mnie. Poradnik praktyczny obywatela najgorszego sortu"

(KOD/Wyborcza) + bonus: recytacja a propos. Co prawda na KODowym fejsie nie znalazłem oryginału, ale się nie znam na fejsie.

http://tinyurl.com/zevyrtb

Cymbał brzmiący

Napisał/a: Rydygier

Chyba nie było, a powinno:

"A kiedy przyjdą także po mnie. Poradnik praktyczny obywatela najgorszego sortu"

(KOD/Wyborcza) + bonus: recytacja a propos. Co prawda na KODowym fejsie nie znalazłem oryginału, ale się nie znam na fejsie.

http://tinyurl.com/zevyrtb

Zaiste. A w kontrapunkcie pani, która momentalnie została moją fanką: https://www.youtube.com/watch?v=tVmZMas10Lk

Wczoraj, radio TokFM okolo 9:47 "wszyscy socjalisci maja lepkie rece" :D

Ale zaraz przepraszali, ze nie wszyscy. No bo co z Adrianem i innymi socjalistami?

if you do not click "like me" button how do I know you like me?

Socjaliści mają lepkie ręce z zasady, bo chcą sięgać nie po swoje.

W dzisiejszym wydaniu tygodnika "W sieci" (nr 20, 16-22 V 2016) ukazał się artykuł Grzegorza Górnego pod tytułem "Pośmiertne przygody Andrzeja Boboli". Autorowi trochę się pozajączkowały niektóre fakty. Pomylił miejsce męczeństwa Świętego czyli Janów Poleski (w ówczesnym powiecie pińskim) z Janowem Podlaskim (w powiecie brześciańskim). Wszystko wskazuje na to, że błąd wynika z niewiedzy, a nie z pomyłki, bo w dalszym ciągu tekstu pisze o "męczenniku z Podlasia".

Mateusz Kijowski zapowiedział powstanie think-tanku KOD-u, którego szefem zostanie Władysław Frasyniuk. I to jest już samo w sobie takie śmieszne, że nawet puenty nie trzeba:-D

Wczoraj na moim telefonie - Kumpello 2.0

Napisał/a: Brat WilkMateusz Kijowski zapowiedział powstanie think-tanku KOD-u, którego szefem zostanie Władysław Frasyniuk.

:DDDDD
Taki think-tank mógłby wyspecjalizować się w teorii drapania się po dupie.

Napisał/a: Brat WilkMateusz Kijowski zapowiedział powstanie think-tanku KOD-u, którego szefem zostanie Władysław Frasyniuk. I to jest już samo w sobie takie śmieszne, że nawet puenty nie trzeba:-D

Wiem, od czego ekspertem jest Frasyniuk, ale kto będzie odpowiadał za "think"?

PS Wyobrażam sobie, gdy taka reklama wyświetla się zenkowi i podobnym świrolotom. Myszka do mikrofalówki, bilet w Bieszczady, tydzień oglądania się za siebie bez snu.

"Dzień Świadomej Matki. Kobiety przemaszerowały przez centrum Wrocławia."

Widać głupią pipą można być niezależnie od płci :)

Ale warto zauważyć, że byli tam również przeciwnicy KOD-u (transparent "Zajmijcie się alimentami")!

Ach ten polglish: "No woman, no kraj"

Neodonkiszotysta

Straszenie PiSem. Nie wyszło.

Napisał/a: gienek"Dzień Świadomej Matki. Kobiety przemaszerowały przez centrum Wrocławia."

A co to jest "świadoma matka"?
Że niby - jak bachor jest świadomie niewygodny, to go można świadomie zajebać i wrzucić se na luz, bo świadomość mam i jestem okej z tym swoim świadomościem o rzeczywistościu?

Bo normalny Dzień Matki to za kilka dni jakoś jest...
Strasznie pojebani są niektórzy ludzie...

Napisał/a: Notoryczna Straszenie PiSem. Nie wyszło.

Ta młoda postkomuna jest urocza.
Niech oni ciągną ten obóz do grobu - przynajmniej zabawnie będzie.

Dobranoc.

Hahahahahahaha

Przy okazji podzielę się odkryciem, że habilitację naszego śmieszka uwalił głównie Ireneusz Krzemiński w szokująco - na tle pozostałych - naukowej recenzji: http://www.ck.gov.pl/images/PDF/Awanse/CalaAlina/zal4.pdf

Rety, co ta cała Alina dziś taka popularna?

Napisał/a: Notoryczna Rety, co ta cała Alina dziś taka popularna?

Nienno, podbiłem tylko własnego klekota, bo tam jest początek sagi, ale dwa nie czynią kolegiuma.

Miałam na myśli ożywienie tematu w mediach społ. Latały w te i nazad rozmaite screeny i fragmenty jej wiekopomnego dzieła.

Napisał/a: Notoryczna

Miałam na myśli ożywienie tematu w mediach społ. Latały w te i nazad rozmaite screeny i fragmenty jej wiekopomnego dzieła.

Bo gdyż jest wiekopomne! Dlatego ta cała Alina jest taka dziś popularna.
Że też wszystko trzeba tłumaczyć.

Ale wywiadzik w Superaku - miodzio. Chodakiewicz, b. członek rady naukowej Muzeum Holokausta w Waszyngtonie (bodaj? bo oni tam chiba niejedno mają), nie ma wiedzy nt. Żydów i jest antysemitą.

Św. Józefie, dziękuję za opiekę i proszę o dalszą!

Ale wywiadzik w Superaku - miodzio. Chodakiewicz, b. członek rady naukowej Muzeum Holokausta w Waszyngtonie (bodaj? bo oni tam chiba niejedno mają), nie ma wiedzy nt. Żydów i jest antysemitą.

Gorzej! Ma wiedzę "niewłaściwą" i ją propaguje.

Wywiad przegadany, wystarczyłoby:

Z nieco innej beczki:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=163&v=1xElkQEt_Pw

Taki młody chłopak, a taki mądry. Mam nadzieję, że zostanie kiedyś "prawdziwym" posłem.
:) Ale Kidawa-Błońska miała minę po jego wystąpieniu. :D

Napisał/a: Anika Taki młody chłopak, a taki mądry.

trochę się spiął :D
Chyba jednak pani Agata bardziej zaorała http://rebelya.pl/forum/watek/84432/

Pani Agata też super. :)

W dzisiejszym "Do Rzeczy" (nr 23, 6-12 VI 2016) wywiad z historykiem z Państwowej Akademii Nauk, bo tak ktoś uczony odczytał afiliację prof. Marka Kornata z IH PAN.

Napisał/a: Zaranek

W dzisiejszym "Do Rzeczy" (nr 23, 6-12 VI 2016) wywiad z historykiem z Państwowej Akademii Nauk, bo tak ktoś uczony odczytał afiliację prof. Marka Kornata z IH PAN.

Coś jest na rzeczy :)

Z kolei wczoraj jednym uchem słuchałem Walkirii w TV - w pewnym momencie aresztowali gen. Ericha Fromma.

Kontekst może nie sprzyja śmichom chichom, ale francuskie policjanty w składzie osobowym mocno parytetowym bardzo się postarały: https://www.youtube.com/watch?v=YQk2_by6m8I&feature=youtu.be

A media se pływajo i to filmujo... żal.fr

Terror Antiquus (drzewiey Dedurion) napisał:francuskie policjanty w składzie osobowym mocno parytetowym bardzo się postarały

Tak bardzo, że przeżywają swoje pięć minut sławy y chwały.

Aufrechter Mensch; geschleudert in das All, Orkan im Haar, bleich, einsam, nackt.

Nie bardzo wiem gdzie to wrzucić...
Banksy zrobił prezent swojej szkole;]

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.