Dawid Wildstein po wydarzeniach w Ełku: I głupio, i smutno

03.01.2017

Zapewniam, że poznałem wielu Arabów, jeszcze więcej innych muzułmanów (tak moi drodzy, to nie to samo), i fakt, że mogę wielu z nich nazwać braćmi, to jest jedno z największych osiągnięć w moim życiu, z ich przyjaźni jestem dumny. Odważni i honorowi jak nikt, ryzykujący w imie naszych wspólnych wartości, jak wolność i godność, życie.

Jeszcze w sprawie Ełku. Polacy to mądry naród, i sprawa, mimo chęci wielu "szatanów", raczej sama wygaśnie.

Ale i tak chciałbym coś krewkim głowom przypomnieć, zwłaszcza, że własnie rozmawiałem z kurdyjskim ziomem.

Tym wszystkim krewkim od "kebaby won" itd.

Przy całej niezgodzie na kretyńską polityczną poprawność, a zwłaszcza- na idiotyczne pomysły związane z polityką w sprawie kryzysów migracyjnych (była to próba samobójstwa Europy, więcej, mega-prezent dla Erdogana i Putina), chciałbym napisać jedno.

Wiele jeździłem i zapewniam, że poznałem wielu Arabów, jeszcze więcej innych muzułmanów (tak moi drodzy, to nie to samo), i fakt, że mogę wielu z nich nazwać braćmi, to jest jedno z największych osiągnięć w moim życiu, z ich przyjaźni jestem dumny. Odważni i honorowi jak nikt, ryzykujący w imie naszych wspólnych wartości, jak wolność i godność, życie.

I głupio, smutno, gdy znajomy opowiada mi o tym, że przez durne teksty w stylu "teraz każdy Arab zastanowi się dwa razy, zanim sięgnie po nóż", pisane przez, wydawałoby się, w miarę cywilizowanego jednak kolesia, moj znajomy spotyka się z jakimś chamstwem. Już nie mówiąc o tym, że zdolności rozpoznawcze, kto Arab, kto Kurd, kto inny muzułmanin  itd. zerowe, ale to już inna historia.

Tak więc raz jeszcze krewkim głowom- pomyślcie o tym, zwłaszcza przy następnej wizycie w kebabie.

Dawid Wildstein

Tekst pochodzi z profilu Autora

Przeczytaj także
"Zachód płaszczy się przed islamem". Rozmowa z Raymondem Ibrahimem

- Większość współczesnych Europejczyków nie cierpi z powodu islamu. Ale swoim postępowaniem już otwierają śluzy, przez które napływa potencjał przyszłych cierpień ich własnych potomków - mówi Raymond Ibrahim* w rozmowie z "Frondą Lux".

Wojciech Mucha: Głos Europy czy chór Kremla?

Złudna jest euforia polskich internautów oraz części mediów związana z tym, że twarde stanowisko polskiego rządu ws. relokacji emigrantów odbija się szerokim echem wśród "zwykłych Europejczyków". Narracja polskiego rządu coraz częściej staje się bowiem orężem propagandy rosyjskiej, realizującej w ten sposób własne cele.

"Wybory we Francji będą miały negatywne konsekwencje dla Polski". Rozmowa z prof. Markiem A. Cichockim

- Uważam że Unia Europejska bez Francji nie jest możliwa. Ale opuszczenie jej przez Francję, w przypadku, gdy prezydentem Republiki zostanie Le Pen, wcale nie jest przesądzone - mówi politolog i historyk idei prof. Marek A. Cichocki w wywiadzie specjalnie dla najnowszej "Teologii Politycznej Co Tydzień"pt. "Francuski wybór".

Turcja murem podzielona

Według klasycznej już analizy Samuela Huntingtona współczesna Turcja należy do państw cywilizacyjnie rozerwanych. Granica między światem Zachodu a islamskim Bliskim Wschodem przebiega przez sam środek tureckiego społeczeństwa. Wiele wskazuje na to, że ostatnie referendum jeszcze bardziej ten podział pogłębiło - pisze politolog dr Michał Kuź.

Zenekben czekamy na komentarz

Jeszcze tego brakowało by komentować teksty żyda o Arabach. Przecież wiadomo, że jednym i drugim chodzi o zniszczenie Wielkiej Polski Katolickiej.

Kara jest przykładem za zachowania sprzeczne z daną normą/kulturą. Tak będzie że wiedząc co spotkało jednych z nich zastanowią się następnym razem bo na tym polega wychowawczy przykład kary.
Polacy nie będą im kwiatków rysować i przepraszać że naszego zabili.

Pan już przestanie z tymi pogromami.. będą grzeczni to nic im tu nie grozi.
Tak wierzby chopinowskie ukochali że przyjechali do nas by stać się Polakami?
Widać po innych krajach że nie.

Europa jest na wojnie i jej wrogowie są szczególnie wyróżniani.
Więc co do niuansowania półaraba z ćwierćislamistą z rejonu w okolicy w odłamie.. to szkoda zachodu. Jeśli ktoś cechami zewnętrznymi i zachowaniem podkreśla że przynależy do innej kultury i pokrywa się to z matrycą aktualnego zagrożenia to musi się liczyć.

Ekonomia też ma wpływ wychowawczy: Nie żryj kebaba od araba!


@Nielenin
.
"będą grzeczni to nic im tu nie grozi."
-a Daniel (21lat, Ełk) też o tym wiedział?
.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/byl-w-kebabie-przed-smiercia-polaka-co-tam-zobaczyl/d34w9pt
.
"Oczekując na posiłek, w kebabie znajdowało się kilku pijanych mężczyzn. Oni jednak kultury za wiele w sobie nie mając posyłali raz po raz obraźliwe słowa w kierunku pracowników. Jakie? a no np. „Dawaj k... te jedzenie, tylko nie pluj bo ci tym mordę wysmaruje”, albo „Ciapaku na kolana i do pana” - kontynuuje świadek.

"Mimo tych uwag pracownicy w milczeniu pracowali dalej."

Śmieszy mnie trochę to tolerancyjne skrzydło forumowiczów. Zaznaczam, że nie podobają mi się awantury pod "kebabem" wybijanie szyb, starcia z policją itp. Nie jest to oczywiście żadna tam obrona Polski przed islamem, tylko zwykłe chuligaństwo, które powinno zostać ukarane. Jednak pamiętajmy, że ofiarą morderstwa został Polak, a nie Tunezyjczyk. Zresztą narodowość ofiary nie jest ważna, ważne jest, że mamy trupa. Może ten Polak nie był dumą narodu, może to zwykły złodziejaszek i chuligan, ale czy za kradzież oranżady należy się kosa pod żebra? Za wrzucenie petardy do lokalu należy się kosa pod żebra? A na forum z jednej strony mamy gamoni co w szturmie na kebaba widzą walkę z islamizacją i wielce tolerancyjnych typów takich jak ChataKlimąsięWietrzy, którzy starają się zdejmować odpowiedzialność z morderców, bo rzekomo ktoś tam cały wieczór dopuszczał się rasistowskich ataków na pracowników kebaba. I ciągle tylko sebiks to sebiks tamto, sebiks sramto.

ChataKlimąsięWietrzy, którzy starają się zdejmować odpowiedzialność z morderców
.
Gdzie to Kolega wyczytał?

Z całokształtu. No zamordowali, ale głupek w obuwiu sportowym se zasłużył, bo prowokował i inni też prowokowali cały wieczór.

Napisał/a: Chromypies

Z całokształtu. No zamordowali, ale głupek w obuwiu sportowym se zasłużył, bo prowokował i inni też prowokowali cały wieczór.

.
Albo kolega poda mój cytat, który świadczy o "usprawiedliwianiu", albo nie pisze kolega prawdy.

Przecież nikt tego turka nie broni, zabił to do pierdla. To co wzbudza sprzeciw to

Napisał/a: Chromypies mamy gamoni co w szturmie na kebaba widzą walkę z islamizacją

Napisał/a: Chromypies wielce tolerancyjnych typów

gdzie?

Napisał/a: KhataClimSaVecchi

ChataKlimąsięWietrzy, którzy starają się zdejmować odpowiedzialność z morderców
.
Gdzie to Kolega wyczytał?

Z tego:

Napisał/a: KhataClimSaVecchi

Wstydziłby się Kolega takie debilizmy puszczać po oświadczeniu prokuratury:

"Według śledczych prowadzących postępowanie, awantura zakończona zabójstwem zaczęła się od tego, że w sylwestrową noc 21-latek wybiegł z lokalu, zabierając dwie butelki coca-coli. W pościg ruszyli Tunezyjczyk i Algierczyk. Dogonili mężczyznę, doszło do szarpaniny. Według ustaleń prokuratury, Algierczyk miał szarpać i przytrzymywać Daniela, a Tunezyjczyk zadawał ciosy nożem. Potem obaj napastnicy wrócili do baru."

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-elk-26-letni-tunezyjczyk-aresztowany-ws-zabojstwa,nId,2331925#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Jeden trzymał, drugi uderzał w serce i nerki. Totalnie wygląda na afekt, sprawcy to spoko goście itd.
(Jakby ktoś nie wiedział - większość morderców-amatorów w afekcie uderza na oślep, za to wielokrotnie. Tutaj główny sprawca uderzył tylko trzy razy, za to profesjonalnie.)

Całokształt tak odbieram, ten link do Faktu z jakąś tam podejrzaną relacją itp. w innym wątku. Jak Twoje intencje nie były takie, to przepraszam, może się zagalopowałem. Ale dużo przy okazji morderstwa i to brutalnego przy użyciu noża mamy gadki o zupełnie innych sprawach, jak wybite szyby i kradzież coli.

Relacja z fejsa przez fakta?! :)) .. przejmująca narracja .. i jakim językiem napisana :)
Zaraz będą kolejne. Że w całym Ełku od daaawna dochodziło do rasizmu, że byli zastraszeni, się bali, w dzień i w nocy napady były i malowane swastyki i rodło.
W GazWyb już tak piszą że wygląda że moralnie to oni mieli rację a zabity w sumie sb zasłużył a na niego padło bo ta ksenofobiczna atmosfera w EłkoPolsce ... a zaraz za nimi żydzi i KOD i polityka a wszystko przez rządy PISu. Czyli mącenie po linii co pierwsze "jajko czy kura?" oraz pomieszanie wartości.
-----
"Uchodźcy" robią bydło w całej Europie. Ich działania są skutkiem i pierwszą przyczyną stosunku do nich. Pobiegli za ofiarą z nożami, w miasto, za oranżadą. Oranżada vs życie.

/uchodźcyprzestępstwa/-reakcja - reakcja
oranżada - życie

Muslimofilia jest modna jakaś we Warsiawie? Każdy będzie chciał mieć kurdyjskiego zioma, bo to ludzie twardzi i honorowi jak nikt. Gotowi zabić za butelkę koli.

Nie, jeśli poczytają, co robili Kurdowie podczas rzezi Ormian. Turcy i Kurdowie za Bosfor.

Napisał/a: gienek

Muslimofilia jest modna jakaś we Warsiawie? Każdy będzie chciał mieć kurdyjskiego zioma, bo to ludzie twardzi i honorowi jak nikt. Gotowi zabić za butelkę koli.

Jednak buc.

Skoro Wildstein ma takie wpływy wśród Arabów niech z nimi pogada żeby przestali narzucać swoją pokojową kulturę Europejczykom.

Nie wiem już skąd pamiętam: "Czyny sądzić , nie ludzi".
Nic tu nie ma do rzeczy muslim czy katolik.
W Polsce prawo zabrania kradzieży , kara śmierci nie jest karą za kradzież ani nawet obelżywe zachowanie. W Polsce "monopol na przemoc" ma państwo. Wzywać policję.
Histeria Ełczan - ( gdzie jest Ełk?) - jest niezrozumiała.
Młody Wildstein OK.
Ps:Trochę Dawid biedny , bo ciągle jest "synem ojca". Dawid ibn Bronisław? :)
Lubię jednego i drugiego:)

Jest jasne w 100% że im mniej Arabów w Polsce tym większy spokój w naszym kraju.

Napisał/a: zenekben

Jest jasne w 100% że im mniej Arabów w Polsce tym większy spokój w naszym kraju.

Jednak jesteś rasistą.

Napisał/a: denverJednak jesteś rasistą.

Arabowie to ludność rasy kaukaskiej, czyli naszej, więc nie może być rasistą. Ja uważam, że Kol. zenekben zdradza objawy zaburzeń.

Napisał/a: Tomek Czerstwy

Napisał/a: denverJednak jesteś rasistą.

Arabowie to ludność rasy kaukaskiej, czyli naszej, więc nie może być rasistą.

A skąd wiesz, jakiej rasy jest Kol. Zenekben?

Napisał/a: Tomek Czerstwy

Napisał/a: denverJednak jesteś rasistą.

Arabowie to ludność rasy kaukaskiej, czyli naszej, więc nie może być rasistą. Ja uważam, że Kol. zenekben zdradza objawy zaburzeń.

To nie zaburzenia. Tak samo jak hitlerowcy to nie byli psychopaci. Po prostu rasista. I fakt, że nie jest zbanowany na fR to wstyd. Ale widać katolickie fora tak mają.

W 100% jest jasne że im mniej sebiksów oraz Arabów w Polsce tym większy spokój, dlatego pozwólmy wybić się nawzajem sebiksom oraz arabom, upieczmy dwie pieczenie za jednym razem.

Rasa nie zabija. Białe muzułmanskie głowy są równie zryte jak czarne muzułmańskie głowy lub żółte komunistyczne głowy.

Napisał/a: zenekben

W 100% jest jasne że im mniej sebiksów oraz Arabów w Polsce tym większy spokój, dlatego pozwólmy wybić się nawzajem sebiksom oraz arabom, upieczmy dwie pieczenie za jednym razem.

I Admin zareaguje, czy dalej będzie uważał, ze to wolność słowa? Ja pierniczę, Adminie, pierdzielę Twoje wielbłądy, wiec rusz ręką!

Denver ciebie trzeba zbanować bo masz metody rodem z KODu

Napisał/a: denverI Admin zareaguje, czy dalej będzie uważał, ze to wolność słowa? Ja pierniczę, Adminie, pierdzielę Twoje wielbłądy, wiec rusz ręką!

Admin zwykle reaguje jak się szkaluje Kaczafiego, ostatnio Kol. zenekben wieszczył mu rychłą śmierć, wniosek - adminowi coś się stało :/

Ja bym się pozwolił wzajemnie powyrzynać arabom i folblutom. Im mniej tego tałatajstwa tym lepiej.

Napisał/a: Tomek Czerstwy

wniosek - adminowi coś się stało :/

Zadławił się bigosem:-)

Żydowski Facebook zbanował mnie dziś za grzecznościowe sformułowanie "pedały" oraz za "śmierć arabom"

I bardzo dobrze zrobił. Mam nadzieje, że kiedyś Cię dorwą i staniesz prze sądem.

Od kiedy mówienie tego co się myśli jest karalne 😂

Napisał/a: dr Merkwürdigliebe

Ja bym się pozwolił wzajemnie powyrzynać arabom i folblutom. Im mniej tego tałatajstwa tym lepiej.

Czyli też się należy ban. Zobaczymy, czy wezwanie waszego Zbawiciela ma jakikolwiek sens na na tym Forum dla Admina.

Napisał/a: zenekben

Od kiedy mówienie tego co się myśli jest karalne 😂

Tak jest, masz rację. Co nie zmienia mojego zdania, że powinni Cię wywalić z tego forum.

Inna spraw, że wezwania do nie naiwiści rasowej są karalne. I uważam, że Twoje wypowiedzi pod nie podpadają.

Napisał/a: denver

Napisał/a: dr Merkwürdigliebe

Ja bym się pozwolił wzajemnie powyrzynać arabom i folblutom. Im mniej tego tałatajstwa tym lepiej.

Czyli też się należy ban. Zobaczymy, czy wezwanie waszego Zbawiciela ma jakikolwiek sens na na tym Forum dla Admina.

Od kiedy kolega broni złodziej i morderców, bo sebiks ukradł a arab zabił

Napisał/a: denver

Napisał/a: dr Merkwürdigliebe

Ja bym się pozwolił wzajemnie powyrzynać arabom i folblutom. Im mniej tego tałatajstwa tym lepiej.

Czyli też się należy ban. Zobaczymy, czy wezwanie waszego Zbawiciela ma jakikolwiek sens na na tym Forum dla Admina.

Dodam jeszcze, że najgorsze ze wszystkiego są kuce. Kuce wyrżnąłbym bez litości.

Napisał/a: zenekben

Napisał/a: denver

Napisał/a: dr Merkwürdigliebe

Ja bym się pozwolił wzajemnie powyrzynać arabom i folblutom. Im mniej tego tałatajstwa tym lepiej.

Czyli też się należy ban. Zobaczymy, czy wezwanie waszego Zbawiciela ma jakikolwiek sens na na tym Forum dla Admina.

Od kiedy kolega broni złodziej i morderców, bo sebiks ukradł a arab zabił

Ty niczego nie rozumiesz. Masz w głowie nienawiść. Ja nie mam nic przeciwko temu aby osadzić czyny właścicieli kebabu w Ełku. Jestem cały przeciwko Twoim wezwaniom.
Nie będę dalej komentował i odpowiadał na Twoje posty w tym wątku. Uważam Ciebie za rasistę ze względu na Twoje wypowiedzi.

Uważam również, że brak reakcji Admina będzie świadczył jak najgorzej o fR.

Napisał/a: dr Merkwürdigliebe

Napisał/a: denver

Napisał/a: dr Merkwürdigliebe

Ja bym się pozwolił wzajemnie powyrzynać arabom i folblutom. Im mniej tego tałatajstwa tym lepiej.

Czyli też się należy ban. Zobaczymy, czy wezwanie waszego Zbawiciela ma jakikolwiek sens na na tym Forum dla Admina.

Dodam jeszcze, że najgorsze ze wszystkiego są kuce. Kuce wyrżnąłbym bez litości.

Możesz dalej rżnąć głupa. Mam nadzieję, że Admin to przerwie.

Panie denver - proszę mnie nie przezywać, bo zawołam brzydkie słowa.
Jak Pana kręcą takie maczo-kultury, to niech się Pan tym kręci i nakręca bez okazywania mi swojej niewątpliwej wyższości.

Denver ruski agent

Napisał/a: denver

Napisał/a: gienek

Muslimofilia jest modna jakaś we Warsiawie? Każdy będzie chciał mieć kurdyjskiego zioma, bo to ludzie twardzi i honorowi jak nikt. Gotowi zabić za butelkę koli.

Jednak buc.

Nie martwi Twego ateistyczno-liberalnego mózgu kwestia trzech kos idealnie wymierzonych w żywotne organy? Może i nie. Może to i dobrze, że nie martwi.
Dla mnie temat zamknięty, niezależnie, czy sebiks prowokował czy nie. Został zamordowany z zimną krwią przez profesjonalistę. A powinien dostać tylko zwykły łomot, bo policja nie zdążyłaby przyjechać.
Zajmij się teraz wymyślaniem jakiejś historyjki o "uchodźcy", który przeszedł zawodowe szkolenie zabijania nożem, na skutek jakże nieszczęśliwych okoliczności musiał opuścić - z niechęcią! - swój rodzinny kraj i - co za traf! - znalazł się w okolicach przesmyku suwalskiego.
Dalejże, Kulego denver. Starczy Kuledze inwencji przecie. Może "Gazeta" opublikuje.


Napisał/a: denver. Uważam Ciebie za rasistę ze względu na Twoje wypowiedzi.

Uważam również, że brak reakcji Admina będzie świadczył jak najgorzej o fR.

Trza pisać na Nigdy Wiecej.

Suchejcie, ale naprawdę nikogo nie interesuje, że sebiks dostał trzy precyzyjnie wymierzone ciosy nożem?
Ludzie, przecież tak zabijają zawodowcy. Cywil w afekcie najczęściej nie potrafiłby 1. trafić precyzyjnie w jakikolwiek żywotny organ, 2. w ogóle trafić tak, by zabić jednym ciosem. To się zdarza na filmach aby.
Tu mamy trzy uderzenia i każde śmiertelne. Zrobił to koleś, któremu adrenalina ledwo - jeśli w ogóle - skoczyła. Dodajcie dwa do dwóch. Denver nie da rady, bo - mimo jakiegoś potencjału intelektualnego - zamroczenie fanatyzmem ideologicznym nie pozwala na chłodne rozumowanie.

> jesteś groźnym anonkiem terrorystą
> umiesz zabijać trzema ciosami noża
> przyjeżdżasz do Polski
> co za dziwny kraj
> zapłacą niewierni
> sylwester
> wbija Seba
> juma colę
> twoja szansa
> bierzesz swój nóż
> zabijasz typa tajną techniką 3 ostrzegawcze po nerach
> okurdebele pszypał
> nie przemyślałeś za bardzo swojego zuchwałego ataku
> dowiedzą się że jesteś terrorystą
> że byłeś szkolony
> że w kebabie nie było baraniny
> smutnakozafejs.jpg

Napisał/a: Pref de ZooCywil w afekcie najczęściej nie potrafiłby 1. trafić precyzyjnie w jakikolwiek żywotny organ, 2.

Kulega rozumiem szpecjalista?

Napisał/a: gienek

Panie denver - proszę mnie nie przezywać, bo zawołam brzydkie słowa.
Jak Pana kręcą takie maczo-kultury, to niech się Pan tym kręci i nakręca bez okazywania mi swojej niewątpliwej wyższości.

Pisze kol. o Kurdach, a w Ełku jak donoszą mamy do czynienia z Arabem (w sumie nie wiem z jakiego kraju - nie znalazłem informacji) i Tunezyjczykiem. To raz. Dwa to bezsensownie uogólnia, sprowadza wydarzenia w Ełku do maczyzmu kulturowego (Kurdów, choć jak wynika z doniesień to nie do tej grupy etnicznej należeli obcokrajowcy. Oczywiście zaraz to samo powie Kolega o Arabach) co jest bez sensu a to dlatego, bo aby przeprowadzić rozumowanie, które miałoby się opierać na tym, że zabójstwo którego się dopuścili wynika z Kolegi przesłanki musiałby Kolega dysponować pełnym obrazem sytuacji a nie sądzę aby je posiadał. Jeżeli jednak się mylę, to proszę mi to wykazać. I po trzecie zakłada Kolega, że każdy Kurd zabija za butelkę coli ( a biorąc cały wpis Kolegi to każdy muzułmanin). Tak absurdalne, że nawet szkoda pisać. Rasizm albo/i głupota. I stąd moja reakcja ad personam.

To może w takiej kolejności:

Napisał/a: Pref de ZooNie martwi Twego ateistyczno-liberalnego mózgu kwestia trzech kos idealnie wymierzonych w żywotne organy? Może i nie. Może to i dobrze, że nie martwi.

Przecież napisałem wyżej - Ja nie mam nic przeciwko temu aby osadzić czyny właścicieli kebabu w Ełku. Warto czytać Kolego uważnie. Po to mamy sąd, prokuraturę aby sprawę wyjaśniła.

Napisał/a: Pref de ZooDla mnie temat zamknięty, niezależnie, czy sebiks prowokował czy nie. Został zamordowany z zimną krwią przez profesjonalistę. A powinien dostać tylko zwykły łomot, bo policja nie zdążyłaby przyjechać.

A skąd Kolega wie, że profesjonalista? I jaki profesjonalista - terrorysta, jakiś eks-komandos arabski, czy po prostu zwykły przestępca? Tak sobie Koleg mniema bo zadane zostały ciosy śmiertelne? Nawet
I dlaczego temat zamknięty? Zamknięty będzie jak się wypowie sąd. I nie, nie powinien dostawać zwykłego łomotu, bo od wymierzania kar to są organy państwa. Jak się samemu przejmuje wymierzanie kar (pomijam kwestie obrony koniecznej) to mamy takie właśnie sytuacje. A swoją drogą to skąd Kolega wie, ze temu gościowi co zabił Polaka adrenalina ledwo skoczyła lub wcale? Zmierzył mu to Kolega? Ciśnienie mu badał?

Napisał/a: Pref de ZooZajmij się teraz wymyślaniem jakiejś historyjki o "uchodźcy", który przeszedł zawodowe szkolenie zabijania nożem, na skutek jakże nieszczęśliwych okoliczności musiał opuścić - z niechęcią! - swój rodzinny kraj i - co za traf! - znalazł się w okolicach przesmyku suwalskiego.

Ale dlaczego ja mam się zajmować takimi historyjkami? Kolega tutaj sobie mniemania swoje wypisuje i tworzy jakies spiski. Może się z nimi podzielić z redaktor Marzeną Nykiel - jej paranoidalny artykuł w linku - http://wpolityce.pl/polityka/321773-rok-prowokacji-rozpoczety-czy-tragedia-w-elku-ma-drugie-dno-kto-chce-zrobic-z-polakow-rasistow-i-co-probuje-na-tym-ugrac-kilka-wnioskow

Napisał/a: Pref de ZooNie martwi Twego ateistyczno-liberalnego mózgu

Może jeszcze Kolega dodać do tej wyliczanki - socjaldemokratyczne przekonania gospodarcze mojego mózgu.

Napisał/a: Pref de ZooDenver nie da rady, bo - mimo jakiegoś potencjału intelektualnego - zamroczenie fanatyzmem ideologicznym nie pozwala na chłodne rozumowanie.

Wręcz przeciwnie - na chłodno sobie analizowałem. I proszę zobaczyć, że w moich wpisach nie odnoszę się do kwestii niewinności lub winy obcokrajowców a jedynie do uogólnień czynionych w tym wątku, które maja jawnie rasistowski charakter.

Wśród wielu nieszczęśliwych uchodźców można było dostrzec też takich, których doskonała forma fizyczna i wyzywająca pewność siebie stały w zupełnej sprzeczności z ich „oficjalną” sytuacją życiową. Wyglądali na takich „uchodźców specjalnego przeznaczenia”. Tak też wśród zwykłych kebabowców i w najbliższym ich otoczeniu mogą znajdować się tacy „kebabowcy specjalnego przeznaczenia”. Może stąd ta precyzja ciosów nożem.

Są inne doniesienia o ustaleniach prokuratury, że były dwa uderzenia nożem, w serce i nerkę, obydwa śmiertelne.
Tak czy owak, niezmiernie ciekawe: gonią gościa, szamotanina, bójka i koleś celuje. Ba, nie tylko celuje, ale idealnie trafia.
No, po prostu rachunek prawdopodobieństwa by się przydał, ale nie znam się na tym.

Temat został odpalony:
1. w przesmyku suwalskim;
2. tuż przed rozmieszczeniem US Army w tym rejonie.

Hipoteza taka mogłaby być:
sebiksa ktoś napuścił, może i odpalił stówkę za zadymę w kebabowni;
kebabista - specjalista już tam czekał. Może i rok, dwa;
lewicujący ekstremiści już organizują kolejne zadymy, w świat idzie odpowiedni przekaz - Polacy-ksenofobici walczą z obcokrajowcami;
w niewyjaśnionych okolicznościach ginie Rosjanin, których jest tam pełno.

Oby ABW wycięła temat jak najszybciej. Do korzeni.

Napisał/a: Tomek Czerstwy

> jesteś groźnym anonkiem terrorystą
> umiesz zabijać trzema ciosami noża
> przyjeżdżasz do Polski
> co za dziwny kraj
> zapłacą niewierni
> sylwester
> wbija Seba
> juma colę
> twoja szansa
> bierzesz swój nóż
> zabijasz typa tajną techniką 3 ostrzegawcze po nerach
> okurdebele pszypał
> nie przemyślałeś za bardzo swojego zuchwałego ataku
> dowiedzą się że jesteś terrorystą
> że byłeś szkolony
> że w kebabie nie było baraniny
> smutnakozafejs.jpg

TURL

Napisał/a: Pref de Zoosebiksa ktoś napuścił, może i odpalił stówkę za zadymę w kebabowni;
kebabista - specjalista już tam czekał. Może i rok, dwa;
lewicujący ekstremiści już organizują kolejne zadymy, w świat idzie odpowiedni przekaz - Polacy-ksenofobici walczą z obcokrajowcami;
w niewyjaśnionych okolicznościach ginie Rosjanin, których jest tam pełno.

A wtedy wchodzę ja, cały na biało

Ten arab mógł być szkolony w Isis wiedział jak zadać szybko śmierć

Napisał/a: Pref de ZooSą inne doniesienia o ustaleniach prokuratury, że były dwa uderzenia nożem, w serce i nerkę, obydwa śmiertelne.
Tak czy owak, niezmiernie ciekawe: gonią gościa, szamotanina, bójka i koleś celuje. Ba, nie tylko celuje, ale idealnie trafia.
No, po prostu rachunek prawdopodobieństwa by się przydał, ale nie znam się na tym.

Jak się Kolego nie znacie, to po cholerę pleciecie takie bzdury?
Każdy kto miał podstawowe doświadczenie z medycyną urazową czy interną (albo po prostu anatomią w ogóle) wie że przy ciosie z ostrego narzędzia w korpus właśnie jest NIEWIELKA SZANSA, że ostrze szczęśliwie NIE TRAFI w któryś z istotnych organów (płuca, serce, wątrobę nerki czy last but not least - aortę). Niestety rana kłuta (zwłaszcza głębsza niż 2 cm) w którąkolwiek część ciała,nawet kończyny, jest zawsze śmiertelnie niebezpieczna.

Napisał/a: denverI po trzecie zakłada Kolega, że każdy Kurd zabija za butelkę coli ( a biorąc cały wpis Kolegi to każdy muzułmanin). Tak absurdalne, że nawet szkoda pisać. Rasizm albo/i głupota.

Maczyzm, który jest obecny w muzułmańskiej kulturze sprawia, że ci ludzie są dużo bardziej skłonni do sięgania po nóż i generalnie - argumenty siłowe. Skoro autor tekstu może napisać, że muzułmanie są "odważni i honorowi jak nikt" i nie jest to jakoś rasistowskie, to ja napiszę, że oni są po prostu agresywni i zaczepni jak polska bandyterka.
Zresztą autor chyba lubi burdy i mordobicia, więc to wszystko są jego klimaty.

No dobrze a czemu żydzi wspierają i bronią, tłumaczą poczynania "uchodźców" w Europie? Przecież arabomuzułmanie to ich najwięksi wrogowie. Powinni zaangażować się w walkę z nimi a oni co robią? Czy to może na tym ma polegać że to my się mamy męczyć i może uda się osłabić chrześcijan a wtedy chwała panu i laj la, la la la, laj la !

Coś mamy wysyp tych "ksenofobicznych" sytuacji w naszym kraju. Gazeta Wyborcza grzeje z kolei temat o naubliżaniu Żydom przez barmankę - katoliczkę z Cafe Foksal. Ciekaw jestem, jak to faktycznie wyglądało. I ewidentnie widać, o co tu chodzi.

Jak to ująć...
– Ten młody poeta podobny jest z profilu do Dantego.
– Szkoda, że nie pisze profilem.

Maczetysta-specjalista z Krakowa. Też się nie znam na rachunku prawdopodobieństwa. Jest jakiś specjalista na sali?

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/krakow-zabojstwo-na-kazimierzu-nie-zyje-21latek,11653882/

A mnie interesuje jak to jest że kebabowy "uchodźca" przyjeżdża i za własne pieniądze wyposaża,kupuje sprzęt, towar i wynajmuje lokal oraz zatrudnia? Do nas bogaci uchodźcy przyjeżdżają?

To jest jakaś kasa inwestowana.
Dość drobna, ale są też większe inwestycje.
Znajomy miał dość ciekawe doświadczenie z wynajmowaniem lokalu firmowego od arabskiego właściciela jednej z wrocławskich kamienic. Miał jakieś-tam problemy finansowe i chciał wynegocjować jakąś inną formę zapłaty (odsunąć termin, rozłożyć na raty - normalka). W końcu pan raczył ich przyjąć (jego i wspólnika) i nie czekając na wyjaśnienia - zjebał ich jak szmaciarz konia, zagroził pobiciem przez ochroniarzy i kazał wypierdalać;] Takie negocjacje mieli :DDD

NoboMi się zdaje że Ci "właściciele" interesów na tzw kebaba to są słupy a za nimi stoją inwestorzy.

Napisał/a: KhataClimSaVecchi"Oczekując na posiłek, w kebabie znajdowało się kilku pijanych mężczyzn.

Będąc pijaną lekarką młodego wieku zauważoną.

Straszne się tu jakieś straszenie rasizmem odbywa w tym wątku. Jakaś nowa moda?

I słusznie, zabitemu należał się ostry wpierdol a nie kosa. Dlatego uważam, że wszyscy obywatele Polski powinni wrócić do noszenia szabel. Szable zadają stosunkowo mniej groźne rany cięte, które pozwolą winowajcy przeżyć i wyciągnąć nauczkę.

Nie dość tego, taki poharatany szablą będzie wyglądał zawadiacko i groźnie, co w dzisiejszym metroseksualnym wieku jest nie do pogardzenia.

Napisał/a: Zjerzy B.

I słusznie, zabitemu należał się ostry wpierdol a nie kosa.


W Polsce rocznie jest ok. 500 zabójstw (1-2 dziennie). Z tego może jakieś 2-3% to czyny z premedytacją. Reszta to NIEZAMIERZONE śmiertelne skutki spontanicznych bójek, pobić w okolicznościach doraźnych kłótni, emocji, alkoholu, zaburzeń psychicznych a także różnych nieszczęśliwych zbiegów przypadków.

I głupio i smutno
I straszno i gorąco

Napisał/a: japisz Napisał/a: Zjerzy B.
I słusznie, zabitemu należał się ostry wpierdol a nie kosa.
W Polsce rocznie jest ok. 500 zabójstw (1-2 dziennie). Z tego może jakieś 2-3% to czyny z premedytacją. Reszta to NIEZAMIERZONE śmiertelne skutki spontanicznych bójek, pobić w okolicznościach doraźnych kłótni, emocji, alkoholu, zaburzeń psychicznych a także różnych nieszczęśliwych zbiegów przypadków.

I w związku z tym?

Napisał/a: Zjerzy B.I w związku z tym?

W związku z tym absurdalne jest w ogóle rozważanie co "należało się" nieboszczykowi. Bo sprawa nie kwalifikuje się jako akt wymierzania sprawiedliwości za złodziejstwo, tylko jest tragiczną w skutkach szarpaniną z użyciem niebezpiecznego narzędzia. I należy rozpatrywać to zupełnie odrębnie od zdarzenia z kradzieżą (co innego, gdyby nóż był użyty w obronie przed czynna napaścią).

Napisał/a: Brat WilkZadławił się bigosem:-)

A morze jezd jeszcze gorzy? Tosz i RR.pl dali na ferjach hula... Madera, jag nic.

@japisz
A to już jest wyjaśnione? Bo słyszałem gdzieś wersję, że jeden łepka trzymał, a drugi dźgał.

Napisał/a: gienek

@japisz
A to już jest wyjaśnione? Bo słyszałem gdzieś wersję, że jeden łepka trzymał, a drugi dźgał.


A czy ja gdzieś tu opisywałem szczegółowo przebieg tego zajścia i ilu było czynnych uczestników? Pisałem tylko że między kradzieżą coli (domniemaną) a spowodowaniem śmierci nie ma relacji "przestępstwo - wymierzenie zań kary". Więc głupie jest w ogóle rozważanie "czy zasłużył na kosę czy tylko na wpierdol".

Napisał/a: BrunonBonifacy Madera, jag nic.

"Słońce na Maderze
Świeci tej cholerze
A on sobie śpi
I o Polsce śni"

Napisał/a: Brat WilkI o Polsce śni

:)
Jak na tera, to raczy o mądjalu zamarza. We pólgodzinek siem dyżurny wyrobieł... znaczy nie jezdeśmy (jeszcze) same wew tem uniwersumnie.

@japisz
Napisał kolega, że to była nieszczęśliwa szarpanina z użyciem narzędzia. Ale nie wie kolega czy tak właśnie było.
A jeśli sprawcy działali w celu zabicia, to co wtedy?

Napisał/a: gienek

@japisz
Napisał kolega, że to była nieszczęśliwa szarpanina z użyciem narzędzia. Ale nie wie kolega czy tak właśnie było.
A jeśli sprawcy działali w celu zabicia, to co wtedy?

Nie no skąd. Ciosy w nerkę i serce standardowo zadaje się w celu ratowania. Upuszczanie krwi - tak to jakoś było.

Napisał/a: japisz Pisałem tylko że między kradzieżą coli (domniemaną) a spowodowaniem śmierci nie ma relacji "przestępstwo - wymierzenie zań kary". Więc głupie jest w ogóle rozważanie "czy zasłużył na kosę czy tylko na wpierdol".

Bez motywu pozostaje nam: Ściganie człowieka by następnie zadać mu ciosy nożem z bezpośrednim zamiarem spowodowania śmierci. Bierze nuż w celu go użycia, goni ofiarę by zabić i realizuje cel zadając śmiertelne ciosy.
/Wziął nóż bo go nie potrzebował. Gonił żeby nie dogonić. Zadawał ciosy żeby nie zrobić krzywdy.
a Motyw? a tak se albo możliwe że ofiara zasłużyła na karę śmierci. ? ? ??/

jak dalece od języka do czynu?
nienawiść, przeklinanie kogoś, czyny pełne chwały

religia jest w stanie okiełznać namiętności, ale i to nie zawsze

chrześcijaństwo jest nie-ludzką religią

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.