No tak, z chałupy wyszet, telefon se kupił, kompiutery Panie i masz!
Nie wystarcza mi już gazetka zakładowa, uzupełnienie jej o ogłoszenia rozlepiane na przystanku też mnie nie usatysfanowało a i ulotki wrzucane mi do skrzynki nie dały poczucia nasycenia czyli posiąścia niezbędnej wiedzy o świecie ...

Czy znacie Państwo portale które byłyby dobrymi źródłami informacji /po dwa na jedno państwo i przeciwne sobie światopoglądowo/ no np we krajach ..
1. Francja -
2. Anglia -
3. Chiny -
4. USA -
5. Rosja -
6. Niemcy -
7. Izrael -
8. Polska -
9. Węgry -
Tak tylko listę zrobiłem, na do wyboru i bo te mi się zdały istotne ale mogą być i inne kraje, które się nie mieszają a mają ciekawy ogląd świata. nowięcCo czytać żeby wiedzieć czym się w danym państwie żyje i jak one widzą/opisują świat? Przyznam że w Polsce miałem trudności z wyłowieniem takich dwóch /przeciwnych/ źródeł ale jakoś tam w końcu ... natomiast na świecie to już wymiękam. BiBiSi, Cienen, NYT, AlJazira, Haaretz, Almenberlinercyfeblat, ..... i weź to wszystko czytaj albo wybierz które .. a czas leci.
Macie swoje typy, czytacie jakieś cudzesy?

PS. Oczywiście że nie umiem po Chińsku więc jeśli to o take Chiń skie po anglijsku ase przełożę na swój.

Tylko Rebelya.pl :DDDDD

Do tych, co mają tak za tak - nie za nie - Bez światło-cienia... Tęskno mi, Panie... http://oczamiduszy.pl/

/forum

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori

/forum

O! Mniałem tem samo pomyśl.
34+

dwie stopki

Ino nie czytej Pan całegusz forumna, bo bedziesz Pan zaposiadyweł ep jak elefant albo mamunt.

Pacz Pan kturesz wontki Baron opsikiwa jakosz swojesz terrortorium i czytej Pan te reszte.

Akurantnie szemrywajoncy mniło jak strumyszek

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori

/forum

/. :-)

A na poważnie to z "The Atlantic" trudno źle trafić.

Never hate your enemies. It affects your judgement.

prosze pana, zeby sie invalida nie denerwowal musze napisac tyle

nzz i tagesanzeiger
obydwa z Zurichu

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Proponuje coś z San Escobar

Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej.

Tylko Zygmuś Bauman. To jest teraz na topie na zgniłym zachodzie ;D

de novissimis...

Napisał/a: Atanazy

Proponuje coś z San Escobar

Na Seszelach czy Kartelach?

Tak. Np. rządowa gazeta z San Escobar jest b. dobra. Nazywa się Pantalones Por Todos.

Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da ci za nią więcej.

To jest chyba dosyć ciekawe. W miarę szerokie poglądowo.
https://wszystkoconajwazniejsze.pl/

"Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką; nad mieszkańcami kraju mroków światło zabłysło" (Iz 9,1).

Proponuję płatną prenumeratę Gazety Wyborczej, najbardziej opiniotwórczego medium w Polsce. Szeroki wybór wiadomości z Polski i świata, rzetelne i wyważone komentarze piór najlepszych i nagradzanych dziennikarzy. Gazetę cechuje umiarkowanie sądów i poglądów oraz pochylanie się z uwagą i delikatnością oraz próby łagodzenia problemów jątrzących nasze społeczeństwo.

Napisał/a: x.decompostela

To jest chyba dosyć ciekawe. W miarę szerokie poglądowo.
https://wszystkoconajwazniejsze.pl/

a ojcem jest
http://erykmistewicz.pl/kim-jestem/

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Napisał/a: szkielet

Tylko Zygmuś Bauman. To jest teraz na topie na zgniłym zachodzie ;D

Obawiam się, Kolego, że ten news nieco już ostygł;-)

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

parę podstawowych źródeł informacji dotyczących Chin, dziękujcie zadowolemu inwalidzie za niemożność klikania w linki.

I am the Lemming King, I can do everything

dwie stopki

sprawdzam

Chyba wyszukiwarka najlepsza. Wrzuci wszystko i smieci i madre. Trzeba sortowac.

Szukając jakiejś stronki do polecenia filmiku o częsieniach ziemi otworzyła mi się stronka reporters.pl. Jeśli ona nie jest odpowiedzią na tytułowe pytanie, to już nie wiem, co.

Naszym oczą ukazuje się tytuł:
Trzech Murzynów zginęło w czasie rytualnego gwałtu na krokodylu!
A text jest tak fantastyczny, że człowiek ma dobry humor cały dzień.
http://reporters.pl/4385/trzech-murzynow-zginelo-w-czasie-rytualnego-gwaltu-na-krokodylu/

Klikamy dalej i mamy:
„Szaszłykarnia grozy”! Miłośnicy imigrantów założyli im knajpę. Policjanci zdrętwieli, gdy zeszli do piwnicy

albo

„Jajcarski” wyrok włoskiego sądu: orzekł, że bliźniacy… nie są braćmi!

tudzież

Władze Czech do obywateli: sami zastrzelcie terrorystów!

lub też

Dyktatura lewackich kretynów! Brytyjskim uczelniom grozi umysłowa zagłada (ten akurat artykuł opisuje zdarzenia, które poznałem u naszych młodszych braci na Afce.

Ktoś kiedyś wrzucił taką stronkę imitującą TVN, gdzie można było wstawić nazwisko i wiek znajomego w preparowane njusy. Czytając reporters.pl miałem deżawu.

Zresztą co Wam będę godoł. Poklikajcie sami.

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

Testuję długoterminowo - jak się do Was potem odezwę w jakiejś sprawie to dopiero se zobaczycie ;)

The Atlantic
reporters
wszystkoconajwazniejsze
chinadaily
xinhuanet
scmp
blogs.wsj
nzz -
tagesanzeiger - ło matko po hitlerosku nie umiem gugiela zatrudniam

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.