Szkoda strzepić ryja

Ale to źle?

DISCLAIMER-Powyższe pytanie nie jest trollingiem,szyderą ani kurkumą. Jest na poważnie.

Content invalid

może inaczej -
kto dostał, aby było tło właściwe?

Najlepsza Przemoc - Przemoc Finansowa...

widać że Dobra Zmiana to nie chnink

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Napisał/a: Artur

może inaczej -

40i4 :)

Portal Frondy zasłużył na "Hienę Roku", a Fronda Lux zbiera tego owoce.

Do tych, co mają tak za tak - nie za nie - Bez światło-cienia... Tęskno mi, Panie... http://oczamiduszy.pl/

A rebelka dostała?

Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku

Napisał/a: Artur

może inaczej -

Dla porządku wrzuciłem w opasły wątek na temat: http://rebelya.pl/forum/watek/78072/?page=1#comment-2454330

"według mnie" - fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

"Ze względu na szczególną sytuację programu Czasopisma (większość środków tegorocznego budżetu jest wydatkowana na dotacje przyznane w latach 2015-2016) Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego podjął decyzję o zwiększeniu puli środków na dofinansowania przyznane w procedurze odwoławczej w ramach tego programu."
http://www.mkidn.gov.pl/pages/posts/komunikat-nt.-publikacji-wynikow-i-naboru-do-programow-ministra-7121.php

Napisał/a: razar

Portal Frondy zasłużył na "Hienę Roku", a Fronda Lux zbiera tego owoce.

Chyba nawet w ministerstwie nie są tak upośledzeni.

Napisał/a: razarPortal Frondy zasłużył na "Hienę Roku"

Za coś konkretnego czy tak ogólnie?

"Talitha cum!" Linio prosto narysowana! (z litanii dominikańskiej do NMP) Bardzo proszę o modlitwę.

Napisał/a: Notoryczna

Sądząc po komentarzach pod http://wpolityce.pl/kultura/327944-czy-fronda-po-23-latach-zniknie-z-mapy-kulturalnej-polski-zle-wiesci słowa Razara są w pełni uprawnione.

Nie wierzę, że Koleżanka tak na poważnie.

Joz 1,9

Napisał/a: dziadek_do_orzechowNie wierzę, że Koleżanka tak na poważnie.

A nie widać po komentarzach, że kwartalnikowi obrywa się za wyskoki portalu?

Napisał/a: Notoryczna

Napisał/a: dziadek_do_orzechowNie wierzę, że Koleżanka tak na poważnie.

A nie widać po komentarzach, że kwartalnikowi obrywa się za wyskoki portalu?

Pewnie tak. Ale na swoim podwórku potrafimy chyba oddzielić jedno od drugiego. Nb. komentarze na "wpolityce" zasługują na opracowanie przez dyplomowanego szurologa. Jakiś czas temu twierdziłbym, że tylko pod pewnymi wątkami. Teraz jednak jestem przekonany, że wyjątków brak.

Joz 1,9

Napisał/a: dziadek_do_orzechowPewnie tak. Ale na swoim podwórku potrafimy chyba oddzielić jedno od drugiego.

Nu ni wim.
Ostatni numer kwartalnika dał się zauważyć jako rozpaczliwe wołanie redakcji "rozróżniajcie nas!".

Szkoda. Tzn. przede wszystkim szkoda, że może zniknąć.

A z nierozróżnianiem Frond to oczywiście prawda. W środowisku jeszcze może ta różnica jakoś tam jest chwytana, ale w każdym innym, czy to kucowskim, czy to lewackim, czy jeszcze innym, słowo „Fronda” ma jednoznacznie szurowsko-oszołomskie konotacje.

Ciekawe czy w nowiutkich artykułach na fronda.pl będzie teraz czuć próbę zemsty.

prawilny wędkarz to wojownik trzciny nie spuszcza z oka grillującej rodziny

Napisał/a: Notoryczna Ostatni numer kwartalnika dał się zauważyć jako rozpaczliwe wołanie redakcji "rozróżniajcie nas!".

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Trybunał zasiadłszy, prezydent zaintonował Veni Creator, a deputaci duchowni i niektórzy świeccy wtórowali, jako wielu z palestry i pacjentów, że po całym rynku słychać było głosy.

Fronda to przecież organ PiSu a fronda lux już nie

Napisał/a: zenekben

Fronda to przecież organ PiSu a fronda lux już nie

Generalnie też mam takie wrażenie odnośnie Fronda.pl - przekaz partyjny portal wzbogaca o wkład własny w postaci artykułów o tym, że sok z cytryny zapobiega nowotworom.

Być może miał rację Memches, kiedy pisał, że po odejściu Smoczyńskiego należało markę "Fronda" zaorać i posypać solą. Nie byłoby teraz takich problemów.

Somewhere there must be a realm between, a realm akin to that ultimate realm where motion becomes rest and rest motion- Yukio Mishima

ja swój obol Frondzie lux od nr 3/4 (numeracja generalna) oddaję kiedy tylko okazja

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.