http://www.tvp.info/29486344/dieta-bezglutenowa-moze-byc-szkodliwa-wszystko-przez-arszenik

Jeszcze trochę i okaże się, że mielenie wody szkodzi na nerwy a Polska kupi śmigłowce. I wtedy Szrajber,nie mylić z Mucharskim, dostanie pierdolca.

Content invalid

A już myślałem, że ktoś mu upitolił tę rękę, co to ją dawał sobie uciąć w zakład, że nie będzie stoczni w Radomiu:-D

(ten Szrajber oczywiście, nie Mucharski)

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Wię!

dwie stopki

koniecznie trzeba uświadomić chorych na celiakię jak zgubną dietę stosują

Treść wpisu usunięta przez moderatora.

Pytanie. Po co banować skoro się olewa multikonta?

Treść wpisu usunięta przez moderatora.

Napisał/a: Karol Mucharski

Według ekspertów przyczyną może być mąka ryżowa stosowana jako substytut innych zbóż.
----

Czyli winna nie dieta bezglutenowa, tylko mąka ryżowa. Brawo TY!

y Młynki o złym skręcie śruby. Toś Ty Szrajber? Przecież żeś mówił , że nie i że nie kłamiesz. Taki plot twist bardziej. w odcinku 43781 Szajba okazuje się żoną i bratem Mucharskiego jednocześnie .

Content invalid

Napisał/a: Karol Mucharski

Napisał/a: Tomek CzerstwyPytanie. Po co banować skoro się olewa multikonta?

Ban, jako kara. A możliwość powrotu, to akt miłosierdzia admina.
Po chrześcijańsku.

Tylko, gdy jest skrucha. Ty ciągle tworzysz nowe konta i jeszcze udajesz, że to nie Ty (na tyle nieudolnie, że oczywiście nic to nie daje).

Mój system RPG Science Fiction www.glebiaprzestrzeni.pl

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind y Młynki o złym skręcie śruby.

nigdy niczego nie pisałem o młynkach. Ale Kolega może. Wolny kraj.
A z tym wątkiem, to dałeś ciała. Nie doczytałeś i się skompromitowałeś.

No, ja bym się pokajał, Kolego Wolfwind - kto jak kto, ale kiedy Szrajber Mucharski pisze o kompromitacji, to naprawdę wie co mówi, bo on na tym wszystkie zęby zjadł.

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Napisał/a: Brat WilkNo, ja bym się pokajał, Kolego Wolfwind - kto jak kto, ale kiedy Szrajber Mucharski pisze o kompromitacji, to naprawdę wie co mówi, bo on na tym wszystkie zęby zjadł.

To wytłumacz mi proszę, dlaczego czarnym dniem dla Szrajbera ma być informacja, że mąka ryżowa może szkodzić?

No przecież piszę, że masz rację, bo o autokompromitacji wiesz wszystko. Czytać też nie umiesz?

Napisał/a: Brat WilkNo przecież piszę, że masz rację, bo o autokompromitacji wiesz wszystko. Czytać też nie umiesz?

Dzięki. Już zrozumiałem.

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.