Redakcja Xportal.pl zaprasza na otwarte spotkanie dyskusyjne

"Rok 2017 - przebudzenie narodów?"

Donald Trump prezydentem USA – Wielka Brytania opuszcza Unię Europejską – start Marine Le Pen w wyborach prezydenckich we Francji – szanse przeciwników UE i imigracji w wyborach w Niemczech i Holandii

Co może się wydarzyć?

W dyskusji panelowej udział wezmą przedstawiciele
- organizacji Falanga,
- Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego,
- Organizacji Monarchistów Polskich,
- organizacji Pobudka (Grzegorza Brauna),
- redakcji miesięcznika internetowego "Szturm".

Termin: 25 lutego, godzina 17:30.

Miejsce: centrum konferencyjne "Archeion" (Kraków, ul. św. Filipa 23), Sala Większa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem!

P.S. Nagranie poprzedniego spotkania z tego cyklu tutaj:

http://rebelya.pl/forum/watek/86445/

"Miecz jest osią świata, a jego panowanie jest absolutne." (Charles de Gaulle)

Głupi wpis, który zasługiwał na kasacje.

Myślałem, że będzie lepiej jak przestanę tu pisać. Moja osobowość jest przesadnie nastawiona na konfrontacje ze wszystkim i wszystkimi. Jednak czasem cholera mnie trafia jak się nie wypowiem.

A co jeżeli Le Pen przegra prezydenturę, a po wyborach w Holandii i w Niemczech, partie antyislamskie mimo zwycięstwa znajdą się w opozycji?

Wtedy zamiast przebudzenia będzie śmierć narodów...

“You need Power, only when you want to do something harmful otherwise Love is enough to get everything done.” Charlie Chaplin

Jak jeszcze w miemcowni wygra SPD, to nam tu z ruskami zrobią z dupy jesień średniowiecza.
A wróć! USA z nami, to do nas nie wyskoczą;]

Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku

"Miecz jest osią świata, a jego panowanie jest absolutne." (Charles de Gaulle)

Już nieaktualne.

“You need Power, only when you want to do something harmful otherwise Love is enough to get everything done.” Charlie Chaplin

Napisał/a: Tadeusz Zakrzewski

Już nieaktualne.

Narody zasły.

To jest raczej rok Rzezi Drzew.

PRZY
okazji. Jak się nazywa
najważniejszy polski sportsmen?

Napisał/a: Tadeusz ZakrzewskiWtedy zamiast przebudzenia będzie śmierć narodów...

Nie śmierć narodów, a klęska putinistów, trzeba naprawdę być mocno nieogarniętym w polityce, by widzieć dla Polski jakieś szanse w zwycięstwie Le Pen oraz AFD. Naiwniacy, którzy żyją w wirtualnej rzeczywistości, patrzący na świat jedynie pod kątem "masakrowania" "lewactwa", "bólu dupy" Brukseli, czy też islamu w Europie to idealni pożyteczni idioci Moskwy.
Napisał/a: gienek

Jak jeszcze w miemcowni wygra SPD, to nam tu z ruskami zrobią z dupy jesień średniowiecza.
A wróć! USA z nami, to do nas nie wyskoczą;]

Dla nas najlepsza opcja w Niemczech to CDU z Angelą Merkel na czele, zresztą Kaczyński to wyraźnie potwierdzał.

Napisał/a: Legalista FR Nie śmierć narodów, a klęska putinistów, trzeba naprawdę być mocno nieogarniętym w polityce, by widzieć dla Polski jakieś szanse w zwycięstwie Le Pen oraz AFD.

1. A kto widzi? Bo ja nie.
2. Gdzie ja to odnosiłem do Polski?

Napisał/a: Andrzej ROCKS

PRZY
okazji. Jak się nazywa
najważniejszy polski sportsmen?

Chodzi o Wojtyłę i Miłosza w kajakarstwie?

Napisał/a: Legalista FR Nie śmierć narodów, a klęska putinistów, trzeba naprawdę być mocno nieogarniętym w polityce, by widzieć dla Polski jakieś szanse w zwycięstwie Le Pen oraz AFD.

1. A kto widzi? Bo ja nie.
2. Gdzie ja to odnosiłem do Polski?

Mi wystarczy sama sugestia o rzekomej "śmierci narodów".

Czyli zawraca Kolega głowę... Jeżeli zmiany demograficzne będą postępowały w takim tempie to najprawdopodobniej dojdzie w Zachodniej Europie do "śmierci narodów". Polska nie ma tu nic do rzeczy.

Zwiększenie odsetka muzułmanów we Francji i Szwecji w ciągu ok. 15 lat do 10% z obecnych 5% społeczeństwa, to "śmierć narodów"? Faktycznie, 2016 r. był przełomowy - w całej UE liczba zgonów przewyższyła liczbę narodzin, ale zmniejszenie dzietności dotyczy również ludności muzułmańskiej, wbrew mitom o typowej wielodzietnej muzułmańskiej rodzinie. Co 10 mieszkaniec Rosji to muzułmanin i jakoś prawactwo nie płacze nad tym państwem, a wręcz przeciwnie. Polska ma tu dużo do rzeczy, to dobrze, że w Holandii nie zwycięża wyborów ktoś, kto prowadził nagonkę na Polaków pracujących w tym kraju,

10% jest teraz. W Paryżu, Amsterdamie, Brukseli czy Wiedniu ponad 1/3 dzieci, które się rodzą to muzułmanie. Kolejne kilkanaście % to dzieci imigrantów. Za 25 lat ponad połowa młodych mieszkańców największych miast nie będzie się identyfikowała z kulturą kraju, w którym mieszka. To będzie początek końca.

Napisał/a: Tadeusz Zakrzewski10% jest teraz.

Gdzie i skąd te dane?
Napisał/a: Tadeusz Zakrzewski. W Paryżu, Amsterdamie, Brukseli czy Wiedniu ponad 1/3 dzieci, które się rodzą to muzułmanie. Kolejne kilkanaście % to dzieci imigrantów.

Społeczność muzułmańska mieszka w przeważającej większości w dużych miastach, na prowincji te statystyki wyglądają inaczej.

Gdzie te 10%?
http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/312159931-Ilu-muzulmanow-zyje-w-Europie.html#ap-1

We Francji. Badanie Pew Research jest z 2010 roku...

Które wiarygodne badania są z lat późniejszych?
Podaje się te 10%, ale znaczenie ma to ilu muzułmanów ma obywatelstwo francuskie, ilu ma prawo pobytu stałego, a ilu to osoby na terminowych pozwoleniach na pracę.

A z wcześniejszych są wiarygodne?

Poza tym nie chodzi tylko o muzułmanów.

Polaków też sporo wyjechało. W Islandii oraz Norwegii to zdaje się największa mniejszość, w Szwecji większą populację mają Finowie.

Gwoli ścisłości ja nie podważam żadnych badań, tylko po prostu takich nie znam, a sprawa jest kłopotliwa, gdyż francuskie organy administracji nie podają statystyk biorących pod uwagę wyznawaną religię i pochodzenie.

To po co się Kolega na nie powołuje? :)

Napisał/a: Tadeusz ZakrzewskiTo po co się Kolega na nie powołuje? :)

Na te których nie znam? Te z 2010 są dostępne.

Te robione przez Pew Research to też raczej tylko wątpliwe szacunki...

Jednak można założyć, że mniej więcej 7,5-10% mieszkańców Francji wyznaje islam.
Skoro te kilka milionów przyczyniło się w dużej mierze do popularności Frontu Narodowego, to wydaje się, że wraz ze wzrostem tej populacji, popularność FN będzie rosnąć. To samo tyczy się innych państw. W samej Francji jednak socjaliści wzięli się za radykałów w związku z zamachami, inaczej Le Pen miałaby znacznie ułatwione zadanie. Konkurencja ze strony antyimigranckiego Wildersa przyczyniła się też do poczynań holenderskiego rządu wobec sprawy tureckiego referendum. W Niemczech też mówi się głośniej o problemie z salafitami.

IMHO ściema. Wzięli się tylko za terroryzm. Po eyborach w Niemczech znowu zaczną ich witać z otwartymi ramionami, bo za cel postawili sobie rozcieńczenie państw narodowych. Wszystko po to, aby stworzyć superpaństwo zarządzanie przez eurokratów z Brukseli.

Niemcy przede wszystkim potrzebują rąk do pracy w związku z postępującym starzeniem się społeczeństwa.

http://bham.pl/wiadomosci/polska-swiat/7149-szwajcaria-nakazuje-uchodzcom-placic-na-swoje-utrzymanie

Co do tych 90% nie pracujących imigrantów, to spotkałem się z wyjaśnieniem, że osoba ubiegająca się o azyl/ status uchodźcy w Szwajcarii nie ma prawa do podjęcia legalnej pracy, a otrzymuje je wraz z otrzymaniem azylu. To by się nawet zgadzało, ci imigranci ze Sri Lanki to uciekinierzy polityczni.

Imigranci w innych krajach to pewnie pracoholicy...

za cel postawili sobie rozcieńczenie państw narodowych. Wszystko po to, aby stworzyć superpaństwo zarządzanie przez eurokratów z Brukseli.

A czy to aby prawda?

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.