gdysz isz siem ęwalida wewpycha zesswo radościo, dzialajonce linki podą poniży

dwie stopki

dwie stopki

"Dokumenty chrześcijańskie z dziesięciu pierwszych wieków celowo milczą o całunie by nie informować o relikwii wrogów chrześcijaństwa chcących relikwie zniszczyć. "

To chibasz jak zes temy złotemy dukatamy Wielgiej Lechii, co je nasze pszodki szarmanckie szyskie pochowały co do jednegusz iszby nie poszli na marnacje.

Ino schowały lepij niż zes to relinkfio, gdysz anisz jednegusz dukata nik nie znales noji wrogi Wielgiej Lechii mogo sie wef dupe pocałoweć.

Poszet na kursa limgistyczne. Nualesz nie skączeł.

Zasadniczo, to Zdzisław Dyrmann czyli ten, no, JanBo, to się uczy pisać po polsku. Chauwa jakby.

P.S.- Chiba, że korechturkie nalazł (npi).

Content invalid

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori

"szczenśliwe zegarów nie liczo"

dwie stopki

Napisał/a: BrunonBonifacy "szczenśliwe zegarów nie liczo"

Janek mukby se dorabieć otszczeliwaniem wrogiegusz elemętu. Wolnem szczelcem bendoncy - isz tak peem.

Jagby siem Kólega JanBo dzieś tu zaplonteł, tosz szyskiego dobrego na św. Jana. Niechże Pan Bóg ma w opiece.

dwie stopki

+

Odszedł z rebelki bez widowiskowego focha i trzaśnięcia drzwiami. Szacun.

Borze, już mnie męczy ten rebel-język. Nie da się tego czytać.

Stanę się jakby rosą dla Izraela, tak że rozkwitnie jak lilia i jak topola zapuści korzenie.

Napisał/a: Sonia Czechowiczmęczy ten rebel-język

Do tegusz cza zaposiadyweć wrodzone smykałkie. Podrupki istotniesz znajdywem menczoncemi.

Chyba wrodzone dysfuncje

Stanę się jakby rosą dla Izraela, tak że rozkwitnie jak lilia i jak topola zapuści korzenie.

Napisał/a: Sonia Czechowicz

Mam tak samo. Dlatego mało czytuję Rebelkę. Wiem, że od początku istnienia forum był tu swoisty slang, ale to były pojedyncze wyrazy lub zwroty, a nie całe teksty pisane takim czymś. Ja rozumiem, że miało to sens w przypadku trollowania trolla mj, ale teraz to jest już tylko męczarnia dla czytelnika.

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

Napisał/a: Anika

Mam tak samo. Dlatego mało czytuję Rebelkę. Wiem, że od początku istnienia forum był tu swoisty slang, ale to były pojedyncze wyrazy lub zwroty, a nie całe teksty pisane takim czymś. Ja rozumiem, że miało to sens w przypadku trollowania trolla mj, ale teraz to jest już tylko męczarnia dla czytelnika.

Pełna zgoda

stopka rozmiar 45

Napisał/a: kundel1

Napisał/a: Anika

Pełna zgoda

Popieram.

Amen.

Jag siem zdawa wypadnięty tomat siem skączeł, zatym recęzja: https://goo.gl/eb35dy

dwie stopki

Napisał/a: BrunonBonifacy

Jag siem zdawa wypadnięty tomat siem skączeł, zatym recęzja: https://goo.gl/eb35dy

Szanowna komisja Wysokich Rebelyantów uprzejmie prosi o pisanie w języku polskim. Szanujmy się nawzajem.

Szanowna komisja Wysokich Rebelyantów uprzejmie prosi o pisanie w języku polskim. Szanujmy się nawzajem.

Coś mi się zdaje, że oni są niereformowalni. Cóż, trzeba się chyba będzie stąd zwinąć i tyle.

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

Pozwolą Koleżeństwo, że w tym wątku będzie to jedyny mój wpis (jak dotąd) polszczyzną i bez północnognębonienia.
W pozostałych wpisach w tym wątku, będę kontynuował tą, znienawidzoną przez Was, gnębońszczyzną północną.

dwie stopki

Pozwolą Koleżeństwo, że w tym wątku będzie to jedyny mój wpis (jak dotąd) polszczyzną i bez północnognębonienia.
W pozostałych wpisach w tym wątku, będę kontynuował tą, znienawidzoną przez Was, gnębońszczyzną północną.

A jeśli nie pozwolimy, to co?

Pod warunkiem, że składnia, interpunkcja, ortografia oraz układ textu będzie pod znakiem bodakowszczyzny.

Napisał/a: Sonia Czechowicz to co?

Alesz prosiem suplikać u Rebelyatóregosz, np. tu http://rebelya.pl/forum/watek/87228/
albotysztagże zgłaszywać do moderancyji... Wedlesz woli.

Napisał/a: consumerPod warunkiem, że składnia, interpunkcja, ortografia oraz układ textu będzie pod znakiem bodakowszczyzny.

Noalesz dziesz! jag można proponywać....

dwie stopki

Jag? Normalnie, ustem oralnie albo palcem pisemnie.

Proponuje odpowiadac w podobnym stylu np

Tomyt ni by rozlicze tyl kole ni ja potraf go konty, bo i za gam. Jak si nau pisa to wtedy poro. Rozumi?

"Tylko prawda jest ciekawa"

Napisał/a: Roberto Carlos

Proponuje odpowiadac w podobnym stylu np

Tomyt ni by rozlicze tyl kole ni ja potraf go konty, bo i za gam. Jak si nau pisa to wtedy poro. Rozumi?

:D No nie, majndfaka dostanę wtedy.

Wtrącę swoje trzy grosze w stylu starszych braci w wierze:

.łmzr mlb ,zsp tk kj ndj ktszsw mt śz nM

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Ku Robertó
Tosz prawie słowo do zgody.
Ku Bratu Wilku
podobywa mję siem. Może siem naumiam...

dwie stopki

Oddam tysiąc Brunonów za jednego Ignaca. Albo nie, w sumie wystarczy zmienić forum.

Chlip, chlip... no wzruszełę siem, jakę pszeczyteł te laurkie:

Napisał/a: Celnik

Oddam tysiąc Brunonów za jednego Ignaca. Albo nie, w sumie wystarczy zmienić forum.

Alesz Kólegie Ignacegósz, to niechże Kólega Matołsz bardzi szanywa, dopraszą siem u Kólegi.

dwie stopki

Kielce, pogrą -> https://goo.gl/CfrUiD
Zez felietona panaStanisławowegósz -> https://goo.gl/Puur8K

dwie stopki

Temsknie za Jasię

"Poznaj plugawe sekrety polskojęzycznych socjalistów z XIX wieku"

Dalij so sami takie kfiatki. Nurmalnie onka wszelkiegusz kfiecia

http://wolnosc24.pl/2017/07/16/poznaj-plugawe-sekrety-polskojezycznych-socjalistow-z-xix-wieku/

Oj, i ta Jasiowa interpunkcja...

dwie stopki

Napisał/a: Gnębą od forumna opśmianem i wzgardzonem

Temsknie za Jasię

"Poznaj plugawe sekrety polskojęzycznych socjalistów z XIX wieku"

Dalij so sami takie kfiatki. Nurmalnie onka wszelkiegusz kfiecia

http://wolnosc24.pl/2017/07/16/poznaj-plugawe-sekrety-polskojezycznych-socjalistow-z-xix-wieku/

"W książce opisana jest też ucieczka Piłsudskiego że szpitala psychiatrycznego" - Pan Jan jako żywo:-) W piekle bym poznał ten styl :-)

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Napisał/a: Brat WilkPan Jan jako żywo:-)

Popaczełem tamuj poras wtury i pacze isz tam pod to recenzjo muski sie bużo zes piorunamy. Chibasz isz ałtor osobisto zawiteł.

U nasz na naszem spokojnem pasztwisku takiesz dyszkursa so niedopomyślunku. Takosz i rozumię czemusz u nasz Pan Jan jusz nie pisywa.

Napisał/a: Brat Wilk"W książce opisana jest też ucieczka Piłsudskiego że szpitala psychiatrycznego" - Pan Jan jako żywo:-) W piekle bym poznał ten styl :-)

Napisał/a: Gnębą od forumna opśmianem i wzgardzonemU nasz na naszem spokojnem pasztwisku takiesz dyszkursa so niedopomyślunku. Takosz i rozumię czemusz u nasz Pan Jan jusz nie pisywa.

Jednakowoż JanBo wziął sobie do serca forumkowe rady, iżby korektę choć wordową na koniec puszczać po swych tekstach:

Napisał/a: JanBoPomimo, że z braku szczegółowej wiedzy o zagadnieniach opisywanych przez Gabriela Maciejewskiego nie jestem wstanie ocenić jego rzetelności, to wielką zaletą prac Gabriela Maciejewskiego jest to, że pisze on niezwykle zajmująco, z okresu, który nawet mi wydaje się w podręcznikach do historii dość nudny, robi istny thriller, wzbudzając niekłamane zainteresowanie historią.

A sądząc po naprzecinkowaniu tego słowotoku, to i może upragnioną piersiastą korektorkę zanabył.

"według mnie" - fajna fraza, która wyeliminowałaby jakieś 70% forumowych napinek w zarodku

Napisał/a: JanBoPraca Gabriela Maciejewskiego krytyczna jest wobec socjalistów i narodowców, z racji, że te wzajemnie powiązane w XIX wieku środowiska dążyły do zmiany stosunków własnościowych, bezhabitowych zakonów Honorata Koźmińskiego, które ochrana wykorzystała do wykreowania mariawitów (którzy mieli osłabiać Kościół katolicki), i które szerzyły idee, które dziś kojarzą się z teologią wyzwolenia, a które Rosjanom pasowały do koncepcji uprzemysłowienia Kongresówki.

Że co?

Napisał/a: Radarovsky Że co?

Prorokam isz skączy sie to Wielko Lechio pszes socyalismus pognembiono i szarmanckiemy hoplasamy.

Musze jeszcze dopiseć adremusa czelisz Pana Janka ważne uwagie.

Otusz pacze tamuj tako stopkie pod to recenzjo:

Katolik. Polak, endek, politolog, absolwent IPS WDiNP UW. Non stop pracuje, stary kawaler, przez lata żył w ubóstwie, pisze artykuły, recenzje, relacje.

Czelisz może faktyczniesz isz jusz naszegusz drogiegusz Janka stać na to piersiasto korektorkie.

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.