Podatki - projekt przedstawiali: Adam Abramowicz - poseł PiS, Mariusz Pawlak - główny ekonomista Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Andrzej Sadowski - Prezydent Centrum Adama Smitha, Henryk Siodmok – prezes firmy Atlas.Co na to inni eksperci?


Zajawki audycji 803 (niedzielnej)


19:01 Blog: Gadający Grzyb?

      Krew na rękach Angeli Merkel

      Źródło: http://warszawskagazeta.pl/
>


Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Angela Merkel ma na swych rękach krew ofiar zamachów. Nie tylko to zresztą - gwałty na ulicach, rozboje, morderstwa, zamieszki w ośrodkach dla uchodźców... Słowem, jej konto obciążają wszystkie konsekwencje zalania Europy przez hordy barbarzyńców.


19:12 Blog: Kokos26 (czyta MarkD)

      W styczniu nokaut!

      Organizator / Źródło: Warszawska Gazeta / http://blog-n-roll.pl/pl/blogs/kokos26
>


Mocno wierzę, że planowana na styczeń manifestacja, jeżeli chodzi o frekwencję przynajmniej dorówna tej z 2012 roku. Dlatego pragnę zachęcić wszystkich Czytelników „Warszawskiej Gazety” do masowego udziału w planowanym wiecu poparcia dla władzy. Sprawmy, aby ta antypolska załgana zgraja szkodników poczuła nasz gorący oddech na swoich grzbietach. Oni muszą zobaczyć, z kim się mierzą, a ten widok niech sprawi, że ze strachu oczy wyjdą im z orbit i zrozumieją, że już nigdy nie będzie tak jak było o czym od roku marzy Agnieszka Holland.


19:19 Audiobook: Florian Czarnyszewicz (czytają Cecylia i Władysław)

      Nadberezyncy, odc. 25, t.II, dok. rozdz. II - Na odsiecz, rozdz. III - Sadny dzien

      Źródło: http://nadberezyncy.niepoprawneradio.pl
>


"Heronim! Swat Heronim! Otwieraj. Już nie ma zbójców, przegnaliśmy!" - Zbójce przegnane, ale to nie koniec kłopotów z bandą Kurtopalca.
(Katarzynka - banknot 500 rublowy z wizerunkiem Katarzyny II; Kierenki - banknoty rublowe emitowane w czasie rządów Kiereńskiego; Sporzył - sprzyjał;)


19:43 Spotkanie: Adam Abramowicz, Mariusz Pawlak, Andrzej Sadowski, Henryk Siodmok

      Ekspercki projekt podatkowy

      Źródło: https://www.facebook.com/groups/1303875089664880/
>


Czy Rząd podejmie decyzję o strategicznym wprowadzeniu Polski na ścieżkę nowoczesnego rozwoju, czy też będziemy podążać dalej w kierunku opresyjnego niszczenia efektywności działania przedsiębiorców i obywateli poprzez represyjny system podatkowy.
Czy Rząd ma jakieś inne wyjscie, czy uratujemy kraj przed krachem?
Projekt przedstawiali: Adam Abramowicz - poseł PiS, Mariusz Pawlak - główny ekonomista Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Andrzej Sadowski - Prezydent Centrum Adama Smitha, Henryk Siodmok – prezes firmy Atlas.


21:37 : M. Todd

      289 Pozdrowienia dla brata21:41 Blog: Gadający Grzyb

      Redystrybucja optymizmu

      Źródło: http://gf24.pl/
>


W roku 2016, po raz pierwszy w historii badań nastrojów konsumenckich – prowadzonych przez GUS od 1997 roku – tak wielu Polaków uznawało, że ich sytuacja materialna w ciągu minionych 12 miesięcy uległa poprawie. Ponadto – również po raz pierwszy – więcej Polaków przewiduje, że w najbliższych 12 miesiącach poprawi się kondycja finansowa ich gospodarstw domowych.


21:50 Rozmowa: prof.Andrzej Zybertowicz

      Ocena roku 2016

      Organizator: - Radio MaryjaM.in. o szoku PO po odsunieciu od wladzy


22:15 Komentarz Tygodnia: Witold Gadowski

      Swiat wykastrowanych mezczyzn

      Źródło: http://gadowskiwitold.pl/
>


O najnowszym filmie, aferze maderskiej, exodusie Ujazdowskiego, koncepcji koncertu mocarstw oraz jedwabnym szlaku.


22:36 Konferencja prasowa: RKW

      Koncepcja reformy systemu wyborczego

      Źródło: http://www.maniactools.com
>


Konferencja Ruchu Kontroli Wyborów dotycząca Listu RKW skierowanego do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i najwyższych władz Państwa na temat Koncepcji reformy systemu wyborczego RKW.


24:14 Historia: Godziemba (czyta Gadający Grzyb)

      Armia Rokossowskiego - cz.2

      Źródło: http://blog-n-roll.pl/en/blogs/godziemba#.UuRqiPvdhkg
>


Sowietyzacja Ludowego Wojska Polskiego była procesem, który objął całokształt spraw związanych z funkcjonowaniem armii w PRL. Istotnym decydentem w tym procesie był marszałek Rokossowski, który doprowadził do ponownego napływu oficerów sowieckich i objęcia przez nich najważniejszych stanowisk w armii. Umożliwiło to ściślejszą kontrolę Moskwy nad Ludowym Wojskiem Polskim.


24:30 Felieton: Antoni Macierewicz

      Glos Polski

      Organizator: - Radio MaryjaMacierewicz o "totalnej opozycji", aferze z Kijowskim, brygadzie pancernej USA...


24:42 Felieton: prof.Krystyna Pawlowicz

      Myslac Ojczyzna

      Organizator: - Radio MaryjaNa przełomie kolejnych lat stawiane są zwykle pytania o to, jaki był mijający rok i jaki będzie rok właśnie rozpoczęty. Prezentowane są analizy dotyczące sytuacji wewnątrz Polski i sytuacji Polski w relacjach międzynarodowych. Zastanówmy się też w jakim kierunku rozwinąć się mogą w 2017 roku, choć nie muszą, gdyż są to tylko przypuszczenia, relacje Polski z Unią Europejską, a raczej jak może wyglądać status – pozycja Polski w UE, jako jednego z jej członków.


24:51 Felieton: prof.Mieczyslaw_Ryba

      Myslac Ojczyzna

      Organizator: - Radio MaryjaO okupacji parlamentu i historycznych jego aspektach. Po odejściu Rzeplińskiego wydawało się że haos się skończył.


01:01 Rozmowa: dr.Krzysztof Kawecki

      O kompromitacji Petru i Kijowskiego

      Organizator: - Radio MaryjaO Petru u Kijowskim i nie tylko o ostatnich ich wybrykach. Mówi dr Krzysztof Kawęcki, wiceprezes Prawicy RP


01:18 Dyskusja: prof. Marek Jan Chodakiewicz, dr Adam Leszczynski prow.Pawel Zychowicz

      Jedwabne, komunizm, sprawiedliwi, szmalcownicy

      Organizator / Źródło: Między swastyką a czerwoną gwiazdą / https://www.youtube.com/user/IPNtvPL
>


O kwestiach spornych w relacjach polsko-żydowskich podczas II wojny światowej dyskutowali historycy z róznych stron barykady politycznej.
Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.