Isik Abla, była radykalna islamistka oświadczyła na łamach „The Christian Post”, że dzisiejsi dżihadyści nie zajmują się jedynie „mordowaniem i przemocą”. Państwo Islamskie w ramach walki z cywilizacją Zachodu zaczyna wysyłać studentów-muzułmanów do najbardziej elitarnych amerykańskich szkół wyższych.

Zadaniem studentów nie jest i nie będzie jedynie pogłębianie wiedzy. Mają oni infiltrować środowiska naukowe najlepszych, najbardziej prestiżowych, amerykańskich uczelni. Jest to jeden z elementów tzw. dżihadu edukacyjnego. Rekrutacja odbywa się poprzez Internet i media społecznościowe.
Read more: http://www.pch24.pl/isis-wysyla-swoich-studentow-do-amerykanskich-uczelni--to-jeden-z-osmiu-rodzajow-dzihadu,50249,i.html#ixzz4bfl8iDPf

Jest to jeden z ośmiu rodzajów dżihadu. Nie mogłem znaleźć informacji na czym polega siedem pozostałych rodzajów.

Do tych, co mają tak za tak - nie za nie - Bez światło-cienia... Tęskno mi, Panie... http://oczamiduszy.pl/

oooch Kolega narzeka, jednak pomyślmy, co by było gdyby Islam był dominującym nurtem na zachodnich uniwersytetach(które, jak powszechnie wiadomo, wpływają mocno na kulturę):

- niewiasty przestałyby przywdziewać plugawe podarte spodnie, a zaczęłyby nosić skromne burki
- pedały przestałyby paradować po ulicach
- mężczyźni przestaliby nosić rurki, może przywrócono by służbę wojskową

zalety można długo wymieniać

Tylko, że to nie jest celem a jedynie środkami. W przypadku islamu są środki prowadzące w ślepą uliczkę wiecznego potępienie.

Do tych, co mają tak za tak - nie za nie - Bez światło-cienia... Tęskno mi, Panie... http://oczamiduszy.pl/

"Jest to jeden z ośmiu rodzajów dżihadu. Nie mogłem znaleźć informacji na czym polega siedem pozostałych rodzajów."
====================

Nie wiem, co tam teraz ISIS wymyśliło, ale od zawsze oprócz "dżihadu mniejszego" (udziału w wyprawach wojennych) był jeszcze "dżihad większy" (z grubsza oznaczający duchowe samodoskonalenie).
Tak to sklasyfikował sam prorok Mahomet. Insza rzecz, że on jakoś w tym mniejszym dżihadzie gustował, podobnież jak i jego prominentni czciciele (jak ów hadżi, co nawijał w ten deseń: "Kto umiera, a nie wyruszył nigdy na wyprawę wojenną ani nie podtrzymywał o niej myśli, umiera w pewnego rodzaju obłudzie.”).

W każdym razie dżihad większy (duchowy) obowiązuje wszystkich muzułmanów, i trzeba to mieć na uwadze, i niekoniecznie od razu alarmować służby. Z drugiej strony bywa to wygodną maskirowką dla wyznawców dżihadu mniejszego, co przyłapani na wzywaniu do islamskiej świętej wojny łżą w żywe w oczy, że to niby coś takiego, jak u nas krucjata modlitewna.

А с поpтpета бyдет yлыбаться нам Железный Феликс

Napisał/a: razarTylko, że to nie jest celem a jedynie środkami. W przypadku islamu są środki prowadzące w ślepą uliczkę wiecznego potępienie.

ateistyczny zachód jest tak samo wiodący na zatracenie, a nawet bardziej. (na marginesie: xD)

dżihadu mniejszy - gdy gwałcisz niepełnoletnie
dżihad większy - gdy gwałcisz 12+

1. Jedyny dowód na wysyłanie studentów przez IS na Harvard i Yale to słowa tej pani?
2. IS ponosi klęski w Syrii i Iraku, terytorium ich panowania się zmniejsza, zostali wyparci prawie z całego Mosulu, a oni mają fundusze, by sponsorować komuś studia.
3. pch24.pl jako źródło informacji

xDxDxDxD

Napisał/a: Legalista FR a oni mają fundusze, by sponsorować komuś studia.

Rozgłaszanie, że wysyła się kogoś na studia jest tańsze niż faktyczne wysłanie kogoś na studia ;P

Napisał/a: Tomek Czerstwy- niewiasty przestałyby przywdziewać plugawe podarte spodnie, a zaczęłyby nosić skromne burki

Napisał/a: razarTylko, że to nie jest celem a jedynie środkami.

A Xiążę twierdził, iż byłoby Wam przykro...

Linio prosto narysowana! (z litanii dominikańskiej do NMP)

Fundusze to mają, AS w końcu to jedno z bogatszych państw.

Mój system RPG Science Fiction www.glebiaprzestrzeni.pl

Napisał/a: Notoryczna

Napisał/a: Legalista FR a oni mają fundusze, by sponsorować komuś studia.

Rozgłaszanie, że wysyła się kogoś na studia jest tańsze niż faktyczne wysłanie kogoś na studia ;P

Sam padłem ofiara takiej pro pagan dy
Podałem nawet jakieś dane
A wszystko dla stypendium dla Kolegi

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Ale gdzie problem? Niech pch24 wyśle swoich kontrstudentów na Yale i Harvard. Kościół walczący o 3.0 zdaje się dla tego środowiska potrzebą chwili.

"według mnie" - fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

Stypendium im. Derka-Derka Mohamet Dżihad.

Napisał/a: Legalista FR 3. pch24.pl jako źródło informacji
xDxDxDxD

Zmyślili?

Napisał/a: lewarek.pl

Napisał/a: Legalista FR 3. pch24.pl jako źródło informacji
xDxDxDxD

Zmyślili?

Obstawiam, że nie zrozumieli zagramanicznego artykułu

nic

Napisał/a: Unknown_UserFundusze to mają, AS w końcu to jedno z bogatszych państw.

W załączonym artykule nie ma nic o Arabii Saudyjskiej.
Napisał/a: lewarek.pl Zmyślili?

W oryginalnym tekście wygląda to inaczej niż na pch24.pl:
http://www.christianpost.com/news/ex-radical-islamist-says-jihadists-are-sending-students-to-top-colleges-in-america-177166/
Napisał/a: Tomek CzerstwyObstawiam, że nie zrozumieli zagramanicznego artykułu

Celny strzał.

Diabelstwo jest przebiegle.

Ciekawe, czy szyici zapisują się na uniwerki w Arabii Saudyjskiej?

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.