a w kroku już nie?

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

to chyba od klęczenia
chyba pobożne

a to w kategorii cudu
że to się jeszcze na ciele (cielu, cielęciu?)
trzyma

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Co do ostatniego to ciężko powiedzieć żeby to były nogawki z dziurą, to raczej dziura z resztkami nogawek.

New Jeans Order

nie szmata zdobi człowieka

I find your lack of faith disturbing

dwie stopki

Prędko, odtrutka

piękna dziura na de kold i wzdłuzne rościęcie na plecach
zdecydowanie bardziej pełne kalsy niż to co u góry

jednakowoż nie ma nadal odpowiedzi
dlaczego na kolanach, plecach i dekoldzie ok, nawet na ramieniu, a gdzie indziej już nie

ilość rozcięć i pęknięc materiału większa niż na współczesnych dzynsach
noale przyzwoite i nie pokazuje z goła skóry

Napisał/a: christoph

ilość rozcięć i pęknięc materiału większa niż na współczesnych dzynsach
noale przyzwoite i nie pokazuje z goła skóry

Napisał/a: christophjednakowoż nie ma nadal odpowiedzi
dlaczego na kolanach, plecach i dekoldzie ok, nawet na ramieniu, a gdzie indziej już nie

Moda dziur na kolanach wracała już dwa razy. Może za trzecim dozna przemieszczenia?

Napisał/a: christophjednakowoż nie ma nadal odpowiedzi

Bywają i na tyłku... Albo prawie.

Linio prosto narysowana! (z litanii dominikańskiej do NMP)

Po którym napomnieniu niewiastę w spodniach należy ukamienować?

Taki trynd tera, panie. Żeby mie za bardzo przeszkadzało to nie powiem, gorsze widziałem. Córki w małoletniem wieku mam to zwyczajny jezdem. Właśnie niedawno smarkule się gdzieś wybierały i mieliśmy razgawor na ten temat. Zasięgłem języka w tomacie noszenia tych wycieruchów. Ile to problemów z któremi młoda psychika musi się zmierzyć - paaanie, głowa mała! To chiba jako umarwienie na Wielki Post takie łachmany zakładać. W sezonie letniem jak gorąc sie z nieba leje to takie dziury prima sort, wentylencje dają. Ale w zimie? A weź im każ cóś pod spód założyć, jakiś rajtuz czy inne kalesony to no-no i wielga draka bedzie. I tak źle i tak nie dobrze bo podobnież sterczące czerwone tudzież fioletowe z zimna kolanka to obciach i żenada. Białe tyż. Wogle to nóżki opalone powinny być i nie za grube. Wtedy to i wielgaśne dziurska pasują. Przy zakładaniu trza uważać, żeby gira bez dziurę nie wyszła. Dowiedziałem się, że wycieruchy porwane przez producenta są OK "bo takie mają być" a porwane przy zakładaniu "są zrujnowane". Ponadto dziury, które na początku "są perfect" z czasem same się poszerzają co jest niemożebnem utrapieniem na przeogromną skalę. Katastrofa nurmalnie.
Wystąpiłem raz z propozycją, że mogie wziąść nożyczki i troszkie obsmyczyć dyndające farfocle to taki raban podniesła, że ho ho. Nastolatki.
Ale i tak mam dobrze bo nie muszę się użyrać z tem, tutej poniższem problemem co o pomstę do nieba woła:
.
.

Polecam Nowennę Pompejańską i codzienne odmawianie Różańca Świętego.

Za co czymi ten wew środku?

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori

Nosz wuaśnie ón nie czymi, te óne obok zezdziewajo spodeń, a ón twardo, palcę nie kiwnie...

dwie stopki

jednym słowem - imponujące

ps. za głowę?

Te spodnie są tak wąskie, że tylko dzieki dziurom na kolanch można mieć w nich normalnych zakres ruchu.

Napisał/a: Franciszek Bielinski

Taki trynd tera, panie. (...) Dowiedziałem się, że wycieruchy porwane przez producenta są OK "bo takie mają być" a porwane przy zakładaniu "są zrujnowane".

Nic się nie zmienia. 20 lat temu panowała identyczna moda.

"Mamo! coś ty zrobiła!"
ryczy gimnazjum
" kupiłam se nowe spodnie, a ty je zacerowałaś!"

noale pytanie z pierwszego posta nieodpowiedziane,
dlaczemu przetarte w kroku juz nie?

widać , ze bielizna widoczna to już nie problem

Za stara jestem, nie potnę se.

Napisał/a: Yaab

a ja jestem jeszcze starsza i se (sie) potne, a co!

T.T.D. per saecula saeculorum

Napisał/a: Makeda

a ja jestem jeszcze starsza i se (sie) potne, a co!

Oczekiwamy na zdjęcia na modelu !
🤓
Może być na fR priva

nic

Pod warunkiem ze nie nozyczki.

Nosiłem podarte spodnie na długo przed tym, nim stało się to modne (pierwszy raz).

Nowość

Przeca to już nie przetarcia (- tym nazywam przetarty, czyli bardzo mocno starty materiał, który jednak nie pękł pod wpływem) - to DZIURY!

Też nie rozumiem owej turpistycznej mody, jak wielu innych jej przejawów: paskudnych oversizów ukrywających talię kobiecą (jeden z najfajniejszych atutów urody), szminek w kolorze skóry reszty twarzy, sprawiających, że nie widać pięknych ust, lecz wąską kreskę między wargami niczym u szczerbatego nieboszczyka, niby-trampków na wysokim koturnie, które w efekcie przypominają buty ortopedyczne dla niepełnosprawnych...

Ale właśnie mi się przypomniało, że pracująca na recepcji koleżanka będzie wkrótce zwolniona m.in. za niereprezentacyjny ubiór. Zgadnijcie, jakie spodnie od czasu do czasu wkładała?...

Ja nie rozumiem butów w kolorze cielistym, przez co z daleka wygląda to jakby się chodziło na bosaka. Żeby nie było, sam lubię chodzić boso, ale po co w takim razie zakładać buty w takim kolorze?

Napisał/a: _banned

po co w takim razie zakładać buty w takim kolorze?

Jasne buty wydłużają optycznie nogę

A puste rękawy wyszczuplają ręce?

Nie. Dodają splędora.

"dlaczego spodnie przetarte na kolanach ok?" To oczywiste . Moda brata się z ludem pracującym miast i wsi. Takie tam lewackie pitolenie:)
Lud ,który to zawsze wzorował się na elitach wiedział ,że "trza być w butach na weselu".
Niedawno były PGR nosił żółte torebki , teraz nosi dziurawe spodnie.
Na szczęście istnieje jeszcze Monarchia Brytyjska. Księżna Kate oficjalnie nie nosi spodni. Żadnych:)

Tzw moda jest wymyślona przez Żydów po to, żeby goje kupywali nowe ubrania, chociaż stare jeszcze nadają się do noszenia (-;

Tzw moda jest wymyślona przez Żydów po to, żeby goje kupywali nowe ubrania, chociaż stare jeszcze nadają się do noszenia (-;

:))))

Napisał/a: Emma Emma

Na szczęście istnieje jeszcze Monarchia Brytyjska. Księżna Kate oficjalnie nie nosi spodni. Żadnych:)

Obawiam się, że monarchia brytyjska upadła.

Napisał/a: Baloun Kate oficjalnie nie nosi spodni. Żadnych:)

Nuale to właśnie nie są oficjałki.

Napisał/a: Notoryczna

Napisał/a: Baloun Kate oficjalnie nie nosi spodni. Żadnych:)

Nuale to właśnie nie są oficjałki.

A co to są oficjałki ? Jak idzie i coś ogląda z chmarą lokalnych bonzów, publiczności i fotoreporterów ale w spodniach to znaczy, że prywata ?

Kotoōshū Katsunori napisał:Tzw moda jest wymyślona przez Żydów

Wielki Kapitał nie ma narodowości, hyhy.

Aufrechter Mensch; geschleudert in das All, Orkan im Haar, bleich, einsam, nackt.

Nu jasna
Trza pokazać ze mnie nie obowiązują dresskody dla pracownikow

Im fri (uo)men

Zaczęło się od niemania krawata
Luzio
Tera idzie to dalej
Coinnego dziury na udach w latach 90 nuda i takie ram
Co innego dziś przemysłowe nacięcia na kolanach
Co z dziurami na dupie z tzw. obiu stron?
O tempura o mores!

Napisał/a: _banned

po co w takim razie zakładać buty w takim kolorze?

Jasne buty wydłużają optycznie nogę

Że też Wy, kurka, na wszystko macie takie triki!!!

Św. Józefie, dziękuję za opiekę i proszę o dalszą!

Na szczęście poza kontekstem oficjalnym można się ubierać jak człek zechce i na szczęście nic nikomu do tego. Nie. Chcesz chodzić w dziurawych, nie chodź. Chcesz, to chodź.

りす いす れべるや!!!

Napisał/a: Baloun A co to są oficjałki ? Jak idzie i coś ogląda z chmarą lokalnych bonzów, publiczności i fotoreporterów ale w spodniach to znaczy, że prywata ?

Lokalni bonzowie to też plebs :D Podobnie jak dyrektorzy banków i posłowie europarlamentu. Spotkania z niemi nie majo rangi oficjalnej. Co innego urodziny wujecznej kuzynki siostry zięcia następcy tronu.

Napisał/a: christophCo z dziurami na dupie z tzw. obiu stron?

W tych portkach, co miałem dziury na kolanach, to w końcu zrobiły mi się i na dupie. Ale to były moje ulubione dźinsy, więc nosiłę. Na długo przed oficnalno modo.

Napisał/a: Notoryczna Prędko, odtrutka

Gdzie się kupuje sukienki choćby z takim długim rękawem? Oblazłem kiedyś literalnie wszystkie sklepy w dużej "galerii" i nie było.

Napisał/a: Emma Emma

:))))

Czyli wszyscy mamy wyglądać jak późny Kałużyński?

Jakkolwiek moda to rzecz bardziej estetyczna niż podpadająca pod kwestie moralne (pomijam tu oczywistą oczywistość w postaci odkrywania intymnych części ciała), to jednak można pokusić się w przypadku dziurawych spodni o głębszą analizę.

Spodnie ze specjalnie spreparowanymi dziurami, starają się udawać ubranie zniszczone - to oczywiste. Ludzie, którzy je ubierają, upodabniają się do tych, co albo mają abnegacki stosunek do wyglądu, albo są z tzw marginesu społecznego (afirmacja brzydoty, niedbalstwa). To już samo w sobie nosi znamiona zła. Ale to nie wszystko! Dążenie świadome do brzydoty, zniszczenia, rozkładu to przecież niemal satanizm.

Mój system RPG Science Fiction www.glebiaprzestrzeni.pl

nou nou nou nou
w renesansie rozcięcia pokazywąły drogą podszewkę
tu pokazują zadbaną (zainwestowaną w solarium czy na ciepłych wyspach) skórę
to jedno - przewrotne
z drugiej, jak wyżej pisałem - jest sygnał, do roboty chodzić nie muszę, nikt mi nie daje rozkazu / ubrania roboczego
a zaczęło się niewinnie od zdjęcia krawata

Napisał/a: Antoni

Napisał/a: Notoryczna Prędko, odtrutka

Gdzie się kupuje sukienki choćby z takim długim rękawem? Oblazłem kiedyś literalnie wszystkie sklepy w dużej "galerii" i nie było.

Nie wiem, w jakim kolorze byłoby koledze do twarzy, ale tu jest duży wybór http://shop.lenahoschek.com/online-store.html Tylko trzeba się przygotować na ceny 500+ euro.

Lena Hoschek to postimperializm Austriacki pure!
miło było pooglądać
dzięki Notto

Zaczęło się od zdjęcia peruki, założenia długich spodni jak sankiulota i zmycia pudru z twarzy wraz z doklejonym pieprzykiem. Cham Beau Brummel rozpoczął demontaż tradycyjnego porządku i kultury, pewnie mason.

Napisał/a: Notoryczna byłoby koledze do twarzy, ale tu jest duży wybór http://shop.lenahoschek.com/online-store.html Tylko trzeba s

Hue hue szukałem w galerii więc wiadomo, że chodzi o półkę cenową bardziej plebejską ;)

Widziałem późnego Kałużyńskiego w warszawskiej knajpce. Ubrany był elegancko i z dużym smakiem. Byłem zdumiony.

Napisał/a: Mieczysław Krajewski

Widziałem późnego Kałużyńskiego w warszawskiej knajpce. Ubrany był elegancko i z dużym smakiem. Byłem zdumiony.

znaczy miau ubranie robocze do telewizji ;-)
jednak Raczysko miał dobry wpływ na p. Zygmunta

Antoni,

ja właśnie dowiedziałam się o takim polskim sklepie: https://sklep.greywolf.pl/pl/ - dużo pięknych sukienek z rękawem (można sobie poustawiać parametry wyszukiwania), chociaż w nieco innym stylu i wszystkie (oprócz kilku maxi) krótkie albo przed kolano, ale może dałyby się dopasować i za, jeśli wola, bo mają bardzo prosty krój.

Napisał/a: Mała Mi

Antoni,

ja właśnie dowiedziałam się o takim polskim sklepie: https://sklep.greywolf.pl/pl/ - dużo pięknych sukienek z rękawem (można sobie poustawiać parametry wyszukiwania), chociaż w nieco innym stylu i wszystkie (oprócz kilku maxi) krótkie albo przed kolano, ale może dałyby się dopasować i za, jeśli wola, bo mają bardzo prosty krój.

Potwierdzam rekomendację Grey Wolfa! Sukienki (i akcesoria, też różne bolerka i sweterki i żakiety do nich) to ich główny asortyment. Mię tylko jedno u nich nie pasuje: że wycięcie jest zawsze na jedno kopyto (a raczej - dekolt): łódka albo okrągłe, co dyskwalifikuje te sukienki dla osób z okrągłą twarzą. Kurka, muszę do nich w końcu o tym napisać! Może zaczną szyć bardziej zróżnicowane. Ale jeśli twarze Wasze owalne, kwadratowe, prostokątne lub trójkątne - macie w czym wybierać. Duży wybór kolorów, wzorów i materiałów wcale nienajgorszej jakości (na pewno trochę lepszych niż sieciówkowe). W końcu polskie.

Ładne sukienki ma też Vissavi - miewają swoje salony w galeriach handlowych, nie są przesadnie drodzy (to jeszcze nie ceny butikowe). Klasyka, elegancja i dobre doradztwo.

Napisał/a: Unknown_User

Jakkolwiek moda to rzecz bardziej estetyczna niż podpadająca pod kwestie moralne (pomijam tu oczywistą oczywistość w postaci odkrywania intymnych części ciała), to jednak można pokusić się w przypadku dziurawych spodni o głębszą analizę.

Spodnie ze specjalnie spreparowanymi dziurami, starają się udawać ubranie zniszczone - to oczywiste. Ludzie, którzy je ubierają, upodabniają się do tych, co albo mają abnegacki stosunek do wyglądu, albo są z tzw marginesu społecznego (afirmacja brzydoty, niedbalstwa). To już samo w sobie nosi znamiona zła. Ale to nie wszystko! Dążenie świadome do brzydoty, zniszczenia, rozkładu to przecież niemal satanizm.

A wiecie, że Bertolt Brecht jako ideowy komunista zamówił sobie u krawca właśnie taką kurtkę, która wyglądałaby na robotniczą, zniszczoną i znoszoną? ;)
Uknown User wpadł na dobry trop: udawanie marginesu społecznego. Przynajmniej w jakimś zakresie "marginesu", bo spodnie z Croppa na pewno droższe niż te stare zużyte (tak jak odzienie Brechta szyte na zamówienie), noszone przez faktycznych biedaków.

Napisał/a: AmyMię tylko jedno u nich nie pasuje: że wycięcie jest zawsze na jedno kopyto (a raczej - dekolt): łódka albo okrągłe, co dyskwalifikuje te sukienki dla osób z okrągłą twarzą.

Nie pomyślałam o tym - faktycznie dziwne...

Napisał/a: AmyŁadne sukienki ma też Vissavi

O, rzeczywiście niektóre bardzo ładne...

Nie ideologizujmy wszystkiego (chociaż trochę racji pewnie w tym jest) - jeans po prostu ładnie się starzeje i niszczy. Nacięcia na kolanach dla mnie nawet ok, ale to wycinanie połowy nogawek albo śmieszne strzępienie elastycznych spodni to jakieś przegięcie...

Dziękuję, jeszcze trochę trzeba poczekać w takim razie.

ad Księżnam
jak ma byc poważnie skoro tam na brązowo ubrani
brown never in town
to nawsi było

A może to są spodnie antyżylakowe?

jeszcze renesansowe spodnie

ci to mają rozcięć! i to w ubraniach roboczych, noale skóry nie widać

Nu ale on toto tył na przód założył.

No, nie wiadomo, nie wiadomo!

Z przodu było wincyj guzików

sukięka anty dżender równiez z powodu matriarchalnej pozycji kobiety rządzącej zza pieca/lodówki

Z przodu było wincyj guzików

Jezdem w szoku, bo w takiem razie ta zakładka z guzikiem może mieć tylko jedno zastosowanie. Ja nie odważyłbym się. Trza być chojrakiem tudzież amatorem mocnych wrażeń, ale jest ryzyko - jest zabawa.

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.