Dla tych co nie zafejsbukowani, a chcieliby mnie trochę poczytać, nie wspomnę już o wsparciu duchowym! :-)
https://pretremarc.wordpress.com/2017/02/13/z-pamietnika-wiejskiego-proboszcza-spotkal-mnie-dzis-moj-pan/

Porządek jest rozmieszczeniem równych i nierównych rzeczy z wyznaczeniem odpowiedniego dla każdego z nich miejsca.

taki mały autolansik...

Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań – nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice. — Friedrich Hebbel

jakiś plonek coś komentnął. ciekawe, co to takiego w tym komencie jest...

Porządek jest rozmieszczeniem równych i nierównych rzeczy z wyznaczeniem odpowiedniego dla każdego z nich miejsca.

Napisał/a: Ks. Marek Radomski

jakiś plonek coś komentnął. ciekawe, co to takiego w tym komencie jest...

Sużem, Ksiendzu (o wiele samem do pląkmagazynu nie trafieł):

Napisał/a: alfusia

taki mały autolansik...

dwie stopki

Napisał/a: BrunonBonifacy Sużem, Ksiendzu (o wiele samem do pląkmagazynu nie trafieł):

Dzięki!

Zez tę invalido to jusz całkię poraszka "Proboszczu" nie puszcza. Antyklerykaliz na fR!

dwie stopki

Napisał/a: BrunonBonifacy

Zez tę invalido to jusz całkię poraszka "Proboszczu" nie puszcza. Antyklerykaliz na fR!

Może to ukryta opcja niemiecka - trzeba pisać "farorzu"?

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Napisał/a: Brat WilkMoże to ukryta opcja niemiecka - trzeba pisać "farorzu"?
Nie trzeba. Po polsku wystarczy w Zupełności!

Ale "farorzu" to jak najbardziej po polsku przecież:-)

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Napisał/a: Brat WilkAle "farorzu" to jak najbardziej po polsku przecież:-)
Nu ale ja nie z tej mańki Polski mieszkam :-)

Po co pląkować, jak człeń potę ciekaw, co tesz pląkowany napisałbył?

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori Po co pląkować, jak człeń potę ciekaw, co tesz pląkowany napisałbył?
Słuyszna uwaga. Sie naprawiam. Amnesty forumal ogłaszam!

Ciekawe.

Jest kolejny wpis. Co prawda nie jest to formalnie część serii, ale zapraszam do lektury :-)

Napisał/a: Ks. Marek Radomskijakiś plonek coś komentnął.

oj biednyś ,ty biednyś bo biednyś, a ... :DDD

ps wyluzuj, zdystansuj się .. teksty zwrotne są zwierciadłem..od każdego czegoś można się nauczyć..nieraz warto się przejrzeć w zwierciadle innych ludzi- czy jeszcze widzisz w nim siebie czy...*
*-wstawiać wg własnego oglądu. Ja bym wstawiła słowo paw.. :) pozdro cieplutkie od jakiegoś plonka. Ubawiłeś mnie .. niby plonk, ale zwracasz innym użytkownikom uwagę na to co napisał ów plonk (co oznacza, ze czytasz ) niby w celu zaprzeczenia tego co ów głupiec oczywisty napisał ale czy jednak przypadkiem nie oczekujesz od innych pochwał i innych głasków ? :D To pokora wobec siebie i świata prowadzi do geniuszu , nigdy nie pycha.. ale to moje spostrzeżenia, z czym oczywiście można się nie zgadzać i co oczywiście mi wisi.

Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań – nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice. — Friedrich Hebbel

Napisał/a: alfusia przypadkiem nie oczekujesz od innych pochwał i innych głasków
Oczywiście, że oczekuję, geniuszu! :-)

Napisał/a: alfusia z czym oczywiście można się nie zgadzać i co oczywiście mi wisi.
To przynajmniej nie utonie :-)

A tak na serio - głupim!

miłego Marcusie ! :)

Jest kolejna notka blogowa. Rezurekcyjna od a do z!

Dlaczego nalezy słuchac Kościoła?
https://pretremarc.wordpress.com/2017/04/29/dlaczego-nalezy-sluchac-kosciola/
zapraszam do lektury!

Kolejna blogowa notka. Tym razem troche o stresie
https://pretremarc.wordpress.com/2017/05/10/emovere-znaczy-poruszac-ku/

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.