Kochane i Szanowni,
ponieważ mój nadworny autor się wykruszył, poszukiwam kogoś, kto od czasu do czasu prowadza jakowąś wenę na spacery...
Jest, otóż, melodyjka do wykończenia słowami https://goo.gl/ySanwq
Jeśli... to będę wdzięczny bardzo!

dwie stopki

W kwestii formalnej: chodzi o zidentyfikowanie autora i przypomnienie słów, czy stworzenie słów od początku?

I cisza jest na wysokościach. I dymi mgłą smoleński las.

Napisał/a: Brzost stworzenie słów od początku

Bingo! :)

dwie stopki

Szukany jest profesjonał z dorobkiem i pękatym port folio, czy amator z chęciami i bladym pojęciem? Jaki jest kontekst i szczegóły? Pieśń, rozumiem, religijna? Na jaką okoliczność/do jakich zastosowań/o czymś konkretnym czy ogólna? Pilne/niepilne? Etc.

Reżyseria: Peyo

Napisał/a: RydygierSzukany jest profesjonał z dorobkiem i pękatym port folio, czy amator z chęciami i bladym pojęciem? Jaki jest kontekst i szczegóły? Pieśń, rozumiem, religijna? Na jaką okoliczność/do jakich zastosowań/o czymś konkretnym czy ogólna? Pilne/niepilne? Etc.

Jak ęwalida puści...
Nie ma preferencji, ciśnienia, ani pośpiechu. Melodia poszła na świat, a ja przyjmuję co Pan Bog da w dalszem ciągu. Wymagania- brak (tak wiem- trzeba wymagać, ale w tej dziedzinie nie wychodziło mi to na dobre). Został wprawdzie sugerujący coś tytuł pliku, ale w żaden sposób się proszę nim nie sugerować. :)

dwie stopki

Nigdy w życiu czegoś takiego nie robiłem, kiedyś tylko przekładałem jedną piosenkę z angielskiego na polski. Wyzwanie zaciekawia, ale pewnie jednak potrzebne jakieś minimum wiedzy muzycznej, a z tym u mnie kicha, nawet nutek nie umiem. Jeśli z nagła trafi mnie wena, o co niełatwo, to może z ciekawości pewnego dnia popróbuję, z czym to się je, ale stanowczo doradzam szukać dalej chętnych. :)

A ta melodia to całość, zwrotka-refren, refren-zwrotka, sam refren, sama zwrotka czy jak? Czy utwór posiada tekstowy zapis, w sensie nuty, sylaby (to by ułatwiło) czy coś?

Reżyseria: Peyo

Okrutnie ęwalida rozhasany.
Dwie nuty połączone łukiem wypadają na jedną sylabę- tak wolałbym pozostawić, chyba że...

dwie stopki

Napisał/a: BrunonBonifacy Okrutnie ęwalida rozhasany.

"Podczas odtwarzania tego pliku dźwiękowego wystąpił problem." - inwalida znalazł kolegę

Napisał/a: Notoryczna "Podczas odtwarzania tego pliku dźwiękowego wystąpił problem."

Proponuję otworzyć link w oknie inkoguto. Można także otworzyć go za pomocą aplikacji do odtwarzania dźwięku, którą się ma podłączoną w gógieldysku, jesli się korzysta z tego ustrojstwa.

dwie stopki

Poszukiwania trwają...
Może wersja efekciarska bardziej inspirująca się okaże się?
https://goo.gl/rp6Ph8

dwie stopki

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.