To jest miejsce zgłoszeń, z którego będziemy rozsyłać Damy i Rycerzy tam, gdzie będą potrzebni.
Po opublikowaniu comiesięcznego raportu ŻRFF proszę także zelatorów o zgłaszanie w tym wątku brakujących Płatków w poszczególnych Różach według Tajemnic oczekujących na Damę czy Rycerza.

Przybywajcie!

Przypominam:
Nazwa ŻRFF jako historyczna, zostaje zachowana. Nadal obowiązuje opublikowany w dziale "MODLITWA" Komunikat Zarządu ŻRFF.
http://rebelya.pl/comments.php?DiscussionID=179

Zapisy w jednym z wątków:
pismejker.yuku.com/topic/32/Przydaaby-si-Dama-albo-Rycerz-zgoszenia-ywego-R#.UtfwS7QeUgQ

ec.mixxt.pl/networks/forum/thread.288846

www.ivrp.pl/viewtopic.php

rebelya.pl/forum/watek/925/

* "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność." Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Gorąca prośba do starych i nowych Dam i Rycerzy Żywego Różańca FF!
Oznaczcie przynależność do Róży w swoim profilu. Szczegóły:
http://rebelya.pl/comments.php?DiscussionID=816

+++

+

PS dziękuję

Więcej nie potrzeba - JE Kazimierz kardynał Nycz o liczbie Mszy Trydenckich w Warszawie

+

(piękna fotka:)

¡Madre mía del Pilar, antes morir que pecar!

+

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

Może nie módlcie się już w tym wątku. Zostawcie go na same listy z wakatami i zapisy.

* "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność." Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

W takim razie niech go ktoś przyklei, bo inaczej utonie.

Napisał/a: FionaW takim razie niech go ktoś przyklei, bo inaczej utonie.
Jest szukarka. Działająca.

Coś nowego a działa! -> www.gloria24.pl

Przyklejony. Warto podawać link do tego wątku nowym osobom.
http://rebelya.pl/comments.php?DiscussionID=925

Jednakowoż raczej chodzi o to, żeby się rzucał w oczy tym, którzy nie szukają.

Anno, czy mogłabyś zmienić tytuł tak, żeby zamiast skrótu były słowa "Żywego Różańca"? Wtedy nieobeznani będą od razu widzieli, o co chodzi.

pełna lista wakatów - za dwa tygodnie
Witaj Aniu. Cieszę się że Ciebie widzę.

Lemingu! Myślenie boli tylko za pierwszym razem.

pierwszy!

(poproszę o dalsze instrukcje)

Napisał/a: kipeksipierwszy! (poproszę o dalsze instrukcje)

Mamy miejsca w Różach Trads i z Tajemnicami światła. Wybieraj.
No niestety, zaglądam tu po raz dziesiąty za odpowiedzią.
Bardzo proszę zatem o maila zgłoszeniowego z podjętą decyzją na priv.

czy są tu grazia aneta i vexilifer?

Grátias agentes quia nos dignos habuisti astare coram Te et Tibi ministrare. (Prex Eucharistica Secunda)

Napisał/a: tyborekczy są tu grazia aneta i vexilifer?

Nie :)
Tu są zapisy do ŻRFF.

Napisał/a: AnnaE
Napisał/a: tyborekczy są tu grazia aneta i vexilifer?
Nie :) Tu są zapisy do ŻRFF.

wiem,wiem - ale szukam i znaleźć nie mogę

Grátias agentes quia nos dignos habuisti astare coram Te et Tibi ministrare. (Prex Eucharistica Secunda)

Napisał/a: AnnaE No niestety, zaglądam tu po raz dziesiąty za odpowiedzią. Bardzo proszę zatem o maila zgłoszeniowego z podjętą decyzją na priv.

No niestety, zapracowany samotny ojciec jestem. Już piszę na priv.

Witaj Rycerzu V FF-Róży!

Od dziś rozważać będziesz:

CZĘŚĆ IV - TAJEMNICE CHWALEBNE
5. Ukoronowanie Matki Bożej - kipeksi

Niech Twoim mieczem będzie różaniec
+

Zapraszamy do wątku z intencjami:
http://rebelya.pl/comments.php?DiscussionID=22&page=2#Item_39
i na stronkę ŻRFF:
http://zrff.pl/

Proszę pamiętać o przesłaniu do Księdza Dyrektora pobranych ze strony ŻRFF kwestionariuszy.
Jeśli jeszcze masz pytania, to pisz do swojego zelatora - Sagatusa albo do mnie na priv.
Najpierw przejrzyj wątek "Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania"
http://zrff.pl/?odpowiedzi-na-najczesciej-zadawane-pytan

Wszystkie Damy i Rycerzy ŻRFF prosimy o comiesięczne potwierdzenie swego dalszego uczestnictwa w ŻRFF, w ramach odpowiedzi na Komunikat o wymianie Tajemnic, otrzymany od swego zelatora.

Niech Cię Bóg prowadzi na tej drodze z ŻRFF
+++

+

@kipeksi
Witaj w naszej V Róży!
+++

XII Róża zaprasza :D!

+

Napisał/a: Sagatus@kipeksi
Witaj w naszej V Róży!
+++

Ja również witam nowego Rycerza V Róży i zapisuję go w swoim kapowniczku w miejscu stosownym.
+

Tez bym była zainteresowana doaczeniem do ŻRFF. Niestety - nie mam za bardzo czasu żeby prześledzic te wszystkie wątki w poszukiwaniu odp na pytanie: jak to zrobić?

Je Vous adore, mon Seigneur et mon Dieu

Napisał/a: ffolkatkaTez bym była zainteresowana doaczeniem do ŻRFF. Niestety - nie mam za bardzo czasu żeby prześledzic te wszystkie wątki w poszukiwaniu odp na pytanie: jak to zrobić?

Napisz tylko czy chcesz do FF-Róży Trads, czy z Tajemnicami światła.
Wyślij do mnie maila na priv.
Resztę załatwimy tutaj.

vitoy kipeksi (-:

Dzięki Unii wszystko rośnie w górę. Rozwijamy gospodarkę i kulturę.

hey bradas & sizterz
piknie dziekuje i sie witom!
let's prej

Anno, melduję tutaj, że XI róża w komplecie

Napisał/a: tyborekAnno, melduję tutaj, że XI róża w komplecie

Gratuluję, ale raport tradycyjnie i obowiązkowo mailem do Miśka.
Howgh!

Anno, gdyby trzeba było czasowo zaklajstrować jakiś vakat to ja się zgłaszam :-)

Kyrie eleison, daj mi nowe serce...

Napisał/a: marpleAnno, gdyby trzeba było czasowo zaklajstrować jakiś vakat to ja się zgłaszam :-)

Bóg zapłać!
Mam nadzieję, że zelatorzy wszystkich Róż to przeczytają i w razie potrzeby odezwą się.

Anno, u mnie jest jedno wolne miejsce, jeden rycerz odszedł z powodów niezależnych

Kto?

Napisał/a: OpoSKto?

Zielony

Marple, wejdź na moje miejsce do II Róży.

.

Napisał/a: vincaMarple, wejdź na moje miejsce do II Róży.

Nie ma takiej potrzeby.
Już przybyła nowa Dama II FF-Róży.

.

.

Ja też zgłaszam zapotrzebowanie na Damę / Rycerza.
Baj de łejkiem - czy wszyscy zelatorzy dali mi raport obecności? Bo będę ścigał po krzakach.

Napisał/a: Misiek z SokołówkiJa też zgłaszam zapotrzebowanie na Damę / Rycerza. Baj de łejkiem - czy wszyscy zelatorzy dali mi raport obecności? Bo będę ścigał po krzakach.

W III Róży nie potwierdzili jeszcze - Dyzio i Filter.

"Z Wołoszynami poczciwey rozmowy nie masz, bo plemię złodzieyskie, tedy wszelką gadkę zaczynay dawszy wprzódy w pysk"

Napisał/a: dr Morelas
Napisał/a: Misiek z SokołówkiJa też zgłaszam zapotrzebowanie na Damę / Rycerza. Baj de łejkiem - czy wszyscy zelatorzy dali mi raport obecności? Bo będę ścigał po krzakach.
W III Róży nie potwierdzili jeszcze - Dyzio i Filter.

Prosżę wszystkich zelatorów o koszerność przy raportach - mejlem.

Szczęść Boże!

W dniu dzisiejszym Rycerz IV FF-Róży Ziapart został do
niej uroczyście przyjęty w wątku:

http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=1529216#p3607361
co niniejszym zgłaszam i na Rebelya.pl

Bóg zapłać za dotychczasową, wspólną z ŻRFF modlitwę Rycerzowi Januszowi_Szczepanowi.

AnnaE

up

"Z Wołoszynami poczciwey rozmowy nie masz, bo plemię złodzieyskie, tedy wszelką gadkę zaczynay dawszy wprzódy w pysk"

+

+

Christus Vincit, Christus Regnat, Christus Imperat!

^

^

Witam, chciałbym się zapisać do Żywego Różańca Forum Frondy i jednocześnie utworzyć Różę zajmującą się tylko i wyłącznie modlitwą za Polskę i za Intronizację Chrystusa na Króla Polski. Mam nadzieję że jest możliwe utworzenie takiej Róży w ramach ŻRFF? O ile dobrze widzę byłaby to Róża XIII? Jeśli tak, taki numer bardzo wskazany:)
Mam na razie kilka osób chętnych, część z nich spoza tego forum (na razie). Oczywiście będziemy szukać kolejnych. To byłaby Róża odmawiające wszystkie 4 tajemnice Różańca.
Proszę o odpowiedź czy utworzenie takiej Róży jest możliwe i jeśli tak, to co dokładnie mam zrobić aby taka Róża została oficjalnie utworzona, bo jak rozumiem wypełnienie kwestionariusza nie oznacza automatycznie utworzenia nowej Róży. Ponadto czy kolejne osoby mogą prosić o dołączenie do tej konkretnej róży?
Dziękuję i pozdrawiam

Szczęść Boże, Latarniku.
Trzynasta Róża Żywego Różańca już istnieje.
Jeśli już, mogłaby to być Róża XIV.
Nie bardzo to widzę i proponuję porozmawiać z Księdzem Dyrektorem.

Ja przedstawię moje wątpliwości:
Cały ŻRFF modli się we wszystkich intencjach. Niektóre osoby tylko w wybranych. I tu ta nowa Róża jakoś by się mieściła.
Wśród intencji stałych jest i ta za Ojczyznę, przepiękna Modlitwa Księdza Skargi:
http://rebelya.pl/discussion/22/1/zywy-rozaniec-ff-intencje-stale/
więc może nie tworzyć nowej Róży, skoro pozostałe są oskubane?

Trzynaście FF-Róż, to masz 13 pełnych Modlitw różańcowych codziennie.
Z czystym sumieniem możesz nas wliczyć, bo do tej pory nikt nie oprotestował tej intencji.
W tych trzynastu FF-Różach mamy kilka wolnych miejsc po odejściu z ŻRFF poprzednich Dam i Rycerzy. W związku z tym nie bardzo chciałabym zakładać XIV FF-Różę.

Teoretycznie to jest możliwe. Trzeba wybrać Patrona. Przyjmijmy że zostaniesz zelatorem. Jeszcze trzeba znaleźć 20 osób rozważających Tajemnice lub mniej i te rozważające Tajemnice w zastępstwie. No i zgłosić to Księdzu Dyrektorowi.
Podejmiesz się?

Chyba że dostanę polecenie od Księdza Dyrektora, bo Ksiądz tę propozycję ujrzy inaczej, to oczywiście będę posłuszna.

Jeszcze jest inna możliwość:
nie widzę żadnych przeszkód żebyś na Rebelyi powołał zupełnie nowy byt, jak my niegdyś na Forum Frondy.
Ścieżka jest już przetarta, a Ty masz identyczne prawa na tym forum jak każdy.
Tu podaję link do Ceremoniału Żywego Różańca, który nas obowiązuje:
http://zrff.pl/?ceremonial-zywego-rozanca

Przemyśl to wszystko jeszcze raz, napisz co postanowiłeś.

Oczywiście możesz być Rycerzem ŻRFF.
W tej chwili spokojnie możesz wejść na wolne miejsce w jednej z FF-Róż.
Zaczekam jednak z przyjęciem oficjalnym Ciebie do ŻRFF na Twoją decyzję, dobrze?

Szczęść Boże Aniu
Numeracja nie jest oczywiście problemem:)
Chciałbym, po namyśle, jednak założyć osobną Różę i chętnie porozmawiam z Księdzem Dyrektorem. Czy można do niego email? Nie znalazłem go na zrff.pl. Mój email to rozancedlapolski@gmail.com, gdybyś nie chciała podawać go tutaj.
Przyczyna jest taka, że chciałbym skupić w niej ludzi modlących się wyłącznie za Ojczyznę, a nie jako jedna z wielu intencji. Chodzi o podkreślenie ważności i wyjątkowości intencji - wiem że intencje prywatne a także inne wymienione są ważne, nawet bardzo ważne, natomiast Polska wymaga moim zdaniem stałej i świadomej opieki modlitewnej możliwe jak największej liczby osób - choćby dlatego że modlitwa w intencjach prywatnych, za Kościół, duchowieństwo itp jest uważana za coś normalnego, praktykowana często, zaś modlitwa za Ojczyznę ciągle u wielu osób budzi zdziwienie i przez to albo raczej z tego powodu, że za Ojczyznę modli się przerażająco mało ludzi. I dlatego nasz kraj tak wygląda właśnie. Mam nadzieję, że osobna Róża modląca się wyłącznie za Polskę przyczyni się do popularyzacji modlitwy za nasz kraj. Bardzo proszę o zrozumienie. Gdyby to była intencja prywatna, nie ośmielałbym się prosić.
Pozdrawiam zatem i czekam na kontakt do Księdza Dyrektora\
Szczęść Boże!

Szczęść Boże!

Zrobisz jak uważasz.
Adres wysłałam mailem.

Zostań z Bogiem
+

+

A propos zapisów. W VII Róży jest ( niestety) wolne miejsce. Róża tradycyjna.

Napisał/a: miW VII Róży jest ( niestety) wolne miejsce

Miałaś wszystkie potwierdzenia. Kto odszedł?
Prześlij mailem zmieniony raport do zbiorówki.

Mój mąż poprosił mnie o zwolnienie z obowiazku, ponieważ podjął się innego zobowiązania modlitewnego i obawia się, że 2 nie podoła. Vanitas się zgłosił na jego miejsce. Wszystko uzupełnię jak wrócę do zdrowia i do pracy, gdzie mam wszystko usystematyzowane

Dobrze, zelatorko VII Róży :)

W wątku:
http://rebelya.pl/discussion/7664/ogloszenia-niedrobne-vii-roza-poszukuje/
swój akces do Żywego Różańca Forum Frondy zgłosił Rycerz VII FF-Róży vanitas.
Witamy serdecznie.

CZĘŚĆ II - TAJEMNICE BOLESNE
2. Biczowanie Pana Jezusa - vanitas

Zapraszamy do wątku z intencjami:
http://rebelya.pl/discussion/22/3/zywy-rozaniec-ff-intencje-stale/
czy
http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3628803

i na stronkę ŻRFF:
Proszę pamiętać zwłaszcza o przesłaniu do Księdza dyrektora pobranych ze strony ŻRFF kwestionariuszy.

Przejrzyj wątek "Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania"

Wszystkie Damy i wszystkich Rycerzy ŻRFF prosimy co miesiąc o potwierdzanie trwania na modlitwie.
Jako odpowiedź na otrzymanego maila z komunikatem wystarczy jeden maleńki znak "+" wysłany do zelatora.
Decyzją Zarządu 4-miesięczny brak potwierdzenia oznacza rezygnację Damy czy Rycerza ze wspólnej modlitwy z ŻRFF i upoważnia zelatora do powierzenia Tajemnicy nowej osobie.

Jeśli jeszcze masz pytania, to pisz do swojego zelatora czy do mnie.

Niech Cię Bóg prowadzi na tej drodze z ŻRFF
+++
Bóg zapłać za dotychczasową, wspólną z ŻRFF modlitwę Rycerzowi Allinowi.

AnnaE

+

+

jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy ?

Ps 127,3-5

Zgłaszam swój akces - Tajemnice Światła

Porządek jest rozmieszczeniem równych i nierównych rzeczy z wyznaczeniem odpowiedniego dla każdego z nich miejsca.

Napisał/a: FicerZgłaszam swój akces - Tajemnice Światła
+

Ale zapiszcie mnie jako księdza katolickiego, Marka, bardzo proszę.

Porządek jest rozmieszczeniem równych i nierównych rzeczy z wyznaczeniem odpowiedniego dla każdego z nich miejsca.

Dobrze.

+

Nie czytałem całego wątku, bo późna noc (proszę o zrozumienie). Czy ktoś mógłby mi na priva w kilku zdaniach wyjaśnić założenia ŻR? Od kilku tygodni myślę o przystąpieniu, ale nie chcę tak na łapu-capu. Thx.

In Te, Domine, speravi; non confundar in aeternum!

@Araghorn, zajrzyj na stronę:

http://zrff.pl

tam jest sporo informacji. I oczywiście pytaj, gdyby to było za mało

+

^

Chciałbym się zgłosić do ŻRFF, do XIV Róży, która to tradycyjna.

Светило солнышко и ночью, и днём, не бывает атеистов в окопах под огнём...

Napisał/a: ТоширскийChciałbym się zgłosić do ŻRFF, do XIV Róży, która to tradycyjna.

Ja też.

Фашизм не пройдет - он на веки останется со мной

Witajcie, Damo i Rycerzu XIV Róży Żywego Różańca FF

@Adelais

CZĘŚĆ II - TAJEMNICE BOLESNE
3. Ukoronowanie cierniem - Adelais

@Тоширский

CZĘŚĆ III - TAJEMNICE CHWALEBNE
1. Zmartwychwstanie Pana Jezusa - Тоширск&

Zapraszamy Was w razie możliwości codziennie o 22:00 do wątku z intencjami:

http://rebelya.pl/discussion/15355/zrff-intencje-od-2-do-8-stycznia-2011-ii-tydzien-po-narodzeniu-panskim

i w razie potrzeby na stronkę ŻRFF:

W razie pytań możecie zajrzeć do zakładki "Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania"
- lub pisać na priv do mnie.

Pamiętajcie o przesłaniu do Księdza Dyrektora pobranych ze strony ŻRFF kwestionariuszy.

Wszystkie Damy i Rycerzy ŻRFF prosimy o comiesięczne potwierdzenie swego dalszego uczestnictwa w ŻRFF, w ramach odpowiedzi na Komunikat o wymianie Tajemnic otrzymany od swego zelatora i do AnnyE

Niech Was Bóg prowadzi na wspólnej drodze z ŻRFF
+++

+

+

+

+

+

witajcie x 2

+

+

+

+

+

+

KŻRFF XIII Róża

+

+

+

+

+

UP!

:)

W związku z wakatem w 11. Róży - up!

^

ja się dołączam do tradiróży

vivat! :)

(do Naszej, XI)

Libenter igitur gloriabor in infirmitatibus meis, ut inhabitet in me virtus Christi.

Trusting, odezwij się do Anny E, tutaj ŻRFF opiekuje się Tabula Rasa, ale tymczasowo ja go przez 3 dni zastępuję, a nie chcę się tu szarogęsić. ;)

"Odpowiadaj dobrem na zło, a zniszczysz w podłym człowieku zadowolenie ze zła." Lew Tołstoj

hops!

Libenter igitur gloriabor in infirmitatibus meis, ut inhabitet in me virtus Christi.

UP!

@trusting, zgłosiłas się już do AnnyE?

Napisał/a: Anikazastępuję, a nie chcę się tu szarogęsić. ;)
Bardzo dziękuję Anice za cenną pomoc. Nie szarogęsisz sie :)

^

Niech przeto ten, komu się zdaje, że stoi, baczy, aby nie upadł (1 Kor 10,12)

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.