Sławomir Cenckiewicz pisze na FB:

"Trzeci tydzień przebijam się przez akta LWP związane z fizyczną likwidacją Żołnierzy Niezłomnych!
Jest tego tysiące... No i dzisiaj - teczka po teczce - 5. Kołobrzeskiego Pułku Piechoty. A tam... setki stron z kpt. Wojciechem Jaruzelskim w roli głównej - krwawy sprawozdawca z krwawych wypraw na żołnierzy AK, NSZ i WiN.
Znałem opis kilku sprawozdań z książki Lecha Kowalskiego, ale jest tego znacznie więcej! Z niektórych dopiero ściągamy te postkomunistyczne zapory w postaci gryfów tajności :) Po 28 latach III RP!
W każdym razie Kochani - mamy to!"

Więcej o najświeższym odkryciu z piwnic WBH:
http://dzieje.pl/aktualnosci/w-wbh-odkryto-raporty-w-jaruzelskiego-z-okresu-zbrojnego-utrwalania-komunizmu-w-polsce

asz szkoda że z 5-10 lat wcześniej nie odkopano...
może tak nachalnie by się nie lansował...

Najlepsza Przemoc - Przemoc Finansowa...

"...zwalczanie czynników władzy Państwowej i działaczy partii demokratycznych..."
Trzeba przypomnieć, że słowa socjalizm, a już broń Boże komunizm - nie wolno było wtedy używać, bo to się Polakom źle kojarzyło... Ta sowiecka bandyterka mówiła, że buduje w Polsce demokrację.
Ale, że języka propagandy używali też w tajnych raportach, to ciekawostka1...

Splonkowani: Roberto Carlos, Michał Baczek

Napisał/a: post-gienekAle, że języka propagandy używali też w tajnych raportach, to ciekawostka1...

Jemzyk zaposiadywa temdemcje do utrfalenia sie. Cuś otem wję.

Poszet na kursa limgistyczne. Nualesz nie skączeł.

Napisał/a: post-gienekAle, że języka propagandy używali też w tajnych raportach, to ciekawostka1...

Każdy etap ma swój gatunek politycznej poprawności. Niektóre słowa z dnia na dzień stają się obraźliwe lub zakazane. Wtedy dalsze używanie ich świadczy o braku rewolucyjnej czujności lub nienadążania za mądrością etapu.

Poziom operacyjny Jaruzela, to nie był jeszcze poziom szczerosci, jesli wogłle taki był

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.