Szanowni,
już od jakiegoś czasu jest wakat w VIII Róży, w tym miesiącu pojawił się kolejny, a za miesiąc będzie następny. Mamy zatem trzy wolne miejsca.
Czy ktoś z Koleżeństwa byłby chętny do podjęcia się codziennego odmawiania jednej tajemnicy różańca? Lub ma taką osobę wśród rodziny czy znajomych?
Jest to Róża z tajemnicami światła.

Podbijam i proszę o podbijanie od czasu do czasu

Do góry! ^

/\

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

Łupominki.

dwie stopki

Oprócz łupominków, o zgłoszenia prosiemy.

* "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność." Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Do góry!

Podbijam

Nie ma chętnych? :(

Do góry

Podbijam ^

Do góry

Łupominki.

Napisał/a: AnnaE Oprócz łupominków

Kóleżąki pszyciongłyby trochu lutków pci obojej na fR, tosz i wolne moce na Damy i Rycerzóf nadejdo.

dwie stopki

Serdecznie Koledze dziękuję za podbicie. :)
Trochę głupio cały czas samemu.

Dźwignicowy.

dwie stopki

Podbijam

Wewpisanie górnicze.

dwie stopki

Łupominki

dwie stopki

Zgłaszam się. Proszę mi tylko wytłumaczyć jak to działa?

“You need Power, only when you want to do something harmful otherwise Love is enough to get everything done.” Charlie Chaplin

Napisał/a: Tadeusz Zakrzewskijak to działa?

Mogie Kóledze na szypko podrzuceć, a reszte dopedzo tutejsze zelatorki zapewniesz: http://zrff.pl/?sposob-modlitwy

dwie stopki

Thx. Czyli muszę się po prostu zameldować w jednym z podanych wątków? Następnie zostanie mi przydzielona tajemnica?

“You need Power, only when you want to do something harmful otherwise Love is enough to get everything done.” Charlie Chaplin

Proponam poczekać na otpedź Kókeżąki Teresy tutej. Nuale dziś Boże Ciało, zaczym otpedź może być później nieco.

dwie stopki

Działa to tak, że zostanie Kolega przydzielony do Róży Zelatorki Teresy, zostanie Koledze przydzielona tajemnica. Przez miesiąc, od pierwszej niedzieli miesiąca do pierwszej niedzieli miesiąca kolejnego będzie Kolega tę tajemnicę rozważał odmawiając dziesiątek różańca. W miarę możliwości o godzinie 22 czasu polskiego. Jeśli Kolega tego dziesiątka nie odmówi, nie będzie miał Kolega grzechu. Raz w miesiącu otrzyma Kolega od Zelatorki maila z przydziałem nowej tajemnicy (kolejnej w porządku), i do Kolegi obowiązku należeć będzie jak najszybciej na ten mail odpowiedzieć potwierdzając udział we wspólnej modlitwie. Może Kolega raz na jakiś czas przeczytać intencje miesięczne oraz intencje stałe, w których się Kolega będzie modlił, choć to nie jest konieczne. Może też Kolega dodawać swoje intencje miesięczne oraz intencje stałe.
To z grubsza tyle.

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

Dziękuję za wyjaśnienie. A koleżance Teresie przesyłam email na priv.

Dziękuję. Mail wysłany.

Napisał/a: Tadeusz Zakrzewski

Zgłaszam się. Proszę mi tylko wytłumaczyć jak to działa?

Zostałeś uroczyście przyjęty do ŻRFF w wątku:
http://rebelya.pl/forum/watek/925/?page=3#post-2471460

Zapraszamy też na nasze spotkania rocznicowe.
Niech Cię Bóg prowadzi!
+

* "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność." Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Temat nadal aktualny - są jeszcze dwa wolne miejsca.

Łupominki.

dwie stopki

Do góry!

Łupam.

dwie stopki

Lewitywamy

dwie stopki

Łupominki

dwie stopki

Podbijanko!

Wylatamy...
nad poziomy

dwie stopki

Mam pytanko, jak dodać coś do intencji stałych?

Łupominki.

dwie stopki

do góry!

Łupominki

dwie stopki

Łupominki

dwie stopki

Podbijam

Zgłaszam się, jeśli zechcecie mnie przyjąć z powrotem.

A ufać śmią w Jezusa moc i Marii - Te - buntowniki?!...

Jak najbardziej! :)
Wysłałam wiadomość na priv.

@Cosubnicus
Bardzo Kolegę przepraszam, ale podałam zły adres mailowy. Poprawny teraz na privie.

Wykopamy.

dwie stopki

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.