Szreiber, obrzydzasz mi fajne rzeczy

Napisał/a: Tomek CzerstwySzreiber, obrzydzasz mi fajne rzeczy

nic nie poradzę, że jesteś uprzedzony.
następnym razem wrzuć pierwszy.

Jak na razie całkiem fajnie, niegłupio zrobione.

Cymbał brzmiący

Profesjonalne wykonanie. Kto sypnął?

Napisał/a: Jiuser πProfesjonalne wykonanie. Kto sypnął?

Górski mówił, że z własnej kieszeni zrobili.

Pierwszy słabiutko. Drugi lepszy.
"El Comandante" mogłoby się przyjąć w narodzie;]

Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku

Miny Roberta Górskiego całkiem udane. Jeśli jeszcze weźmie tego niewidzialnego kota na kolana i zacznie go czule głaskać, to może spróbować podążać w stronę „Ojca chrzestnego”.

Napisał/a: Jiuser π

Kto sypnął?

Ci którzy źle życzą Polsce i Polakom. Wazeliniarski górski w życiu by się nie odważył wysmiac Tuska. Ten serial pokazuje jaki z niego koniukturalista

Napisał/a: Tomek Czerstwy

Kto sypnął?

Ci którzy źle życzą Polsce i Polakom. Wazeliniarski górski w życiu by się nie odważył wysmiac Tuska. Ten serial pokazuje jaki z niego koniukturalista

A już miałem nadzieję, że Koledze przeszło trololo;-)

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Kto sypnął?

A już miałem nadzieję, że Koledze przeszło trololo;-)

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Ha! Świetne! Górski pokazuje wadliwość polskiego systemu, w krórym to szefowie partii w rzeczywistości rządzą Polską!

“You need Power, only when you want to do something harmful otherwise Love is enough to get everything done.” Charlie Chaplin

Mam dużo pozytywnych postanowień noworocznych, ale zaprzestanie walki o prawdę, a nawet PRAWDĘ na FR do nich nie należy.

Mlaskanie Górskiego dobre, ale te żarty mało śmieszne moim zdaniem.

Dawno temu w Rosji był taki blog "Władimir Władimirowicz(TM)" robiący sobie w tym stylu jaja z Putina, tamto było kapitalne. Może Górski się jeszcze rozkręci.

Never hate your enemies. It affects your judgement.

Wczoraj obejrzałem. Jeżeli ktoś uważa, że to śmieszne, to niech mi flamastrem podkreśli na ekranie, które konkretnie. Karuzela śmiechu kręci się ,mniej więcej, jak przy 'Studiu Yayo'.

Content invalid

Wydaje mi się, że Górski chce zrobić coś innego niż jego dotychczasowe kabarety.

“You need Power, only when you want to do something harmful otherwise Love is enough to get everything done.” Charlie Chaplin

Satyra polityczna to jest "yes,prime minister". Tylko, żeby robić coś takiego, to trzeba myśleć i coś wiedzieć. A tu organy motyw przydupasa,suchar o sekretarce która nie dopuści. Matko...

Content invalid

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind

Wczoraj obejrzałem. Jeżeli ktoś uważa, że to śmieszne, to niech mi flamastrem podkreśli na ekranie, które konkretnie. Karuzela śmiechu kręci się ,mniej więcej, jak przy 'Studiu Yayo'.

Jakieś super śmieszne może nie jest. Przynajmniej (w przeciwieństwie do Yaya) dało się obejrzeć do końca bez uczucia zażenowania.

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind Wczoraj obejrzałem. Jeżeli ktoś uważa, że to śmieszne, to niech mi flamastrem podkreśli na ekranie, które konkretnie. Karuzela śmiechu kręci się ,mniej więcej, jak przy 'Studiu Yayo'.

Wczoraj puściłem studentom i śmiech był.
Widocznie Kol. ma zbyt warafinowane poczucie humoru, a to dla prostego ludu jest zrobione. Dlatego do mnie trafia.

Jak na polskich kabareciarzy to nawet nawet, jak słusznie ktoś wyżej napisał można obejrzeć bez zażenowania, czego nie da się powiedzieć o występach jakichś Neonówek itp.

Lubię Górskiego i KMN, ale to "Ucho" słabe jest i przegadane.
Skecze o harataniu w gałę też były słabe.

Napisał/a: Schreiber

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind Wczoraj obejrzałem. Jeżeli ktoś uważa, że to śmieszne, to niech mi flamastrem podkreśli na ekranie, które konkretnie. Karuzela śmiechu kręci się ,mniej więcej, jak przy 'Studiu Yayo'.

Wczoraj puściłem studentom i śmiech był.
Widocznie Kol. ma zbyt warafinowane poczucie humoru, a to dla prostego ludu jest zrobione. Dlatego do mnie trafia.

A potem zdziwko, że polskie uniwersytety wypadają z piątej setki światowego rankingu.

Napisał/a: Brat WilkA potem zdziwko, że polskie uniwersytety wypadają z piątej setki światowego rankingu.

wypadają, bo nie ma kasy na badania

U mnie w pracy wszyscy oglądają z wypiekami na twarzy. Ja nie miałem jeszcze okazji - obawiam się, że jak podobne do żartów z Tuska etc, to mnie zanudzi. Tym niemniej - jeżeli nie jest po prostu chamską podsmiewujką, jak większość kabaretów stosuje - to dobrze.

Mój system RPG Science Fiction www.glebiaprzestrzeni.pl

Napisał/a: Brat WilkA potem zdziwko, że polskie uniwersytety wypadają z piątej setki światowego rankingu.

wypadają, bo nie ma kasy na badania

A kasy na badania nie starcza, bo Szrajber bierze pensję za oglądanie ze studentami filmików na jutubie. Tak to już jest...

Za komuny to się nazywało wentyl bezpieczeństwa.

Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej.

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind

Wczoraj obejrzałem. Jeżeli ktoś uważa, że to śmieszne, to niech mi flamastrem podkreśli na ekranie, które konkretnie.

Tutaj:

całkiem zabawnie. Takoż żart o Kurskim zmazującym plamę niebycia w PZPR. Ale faktycznie trochę mało.

Język jest ogniem, sferą nieprawości. Język jest wśród wszystkich naszych członków tym, co bezcześci całe ciało i sam trawiony ogniem piekielnym rozpala krąg życia.

Napisał/a: dr MerkwürdigliebeDawno temu w Rosji był taki blog "Władimir Władimirowicz(TM)" robiący sobie w tym stylu jaja z Putina, tamto było kapitalne. Może Górski się jeszcze rozkręci.

To był "Владимир Владимирович™". Rzeczywiście niezły, ale ostatni wpis ma prawie 3 lata :-(
http://vladimir.vladimirovich.ru/

Autor, czyli Maksym Kononienko, coś tam pisze na swoim blogu:
http://kononenko.me/

Napisał/a: Schreiberbo nie ma kasy na badania

Ależe na fR siem dozbiera???

dwie stopki

Na razie to mało śmieszne, ale lubiąc Roberta Górskiego, mam nadzieję, że znajdzie jakiś środek do wywoływania śmiechu. Brakuje na razie jakiegoś motywu przewodniego, czegoś w rodzaju "haratania w gałę", jak w satyrach na rząd Donalda (może np. na początku każdego odcinka prezes powinien pytać Mariusza o postępy "kaczyzmu" czy "dobrej zmiany"?). Zastanawiam się przy tym, na ile Górski, odgrywając prezesa, może wykorzystać swoją naturalną vis comica, polegającą (moim zdaniem) na szybkich, nieco histerycznych słowotokach.
Obiecujący, ale niewykorzystany, wydał mi się wątek nieobecnego kota prezesa, któremu wizytujący znoszą prezenty - szkoda, że już po trzecim razie o prezencie zapomniano (a można by kontynuować w kierunku coraz większego absurdu).
Niemile zaskoczyło mnie użycie słowa "kanalia" na określenie prezesa telewizji, sądzę, że można by nieco oględniej dobierać słowa.

Napisał/a: Brat WilkA kasy na badania nie starcza, bo Szrajber bierze pensję za oglądanie ze studentami filmików na jutubie. Tak to już jest...

Nie jestem jedynym wykładowcą w Polsce, więc aż tak bardzo średniej obniżyć nie mogę.
Filmik to był tylko wstęp do dyskusji o aktualnej polityce - tak na marginesie.

A w ogóle, to super byłoby, gdyby taki kabaret leciał w TVP. Znając Kurskiego puściłby to.

"Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką; nad mieszkańcami kraju mroków światło zabłysło" (Iz 9,1).

Napisał/a: Brat WilkA kasy na badania nie starcza, bo Szrajber bierze pensję za oglądanie ze studentami filmików na jutubie. Tak to już jest...

Nie jestem jedynym wykładowcą w Polsce, więc aż tak bardzo średniej obniżyć nie mogę.
Filmik to był tylko wstęp do dyskusji o aktualnej polityce - tak na marginesie.

Czyli Kolega wykłada coś politologicznego czy inszy humanizm? Ojojoj...

popaczałem na te dwa odcinki -
no to po prostu słabe jest

w porównaniu do haratania w gałę -
za mało ludzi - mono i pół-dialogi nie utrzymają widza

sekretarka wariatka też jakaś nierealna jak na wariatke,

Błyszczyk hmm wogle ni przypioł ni przyłatał...
co tam ma być śmieszne?

Najlepsza Przemoc - Przemoc Finansowa...

Napisał/a: Unknown_UserU mnie w pracy wszyscy oglądają z wypiekami na twarzy. Ja nie miałem jeszcze okazji - obawiam się, że jak podobne do żartów z Tuska etc, to mnie zanudzi. Tym niemniej - jeżeli nie jest po prostu chamską podsmiewujką, jak większość kabaretów stosuje - to dobrze.

Aż na wypieki bym się nie nastawiał. Podejrzewam, że występują u tych, dla których Ucho stanowi jedynie kolejną, poręczną amunicję w plemiennej naparzance i łykają łakomie narracje mediów (wczoraj premiera Ucha była bardzo szeroko nagłaśniania, niekiedy z poziomu naparzanki). To, co jak dotąd znalazłem najlepszego, tylko nie mam pewności, czy to celowy zamysł, to międzywierszowa refleksja nad nieoczywistą relacją między faktyczną władzą Kaczyńskiego a ludzkim mniemaniu o niej (zrobiłem wątek o tym nawet kiedyś), której to relacji nieoczywistość wynika stąd, że efektywna władza w pewnym stopniu bierze się z ludzkiego mniemania o niej. Co prawda fakt istnienia szafy z hakami może sugerować, że intencjonalny zamysł jednak przyziemniejszy. Właściwie jak dla mnie te dwa odcinki to satyra głównie o tym.

Cymbał brzmiący

Napisał/a: Unknown_UserCzyli Kolega wykłada coś politologicznego czy inszy humanizm? Ojojoj...

Ano...

Z Mariuszem, to wolę te np:
https://www.youtube.com/watch?v=cHMlymROlvs

Szczególiki mogo być fajne, jagten^ co Kólega Kosmniczny wewstawieł.

dwie stopki

W szkole dla koni wyścigowych.

Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku

Napisał/a: Unknown_UserCzyli Kolega wykłada coś politologicznego czy inszy humanizm? Ojojoj...

Ano...

Apeluję zatem do Kolegi o zaprzestanie tego niecnego procederu lub zmianę drastyczną nastawienia, bo młodzi ludzie jak gąbka - chłoną bez filtra. Ile młodych żywotów może się stoczyć, przez to, że usłyszeli od kogoś mniemanego jako autorytet o różnych sprawach.

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind Satyra polityczna to jest "yes,prime minister".

Tak, tylko że:
- YM to serial. Scenarzyści piszą, aktorzy grają. Najlepsi aktorzy, jakich ówczesna , brytyjska telewizja miała do dyspozycji
- Scenarzyści YM regularnie spotykali się z dwoma najbliższymi doradcami premierów Harolda Wilsona i Jamesa Callaghana, którzy zapewniali im stały dopływ anegdot.

Napisał/a: Unknown_UserApeluję zatem do Kolegi o zaprzestanie tego niecnego procederu lub zmianę drastyczną nastawienia, bo młodzi ludzie jak gąbka - chłoną bez filtra. Ile młodych żywotów może się stoczyć, przez to, że usłyszeli od kogoś mniemanego jako autorytet o różnych sprawach.

Nie wie Kol. co i jakim językiem mówię, więc raczej nie ma Kol. podstaw co do obaw o przyszłość Narodu.
Zasadniczo, radzę nie mniemać na podstawie własnych wyobrażeń o rzeczywistości.

Ano...

Miałoby to może sens na wydziale aktorskim...

Po trajlerze lepszego efektu się spodziewałem. Większość mocno przeciętna, choć oczywiście na tle średniej kabaretowej wypada bardzo dobrze. O Studiu Yayo nie wspomniawszy*. Warto oglądać dla samego Górskiego - genialnie naśladuje i wymowę, i gesty JK-a. Minusem jest deprecjonowanie prezydenta (i urzędu, i osoby) - strasznie to miałkie intelektualnie.

Napisał/a: Unknown_UserApeluję zatem do Kolegi o zaprzestanie tego niecnego procederu lub zmianę drastyczną nastawienia, bo młodzi ludzie jak gąbka - chłoną bez filtra. Ile młodych żywotów może się stoczyć, przez to, że usłyszeli od kogoś mniemanego jako autorytet o różnych sprawach.

Kulega da sobie pokój - trolowi się zebrało na kolejną przebierankę, ale nie to nie znaczy, że trzeba to łykać jak kaczka proso. Było pedallo, była alfa, przeżyjemy i drhabila.

*Dawno temu był taki skecz: gość staje przed plutonem egzekucyjnym, krzyczy "Niech żyje sztuka", po czym ginie od sztandarowej przyśpiewki Kabaretu OT.TO. Działo się to w czasach świetności R. Makowskiego.

"według mnie" - fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

tu Robert w szczytowej formie
"mały człowiek - uważajcie na niego - ma głowę blisko dupy"
ulubione cygara... albo daj...
https://www.youtube.com/watch?v=uluxkpwcWrI

Obejrzałem 1. Nędza intelektualna, ten typ dowcipu z pewnością trafi do czytelników GW, parówek, soku z buraka itp.
Ciekawi mnie pochodzenie fragmentu:
"- Jestem w szoku.
- Jak wtedy, gdy Tusk pana załatwił w debacie."
Czy jakoś tak.
Faktycznie, Kaczor wtedy był w szoku. Że tak to ujmę: Tusk i jego przyboczni załatwili Kaczora, załatwiając się (metafora!) na środku studia.
Innymi słowy, tekst, który miał dowalić JK, w rzeczywistości wiele mówi o pewnym [...] z Trójmiasta.

Św. Józefie, dziękuję za opiekę i proszę o dalszą!

Zgadzam się z Panem Pref de Zoo. Ale nie powiem co i czemu jest słabe żeby nie poprawili :)

Albo powiem jedno, którego zmienić nie mogą:) Górski jest naturszczykiem o wsiowo cwaniackim charakterze i takiej fizjonomii i dlatego świetnie pasował do roli Tuska /reszta ekipy też/.
Jako Kaczyński jest źle obsadzony bo to nie jego świat a on nie do tego. Nie jest tym niuąsę. Jedyne co zrobi to pokarze jak chłopek roztropek udaje i przedrzeźnia inteligenta a rozbawi tym podobnych sobie.

Przede wszystkim Górski, jak niemal wszystkie kabaretowe cepy, uważa, że los 38 mln. ludzi w Centralnej Europie to tak naprawdę żadna kwestia. Ewentualnie kwestia jajec.

Św. Józefie, dziękuję za opiekę i proszę o dalszą!

Napisał/a: Pref de Zoo

Przede wszystkim Górski, jak niemal wszystkie kabaretowe cepy, uważa, że los 38 mln. ludzi w Centralnej Europie to tak naprawdę żadna kwestia. Ewentualnie kwestia jajec.

Co? Xd.
Podsumowując - serial jest do dupy, bo się śmieją z Kaczora, a to przecież gorzej niż z matki. Poza tym jest Un taaaaaaaki super intelygent. Dziękuję temat do zamknięcia

Napisał/a: Tomek Czerstwy serial jest do dupy, bo

serial jest do dupy bo jest do dupy...

oni nawet nie wiedzą jak się śmiać z kaczora - kot, mina, cośtamcośtam
to jest kufa megasłabe...

Na pewno śmieszniejszy jak Szkło Kontaktowe, no ale z tym nie trudno.

Mi się podoba wizja flegmatycznego, introwertycznego, specyficznego, wszechwładnego przywódcy rządzącego długimi rękami z drugiego szeregu, nie przywiązywanie wagi do wyglądu zewnętrznego i życie według swoich przyzwyczajeń. Uważam, że lepsze jak skecze o Tusku, nie chodzi o nawalanke plemienną, ani jakość wykonania, ale sam poziom żartu. Sapanie, mlaskanie bardzo udane. A znacie jakieś lepsze polskie skecze, nie muszą być (neo)nówki. Mi na myśl przychodzi tylko pradawny Dudek i współczesny Laskowik. No, może można znaleźć jeszcze i z 5, ale jednak satyra z Demiurga polityki bryluje nad współczesnymi mizeriami.

Napisał/a: Artur oni nawet nie wiedzą jak się śmiać z kaczora - kot, mina, cośtamcośtam
to jest kufa megasłabe...

dobra. De gustibus itd. Ja tam nie powiem, żebym jakoś czekał na kolejne odcinki drobiąc w miejscu. Humor polityczny w skondensowanej dawce skeczu przejada mi się bardzo szybko. Ale generalnie tak:

- Górski ma talent komiczny. Jest z ludzi co wywołują śmiech całym sobą, nie tylko tekstami, moim zdaniem świetnie to widać, jak występuje w grupie, zawsze jest najjaśniejszą postacią na scenie- można tego nie dostrzegać bo ma się taaakie wyrafinowane poczucie humoru, albo dlatego że się ma kija w dupie, bo obrażają partię matkę. Oczywiście na forumie fanbojów pisu dominuje ta pierwsza opcja.

- Górski, co się okazuje, ma niezły talent aktorski, świetnie parodiuje miny Kaczora, jego gesty, postawę, tak że nie ma się wątpliwości o kogo chodzi - mimo że nie jest do niego w ogóle podobny. W połączeniu z powyższym punktem daje to kapitalny efekt.

Albo by dawało gdyby mnie tematyka jarała. Albo forma. Średnio się jaram kabaretami. Trzeba im jeszcze przyznać, że:
- wzięli się za ciężki temat - np. sparodiowanie Płaszczaka, moim zdaniem niewykonalne, gość sam w sobie jest ciężką parodią.
- porównując z przetragicznym Wolskim, Pietrzakiem, czerstwymi występami Ziemkiewicza, najgorszym ze wszystkich Janeckim(serio, zrobiłem 30s research, czy on czasem nie cierpi na jakąś chorobę, żeby nie było, że wyśmiewam cierpiącego człowieka), od którego więcej charyzmy ma nawet Stephen Hawking, to jest to absolutny top dzisiejszej satyry politycznej.

Ale wiadomo jak się można śmiać z Dżej Keja

Napisał/a: Tomek Czerstwy- Górski ma talent komiczny. Jest z ludzi co wywołują śmiech całym sobą,

Widziałem go kilka razy i ma on tyle talentu komicznego, co Jenerał Garuzelski.

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori Widziałem go kilka razy i ma on tyle talentu komicznego, co Jenerał Garuzelski.

No spoko, jest to jednak chyba w sferze odczuć subiektywnych. Z drugiej strony, gość jednak zarabia na życie rozśmieszaniem ludzi, więc może jednak coś tam ma w sobie?

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori Widziałem go kilka razy i ma on tyle talentu komicznego, co Jenerał Garuzelski.

No spoko, jest to jednak chyba w sferze odczuć subiektywnych. Z drugiej strony, gość jednak zarabia na życie rozśmieszaniem ludzi, więc może jednak coś tam ma w sobie?

Nie trzeba oglądać żadnych kabaretów wystarczy ciebie pajacyku poczytać,

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori

Napisał/a: Tomek Czerstwy- Górski ma talent komiczny. Jest z ludzi co wywołują śmiech całym sobą,

Widziałem go kilka razy i ma on tyle talentu komicznego, co Jenerał Garuzelski.

już mu zdjęli te gwiazdy czy jeszcze błyszczą?

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

A jaki współczesny kabaret jest lepszy? noeidioci czy MiecugowShow? nima.

Napisał/a: Tomek CzerstwyGórski ma talent komiczny, Górski, co się okazuje, ma niezły talent aktorski

Jakże wszystko psieje. Łapta skalę. Żeby się wypróżnił to nie da rady z postacią Kaczora. To nie chodzi o lubi nie lubi. Miejta jakiś rozsądek, patrzcie na dobranie człowieka do roli, na warsztat ...
On idealnie się nadawał do udawania Tuska. Ta gęba i mentalność. Noo i postawić słowo aktor przy Górskim- zgroza.
Kobiela, Maklakiewicz,W Kowalski, Pokora, Kobuszewski, no niech tam i Grabowski ... to aktory
ale G.?! To postać charakterystyczna-współczesnego wsiowego cwaniaczka z takąż gębą, ruchami etc, mizerny udawacz ze szkolnej akademii. Za to wyobraźta go sb z widłami w berecie, gumofilcach i koszulku na ramionczka. Pasuje? Niech se tam robi te skecze, niektóre udanie itd ale weźta i se z niego nie róbta ... No niech by Stary Stuhr albo Grabowski w roli Kaczora, to ja bym uznał i machnął ręką bo byłoby bez szału ale pod względem warsztatu i doboru obsady na poziomie ... ale Górski ?! Chceta to się śmiejta ile wlezie ale widźta błąd obsady i poziom umiejętności oczamy a nie nastawieniem.

A jaki współczesny kabaret jest lepszy? .

Ale co to wgógle za pytanie? Czy najlepszy z beznadziejnych oznacza utalentowany?

Napisał/a: Nielenin Stary Stuhr albo Grabowski

eeee - tylko Łapicki, ewentualnie Gołas

invalid content

Napisał/a: Filioquist

eee2: Jaracz, to musi być Jaracz

dwie stopki

Hmm, czyli jednak zna się kilku aktorów ale ... Łapicki i Jaracz nie żyją a na dodatek nie były to aktory komediowe ALE nawet gdyby żyli to gdziesz im do "wybitnego aktorstwa" Górskiego?!

Napisał/a: BrunonBonifacy

eee2: Jaracz, to musi być Jaracz

Palacz nie starczy?

skoro już koniecznie musi być żyjący to może Peszek albo Majchrzak

invalid content

Danuta Stęka

invalid content

Danuta Stęka

Leszke?

dwie stopki

Dziś wrzucili 3 odcinek. Coraz odważniej.

"Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką; nad mieszkańcami kraju mroków światło zabłysło" (Iz 9,1).

Napisał/a: x.decompostela Dziś wrzucili 3 odcinek. Coraz odważniej.

Musi mnie cechować plebejska ludyczność, bo nadal nieźle się ubawiam. Ubaw ewentualnie może się okazać w przyszłości jeszcze większy, i to generowany przez widownię:

"Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju nie wyklucza też, że w serialu "Ucho Prezesa" pojawi się opozycja. Szczególnie po jej spektakularnych wpadkach w ostatnim czasie."

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/robert-gorski-slyszalem-ze-kaczynski-ogladal-ucho-prezesa/jv6plq2

Cymbał brzmiący

cz 3

Maciar - dobry, nawet z plusem
reszta suabo, nawet bardzo - ten s kakałem - brak sów;

Błyszczyk chce ratować sprawe - ale na szczęście ten chłopak Błyszczyka nie udaje
Górski z minami ala prezio - suabo z minusem

(landrynki, krówki??? kuva - co to ma byććć,
pomys s dułpy - jak mawiał pewien wschodni aktor)

Napisał/a: RydygierMusi mnie cechować plebejska ludyczność, bo nadal nieźle się ubawiam.

Proste ubawianie to jedno a nazywanie, przez niektórych G. aktorem i do tego świetnie grającym Kaczyńskiego to drugie. Jeśli się bawita to bawta się ile wlezie tylko wiedzta co gdzie stoi :)

Napisał/a: Pref de ZooNędza intelektualna, ten typ dowcipu z pewnością trafi do czytelników GW, parówek, soku z buraka itp.

"– Zabawne, zabawne – tak „Ucho prezesa” ocenił na antenie Radia ZET europoseł PiS Ryszard Czarnecki. – Myślę, że tak naprawdę akurat prezes świetnie w serialu wypada. Ja oglądałem zwiastuny w towarzystwie kilku polityków PiS, były zabawne, śmialiśmy się – dodaje po chwili.

Jak zapewnia Czarnecki, z „Ucha prezesa” śmiał się też i sam prezes. – Prezes Kaczyński ma bardzo duże poczucie humoru. Także na swój temat i sam zresztą na swój temat czasem żartuje – zapewnił europoseł PiS.
(...)
A skoro prezesowi serial przypadł do gustu – zakupem zainteresowała się TVP. – Dostaliśmy pozytywny sygnał, że są tym zainteresowani. Było to dla mnie dość zaskakujące, biorąc pod uwagę to, jak obśmialiśmy prezesa, ale to w sumie fajny ruch – mówi na łamach „wSieci” Górski."

Prezes w Radiu Szczecin o "Uchu Prezesa"
http://radioszczecin.pl/29,8382,jaroslaw-kaczynski
O kocie, rybach i mleku :)

Trzeci zdecydowanie najsłabszy...

Napisał/a: Tadeusz ZakrzewskiTrzeci zdecydowanie najsłabszy...

Nie dziwię się bo jest coś z czym sb nie poradzą ale tego nie napiszę żeby nie poprawili ;)

Pan prezes Kaczyński komentując ten kabaret zauważył, „są ludzie, którzy mogą się tam czuć troszkę skrzywdzeni” i wskazał na panią Skrzypek i szefa MSW.

Nie wymienił jednak pana Prezydenta, a jemu też jest chyba przykro, przynajmniej tak to wygląda na nagraniu:

https://goo.gl/clsWtA

dziś Błaszczak w Radiu Zet, mówił, że zabawne.

choć, jak wiemy od Prefa de Zoo: "ten typ dowcipu z pewnością trafi do czytelników GW, parówek, soku z buraka"

Zanotować: ten moment, kiedy Szrajber uznaje Błaszczaka za arbitra elegancji.

Napisał/a: Brat Wilk

Pszepomnieł poranny dawki zmnielony wody tleniony zezkurkumo, na stojęcy wciongnońć nosę besglutowo.

dwie stopki

Dziesięć razy wpisujesz, żeby odpowiedzieć Bratu Wilka i Brunonowi i za każdym razem "invalida".
My musimy być naprawdę ostro popierdoleni, skoro mimo wszystko chce się nam tu pisać :)

Napisał/a: Brat Wilk

Korbka w młynku się urwała, temu Szrajberu.

Content invalid

Szkoda, że już nie uczą logiki. Jedyne co chciałem pokazać, to to, co o Błaszczaku myśli Pref de Zoo.

No trudno, jedno napiszę i niech się poprawią udadzą obiektywizm.
A bo zauważta że jak było o Tusku to i było sporo PIS a jak jest o PIS to o opozycji nic nie ma nic.
Inna opozycja, nie śmieszna?

Napisał/a: Rydygier"Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju nie wyklucza też, że w serialu "Ucho Prezesa" pojawi się opozycja. Szczególnie po jej spektakularnych wpadkach w ostatnim czasie."

Więc może faktycznie.

Cymbał brzmiący

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.