Czy są tu jeszcze postaci z początków Rebelya.pl ?

Napisał/a: fraytorquemadaCzy są tu jeszcze postaci z początków Rebelya.pl ?

Notto, oczywiściesz!

dwie stopki

A gdzie tam.

Mówię jak ma być.

Są, ale pozmieniani do niepoznania (jak mniemam).

"To nie elity oderwały się od rzeczywistości - to rzeczywistość oderwała się od elit."

Napisał/a: Jon JonovvskiA gdzie tam.

Napiseł Atanazy- po bananie.
Wogle cóś wincy jezd starszy gwardyji, boi dla napszykładu Mychus, Anika, Turoń, Wolfłind... Gaspares jusz ino potglonda ot dłuższy chwili.
Nuale jezd tysz invalid content, zez którę siem Kólega może zapozneć..., a któren wygania lutków zez fR.

dwie stopki

ze stareszey gwardii i młodszey tesz
ostatnio na Kolegi cześć i korzystając z sezonu odświeżylim wątek o zupie szparagowey

witamy egein

"Nic tak nie niszczy rozwoju, jak jego czysto pragmatyczne ukierunkowanie". Ezra P. silesaurus

Nie ma. Gimby przejęły stronę.

Gdzie założyć blog? Z salonu mi usunęli.

Napisał/a: BrunonBonifacy wincy jezd starszy gwardyji

Kturesz to so starszemy halabardnikamy? Te kturesz pamnientajo Ciekawego1? Albosz pirfszegusz Głosia Rocondku? Albo jejich Peter Fuc pszyuważeł?

Akurantnie szemrywajoncy mniło jak strumyszek

Kolega z Torunia? Kolega był na zlocie w Teresinie?
Dobrze mi iskrzy na stykach?

Są, ale się rzadko odzywają.

I cisza jest na wysokościach. I dymi mgłą smoleński las.

Czyżby Twarzoksięga wyczerpała swoją formułę i wracamy do ery kamienia łupanego?

Stanę się jakby rosą dla Izraela, tak że rozkwitnie jak lilia i jak topola zapuści korzenie.

Napisał/a: post-gienek

Kolega z Torunia? Kolega był na zlocie w Teresinie?
Dobrze mi iskrzy na stykach?

Tak dokładnie. Teraz już Warszawa ;)

Dlaczego tak skromnie i tylko z początków Rebe? A ffrondelek to pikuś? A Nowe Państwo ? :) Tyle początków, tyle końców, heh.

A była noc. Każda rewolucja rozpoczyna się od słowa.

... pełno nas a jakoby nikogo nie było ...

Po zwycięstwie Tuska każda rodzina dostanie pół świni, a jak komuś będzie mało to jeszcze po ryju...

Napisał/a: Gnębą zes psykiko ostro jak bszytwa

Kturesz to so starszemy halabardnikamy? Te kturesz pamnientajo Ciekawego1? Albosz pirfszegusz Głosia Rocondku? Albo jejich Peter Fuc pszyuważeł?

Ciekawy1 to zmieszch.
Pirszy Głoś to kturen beł? Głoś Rossuntky, czy beł jecie jaki inszy?
Fuc to tesz puźnawo.

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

Wyśta Kulego Kotusiu to chibasz beli pszy samem stworzeniu forumna. Tedysz bajajta nam młodszem jakosz to dżewiej byweło.

Akurantnie szemrywajoncy mniło jak strumyszek

Napisał/a: Kotoōshū Katsunori

Napisał/a: Gnębą zes psykiko ostro jak bszytwa

Ciekawy1 to zmieszch.
Pirszy Głoś to kturen beł? Głoś Rossuntky, czy beł jecie jaki inszy?
Fuc to tesz puźnawo.

Że też nie możecie pisać normalnie...

Ciekawego1 to ja pamiętam tylko z opowiadań, a staż mam dwucyfrowy. Tak samo ze zdjęciami Petera Fussa (o ile dobrze pamiętam rzeczywiste nazwisko). Ale pierwszego Głosia to już pamiętam, pisał jako Głos Rozsądku.

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

My jesteśmy mendy.
Pierwszy sort, to na fejsbuku lajki zbiera i z Torunia do Warszawy się przeprowadza. Nie ma sprawiedliwości i nigdy jej nie będzie na tym świecie.

Napisał/a: Gnębą zes psykiko ostro jak bszytwaWyśta Kulego Kotusiu to chibasz beli pszy samem stworzeniu forumna. Tedysz bajajta nam młodszem jakosz to dżewiej byweło.

Pszy tworzemniu nie. Jusz ftedy pisauo siem rze, to jusz ni to co dawni.

Hasło "FF upada" pojawiło się po raz pierwszy około 2005 roku ;-) Antycypując to co stało się rzeczywiście 5 lat później.
Kto pamięta automatyczny wylogunek przez system i wyskakujący numerek zamiast nicka?

Napisał/a: Brzost

Hasło "FF upada" pojawiło się po raz pierwszy około 2005 roku ;-) Antycypując to co stało się rzeczywiście 5 lat później.
Kto pamięta automatyczny wylogunek przez system i wyskakujący numerek zamiast nicka?

Numer IP, lista Brzosta, zakonnica w aptece...
"Ach, gdzież są niegdysiejsze AS-y?"
:->

W 2005 można było pisać bez zalogowania,
a sprawa ciekawego1 to zdaje się rok 2006...

No i panujące wtedy, czy trochę później kąsumeryzmy,
tak że gnębonizmy to opus 2.

Lupus lupini lupus est! (ανώνυμος)

Loyolny, kaktus... Pobrali się. Ciekawe czy mają dzieci? Ktoś coś wie?
Ignac - ho, ho, ho, wysoka półka!
Dex tu szalał na froncie religijnym. Takoż vigilate (co z nim, wie ktoś?). Krusejder nas odwiedzał.
I jeszcze kolega z Dolnego Śląska - nick mi wyleciał z pamięci, na H - miłośnik kolei, wielki krytyk likwidacyjnej polityki kolejowej III RP. Poznał tu forumowiczkę - też nie pamiętam nicku, chyba na A - pobrali się, mieli piękny ślub, a zdjęcia mieliśmy zaszczyt tu oglądać. On chyba pracuje naukowo na którejś z wrocławskich uczelni.
Trinia.
Vinca, która obiecała, że będzie z rebelką do końca. La donna e mobile...
Historia z ciekawym1, który podawał się za watykańskiego biskupa, to był hit. Ciekawe2, że ja mu od początku nic a nic nie wierzyłem. Taka intuicja.
I mnóstwo innych fajnych ludzi, którzy wysoko podciągali temperaturę i poziom FF, a potem Rebelyi. Do czasu aż los (taki nick) obraził się za niedocenianie jego talentów i założył swoje forum, zabierając stąd grupę zwolenników PiS.

Napisał/a: lewarek.pl Loyolny, kaktus... Pobrali się. Ciekawe czy mają dzieci? Ktoś coś wie?

Widziałem się z nimi 5 lat temu, wtedy nie mieli. Było to zresztą z okazji wizyty w Warszawie państwa o których poniżej:

Napisał/a: lewarek.pl I jeszcze kolega z Dolnego Śląska - nick mi wyleciał z pamięci, na H - miłośnik kolei, wielki krytyk likwidacyjnej polityki kolejowej III RP. Poznał tu forumowiczkę - też nie pamiętam nicku, chyba na A - pobrali się, mieli piękny ślub, a zdjęcia mieliśmy zaszczyt tu oglądać.

Mirek (później: Fiołek Rywina) i Monika. Miałem okazję nawet nocować u nich w Oleśnicy, będąc w delegacji kilka lat temu. Mieli wtedy jednego synka, gdy widziałem ich 5 lat temu, drugie dziecko było w drodze.

Napisał/a: lewarek.pl Do czasu aż los (taki nick) obraził się za niedocenianie jego talentów i założył swoje forum, zabierając stąd grupę zwolenników PiS.

Jest to bardzo dowolna interpretacja faktów, ale sprawa była wałkowana już wiele razy, można poszperać w archiwum. Natomiast forum ExCathedra powstało dopiero 2 lata później, zresztą, przy moim udziale również.

Nieco starożytnych wątków można odkopać na Chomiku. Jakaś dobra dusza zachowała.

Żal mi niezachowanego Słownika FForum.

Napisał/a: christophostatnio na Kolegi cześć i korzystając z sezonu odświeżylim wątek o zupie szparagowey

Do dobra okazja, żeby przypomnieć konflikt fraytorquemady z Torquemadą o zbyt podobne nicki :)

Napisał/a: Notoryczna konflikt fraytorquemady z Torquemadą

Żagiefkie na zgode...

dwie stopki

Napisał/a: Notoryczna

Nieco starożytnych wątków można odkopać na Chomiku. Jakaś dobra dusza zachowała.

O! a pamiętna tkanina z Bayeux jest?

Napisał/a: koprowyO! a pamiętna tkanina z Bayeux jest?

Nie sądzę, ale aktywnym użytkownikiem foRumka jest Wachmiszcz, któren jest autorem większości bayeuxów.

Napisał/a: Notoryczna

Żal mi niezachowanego Słownika FForum.

Pamiętam, jak z rozrzewnieniem zobaczyłem w czasach zmierzchu ffrondy jakiś zestaw zachowanych wątków z przełomu wieków. Wtedy już była to starożytność. Dziś to prehistoria :)
A Mirek zaczynał chyba - jak część z nas - jako nowopaństwowiec.

A była noc. Każda rewolucja rozpoczyna się od słowa.

Nie pamiętam dokładnie, kiedy doszlusowałem do FF (może ktoś inny skojarzy). Pamiętam tyle, że o FF powiedziała mi bodaj kol. Kaktus, a pierwszy lub jeden z pierwszych moich postów na FF był w jakimś wątku o klasyfikacji trolli chyba. Mam taką pamięć, że szybko zapominam wiedzę nie używaną i wiele wspomnień z czasów FF wyparowało już mi z głowy.

Reżyseria: Peyo

Kto zapoda ankietę?

Kyrie eleison!!!
"Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?"
Wpis ten usunąłem

Napisał/a: Notoryczna konflikt fraytorquemady z Torquemadą o zbyt podobne nicki
U, za rzadko tu zaglądam, bo nawet nie wiedziałem, że to różne osobniki :(

ƃǝɹƃʎʍɐlnʞ ƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃʎʍɐlnʞƃǝɹƃ

Napisał/a: vanitas

Kto zapoda ankietę?

Ostatnie pytanie?

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.