Prokuratura ujawnia ustalenia zespołu badającego przyczyny katastrofy smoleńskiej (AKTUALIZACJA)

03.04.2017

3 kwietnia zastępca Prokuratora Generalnego Marek Pasionek przedstawił dotychczasowe osiągnięcia prokuratury w sprawie śledztwa smoleńskiego.

Szczegóły tutaj.

AKTUALIZACJA

10 kwietnia w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie przedstawione zostały najnowsze wyniki badań podkomisji badającej katastrofę smoleńską. Szczegóły tutaj.

Za: Kresy24.pl

Przeczytaj także
Katastrofa smoleńska. Kolejne wstrząsające ustalenia śledczych (AKTUALIZACJA)

W trumnie generała Bronisława Kwiatkowskiego spoczywały szczątki jeszcze siedmiu innych ofiar - ujawnił wczoraj dziennik "Fakt". Z kolei dzisiaj gazeta ta ujawniła, że w trumnie gen. Włodzimierza Potasińskiego śledczy odnaleźli szczątki jego i czterech innych ofiar katastrofy smoleńskiej

Dominik Szczęsny-Kostanecki: "Smoleńsk". Film-zwycięstwo

Szedłem na ten film z dużymi obawami. Myślałem o dwóch ewentualnościach, w pewnym sensie wykluczających się: z jednej strony podejrzewałem, że temat należący do kategorii absolutnie koturnowych - takich jak powstanie warszawskie czy rozbiory - przygniecie twórców swym ciężarem. Powali bezmiarem. Po wtóre - co tu dużo ukrywać - bałem ...

[Tragedia smoleńska] Samolot, który rozbił się 10 kwietnia 2010 roku, nie był sprawny?

Podkomisja do spraw wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej (powołana na początku roku przez ministra obrony) przedstawiła dziś wyniki dotychczasowych prac.

Były wiceszef Biura Ochrony Rządu skazany w związku z katastrofą smoleńską

Sąd skazał byłego wiceszefa BOR gen. Pawła Bielawnego na półtora roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 10 tys. zł grzywny i 5 lat zakazu wykonywania zawodu funkcjonariusza BOR.

Ciekawe, czy kontrolerzy sami podjęli decyzję o rozbiciu samolotu, czy ktoś ich do tego nakłonił.

Moim zdaniem, to prawdopodobnie była jednak bomba lub bomby.

Jaja zawsze są w cenie.

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.