Ostry głos Parlamentu Europejskiego w sprawie rosyjskiej propagandy

23.11.2016

Parlament Europejski przyjął rezolucję autorstwa polskiej posłanki Anny Fotygi o na temat zagrożeń dla Europy płynąccych między innymi z rosyjskiej propagandy. Za było 304 eurodeputowanych, 179 – przeciwko, 208 wstrzymało się od głosu.

Więcej na ten temat tutaj.

Za: Kresy24.pl

Przeczytaj także
Podróże w dawnych czasach - przeżycie ekstremalne

W czasach średniowiecza i renesansu podróżowali głównie ci, którzy musieli, a naprawdę daleko od domu zapuszczali się najczęściej różnego rodzaju awanturnicy, uciekający przed krwawą zemstą lub karą śmierci. Ale to, czego po drodze doświadczali, nie da się porównać z przeżyciami współczesnych podróżników.

Wojska USA w Polsce. Czy dyslokacja z dala od wschodnich rubieży ma sens? [Analiza]

Większość amerykańskiego potencjału trafi do zachodniej Polski. Powyższe budzi zdziwienie wielu komentatorów. Nie brak też mało fachowych, ale za to politycznie jednoznacznych komentarzy. Jeśli na sprawę dyslokacji sił spojrzeć z wojskowego, a nie emocjonalnego punktu widzenia, podjęte decyzje stają się logiczne - pisze Witold Jurasz z Ośrodka Analiz Strategicznych.

Jakóbik: Macierewicz wypisuje Polskę z Nowego Jedwabnego Szlaku. W tle gra służb

Minister obrony narodowej znany z krytycznych wypowiedzi na temat Chin doprowadził do zablokowania inwestycji chińskiej w Łodzi. Sprawa ma zagmatwane tło.

Amerykanie wydalają 35 rosyjskich dyplomatów

Stany Zjednoczone wydalają 35 rosyjskich dyplomatów w ramach sankcji przeciwko Rosji w odpowiedzi m.in. na ingerowanie w amerykańskie wybory prezydenckie - podał dziennik "New York Times".

Jest i reakcja:
Jakiś synek nawrzucał w ruskiej telewizji, że oni w gównie żyją.

W jakiej walucie mu płacą za grzanie antypolskich nastrojów? Ruscy to grzeją, czy może ukry, albo jewropejska prawica? Ktoś coś wie?
Kto zarządza tym kolesiem?

Rezolucja właściwa, Rosjanie ostro się wk...wili.

Napisał/a: gienek

Jest i reakcja:
Jakiś synek nawrzucał w ruskiej telewizji, że oni w gównie żyją.

W jakiej walucie mu płacą za grzanie antypolskich nastrojów? Ruscy to grzeją, czy może ukry, albo jewropejska prawica? Ktoś coś wie?
Kto zarządza tym kolesiem?

Ma zakaz wjazdu na Ukrainę - taka wieść medialna niesie.
Czyli albo głupi i ktoś mu pozwala wchodzić do rosyjskiej telewizji :) albo Ruscy, albo Ruscy - czyli europejska prawica. :)))

A dlaczego nie ma rezolucji antylewackiej? Największym wrogiem Europy nie jest Rosja tylko lewica i marksiści liberałowie.

I jedni, i drudzy, tak naprawdę.

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.