To nie jest dla nich konkurencja przypadkiem? Co to ma być?

“You need Power, only when you want to do something harmful otherwise Love is enough to get everything done.” Charlie Chaplin

No cusz, wolałbę iszby reklamywali fR.

dwie stopki

Napisał/a: BrunonBonifacy

Popieram

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

tylko fR nie zatrudni po walce buldogów.
czy był juz temat zrzutki na fR?

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Trzeba sobie przygotowywać tyły w razie konieczności odwrotu na z góry upatrzone pozycje.

Mówię jak ma być.

powstaje nowy pierwszy obieg i wzajemne cytowanie
popieram

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Napisał/a: christophtylko fR nie zatrudni

Jag tu za brygade RR coniechtóre "byszczaki" robili, to było dobrze... paru Użyszkodników wyaótoweli. A tera: bujajta siem, my som redachtóry zez tv?

dwie stopki

Kurski do wora, wór do jeziora.

Gdzie założyć blog? Z salonu mi usunęli.

Napisał/a: Brat Wilk

Popieram

I co? Reklamali by Eutanazego, wyżenty o obłędu Wielgim-MATHEMATYCZNYM, MLYNKI WODNE-kurkumiarskie? I czy wycięty na pincetplus o Dhupie.

Content invalid

Tadek by wolał, żeby reklamowali tvn24 w imię świętego Pluralisa?

Content invalid

Korupcja na calego. Ale przeciez o to chodzi.

No przecież Pałka ma swój program w TVP INFO i jest stałym komentatorem z podpisem rebelya.pl

Joanna d’Arc: "Niech rycerze walczą, a Bóg da zwycięstwo".

Napisał/a: ppłk Hugon Babel
No przecież Pałka ma swój program w TVP INFO i jest stałym komentatorem z podpisem rebelya.pl

Co to za program? #pytamboniewiem

Cztery Strony

Joanna d’Arc: "Niech rycerze walczą, a Bóg da zwycięstwo".

Napisał/a: Plankton vel Wolfwind Tadek by wolał, żeby reklamowali tvn24 w imię świętego Pluralisa?

Nie no, jasne, albo wPolsce.pl albo tvn24. Innej opcji nie ma.

Napisał/a: ppłk Hugon BabelNo przecież Pałka ma swój program w TVP INFO i jest stałym komentatorem z podpisem rebelya.pl

Czyly kupywać telepatszydło? Quniecswiata!

dwie stopki

Ja niedawno kupiłem. Do tego se wziąłem pakiet stacji w kablówce i jestem przerażony. Tyle stacji, że nic nie oglądam, bo się nie mogę zdecydować.
A oni następne uruchamiają? I jeszcze się nawzajem reklamują? Obłęd telewizyjny!

Napisał/a: christoph

powstaje nowy pierwszy obieg i wzajemne cytowanie
popieram

Pozycjonowanie poprzez cytowanie :)

Napisał/a: Tata JINInnej opcji nie ma.

No, akurat w dzisiejszym układzie nie ma.

Content invalid

Obejrzałem te filmiki, właściwie przejrzałem po łebkach bo czasu nima. Na razie nudno, ale mimo to nie jest źle, myślę że się rozwiną i odcinki będą miały regularnie po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń.
Jestem ciekawy co na to republika i środowisko chcące być do rzeczy. RAZ strzelił focha, ale to dobrze, każdy jest na takiej pozycji na jakiejś się trzeba było spodziewać.

Napisał/a: Jiuser πRAZ strzelił focha

???

“You need Power, only when you want to do something harmful otherwise Love is enough to get everything done.” Charlie Chaplin

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.