Katastrofa smoleńska. Kolejne wstrząsające ustalenia śledczych (AKTUALIZACJA)

30.05.2017

W trumnie generała Bronisława Kwiatkowskiego spoczywały szczątki jeszcze siedmiu innych ofiar – ujawnił wczoraj dziennik „Fakt”. Z kolei dzisiaj gazeta ta ujawniła, że w trumnie gen. Włodzimierza Potasińskiego śledczy odnaleźli szczątki jego i czterech innych ofiar katastrofy smoleńskiej

Więcej na ten temat tutaj i tutaj.

AKTUALIZACJA:

Na konferencji prasowej prok. Marek Pasionek, zastępca prokuratora generalnego poinformował, że w trumnie prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz innych ofiar katastrofy znaleziono fragmenty ciał dwóch innych osób.  Więcej na ten temat tutaj.

Wcześnie "Super Express" podał, że w trumnie stewardesy Natalii Januszko – najmłodszej ofiary katastrofy smoleńskiej znaleziono szczątki łącznie sześciu osób. Więcej na ten temat tutaj.

Za: Kresy24.pl, Niezalezna.pl

Przeczytaj także
Prokuratura ujawnia ustalenia zespołu badającego przyczyny katastrofy smoleńskiej (AKTUALIZACJA)

3 kwietnia zastępca Prokuratora Generalnego Marek Pasionek przedstawił dotychczasowe osiągnięcia prokuratury w sprawie śledztwa smoleńskiego.

Dominik Szczęsny-Kostanecki: "Smoleńsk". Film-zwycięstwo

Szedłem na ten film z dużymi obawami. Myślałem o dwóch ewentualnościach, w pewnym sensie wykluczających się: z jednej strony podejrzewałem, że temat należący do kategorii absolutnie koturnowych - takich jak powstanie warszawskie czy rozbiory - przygniecie twórców swym ciężarem. Powali bezmiarem. Po wtóre - co tu dużo ukrywać - bałem ...

[Tragedia smoleńska] Samolot, który rozbił się 10 kwietnia 2010 roku, nie był sprawny?

Podkomisja do spraw wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej (powołana na początku roku przez ministra obrony) przedstawiła dziś wyniki dotychczasowych prac.

Były wiceszef Biura Ochrony Rządu skazany w związku z katastrofą smoleńską

Sąd skazał byłego wiceszefa BOR gen. Pawła Bielawnego na półtora roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 10 tys. zł grzywny i 5 lat zakazu wykonywania zawodu funkcjonariusza BOR.

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.