Robię wątek bez specjalnej misji - ot, tyle ostatnio rzeczy śmieszy, tumani, przestrasza, że je postanowiłem archiwizować w jednym miejscu. Cieszę się, że jest nas tu wincy.

"według mnie" - fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

No i ma wodę w piwnicy;]
Myślałem, że ta moda już dawno minęła, a jak widać - wśród pedałów, wciąż ma się dobrze.

A o bananach wew tę wuntegsie jusz beło? :D
https://goo.gl/bjGNBo

dwie stopki

Napisał/a: BrunonBonifacy

A o bananach wew tę wuntegsie jusz beło? :D
https://goo.gl/bjGNBo

Z pięć razy obejrzałem i nadal sensu tam nie mogę odnaleźć ;)

"według mnie" - fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

Napisał/a: Caminosensu tam nie mogę odnaleźć ;)

Żebysz to beło ciuttrochie lat wcześni, toby możnabeło pedzieć- wynalaźli przeekscelącje purego nąsęsa, nuale... wtórne so.

dwie stopki

W Gazecie Wyborczej opowieść o uchodźcach z Polski;]

"Jechaliśmy z koleżanką na weekend do Berlina. Siedziała cicho z tyłu i nagle wypaliła: "Wiecie, że przez trzy dni będziemy wolni?. Łzy napłynęły mi do oczu"
http://wyborcza.pl/osiemdziewiec/7,159012,21940192,z-koncem-czerwca-opuszczam-moj-lez-padol-polske-na-stale.html

mogę???
oni są jebnięci

Najlepsza Przemoc - Przemoc Finansowa...

Napisał/a: post-gienekŁzy napłynęły mi do oczu

Łomamuńciu...

POwland

dwie stopki

obczajcie na filmiku w sieci jakich Frasy
miał profesjonalnych ochroniarzy
- łączność i te sprawy
to oni go wpychali na siłę w policjantów
- dotąd aż police musiały zainterweniować

sorosz i słuszby - i nie mówcie że zmyśłam

sprawa była EWIDENTNIE nagrana wcześniej

Napisał/a: Artur

obczajcie na filmiku w sieci jakich Frasy
miał profesjonalnych ochroniarzy
- łączność i te sprawy
to oni go wpychali na siłę w policjantów
- dotąd aż police musiały zainterweniować

sorosz i słuszby - i nie mówcie że zmyśłam

sprawa była EWIDENTNIE nagrana wcześniej

Może Kulega polecić konkretny? Znalazłem jakiś dwu i pół godzinny, ale no nie będę oglądał całości, szkoda czasu.

Św. Józefie, dziękuję za opiekę i proszę o dalszą!

Dzięki. Ciężko te filmiki z FB ściągnąć.

Tak po prawdzie, to bełbę ciekaw rosbiora ty sprawy, wew wykonaniu naszego Kólegi Zęka.
Znaczy, nie uszczegłę siem postompienia ku piekielny czeluści.

dwie stopki

Prawo i Syjonizm ;)

http://www.rp.pl/Przestepczosc/170619286-Zamach-na-prezesa-PiS-Wpis-trafil-do-ABW.html

"W kilku grupach na mediach społecznościowych pojawił się wpis zachęcający do zamachu na Jarosława Kaczyńskiego. Dołączono do niego zrzuty ekranu z tekstu "Newsweeka": "Pod kloszem partii", w którym jest m.in. plan budynku siedziby PiS. Sprawę bada ABW.?"

"W szczegółowym artykule tygodnika można przeczytać, o której godzinie prezes Kaczyński pojawia się przy ulicy Nowogrodzkiej, w jaki sposób zabezpieczony jest budynek, ilu jest ochroniarzy i pracowników biura, gdzie są kamery, jakie przeszkody trzeba pokonać, aby trafić do gabinetu lidera obozu władzy. Są też informacje o drugim wejściu do pomieszczenia, w którym zapadają najważniejsze decyzje w państwie. Stworzenie ewentualnego planu zamachu ułatwiają też grafiki pokazujące rozmieszczenie wszystkich pomieszczeń na obu piętrach twierdzy PiS."

Reżyseria: Peyo

Napisał/a: post-gienek

po co pokazujecie tę parówę?

Tylko nie per "wy".

Z tym Biedroniem to było śmieszniej, bo ktoś przypomniał tę fotkę dla jaj na okoliczność Farsyniuka, a ktoś tam z rzetelnego dziennikarstwa nie sprawdził, tylko się rozdarł, że PiS gejuf bije.

A skoro już jesteśmy przy sequelach:
Pankowski 2 - pono Joaśka Szuring-Wielgus się okazała jakąś paganofaszystką za młodu.
Michalski 2 - pono szef Nowej Konfederacji się nawrócił na refiudżis-welkomizm.

Tylko nie per "wy".

Dobrze, może być bez formy grzecznościowej. Po co to robisz?

Bo mnie ten mem rozbawił.

Bo mnie ten mem rozbawił.

Ok. De gustibus....

De poczucie humera.

Symptomatyczna awantura w programie TVP

https://youtu.be/_WDT8PvFTIc

Donald Tusk strzela zza europejskiego węgła i wywołuje kolejną medialną gównoburzę. Ta strona polityki jest dość hałaśliwa i natrętna, ale w zasadzie najmniej interesująca.
PO ma trochę taką do dupy sytuację, bo muszą cały czas wzbijać kurz bitewny tej ostatecznej bitwy, w której walczą ze sobą siły dobra i zła, i liczyć na to, że elektorat będzie w tej wojnie stał przy nich do końca.

Napisał/a: Caminopono szef Nowej Konfederacji się nawrócił na refiudżis-welkomizm.

Żeby pozostać w klimacie podlinkuję do GWna.
http://wyborcza.pl/7,75410,21378884,dotacje-ministerstwa-kultury-tylko-dla-17-czasopism-bez.html

Śfiat po chemtrajlsach:

dwie stopki

@up
Jak to teraz mówi młodzież, srogie grzyby

Śfiat po chemtrajlsach c. d.

dwie stopki

Wew dzię wzmożenia o hajloweniu:

dwie stopki

Na Dzień Ojca powinni zawiesić ograniczenia wiekowe przy sprzedaży alko;]

Chibasz isz dla pułsierotów. Bo cusz to za problemacja zatrudnieć matkie kturasz zreszto lepij sie rozecnawa, czem ociec lubieje sie nachleć.

Poszet na kursa limgistyczne. Nualesz nie skączeł.

Pomyliłem się.
Susznie Kulega Prawi.

Wypaczane u Mrożnegósz Rebelyąta na fb

dwie stopki

https://kobieta.wp.pl/agata-duda-w-nietypowej-stylizacji-na-spotkaniu-z-obozowiczami-onko-survivalu-6136305661154945g

To jawny sygnał militaryzacji naszego życia publicznego" - podkreśla dr Janusz Sibora, ekspert od protokołu dyplomatycznego.

Poza tym dr Sibora zwaraca uwagę na kolejny ważny aspekt, czyli manipulację dziećmi. Zaangażowanie Agaty Dudy w życie publiczne ogranicza się do spotkań z udziałem dzieci i młodzieży. "Należy pamiętać, że jest taka cienka linia między patriotyzmem a nacjonalizmem, a także między tym na ile mocno wciągamy albo jak wciągamy dzieci w politykę. Entuzjazm jak wszystko inne można wyprodukować".

Trybunał zasiadłszy, prezydent zaintonował Veni Creator, a deputaci duchowni i niektórzy świeccy wtórowali, jako wielu z palestry i pacjentów, że po całym rynku słychać było głosy.

Chwila ze sztuko: Oto Lipa Tusków

dwie stopki

Nie pij wody w ogole.

nic

Napisał/a: BrunonBonifacy Wypaczane u Mrożnegósz Rebelyąta na fb

O, to teraz łatwiej zdecydować, którą minerałkę brać. Ale ja i tak piję kranówkę, dobrą tu mamy (trza by sprawdzić, co i kogo popiera zarząd wodociągów...).

Napisał/a: cześnik parnawski (dawniej: wachmistrz)dr Janusz Sibora

Dobrze, że ten człowiek istnieje.
Gdyby nie istniał, trzeba by go wymyślić. A to nie byłoby łatwe.

Dawnosz nie beło nowośniesznego Ryśka, a tera nawet lewizna gosz opcina na jego własnę fanpejdżu, iszże asz kasywa komęty

dwie stopki

Napisał/a: CaminoMichalski 2 - pono szef Nowej Konfederacji się nawrócił na refiudżis-welkomizm.

Powiedziałbym, że jednak nie. Ale niech każdy zainteresowany oceni sam.
https://www.facebook.com/bradziejewski/posts/1535794486433780?pnref=story

A Michalski II to jest Matyja.

Neodonkiszotysta

Tymczasem wieści z frontu: powiódł się desant morski w Szwecji. Specjalsi nie napotkali oporu, ale podobnie, jak pod Grunwaldem, sukces nie został wykorzystany, więc nie wiem, czy możemy uznać, że odnośnie Potopu jesteśmy kwita.

W połowie maja niesprecyzowana bliżej liczba polskich żołnierzy zeszła na ląd w okolicy miejscowości Skärhamn w regionie Västra Gotland. Do brzegu przybili trzema pontonami.

http://tinyurl.com/ycv7x8do

Napisał/a: RydygierDo brzegu przybili trzema pontonami.

Żebysz choć czysta, ale czy? Cięko trochu...

dwie stopki

Napisał/a: BrunonBonifacy Cięko trochu...

Wystarczyło!

Napisał/a: RydygierWystarczyło!

Cusz to za potop? Myźlem, rze wontpiam, iszżeśmy so pokwitowane...

dwie stopki

Podobno Giertychowcy pobili się z Frasyniukowcami. Ktoś coś?

Ex-giertychowcy z future-frasyniukowcami raczej;-)

Z tego, co widziałem na nagraniach, to zaczęło się od tego, że jakiś kolo z MW (? - nie miał koszulki z napisem) próbował przeszczepić na grunt polityczny obyczaje kibolskie i zdobywać na Kodomitach czapeczki. A potem w pewnym momencie "ad vim spectare res coepit".

Oczywiście dziennikarze najszli dokładnie w momencie, kiedy czterech rosłych kolesi z MW kopało jakiegoś chuderlawego Kodomitę z megafonem - rzecz zarówno ze sportowego, jak i pijarowego punktu widzenia mocno słaba.

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Ech młodość, młodość... Młodość musi się wyszumieć.

To puste na szyji propsywą :)

dwie stopki

Napisał/a: Ebenezer Krautz

Napisał/a: CaminoMichalski 2 - pono szef Nowej Konfederacji się nawrócił na refiudżis-welkomizm.

Ano czytałem to przed napisaniem tutaj, ale mnie z kolei jakoś nie przekonał. Mam wrażenie, że Miemce słusznie uznały, że na rympał nic się nie zdziała i o ile sobie nadal tam pohukują, to na poważnie zaczęły grać na odcinku "no dawaj, żaba, to cieplutka woda, hyc". Czy red. Radziejowski się w to wpisuje na zasadzie podwórkowego geopolityka, czy - jak ćwierkają wiewórki - z inszych finansowo powodów, to już mniejsza.

Względem Matyi wierzę, natomiast ciężko mi coś powiedzieć, bo od dawna nie jestem w stanie przebrnąć przez żaden jego tekst. Za mądre to wszystko na moją głowę i zbyt wysoko.

Napisał/a: Brat Wilk

Ex-giertychowcy z future-frasyniukowcami raczej;-)

Z tego, co widziałem na nagraniach, to zaczęło się od tego, że jakiś kolo z MW (? - nie miał koszulki z napisem) próbował przeszczepić na grunt polityczny obyczaje kibolskie i zdobywać na Kodomitach czapeczki. A potem w pewnym momencie "ad vim spectare res coepit".

Oczywiście dziennikarze najszli dokładnie w momencie, kiedy czterech rosłych kolesi z MW kopało jakiegoś chuderlawego Kodomitę z megafonem - rzecz zarówno ze sportowego, jak i pijarowego punktu widzenia mocno słaba.

Trzeba widzieć dobre strony - przy kolejnych okazjach dziadkom z KOD-u trochę trudniej będzie zapominać, że nie są w internetach.

A nie no, tu oczywiście racja, że dobrze się stało, iż te emerytowane ubeki że "Straży KOD" przekonały się, że grać to mogą co najwyżej w lidze oldbojów, bo w kategorii Open już nie mają startu.

Tym bardziej, że na przykład tytuły na der Onecie itp. ("Bójka MW i KOD") sugerują, że atak wcale nie był jednostronny. Akurat nagrania pokazującego sam moment eskalacji rozwiązań siłowych nie udało mi się znaleźć - wszystkie były albo sprzed nawalanki, albo z momentów kiedy już trwała.

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Coś nie idzie grafika z wykopa, więc linka do oryginału:
https://www.facebook.com/wiadomosciwppl/posts/1628555273843584

To wcale nie jest śmieszne.
PO już od dawna nie ma żadnego pomysłu na swoją postpolitykę, trzymają się tego czipu antypisoskiego jak pijany płotu, ale to jest jasne, że dla wyborców środka to wcale nie będzie działać jak straszak, bo się już z nim oswoili.
A to znaczy, że władcy marionetek, tfu, Platformy, wiedząc, że ich przybudówka nie da rady już nic zrobić, mogą nie mieć innego wyjścia jak zorganizować pucz.

Nie wiem, kim jest Sławomir Krawczyk, ale za lekarza przepłaca.

Tymczasem Lisica oberwała Ziemniakiem:

Napisał/a: Caminoza lekarza

Petruficatio cerebri?

dwie stopki

Na tym tłyterze normalnie strach się odezwać.

W ogóle to towarzycho, które stara się to wszystko lekceważyć, lub, co gorsza - podważać wiarygodność USA, to można skwitować klasycznie: "Popowiększali się i w dupach się poprzewracało".
Coś stworzyło im złudzenie, że to oni nadają rangę wydarzeniom i oni tego złudzenia kurczowo się trzymają. Nic innego im nie pozostało.

Napisał/a: RydygierNa tym tłyterze normalnie strach się odezwać.

Polityk rzuca się na dziennikarza.
Platforma durnieje z każdym dniem.

Swojo szoso jedno z lepszych zdjęć z wczora.

Ale z wczora, to najlepszy jest ten filmik z USAprezydenckiego konta twitterowego;]

Napisał/a: Notoryczna

Swojo szoso jedno z lepszych zdjęć z wczora.

"Pozwól, że streszczę ci założenia naszej polityki względem dzisiejszych pomysłów unijnych".
----------------
A tu kolejna inteligentka od Ryśka: https://youtu.be/4mkcGaoSNXU

Cycuś strzela se focię;]

No błagam. Dość króla.

Notto może coś z noblisty?

Napisał/a: Notoryczna Notto może coś z noblisty?

Zaraz potem poszła seria z gołą klatą :)

--------------------------------
Jak to jest mieć dobrych pijarowców. Wiceprezydent USA odwalił wczoraj akcję w stylu Bula:

Ledwo w mediach zaczęły się śmieszki, poszła szybka reakcja:

@VP 7.07
Sorry @NASA...@MarcoRubio dared me to do it!

@VP 7.07
Okay...so this isn't exactly the first time this has happened.

Marco Rubio też na luzie:

@marcorubio 7.07
In fairness, I warned @VP that "you break it, you own it"

Nie mówiąc już o NASA:

@NASA 7.07
It was OK to touch the surface. Those are just day-to-day reminder signs. We were going to clean it anyway. It was an honor to host you!

:DDD

Tymczasem... Klimat uratowany! [zobacz jak]
https://twitter.com/KOW_z_KOD/status/884111207841628161

Do dramatycznych scen doszło dziś na Krakowskim Przedmieściu w stolycy.
Obywatele szarpali reżimowego dziennikarza. [zobacz memy]

I jeszcze reklamuje Wood Stock, jak pięknie...

ƃǝɹƃʎʍɐlnʞ ƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃ

Napisał/a: Ebenezer Krautz

ciekawe
chyba jednak boston dynamits albo cambridge analysis doradziły rządowi co innego

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

UWAGA!!!
PiS zagłosowało przeciwko odrzuceniu ich projektu w pierwszym czytaniu!
Poza tym - same kłamstwa.
Jeśli jesteś idiotą - podaj dalej.

To już nieomal pogromy. Bydgoszczanie krzywdzą murzynów (w tle scyzoryk i broń na kulki):

"Wczoraj na bydgoski komisariat zgłosiło się trzech obywateli Demokratycznej Republiki Konga. Jeden z nich czuje się pokrzywdzony przez bydgoszczan. Na przejściu dla pieszych, jak zeznał, gdyby się nie uchylił, zostałby potrącony barkiem."

http://tinyurl.com/y925knt7

Niby nic, ale to jest symptom.

Co prawda i mię kiedyś spotkało "agresywne wymuszenie ustąpienia" wieczorową porą, ale jestem biały, więc nie wiem, co o tym myśleć.

Na marginesie - ktoś mi wyjaśni, dlaczego to dobry pomysł, by filmy hotlinkwane na stronach niusowych automatycznie odtwarzały się po otwarciu strony? Wszędzie to jest, więc musi dobre, ale nie wiem, dlaczego dobre, dla mnie to niechciany hałas lub nawet kakofonia przeszkadzająca w czytaniu, trzeba przeszperać cała stronę i powyłączać, by móc skupić się na tekście. Albo wyłączyć dźwięk.

http://krakow.onet.pl/straz-graniczna-rozbila-grupe-przestepcza-przemycajaca-imigrantow/v21ebkh

"Grupę przestępczą, która przemycała imigrantów pochodzących z krajów arabskich na terytorium Niemiec i Austrii, rozbiła Straż Graniczna. Grupa, powiązana ze środowiskiem krakowskich pseudokibiców, mogła przerzucić kilkaset osób. W sprawie zatrzymano 10 osób."

Ale że właśnie pseudokibuce taki proceder?

Wszystko trzyma się kupy. Wszak pamiętać należy, że kibice to najprawdziwsi patrioci, którzy pierwsi będę się bić za Polskę. A ci już zaczęli sabotować naszych odwiecznych wrogów podrzucając im arabskie miny. Tak trzymać!

Zapytał/a: Rydygier

Na marginesie - ktoś mi wyjaśni, dlaczego to dobry pomysł, by filmy hotlinkwane na stronach niusowych automatycznie odtwarzały się po otwarciu strony?

Odpowiedział/a: Rydygier

trzeba przeszperać cała stronę

Innymi słowy, reklamy się same nie wyświetlą. Nie od rzeczy jest też liczba odtworzeń, którą można zaimponować reklamodawcom lub konkurencji.

I w zasadzie tyle chciałem napisać, a teraz już biję wierszówkę dla inwalidy

Ale to nie reklamy, to zwykle wywiady jakieś, rozgowory w studio y komentarze czyjeś na temat artykułu bądź nie. Portal niejako na siłę wciska swoje materiały wideło. Może faktycznie podbijają se "oglądalność". Mnie to jednak zraża do portalu, utrudnia korzystanie.

Z tą Bydgoszczą, niesamowite jest to, że na serio wzięli się za rozpatrywanie tego.

Aczkolwiek, tak siląc się na obiektywizm:

"Napastnicy barkowi", jeżeli byli napakowani - mogli budzić grozę.
Mogli też iść tak, że miast minąć się, to jeszcze bardziej przybrali pozę "you shall no pass". Tutaj przyznam., że czasami na Pradze trafiło mi się minąć z takim typem, to było jak uderzenie w ścianę. Ja się trochę ugiąłem, a ten tylko naprężył ciało, bym się zderzył, miast trochę zluzować. Cała ulica jego.
Jeżeli studenci zeznali, że napastnicy mieli broń, to tamci musieli mieć ją na widoku, albo wręcz ją pokazać - scyzoryk to już na pewno, bo ciężko go mieć widocznego cały czas. To już robi się mniej fajne.

Sumarum - murzyn mógł się przestraszyć i rzeczywiście, napastnik mógł być tutaj napastnikiem, nawet jak nie doszło do bezpośredniej konfrontacji.

Mój system RPG Science Fiction www.glebiaprzestrzeni.pl

Napisał/a: Unknown_UserMogli też iść tak, że miast minąć się, to jeszcze bardziej przybrali pozę "you shall no pass". Tutaj przyznam., że czasami na Pradze trafiło mi się minąć z takim typem, to było jak uderzenie w ścianę. Ja się trochę ugiąłem, a ten tylko naprężył ciało, bym się zderzył, miast trochę zluzować.

O, właśnie takie coś mnie spotkało, z tym, że na Mokotowie, choć dysproporcja mas pewnie mniejsza i "ściana" coś poczuła raczej. Chodnikowy ludołamacz. Byłem zdziwiony. Wydaje mi się takie podejście nawet niejako zabawne w sensie absurdalności. Wyobraziłem sobie, jak idzie tak w biały dzień, Marszałkowską tłumną jakąś i obala ludzi jak kręgle. No, ale to raczej wieczorami, po zaułkach. W tłumie pewnie klata takiemu nieco klęśnie.

Z czeluści:

Logika posła Platformy O.: "Będzie pan rozliczony. Skończy pan jak Urban."
Dygałbym;]

"W sobotę (15 lipca) o godz. 12.00 pod Pręgierzem rozpoczął się protest "Nie damy zawłaszczyć Polski". Uczestnicy manifestacji sprzeciwiają się działaniom obecnego rządu wobec sądów i zawłaszczaniu władzy sądowniczej. (...)
- Jesteśmy już w takim momencie, że nie mamy się gdzie cofnąć. Z dnia na dzień Polska staje się państwem takiego samego reżimu autorytarnego jak Turcja i Rosja (...)
Łącznie w proteście wzięło udział kilkaset osób."
http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/protest-nie-damy-zawlaszczyc-polski-zobacz-zdjecia-galeria,12272695/

Byłem niedawno na grillu. Było tam trochę znajomych i nieznajomych. W pewnym momencie jeden gość zaczął przekierowywać rozmowę na jakąś awanturę, którą akurat grzały tefaueny, więc grzecznie powiedziałem: "Nie rozmawiajmy o polityce, bo ja jestem pisowcem i zaraz się pokłócimy".
Odpuścił.
Ale z upływem kolejnych butelek piwa, coraz częściej mnie zaczepiał, na co ja niezmiennie reagowałem, że daj mi spokój, nie będę o tym rozmawiał.
Jak na następny dzień zawiozłem tam kumpla, żeby pozostawione na noc auto se zabrał, to gospodarz mnie przepraszał "za tego debila";]

Tak bardzo protestuję.

Napisał/a: Notoryczna Tak bardzo protestuję.

Wbrew pozorom to jest bardzo dobry kadr (i to, między innymi, dzięki tej mŚwieczce właśnie). Jasne, jak się zna kontekst, to jest inaczej, ale przecież o to chodzi, że takie kadry śmigają bez kontekstu (i świniaka obok).

Napisał/a: post-gienek"Jesteśmy już w takim momencie, że nie mamy się gdzie cofnąć".

Jeśli to cytat z Piniora, to trudno nie przyznać mu racji :)

----------------------
Nie minęły dwie godziny, jak zdążyłem się (a) dowiedzieć, że brytyjska para książęca jest w Polsce, (b) wdać w rozmowę o William / Wilhelm, (c) nabrać przekonania, że ktoś gdzieś się na tym wyłoży. I w zasadzie nie wiedziałem tylko kto i jak bardzo.

Lech Wałęsa znowu zamieścił na swoim Facebooku wpis, w którym nawołuje do policzenia się z partią rządzącą. Rzekomo, żeby „uchronić ojczyznę przed wojną domową”. Zdaniem Wałęsy należy aresztować około 15 osób z obecnej władzy, a także ojca Rydzyka!

Nie no, to jest obłędne. Grzechu wygrywa konkurs na najlepszego klauna wesołego miasteczka.

Napisał/a: Pref de ZooNie no, to jest obłędne. Grzechu wygrywa konkurs na najlepszego klauna wesołego miasteczka.

Acz konkurencja jest ostra (wiem, że szop, ale i tak dobre)

----------------------

Napisał/a: Camino I w zasadzie nie wiedziałem tylko kto i jak bardzo.

QED

Zabawne, ale fotomontaż można było zrobić lepiej (Olek jest widziany pod innym kątem niż cała reszta)

stopka rozmiar 45

Olek wymiata. Szkoda, że to szop, bo może przebiłby Grzecha.

Czasem jest tak, że bardzo chciałbyś wrócić do czasów dzieciństwa. Poleżeć na ziemi. Pokopać sandałami w płot.
https://twitter.com/10murzynkow/status/888043261012606982

Napisał/a: Notoryczna

To muszą być grzyby...

Pieprz się Inwalido.

To było a'propos tego, że kobieta jest lepszym piechurem niż mężczyzna, bo nawet leżąc potrafi zajść?

Kładą się i marzą o powstaniu.

I kiedy człowiek myśli, że śmieszniej nie będzie, zaczynają wirować cyckami...

Jest moc!

2 listopada 2015 r.

Napisał/a: Anika

Najnowsza okładka "Newsweeka" - to nie fejk:

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.