Błagam Was o pomoc. U mojej córki, niespełna 4-letniej Łucji zdiagnozowano dziś guza mózgu w kiepskim do zoperowania miejscu, tzn. da się wyciąć tylko jego część bez ryzyka poważnych powikłań podstawowych funkcji życiowych.
Nie wiem co to za Boży Plan, ale kilka godzin przed diagnozą dowiedziałem się, że córka znajomych z Tradycji czeka właśnie na operację guza mózgu.
Dodatkowo zaczęła spływać pomoc i słowa otuchy od ludzi, co do których ostatnio nie byłem w porządku - obmawiałem, niesprawiedliwie oceniałem.
Rozumiem, że Pan Bóg walczy o moją duszę, ale ja mam ochotę krzyczeć, że już zrozumiałem lekcję i błagać o cud.
A Was błagam, byście błagali ze mną.

OSTRZEŻENIE dla Zbłąkanego Internauty. Uważaj, pozory mylą, nie trafiłeś na forum w pełni katolickie. Znajdziesz tu mnóstwo opinii sprzecznych z Objawieniem i Nauką Kościoła.

+

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

+++!

+

+++!

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

+++

Do tych, co mają tak za tak - nie za nie - Bez światło-cienia... Tęskno mi, Panie... http://oczamiduszy.pl/

Boże okaż miłosierdzie
+++

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nad nimi.

“You need Power, only when you want to do something harmful otherwise Love is enough to get everything done.” Charlie Chaplin

+
/znajomi mają podobny kejs z synem - z sukcesem leczą w CZD/

Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej.

Kolego chłopski rozumie, niech Kolega zaczyna Nowennę Pompejańską. Już dzisiaj. Najlepiej z żoną , z dziećmi, w kilka osób, błagać o cud.
http://pompejanska.rosemaria.pl/2011/06/jak-odmawiac-nowenne-pompejanska-krok-po-kroku/

Oraz zaufać Panu Jezusowi w modlitwie " Jezu ty się tym zajmij" http://www.katolicki.net/index.php/modlitwa/modlitwa-jezu-ty-sie-tym-zajmij.html

Za Was
† † †

Polecam Nowennę Pompejańską i codzienne odmawianie Różańca Świętego.

+++

Camino-Surco-Forja

Moich bliskich znajomych syn już prawie 10 lat jest po podobnej operacji. Zdrowy, chodzi do szkoły, uczy się, gra w piłkę, normalnie funkcjonuje.
Trzeba ufać.
Pamiętam w modlitwach.

Uzdrowienie chorych, módl się za nami.
Św. Rafale Archaniele, módl się za nami.
Św. Rochu, módl się za nami.
Jezu, ufam Tobie.
+++

+ Niech w naszych czynach odbija się to, co przez wiarę jaśnieje w duszach.

Jezu ufam Tobie...

Uzdrowienie chorych, módl się z nią!
+++

T.T.D. per saecula saeculorum

+++

I cisza jest na wysokościach. I dymi mgłą smoleński las.

+++

Po zwycięstwie Tuska każda rodzina dostanie pół świni, a jak komuś będzie mało to jeszcze po ryju...

Pod Twoją obronę!
+

Trybunał zasiadłszy, prezydent zaintonował Veni Creator, a deputaci duchowni i niektórzy świeccy wtórowali, jako wielu z palestry i pacjentów, że po całym rynku słychać było głosy.

+

А с поpтpета бyдет yлыбаться нам Железный Феликс

Błagam Was o pomoc. U mojej córki, niespełna 4-letniej Łucji zdiagnozowano dziś guza mózgu w kiepskim do zoperowania miejscu, tzn. da się wyciąć tylko jego część bez ryzyka poważnych powikłań podstawowych funkcji życiowych.
Nie wiem co to za Boży Plan, ale kilka godzin przed diagnozą dowiedziałem się, że córka znajomych z Tradycji czeka właśnie na operację guza mózgu.
Dodatkowo zaczęła spływać pomoc i słowa otuchy od ludzi, co do których ostatnio nie byłem w porządku - obmawiałem, niesprawiedliwie oceniałem.
Rozumiem, że Pan Bóg walczy o moją duszę, ale ja mam ochotę krzyczeć, że już zrozumiałem lekcję i błagać o cud.
A Was błagam, byście błagali ze mną.

Obiecuję modlitwę. Wspieramy.
+++

Będziemy się modlić cała rodziną

+
Uzdrowienie chorych, módl się za nami.

+
św. Łucjo, módl się za nami!

+++

¡Madre mía del Pilar, antes morir que pecar!

+

+ Trzymaj się !

Świat jest mostem; przejdź po nim ale nie buduj na nim.

+++
Królowo Różańca Świętego

+

+++
Uzdrowienie chorych, módl się za nami!

"Cari amici soldati, i tempi della pace sono passati!"

Napisał/a: Franciszek Bielinski

Kolego chłopski rozumie, niech Kolega zaczyna Nowennę Pompejańską. Już dzisiaj. Najlepiej z żoną , z dziećmi, w kilka osób, błagać o cud.

Nowenna Pompejska czyni cuda +

"Tylko prawda jest ciekawa"

+++

+++

(dużo się teraz mówi o wlewach dożylnych witaminy C i że guz mózgu leczy się najłatwiej. jak Kol. ma ochotę, to można zajrzeć m.in. do książki Ukryte terapie II, albo na youtube obejrzeć filmy z Jerzym Ziębą).

+++
Uzdrowienie chorych, módl się z nią!

Kardynał Lafranc wyświęcił czterech arcybiskupów, czym wypisał się z Kościoła.

Woda z Lourdes i duzo, dużo modlitwy z ufnością w Bożą Oatrzność.
O wit. C także dużo dobrego słyszałam.
† † †

Ojcze nasz ...

A była noc. Każda rewolucja rozpoczyna się od słowa.

+++

Za was.
+++

Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku

+++

+

+++

(

Napisał/a: Schreiberfilmy z Jerzym

Błagam. Wiem, że kolega chce dobrze, ale nie godzi się reklamować szarlatana ludziom stającym w obliczu tak trudnej sytuacji)

Pod Twoją obronę!!!
++++

Proszę odebrać maila na skrzynce. Jeżeli uzna Kolega, że warto się skontaktować, to proszę pisać.
Pozdr.,
denver

+ za małą

Sou hodnej, ale, co já bych dělal v Egyptě? Třeba tam maj Plzeň, ale neuměj jí čepovat.

+

Bardzo proszę o modlitwę za mnie i z całego serca za nią dziękuję!

† † †

+++

+

Język jest ogniem, sferą nieprawości. Język jest wśród wszystkich naszych członków tym, co bezcześci całe ciało i sam trawiony ogniem piekielnym rozpala krąg życia.

Sytuacja wygląda tak, że 28 grudnia Mała ma zaplanowaną operację. Przeprowadzi ją w szpitalu pediatrycznym na Trojdena w Warszawie neurochirurg dr Sławomir Barszcz. To Dzień Świętych Młodzianków, bardzo liczę na ich wstawiennictwo. We wtorek 27. udaje się z błyskawiczną pielgrzymką do Częstochowy, a do Warszawy chcę wrócić przez Gidle. Ta choroba uświęca całą moją rodzinę, w modlitwy włączają się ludzie, o których myślałem, że to ateiści. Tu już dzieją się prawdziwe cuda, także ja widzę sens tego krzyża, tylko wciąż nie wiem, czy mam siły, by go nieść. A prawdę mówiąc, to raczej mnie te siły z dnia na dzień opuszczają.

Podczas operacji zostanie pobrany materiał do badań histopatologicznych, ale raczej mało prawdopodobne wydaje się niestety całkowite usunięcie tego czegoś, co jeszcze nie wiadomo czym jest i jaki ma charakter. Aktualnie Mała została wypisana do domu na Święta, do szpitala wracamy 26. grudnia. Ona jest pełna życia, energii, wygląda na okaz zdrowia. Tylko tak ledwo zauważalnie drga jej tęczówka w lewym oku.

Wszystkim Wam dziękuję za modlitwy i oczywiście proszę o więcej. W miarę sił i możliwości będę informował o przebiegu leczenia.
Kol. Denver - dziękuję za wiadomość, jestem zainteresowany i odezwę się z pewnością.

OSTRZEŻENIE dla Zbłąkanego Internauty. Uważaj, pozory mylą, nie trafiłeś na forum w pełni katolickie. Znajdziesz tu mnóstwo opinii sprzecznych z Objawieniem i Nauką Kościoła.

Napisał/a: chłopski rozum Tu już dzieją się prawdziwe cuda, także ja widzę sens tego krzyża, tylko wciąż nie wiem, czy mam siły, by go nieść. A prawdę mówiąc, to raczej mnie te siły z dnia na dzień opuszczają.

Trzymaj sie
† † †

+++

Napisał/a: Notoryczna Błagam. Wiem, że kolega chce dobrze, ale nie godzi się reklamować szarlatana

(Dlaczego szarlatana? Też mi się nie chce wierzyć w te wszystkie teorie, ale nie znalazłem jeszcze żadnej merytoryczne recenzji jego wystąpień czy ostatnich dwóch książek, a on przecież mówi, że to nie są jego poglądy, a naukowców. Podaje przecież źródła naukowe. Gdyby był szarlatanem, to ktoś by to w koncu wykazał. Ale jak do tej pory, nikt tego nie zrobił)

AmDg
+++

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

AmDg
+++

+++

Bardzo proszę, nie róbcie człowiekowi wody z mózgu różnymi po.......ami od spiskowych teorii. Schreiber głosiuje wątek modlitewny - trochę jednak szacunku proszę.

Mój system RPG Science Fiction www.glebiaprzestrzeni.pl

Napisał/a: Unknown_UserBardzo proszę, nie róbcie człowiekowi wody z mózgu różnymi po.......ami od spiskowych teorii. Schreiber głosiuje wątek modlitewny - trochę jednak szacunku proszę.

(w innym wątku się odniosłem)

+++

Pod Twoją obronę!!!
+++

+++

I cisza jest na wysokościach. I dymi mgłą smoleński las.

+

W ten wielki dzień.
+++

† † †

+

+++

ttt

+++

Pod Twoją obronę!
+++

Święta Rito, błagamy o wstawiennictwo.
+++

Zdrowaś Maryjo

+++

Za Was +

+
Za całą Waszą rodzinę!

+

† † †

Jezu, ufam Tobie.
+++

+++

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

+++

Jest tak: z powodu konieczności przygotowania OIOMu po operacji, ta została przełożona z jutra na pojutrze. Mała dalej pełna wigoru "rządzi" już na oddziale neurochirurgii. Trudno uwierzyć, że nosi w głowie bombę z odpalonym lontem. Podstawowe zagrożenie to utrata wzroku. Trzeba pozyskać materiał z tego guza po to, by go zbadać, czym on właściwie jest i potem dobrać coś, czym się to tępi. Natomiast trzeba tak to zrobić, by nie uszkodzić przy tym nerwów wzrokowych, co uda się tylko jeśli taka jest Wola Naszego Pana.

Kol. Denver - odpisałem.

Dziękuję za dotychczasową modlitwę i proszę rzecz jasna o więcej.

P.S. Córka znajomych, o której wspomniałem miała już dziś operację. Wszystko poszło zgodnie z planem. Teraz trzeba czekać jak organizm zareaguje na operację.

+

+

+++
(nie wiem czmeu jest taki problem z podbijaniem tego wątku_ jakies bledy wyskakuja)

Pod Twoją obronę!

Uzdrowienie chorych, módl się za nią!
+++

+++

+
Miłosierdzie Boże, zdroju chorych i cierpiących, ufamy Tobie!

+++

Po zwycięstwie Tuska każda rodzina dostanie pół świni, a jak komuś będzie mało to jeszcze po ryju...

+++

AmDg
+++

+

† † †

+++

Jezu, ufam Tobie.
+++

Jezu, ufam Tobie.
+++

+++

Uzdrowienie chorych, módl się za nią!
+++

+++

Jezu, ufam Tobie
+

Jezu, ufam Tobie
† † †

AmDg
+++

Matko Boża!
+

+

Matko Boża
+++

@chłopski rozum

Napisałem. Odbierz proszę pocztę.
Pozdr.,
denver

+

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.