Mam nadzieję, że od dziś, żaden przyzwoity człowiek nie poda ręki temu mecenasowi Piotrowi Barteckiemu.

"To wołanie o miłość. Małżeńskie kłótnie zdarzają się każdemu, więc nie ma co wyolbrzymiać sprawy. Żona mojego klienta dysponuje czterema nagraniami z ostatnich czterech lat. To jedna kłótnia rocznie, co zdarza się w każdym związku" - komentuje sprawę mecenas Piotr Bartecki.
http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/To-wolanie-o-milosc.-Adwokat-usprawiedliwia-radnego-PiS-ktory-znecal-sie-nad-zona

A wołanie o miłość wyglądało m.in tak:
Będę ciebie gnoił - zapowiedział żonie. Po pierwsze, już więcej nie będę cię o nic pytał. Po drugie, zawsze będziesz miała ochotę, jak ja coś będę chciał. Po trzecie, już kurwa nie będziesz musiała nic robić, bo będę z inną jeździł. Taką, która będzie miała ochotę zawsze i na wszystko. I nawet będzie miała inicjatywę. A ty chuju jebany jesteś tępym i męczącym chujem i frajerem. Nienawidzę cię ty debilu skończony.

W tym momencie słychać uderzenie, krzyk kobiety, a następnie prośbę, żeby ją puścił, bo nie może oddychać.

Rozumiesz? Nie piszcz kurwa! Nie płacz kurwa, bo cię zajebię! Zabiję cię!

Za chwilę zaczyna się kłótnia o... pajęczynę na suficie.

Co ty kurwa posprzątałaś? To jest twój zajebany obowiązek. Ty sobie wytatuuj, że jak przychodzisz do domu, to masz zapierdalać. Czy ty tego kurwa nie rozumiesz? Myślisz, że jesteś Królewną Śnieżką i będziesz w domu leżeć? - krzyczał, a gdy kobieta zaczęła się tłumaczyć, zaatakował ją: Jeszcze raz podniesiesz głos, to wyjebię cię w ryj. I jeszcze raz mi kurwa położysz swoją pierdoloną torbę na moim krześle to będziesz jej szukać na łące.

Następnie Rafał "w imię Boże" kazał swojej żonie się przeprosić i wymienić wszystkie przewiny, zwłaszcza to, że po uderzeniu "jest niewdzięczna i ma skwaszony ryj".

Ciszej mów, nie mam zamiaru wszystkich budzić, ty pedale - syczał Piasecki, a kiedy jego sterroryzowana żona zaczęła płakać, kazał jej "kurwa nie piszczeć". Nie płacz ku*wa, bo cię zaje*ię! Zabiję cię! Kilka minut później znalazł sobie kolejny pretekst do wyzwisk i ciosów: Cały tydzień nic nie robisz leniu śmierdzący. I gdzie masz codziennie ułożone rzeczy? Gdzie jest codzienny ciepły posiłek? Jak masz rozmawiać z mężem przez telefon? Jakieś szmaty, ciuchy niezłożone. Co to za syf. Bałaganiary - karci kobietę i córki.

W kolejnym nagraniu Piasecki rzuca się na żonę z łapami po tym, jak po powrocie do pracy nie zdążyła zrobić obiadu.

Nie dotykaj - błaga. To się ku*wa nie stawiaj! - wrzeszczy i zaczyna ją przepytywać: O której ku*wa wróciłaś z pracy?
O 17.00.
A o której masz wracać?
O 16.00.
O 16.00 ku*wa masz tu być najpóźniej, a o której ma być obiad?
O 17.00.
I ku*wa codziennie ma być czysto, nie tylko na stołach!

W kolejnym nagraniu słychać, jak Karolina Piasecka błaga swojego męża, żeby pomógł jej napompować opony w aucie, z których wcześniej sam, celowo spuścił powietrze: Proszę cię, Rafałku. Proszę cię kochanie, muszę odwieźć dziewczynki do szkoły i przedszkola.

Gówno! - odpowiada wyraźnie zadowolony z siebie polityk. Zrób to sama, weź kompresor i ładuj albo zawołaj pomoc techniczną. Możesz mnie tak prosić do jutra, mam to w dupie.

Żaden przyzwoity? Czyli ty z czystym sumieniem możesz się z tym papugą przywitać.

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Odczep się Pan od adwokata. Taka robota.

Któż z nas może z czystym sumieniem powiedzieć, że raz na rok nie mówi żonie żeby nie płakała bo ją zajebie?

Never hate your enemies. It affects your judgement.

Napisał/a: dr Merkwürdigliebe

Któż z nas może z czystym sumieniem powiedzieć, że raz na rok nie mówi żonie żeby nie płakała bo ją zajebie?

Ja;]
Facetowi grożą zarzuty prokuratorskie i pewnie stąd pan mecenas się pojawił.

nieudana prowokacja

I find your lack of faith disturbing

Napisał/a: Filioquist

nieudana prowokacja

Znaczy Kolega nie jest zwolennikiem trollowania wątku trolla?;-)

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Nawet gdybym bardzo chciał, to nie mogę, z braku żony.

stopka rozmiar 45

Wypierdalaj stąd ruski cwelu.

Nie ma obowiązku brania spraw odrażających. Jeśli lekarz ma prawo do klauzuli sumienia, to prawnik chyba też.
A zachowanie piaseckiego jest pokroju krzymuskiej.
Ale co kto lubi.

Napisał/a: Gatsby krzymusk

Zajmij się może KODem, co? Handel kobietami, molestowanie. Ale czego się spodziewać, po kimś kogo zachowanie jest pokroju Goebbelsa.

Content invalid

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind Zajmij się może KODem, co?

a dlaczego ja mam się zajmować wszystkimi bandytami? nastepnym razem jak widzicie zło, to po prostu reagujcie, nie czekajcie, aż ktoś za was założy wątek, albo doniesie do prokuratury. właśnie takie udawanie ślepego i głuchego powoduje, że taki piasecki mógł latami torturować żonę i dzieci.

Napisał/a: Gatsby ja mam się zajmować wszystkimi bandytami?

Nie, oczywiście. Będziesz się zajmował tylko tymi z PiSu. I zakładał wątki w ramach reakcji. No nic, po kimś o takiej moralności niczego innego nie można się spodziewać.

Content invalid

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind Nie, oczywiście. Będziesz się zajmował tylko tymi z PiSu. I zakładał wątki w ramach reakcji. No nic, po kimś o takiej moralności niczego innego nie można się spodziewać.

nie wiedziałem, że mecenas Bartecki jest z PiSu.
i nie wiedziałem też, że zajmowanie się bandziorami (na marginesie, piasecki nie jest w PiSie, wywalili go, jak tylko się dowiedzieli o tym, co zrobił - warto sprawdzić, jak się coś napisze) jest niemoralne

Napisał/a: Gatsby nie wiedziałem, że mecenas Bartecki jest z PiSu.
i nie wiedziałem też, że zajmowanie się bandziorami (na marginesie, piasecki nie jest w PiSie, wywalili go, jak tylko się dowiedzieli o tym, co zrobił - warto sprawdzić, jak się coś napisze) jest niemoralne

Znowu kłamiesz,jak zwykle zresztą. Doskonale wiedziałeś, że nie jest z PiS. Nigdzie nie napisałem, że nie wywalili Piaseckiego, więc rady o sprawdzaniu to ten tego. Wybiórcze traktowanie prawdy jest niemoralne.

Content invalid

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind Znowu kłamiesz,jak zwykle zresztą. Doskonale wiedziałeś, że nie jest z PiS.

jak zwykle to samo... obrzucać obelgami, choć fakty mówią co innego.

przecież to Ty napisałeś o PiSie w kontekście piaseckiego (lub Barteckiego, nie wiem, o kim pisałeś)! ja słowa o PiSie nie napisałem!
cytuję twoje słowa: "Będziesz się zajmował tylko tymi z PiSu"

Napisał/a: Gatsby słowa o PiSie nie napisałem!

nie? Skąd Piasecki?

Content invalid

Napisał/a: Gatsby PiSie w kontekście piaseckiego

napisał kto? No właśnie. Link z otwierającego posta.

http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/To-wolanie-o-milosc.-Adwokat-usprawiedliwia-radnego-PiS-ktory-znecal-sie-nad-zona
Mój wątek?

Ciekawe, że skoro wiedziałeś, że go wywalili- nie pokwapiłeś się sprostować informacji z linku. Być może moralność akurat wpadła autorowi wątka do oka.

Content invalid

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind nie? Skąd Piasecki?

nigdzie w tym wątku nie napisałem o PiSie. możesz mi wmawiać co chcesz. nawet w reakcji na łączenie tej sprawy z pisem napisałem: "piasecki nie jest w PiSie, wywalili go, jak tylko się dowiedzieli o tym, co zrobił".
gdybym chciał dowalić pisowi, to bym założył wątek o piaseckim i napisał "ex radny z Pisu".

więc nie wpieraj mi dziecka w brzuch i daruj sobie

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind nie? Skąd Piasecki?

nigdzie w tym wątku nie napisałem o PiSie. możesz mi wmawiać co chcesz. nawet w reakcji na łączenie tej sprawy z pisem napisałem: "piasecki nie jest w PiSie, wywalili go, jak tylko się dowiedzieli o tym, co zrobił".
gdybym chciał dowalić pisowi, to bym założył wątek o piaseckim i napisał "ex radny z Pisu".

więc nie wpieraj mi dziecka w brzuch i daruj sobie

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind Ciekawe, że skoro wiedziałeś, że go wywalili- nie pokwapiłeś się sprostować informacji z linku.

jasne, jeszcze mam prostować nieprawdziwe informacje w linkach. pojebało cię człowieku?

pierwszy poruszyłeś wątek PiSu w kontekście tego tematu i teraz odwracasz kota ogonem. ślepy jesteś? wątek dotyczy moralności adwokatów, a nie pisu!

Oboje ludzie chorzy, z chorymi duszami i emocjami i uczuciami zatrutymi. Teraz wywlekają swe niedojrzałości w odmęty internetu. Psychiatrę im trzeba polecić. I dużo modlitwy zapewnić wstawienniczej. Bo tam gdzie człowiek człowieka przeklina, tam pewne 2 groby.

Porządek jest rozmieszczeniem równych i nierównych rzeczy z wyznaczeniem odpowiedniego dla każdego z nich miejsca.

a adwokaci o wątpliwej moralności zawsze mi się nie podobali i stąd mój wpis.
np. tu kiedyś założyłem wątek http://rebelya.pl/forum/watek/47164/ a tu krytykowałem innego adwokata http://www.fronda.pl/forum/o-etyce-adwokatow-i-kilka-ciekawych-informacji-o-o-baraninie-wywiad-z-tadeuszem-de-virion,935.html?page=1comments

po prostu wzburzyła mnie ta linia obrony o "wołaniu o miłość" i tyle.

Napisał/a: Gatsby jeszcze mam prostować nieprawdziwe informacje w linkach

Nie no pewnie, przecież wygodniej je zostawić. Zwłaszcza jak się nigdy nie kłamie i jest się moralnym pogromcą przestępców przy pomocy wątków.

Napisał/a: Gatsby pierwszy poruszyłeś wątek PiSu w kontekście tego tematu

A, nie. Wkleiłeś link, że delikwent to radny PiS. Sam zresztą przyznajesz, że fałszywy, no ale przecież nie będziesz prostował- to akurat nie to czym się zajmujesz. Istotą wpisu otwierającego jest to, że NIKT inny nie może napisać niczego w wątku przed nim. No więc znowu kłamiesz, bo pisałeś o PiS zanim ktokolwiek zrobił cokolwiek.

Napisał/a: Gatsby pojebało cię człowieku?

Puszczają zwieracze, ostojo oralna?

Content invalid

Napisał/a: Gatsby a adwokaci o wątpliwej moralności zawsze mi się nie podobali i stąd mój wpis.
np. tu kiedyś założyłem wątek http://rebelya.pl/forum/watek/47164/ a tu krytykowałem innego adwokata http://www.fronda.pl/forum/o-etyce-adwokatow-i-kilka-ciekawych-informacji-o-o-baraninie-wywiad-z-tadeuszem-de-virion,935.html?page=1comments
>

To nie ty założyłeś. Ty tu jesteś pierwszy raz, sam tak mówiłeś a nie kłamiesz. A nie, zaraz.....

Content invalid

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind Puszczają zwieracze, ostojo oralna?

tak, puszczają. kiedy ktoś zarzuca, że napisałem coś, czego nie napisałem, to każdy by się wkurzył. bulwersuje mnie też, kiedy ktoś chce tłumaczyć, że ogrom wyzwisk i grózb można nazwać "wołaniem o miłośc".
uwazam, że adwokat, tak jak lekarz, też moze odwołać się do klauzuli sumienia.
a języka to się uczę od was. pełno tu bluzgów na forum. jeden nawet w tym wątku napisał "Wypierdalaj stąd ruski cwelu". ale on jest swój, to go nie ruszamy, prawda?

Napisał/a: Gatsby napisałem coś, czego nie napisałem

Przeżyjmy to jeszcze raz.
----------------------------------
"To wołanie o miłość. Małżeńskie kłótnie zdarzają się każdemu, więc nie ma co wyolbrzymiać sprawy. Żona mojego klienta dysponuje czterema nagraniami z ostatnich czterech lat. To jedna kłótnia rocznie, co zdarza się w każdym związku" - komentuje sprawę mecenas Piotr Bartecki.
http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/To-wolanie-o-milosc.-Adwokat-usprawiedliwia-radnego-PiS-ktory-znecal-sie-nad-zona"
---------------------------------

To fragment z wpisu otwierającego tego wątku. WPISU OTWIERAJĄCEGO. Ten fragment zawiera następujące słowa:
----------------
radnego-PiS
------------------

We wpisie otwierającym jest napisane "Radny-PiS". Dlatego twierdzenie, że ktoś

Napisał/a: Gatsby zarzuca, że napisałem coś, czego nie napisałem

jest kłamstwem. Bowiem w wątku otwierającym jest napisane:

"radnego-PiS"

Napisał/a: Gatsby "Wypierdalaj stąd ruski cwelu"

Ciekawa teza, a to prawda?

Content invalid

nie odpowiadam za kształt adresu internetowego. interesowały mnie dokładne słowa mecenasa i tam je znalazłem. pamiętam nawet, że celowo nie wziąłem z gazeta.pl, pomponik czy fakt.pl (a takie mi google pokazalo jako pierwsze), bo byście się przypierdolili, że cytuję michnika, albo niemiecki portal. ale i tak się przypieprzyliście. jak się chce, to kij się zawsze znajdzie.
gdybym chciał dowalić PiSowi, to bym założył wątek "ex-radny z PiSu"
wątek dotyczył etyki adwokackiej, ale z jakichś powodów niepotrzebnie skierowałeś go na politykę.

Napisał/a: Gatsby nie odpowiadam za kształt adresu internetowego

Ustawa Prawo Prasowe is not impressed.

Napisał/a: Gatsby gazeta.pl, pomponik czy fakt.pl (a takie mi google pokazalo jako pierwsze), bo byście się przypierdolili, że cytuję michnika, albo niemiecki portal. ale i tak się przypieprzyliście. jak się chce, to kij się zawsze znajdzie.

Bo byś cytował michnika albo niemiecki portal.

Napisał/a: Gatsby ex-radny z PiSu"

A założyłeś wątek, o radnym z PiSu. Bez "ex". No to rzeczywiście.

Content invalid

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind Bo byś cytował michnika albo niemiecki portal.

za to Eurozet jest francuski, a oni chcieli nas oszwabić na caracalach

Napisał/a: Ks. Marek Radomskitam gdzie człowiek człowieka przeklina, tam pewne 2 groby

dlaczego pewne dwa? przekleństwa same z siebie są skuteczne?

Tak się kończy feminizm. Że mężczyzna musi się denerwować.

Mówię jak ma być.

Zresztą. Prokuratura Tuskiem powinna się zająć, a nie patriotów zamęczać. Poseł Piotr Olszówka (36 l.) z PiS będzie się tłumaczył śledczym! Prokuratura Okręgowa w Zamościu sprawdza czy w 2011 r. polityk przekupił urzędników ze Starostwa Powiatowego w Biłgoraju i załatwił sobie prawo jazdy kat. A i C. – Dochodzą do nas sygnały, że dostał dokumenty bez egzaminu – mówi Faktowi prokurator Bartosz Wójcik, rzecznik zamojskiej prokuratury okręgowej. Kupił to kupił i po co drążyć.

Mówię jak ma być.

ale wkręt, "dochodzą do nas sygnały", ciekawe na czyje to zlecenie

Napisał/a: Gatsby nastepnym razem jak widzicie zło, to po prostu reagujcie, nie czekajcie, aż ktoś za was założy wątek,

Kapitalne.

A w życiu też pan w ten sposób reaguje na zło - ZAKŁADAJĄC WĄTKI

??

+ Niech w naszych czynach odbija się to, co przez wiarę jaśnieje w duszach.

nastepnym razem jak widzicie zło, to po prostu reagujcie

No dobra, ale zostawiając już na boku rytualne personalno-polityczne nap...lanki Szrajber vs Wolfwind, to nasuwa się istotna kwestia etyczna:
CKM zareagować (zgłosić policji/prokuraturze/proboszczowi/w komitecie Partii - jak słyszy u sąsiadów albo u rodziny takie "wołanie o miłość"?

Napisał/a: Gatsby Nie ma obowiązku brania spraw odrażających. Jeśli lekarz ma prawo do klauzuli sumienia, to prawnik chyba też.

A Pan, Panie profesorze ma jakąś licencję na rozstrzyganie zgodności cudzych wyborów z ich sumieniami? Gdzie się takie papiery załatwia?

Napisał/a: post-gienek

Napisał/a: Gatsby Nie ma obowiązku brania spraw odrażających. Jeśli lekarz ma prawo do klauzuli sumienia, to prawnik chyba też.

A Pan, Panie profesorze ma jakąś licencję na rozstrzyganie zgodności cudzych wyborów z ich sumieniami? Gdzie się takie papiery załatwia?

Dejta żyć, Kuchane Kolestwo, zez dochtórem gadata o niemoralności? Absztrankcyja jag c dwukreślne pod drzewnianemy grabiamy o 2. w nocy nad zachodniem horyzątem.

dwie stopki

Napisał/a: Teofila (w podróży)Kapitalne.

A w życiu też pan w ten sposób reaguje na zło - ZAKŁADAJĄC WĄTKI

??

nie. całe zdanie brzmiało: "nastepnym razem jak widzicie zło, to po prostu reagujcie, nie czekajcie, aż ktoś za was założy wątek, albo doniesie do prokuratury". stad wniosek, że jeśli sprawa jest większego kalibru - i mamy na to realny wpływ - to oczywiście uważam, że nie " zakładamy wątek", a czynimy doniesienie na policję, bądz innych organów.

Tak PiS traktuje kobiety.

A ironię na bok odstawiając, to jeśli nagrania autentyczne, kolo ma nieźle we łbie narąbane. I dobrze, że go na biegu wyrypali z PiSu.
Niemniej, pojawia się, rodzi, dochodzi sygnał o nowej kwestii.

Szrajber, Panie Profesorze, bycie forumowy o wielu nickach, okazie zdrowia emocjonalnego!
Czy zająłbyś się - proszę! - Donaldem Tuskiem, który chyba raczej być może bił swoją żonę? Owa to niewdzięczna kobieta napomknęła coś o tem w latach mniej więcej 2006-2008 w jednym z damskich wywiadów. Temat nie był wałkowany medialnie. Donald Tusk nie stracił stanowiska w partii. Jakoś tak się złożyło. To może Szrajber vel Mucharski vel Docent by się zajął tym kazusem? Bo interesujący jest wielce.
Można po akademicku: znaleźć gdzie wywiad, znaleźć numer wydrukowany, zrobić fotkę/ skan i wrzucić.
Zresztą, jako się rzekło, wszystko to może być pisoską plotką. Trzeba sprawdzić.

Św. Józefie, dziękuję za opiekę i proszę o dalszą!

Napisał/a: Gatsby nie. całe zdanie brzmiało: "nastepnym razem jak widzicie zło, to po prostu reagujcie, nie czekajcie, aż ktoś za was założy wątek, albo doniesie do prokuratury". stad wniosek, że jeśli sprawa jest większego kalibru - i mamy na to realny wpływ - to oczywiście uważam, że nie " zakładamy wątek", a czynimy doniesienie na policję, bądz innych organów.

Czyli jak sprawa jest "mniejszego kalibru" to zakłada pan wątki,
a jak "większego" to donosi do prokuratury bądź "innych organów".

A tę konkretnie sprawę do której kategorii pan zaliczył?...

Napisał/a: post-gienekA Pan, Panie profesorze ma jakąś licencję na rozstrzyganie zgodności cudzych wyborów z ich sumieniami? Gdzie się takie papiery załatwia?

Wyraziłem tylko swój pogląd. Uważam, że adwokat ma prawo odmówić wzięcia sprawy z różnych powodów. Np. wtedy, gdy warunki finansowe go nie satysfakcjonują - i tu, podejrzewam, oburzanka by nie było. Tak samo ma prawo odmówić, gdy stwierdzi, że miałby bronić odrażającego typa. No i dla mnie ten Piasecki jest złem wcielonym i uważam. Ale część może mieć inne zdanie.

Gdyby ten prawnik jakoś się dystansował i mówił "mój klient twierdzi, że wołał o miłość". Ale nie. On umniejszał i bagatelizował ten czyn, wplatając w to własny osąd: "więc nie ma co wyolbrzymiać sprawy". Albo: "To jedna kłótnia rocznie, co zdarza się w każdym związku". Pomijam, że to nie była "kłótnia", ale brutalna przemoc fizyczna i grozby karalne "zaj...bie cie". Nie jest tez prawdą, że to była "jedna klotnia rocznie".

Napisał/a: Pref de ZooSzrajber, Panie Profesorze, bycie forumowy o wielu nickach, okazie zdrowia emocjonalnego!
Czy zająłbyś się - proszę! - Donaldem Tuskiem, który chyba raczej być może bił swoją żonę? Owa to niewdzięczna kobieta napomknęła coś o tem w latach mniej więcej 2006-2008 w jednym z damskich wywiadów. Temat nie był wałkowany medialnie. Donald Tusk nie stracił stanowiska w partii. Jakoś tak się złożyło. To może Szrajber vel Mucharski vel Docent by się zajął tym kazusem? Bo interesujący jest wielce.
Można po akademicku: znaleźć gdzie wywiad, znaleźć numer wydrukowany, zrobić fotkę/ skan i wrzucić.
Zresztą, jako się rzekło, wszystko to może być pisoską plotką. Trzeba sprawdzić.

Oczywiscie ze bym się zajął. A mozesz przytoczyc ten wywiad, gdzie Tuskowa: "który chyba raczej być może bił swoją żonę? Owa to niewdzięczna kobieta napomknęła coś o tem w latach mniej więcej 2006-2008 w jednym z damskich wywiadów"?

Jedyne co sobie przypominam to to: "Niezachwiana pewność siebie to niedobra cecha. W razie potrzeby wyprowadzam więc męża ze stanu zadowolenia. Udowadniam mu, jaki jest nędzny". Mimo to "on bywa mendowaty", czyli "chodzi i mendzi: masło znowu nie wyjęte z lodówki. Albo, taki zniechęcony, patrzy na mnie i mówi: Ale ty masz grube nogi".
"Kiedyś, było to na początku naszego małżeństwa, przygotowałam jajka w sosie musztardowym. Przepis dostałam od teściowej. Kładę więc na talerzu te jajka i chcę polewać sosem, a tu, niestety, leci jakaś papka. Spojrzał wściekły, chwycił jajka i rzucił o ścianę".

Ale być może nie znam wszystkich wywiadów z Tuskową. Mogę prosić o namiary na ten wywiad, o którym wspominasz?

Napisał/a: Teofila (w podróży)A tę konkretnie sprawę do której kategorii pan zaliczył?...

Bez żartów! oczywiście ze "wielkiego kalibru". zresztą pisałem zaraz po ukazaniu się tych nagran na tt na konto Policji, Ziobry, Jakiego i Prokuratury Generalnej, bo tylko tyle w swieta moglem zrobic. prosby do poslow PiSu i PO tez pisalem zeby zajeli sie sprawą - uznałem, że mają większą sił razenia. i z tego co widzę Brejza napisał do Ziobry, a ten natychmiast objął tę sprawę prokuratorskim nadzorem.

Napisał/a: Gatsby Bez żartów! oczywiście ze "wielkiego kalibru". zresztą pisałem zaraz po ukazaniu się tych nagran na tt na konto Policji, Ziobry, Jakiego i Prokuratury Generalnej, bo tylko tyle w swieta moglem zrobic. prosby do poslow PiSu i PO tez pisalem zeby zajeli sie sprawą - uznałem, że mają większą sił razenia. i z tego co widzę Brejza napisał do Ziobry, a ten natychmiast objął tę sprawę prokuratorskim nadzorem.

Brawo.
Czyli panu świat i żona Piaseckiego zawdzięcza tę interwencję.

Jednego tylko nie rozumiem: po co ten wątek?

Napisał/a: Teofila (w podróży)Brawo.
Czyli panu świat i żona Piaseckiego zawdzięcza tę interwencję.

zrobilem, co moglem. kol. zapytala, wiec grzecznie odpowiedzialem, ale bez kpiny sie nie obejdzie,co?
Napisał/a: Teofila (w podróży)Jednego tylko nie rozumiem: po co ten wątek?

żeby wyrazic zdanie na temat postawy mecenasa i ewentualnie wysluchac racji innych, co sądzą o sprawie - o ile jest jakas sprawa.
(przy okazji, poprosze o listę powodów, dla ktorych mozna zakladac wątki)

Jednego tylko nie rozumiem: po co ten wątek?

Sprawa jasna. Smrodzenie.

Mówię jak ma być.

Napisał/a: Ks. Marek RadomskiOboje ludzie chorzy,

zatem jaka twa diagnoza doktorku? co powinno być leczone?..katolicyzm wg piaseckiego?
__________________________________________________________________________________________________________
.... Rozwód z winy, alimenty na siebie stosowne do możliwości onego czyli duuże, zakaz zbliżania i jakby co to policja za każdym razem i tego typu łoś odpływa w niebyt, a jedynym wspomnieniem po nim jest przyjemnie napływająca co miesiąc kasa, która powoduje, ze poczucie krzywdy za spierdzielone życie zamienia się w wachlarz możliwości na życie przyszłe, bowiem jak jest powszechnie wiadomo kasa daje wolność... I wówczas to jest dobro wyprowadzone ze złego :)

Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań – nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice. — Friedrich Hebbel

Napisał/a: Jon JonovvskiSprawa jasna. Smrodzenie.

komu zasmrodzono, albo probowano zasmrodzic? i czy sie udalo zasmrodzic, Twoim zdaniem?

Napisał/a: Gatsby

Napisał/a: Jon JonovvskiSprawa jasna. Smrodzenie.

komu zasmrodzono, albo probowano zasmrodzic? i czy sie udalo zasmrodzic, Twoim zdaniem?

Dobra dobra.

Mówię jak ma być.

Napisał/a: Gatsby żeby wyrazic zdanie na temat postawy mecenasa i ewentualnie wysluchac racji innych, co sądzą o sprawie - o ile jest jakas sprawa.

Śmiem wątpić.

Przecież to pana słowa:

Napisał/a: Gatsby nastepnym razem jak widzicie zło, to po prostu reagujcie, nie czekajcie, aż ktoś za was założy wątek, albo doniesie do prokuratury. właśnie takie udawanie ślepego i głuchego powoduje, że taki piasecki mógł latami torturować żonę i dzieci.

Pan założył ten wątek po to, żeby pokazać forrumowiczom, jacy to są oni brzydcy i źli, bo:

1. nie założyli wątków w tym temacie,

2. nie donieśli (wedle pana domysłów) do prokuratury/"odpowiednich organów".

Pierwszy zarzut od czapy, podobnie jak i drugi.
Dziękuję za uwagę.

edit:
No i jeszcze, rzecz jasna, po to, żeby pokazać jaki PIS brzydki i zły, bo ma radnego idiotę i zbója, i mecenasa, który go głupio broni.

Napisał/a: Ks. Marek Radomski

Oboje ludzie chorzy, z chorymi duszami i emocjami i uczuciami zatrutymi. Teraz wywlekają swe niedojrzałości w odmęty internetu. Psychiatrę im trzeba polecić. I dużo modlitwy zapewnić wstawienniczej. Bo tam gdzie człowiek człowieka przeklina, tam pewne 2 groby.

Ciekawy punkt widzenia, czyli jak mąż dusi żonę i grozi jej śmiercią, to znaczy że są siebie warci i wina jest właściwie po obu stronach?

Ten koleś opowiadał w mediach od dwóch miesięcy, że żadnego znęcania się nie było i są to wymysły żony. Jeżeli ktoś jest publicznie pomawiany o kłamstwo to ma prawo publicznie dostarczyć dowodów swojej niewinności, i tyle.

Napisał/a: Teofila (w podróży)Pan założył ten wątek po to, żeby pokazać forrumowiczom, jacy to są oni brzydcy i źli, bo:

1. nie założyli wątków w tym temacie,

2. nie donieśli (wedle pana domysłów) do prokuratury/"odpowiednich organów".

Pierwszy zarzut od czapy, podobnie jak i drugi.
Dziękuję za uwagę.

Założyłem wątek o etyce adwokackiej. A ze ktos mi go umiejętnie rozwalil, to tylko moge zalować.

Napisał/a: Gatsby Założyłem wątek o etyce adwokackiej.

Napisał/a: Gatsby a dlaczego ja mam się zajmować wszystkimi bandytami? nastepnym razem jak widzicie zło, to po prostu reagujcie, nie czekajcie, aż ktoś za was założy wątek, albo doniesie do prokuratury. właśnie takie udawanie ślepego i głuchego powoduje, że taki piasecki mógł latami torturować żonę i dzieci.

Napisał/a: Teofila (w podróży)edit:
No i jeszcze, rzecz jasna, po to, żeby pokazać jaki PIS brzydki i zły, bo ma radnego idiotę i zbója, i mecenasa, który go głupio broni.

powtarzam, to nie byl wątek o PiSie. jak chcę zalozyc wątek o PiSie, to zakładam.

Napisał/a: Teofila (w podróży) Napisał/a: Gatsby
Założyłem wątek o etyce adwokackiej.
a dlaczego ja mam się zajmować wszystkimi bandytami? nastepnym razem jak widzicie zło, to po prostu reagujcie, nie czekajcie, aż ktoś za was założy wątek, albo doniesie do prokuratury. właśnie takie udawanie ślepego i głuchego powoduje, że taki piasecki mógł latami torturować żonę i dzieci.

proszę odróżniac temat wątku od komentarza w wątku. dałem się głupio podpuścic Planktonowi, ktorego celem byla nie chec rozmowy, a rozwalenie wątku. nie widzisz, ze tam odpowiadalem na zarzut?

Biedny ty jesteś... Popłacz sobie jeszcze, że cię pisoscy hipokryci przezywają.

Wiadomo, ze chodzi o PiS jakos o przewalach platfusow nie zalozyles zadnego watku, a jest w czym przebierac.

http://www.tvp.info/29950591/pis-publikuje-afery-popsl-posel-po-teraz-afer-jest-wiecej

"Tylko prawda jest ciekawa"

Napisał/a: Roberto CarlosWiadomo, ze chodzi o PiS jakos o przewalach platfusow nie zalozyles zadnego watku, a jest w czym przebierac.

skoro Ty ciągle zakładasz wątki o przewałach PO, to po co ja mam się powtarzać?
choć nie jest prawdą że "nie założyłem żadnego wątku o PO". zdarzało się
http://rebelya.pl/forum/watek/3611/
http://rebelya.pl/forum/watek/9664/
ale tak jak mówię, jest tyle osób, które wali w PO, że zakładanie tysięcznego wątku o ich przewałach, byłoby nudne. zresztą, po PO ja się niczego dobrego nie spodziewam

Napisał/a: Roberto CarlosWiadomo, ze chodzi o PiS jakos o przewalach platfusow nie zalozyles zadnego watku, a jest w czym przebierac.

skoro Ty ciągle zakładasz wątki o przewałach PO, to po co ja mam się powtarzać?
choć nie jest prawdą że "nie założyłem żadnego wątku o PO". zdarzało się
http://rebelya.pl/forum/watek/3611/
http://rebelya.pl/forum/watek/9664/
ale tak jak mówię, jest tyle osób, które wali w PO, że zakładanie tysięcznego wątku o ich przewałach, byłoby nudne. zresztą, po PO ja się niczego dobrego nie spodziewam

Dzieki ze sie przyznales, ze jakby sprawa dotyczyla bylego radnego PO watku bys nie zalozyl, czyli watek zalozyles zeby dowalic PiSowi, przynajmniej mamy jasnosc

Napisał/a: Roberto CarlosDzieki ze sie przyznales, ze jakby sprawa dotyczyla bylego radnego PO watku bys nie zalozyl, czyli watek zalozyles zeby dowalic PiSowi, przynajmniej mamy jasnosc

Nie założyłbym, bo Ty zrobiłbyś to pierwszy. Więc po co drugi wątek na ten sam temat? Ja zakładam tylko takie wątki, których wy nie zakładacie.

Nie wiem czy bym zalozyl, wiem za to ze przed wyborami w 2015 nie bylem za PiSem bo sadzilem ze PiS to rewers monety o nazwie PO. Jednak jak sie okazalo sie mylilem, robia porzadki az milo patrzec. Widze kolega woli przewaly platfusow, broni swoich, ma tez wiele za uszami?

Napisał/a: Roberto CarlosWidze kolega woli przewaly platfusow,

Nie wiem skąd ten wiosek. Jestem za tym, żeby zamknąć każdego złodzieja i bandytę z PO.

Napisał/a: Roberto CarlosWidze kolega woli przewaly platfusow,

Nie wiem skąd ten wiosek. Jestem za tym, żeby zamknąć każdego złodzieja i bandytę z PO.

Nie wie kolega skad taki wniosek? Ano stad ze ciagle sie dowala do tych co robia owe porzadki, czyli krzyczy jak zlodziej, wspolnik tych zlodziejskich ukladow

Napisał/a: Roberto CarlosNie wie kolega skad taki wniosek? Ano stad ze ciagle sie dowala do tych co robia owe porzadki, czyli krzyczy jak zlodziej, wspolnik tych zlodziejskich ukladow

Mylne wnioski. Im więcej złodziei zamkną, tym lepiej dla Polski. Mogę Kol. obiecać, że jeśli zamkną jakiegoś platfusa, to pierwszy założę o tym wątek (o ile Kol. nie zrobi tego pierwszy, i o ile będę miał dostęp do neta).

Napisał/a: Roberto CarlosNie wie kolega skad taki wniosek? Ano stad ze ciagle sie dowala do tych co robia owe porzadki, czyli krzyczy jak zlodziej, wspolnik tych zlodziejskich ukladow

Mylne wnioski. Im więcej złodziei zamkną, tym lepiej dla Polski. Mogę Kol. obiecać, że jeśli zamkną jakiegoś platfusa, to pierwszy założę o tym wątek (o ile Kol. nie zrobi tego pierwszy, i o ile będę miał dostęp do neta).

O wlasnie znow udaje idiote jak wspolnik tych szemranych przekretow, ktore jak wie byly robione w zgodzie z prawem, co jednak nie oznacza, ze byly uczciwe.

Mec. Bartecki: "Mąż pani Piaseckiej nigdy nie znęcał się nad nią ani fizycznie, ani psychicznie" (w Faktach TVN to rzekł)

Napisał/a: Roberto Carlos znow udaje idiote

Kwestionowałbym jedno słowo z w/w cycatu. NIe chodzi o "znów".

Content invalid

Napisał/a: Roberto CarlosO wlasnie znow udaje idiote jak wspolnik tych szemranych przekretow, ktore jak wie byly robione w zgodzie z prawem, co jednak nie oznacza, ze byly uczciwe.

To załóż wątek o tych "szemranych przekrętach robionych w zgodzie z prawem". Wolny kraj. Chociaż wolałbym, żeby to były prawdziwe przestępstwa. Nic mnie tak nie ucieszy, jak platfus-złodziej za kratami.

Napisał/a: Roberto CarlosSpis szemranych interesow platfusow jest np tu https://m.facebook.com/pisorgpl/photos/a.10154201075967132.1073742413.157458232131/10154201076107132/?type=3
>

mocne!

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.