Jakie sprzęty uważacie w kuchni za niezbędne? Znalazłam projekt nowej kuchni w kieleckim biurze www. ... [Admin ostrzega: Zakaz kryptoreklamy] Za miesiąc chciałabym zacząć remont. Zastanawiam się nad sprzętami. na pewno zmywarka- całe życie o niej marzę. Co jeszcze jest niezbędne? Albo czego najczęściej używacie w kuchni?

Deski i dobre noze, sztucce,
Polecam Kuchnie na gazie Czupryka Antoniego
Dzielo wielkopomne

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Kuchnia w domu?! Co za pomysł! Kuchnia znajduje się w czworakach przypałacowych. Nie wiem jak wygląda, ani mnie to nie interesuje.

Napisał/a: consumer

Kuchnia w domu?! Co za pomysł! Kuchnia znajduje się w czworakach przypałacowych. Nie wiem jak wygląda, ani mnie to nie interesuje.

śmiechłem - ale nie brędź silwuple - bo sie ŻonyMatkiKochanki srogo obrażo...

natomiast CZEKAMY Z NIECIERPIWOŚCIO
na SUPERSKLEP ze strono FuFuFu i SUPERSPRZETEM

no dawać trole!!!

Najlepsza Przemoc - Przemoc Finansowa...

Piec do pizzy, my dream😞

Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej.

W każdej kuchni niezbędna jest biżuteria z żywic syntetycznych oraz spinki do mankietów w klimacie steampunk.

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Napisał/a: Atanazy

Piec do pizzy, my dream😞

Piece w pizzeriach londyńskich czekają na prześladowanych przez pisowski reżim!

Ja używam kuchni polskiej . Jest gites

kuchenka mikrofalowa, zmywarka (nie umiałabym bez niej funkcjonować), zastanów się tylko czy 45, czy 60. Piekarnik oddzielny od płyty (gazowa /indukcyjna ) wg zapatrywań i potrzeb oraz estetyki i łatwości pielęgnacji. Zlewozmywak z innych materiałów niż stal nierdzewna, czyli wkomponowany w całokształt. Pomyśl o ergonomicznym rozplanowaniu, bo będziesz miała coraz więcej lat, nie mniej czyli piekarnik oddzielenie od płyty, wbudowany tak, aby nie schylać się przy wkładaniu. Pomyśl o zabudowaniu kuchenki mikrofalowej, co by nie stała na blacie, to jest wygodne rozwiązanie. Można zabudować ekspres do kawy, choć mnie osobiście, to niezbyt się podoba. Okap nad kuchenką w zależności czy do komina, czy tylko jako pochłaniacz.. I nie słuchaj facetów, bo oni nie rozumieją, co oznacza kuchnia dla baby, realizuj swoje pragnienia. Inaczej będziesz zawsze żałowała, ze tego nie zrobiłaś. Zgodnie ze świetną reklamą "spełnianie marzeń bezcenne, za resztę zapłacisz kartą master-card" :)))

Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań – nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice. — Friedrich Hebbel

http://kuchnianagazie.blogspot.com/?m=1
Dla początkujących i wytrwalych

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

kuchnia japońska

zwróćmy uwagę na aż trzy uniwersalne roboty kuchenne, w typowym guście Japończyków są to roboty łudząco ludziopodobne

Japończycy tak mają

I find your lack of faith disturbing

Najważniejsza w kuchni jest kucharka, potem ktoś na zmywaku. Wszystko inne to dodatkowe pizdrygałki.

Ps 127,3-5

Napisał/a: christoph

http://kuchnianagazie.blogspot.com/?m=1
Dla początkujących i wytrwalych

Link do wersji "mobilnej" (na smartfony).
Czy to już nowy standard FR?
Mamy więcej użytkowników tabletowych niż komputerowych?
Co ciekawe, komputer sam nie konwertuje na wersję "desktopową", za to smatfon często konwertuje strony na wersję mobilną.

ƃǝɹƃʎʍɐlnʞ ƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃ

Treść wpisu usunięta przez moderatora.

Napisał/a: monika kresaby służył długo i był funkcjonalny

I find your lack of faith disturbing

mieć czas i chęć na gotowanie

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.