Nie jest to temat z rodziny "ugabuga coś nieprawdopodobnego na Onecie nie ma wolności słowa, chcą cenzurować nas, Polaków pa-trio-tów, kto Polak za broń!!!111oneoneone"

Nigdy nie miałem konta na Onecie i nie pisałem komentarzy, czasami czytałem wpisy pod artykułami, tyle. Dzisiaj postanowiłem się zarejestrować i sprawdzić jak to działa. Jestem w szoku. Takiej cenzury nie ma na gazeta.pl gdzie czasami są naprawdę merytoryczne dyskusje, oczywiście z przytłaczającą przewagą lewoskrętnych.

Wysłałem komentarz bez wyzwisk, w ciągu kilkunastu sekund dostałem taką odpowiedź:

"Donald Tusk to mentalny Niemiec. Każdą swoją publiczną wypowiedź kieruje jednocześnie do zachodnich elit demokracji liberalnej jako sygnał czy wszystko idzie zgodnie z planem likwidacji polskiego państwa narodowego na rzecz multikulturalnego członka federacji europejskiej. Nikt miłujący Polskę nie mógłby się dopatrzeć w wypowiedzi dotyczącej dbania o bezpieczeństwo obywateli nienawiści i uprzedzeń. "

dotyczący artykułu Prezydent o słowach Tuska: kompletnie nieodpowiedzialne i szokujące
został usunięty ponieważ naruszał zasady forum.

Administracja Forum

Zdziwiło mnie tempo. Kilkanaście sekund. Drugi podobnie gdzie zawarłem tylko komentarz Ewy Kopacz o chowaniu się w domu w przypadku zamieszek.

Zapewne Onet posiada skrypt do przetwarzania języka naturalnego i na podstawie zwrotów, słów kluczowych wybrane wpisy przed zatwierdzeniem przekazuje do ludzkiej moderacji. Jednak wydaje mi się to mało realne by nawet taki duży gracz jak Onet miał armie zaangażowanych ideologicznie żołnierzy sprawdzających wiele tysięcy komentarzy w błyskawicznym tempie. Co ciekawe zachowują się niektóre komentarze naprawdę zwierzęce, pod tym samym wątkiem były życzenia śmierci czy plugawe bluzgi. Macie wiedzę jak dokładnie działa tenże mechanizm?

A kto teraz wchodzi na złonet? Chyba tylko wielbiciele Liza i szabesgoje GWnojady...

Napisał/a: Michał Baczek

A kto teraz wchodzi na złonet? Chyba tylko wielbiciele Liza i szabesgoje GWnojady...

wiki: Oglądalność[edytuj]
Według wyników Megapanelu PBI/Gemius, w sierpniu 2012 Onet.pl zanotował 2,475 mld odsłon (ang. pageviews) oraz 13,055 mln użytkowników i był drugim najczęściej odwiedzanym polskim portalem (Grupa Onet.pl). Pod względem miesięcznej liczby odsłon wyprzedzała go jedynie Grupa Allegro.pl[10]. Według Alexa Internet Onet.pl jest 192. najczęściej otwieraną stroną internetową na świecie oraz 6. w Polsce (stan na 22 maja 2013)[11][12][13].

Ale nie o tym ...

Ja wchodze na onet tylko wtedy jak kliknę przez przypadek w nie to co trzeba.

Pamiętam, że na starym forum Frondy eony temu przy podaniu linka do Onetu pokazywała się grafika z twarzą w masce gazowej :) Bez względu na to, Onet to dalej główne źródło informacji Polaków w przestrzeni świata HTTP. Naprawdę ciekawi mnie sposób zatwierdzania komentarzy przy takim molochu.

Napisał/a: Jiuser πNaprawdę ciekawi mnie sposób zatwierdzania komentarzy przy takim molochu.

Sprubujta pognembanić. Każdo sztuczno emteligemcje doprowadzita do pszepału niebespieczników.

Akurantnie szemrywajoncy mniło jak strumyszek

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.