W google Chrome mam z tym od dwóch dni duży problem. Pojawiają się wciąż nowe okienka, nie dają się kasować itd.
Polećcie też jakiś dobry program antywirusowy, najlepiej darmowy, ewentualnie jakiś link.

Papież o mordercach aborcyjnych: Kim ja jestem, żeby ich oceniać, Papież o Trumpie: Ktoś, kto by to nie był, kto chce wznosić mury, a nie budować mosty, nie jest chrześcijaninem.

AdBlock

Nie zezwalaj na wyskakiwanie okienek. Ściągnij inną przeglądarkę np.Maxthon. Oczywiście zawsze coś tam wyskoczy.

Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej.

NoScript

Do tych, co mają tak za tak - nie za nie - Bez światło-cienia... Tęskno mi, Panie... http://oczamiduszy.pl/

Właściwie zawsze pomagał mi w takich sprawach AdwCleaner. Inna sprawa, że i ściągnięcie tego programu może wiązać się z przytaszczeniem jakiegoś świństwa (ostatnio robiłem generalne skanowanie na komputerze i w powiązanych z AdwCleanerem wykryło mi co najmniej kilka wirusów). Tak czy inaczej, do doraźnego radzenia sobie z tymi reklamowymi problemami ten program był zawsze u mnie niezawodny.

Przy instalacji trzeba uważać, żeby nie zainstalował się z dodatkowym oprogramowaniem – innymi wyszukiwarkami czy poleceniem, żeby stroną startową było coś innego. Najczęściej trzeba więc wybrać instalację niestandardową i tam dopiero odznaczyć inne, niepotrzebne programy.

U mnie AdBlock działa znakomicie, w zasadzie pozbyłem się wszystkich ,,okienek".

Extra Polonia Minor non est vita, si est vita, non est ita.

Jak wyżej. AdBlock na Chrome działa bardzo dobrze jak dotąd. Ostatnio co prawda coraz więcej na stronach komunikatów w stylu "drogi użytkowniku adblocka. Reklam nikt nie lubi, ale..." i tu gorzkie żale, jak to ich darmowość zależy od reklam.

Reżyseria: Peyo

Adblock się sprzedał, teraz na topie jest ublock.

Napisał/a: RydygierAdBlock

Ok, ale z jakiej strony ściągnąć tego adblocka, i czy nie ma problemów z instalacją? Czy on jakoś samoistnie skanuje komputer, czy trzeba go uruchamiać w jakiś specjalny sposób? Z jakiej strony go ściągnąć, żeby był bezpieczny?

Papież o mordercach aborcyjnych: Kim ja jestem, żeby ich oceniać, Papież o Trumpie: Ktoś, kto by to nie był, kto chce wznosić mury, a nie budować mosty, nie jest chrześcijaninem.

Brałbym z Chrome Web Store:

http://tinyurl.com/zbnj34n

Oczywista niewykluczone, że istnieją lepsze/równie dobre. Ten polecam, bo osobiście sprawdzony.

Napisał/a: Baloun Adblock się sprzedał, teraz na topie jest ublock.

Jeśli się zbiesi, będzie wiadomo, na co się przenieść. Póki co adBlock działa OK.

Reżyseria: Peyo

ublock działa bardzo fajnie i w przypadku slabszego laptopa nie obciaza tak systemu jak adblock

Napisał/a: asertywny

ublock działa bardzo fajnie i w przypadku slabszego laptopa nie obciaza tak systemu jak adblock

Proszę o jakieś link..

Linuks Mint, PC Linux i programy Adblock lub lepszy uBlock Origin

uBlock Origin + Adblock Protector (wymagany jest "dodatek skryptowy" Tampermonkey) i można śmiało śmigać po internecie bez większości uciążliwych reklam.

Adblock Protector to nowy projekt, który ma za zadanie robić to, do czego nie jest zdolny zwykły adblocker. Uniemożliwia uruchamianie na stronach WWW skryptów blokujących adblockery, odblokowuje filmiki na stronie internetowej (również na portalu Player.pl), a nawet wyłącza "autoplay'a" wideo na niektórych portalach. Jest też na bieżąco aktualizowany w przeciwieństwie do "Anti-Adblock Killera". Częstujcie się:

https://jspenguin2017.github.io/AdBlockProtector/

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.