Jestem bohaterem swojego życia - konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i średnich

15.01.2016

W ramach postanowień noworocznych próbujemy swoich sił i staramy się zmienić coś na dobre w życiu. Często mamy pomysł, ale nie wiemy, jak go zrealizować i jak wytrwać w postanowieniu. W konkursie mogą wziąc udział wszyscy uczniowie szkół gimnazjalnych i średnich, którzy chcą zrobić pierwszy krok i móc powiedzieć po 14 dniach: Jestem bohaterem swojego życia! Przecież ferie zimowe w domu mogą być twórczym i intensywnie spędzonym czasem. 

Dla wytrwałych i kreatywnych czekają nagrody, w tym tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6.

Codziennie przez 14 dni ferii, po zarejestrowaniu – dostajesz maila z zadaniem do wykonania. Zadania są proste, a wymagają jedynie systematyczności – co dzień jedno (np. uśmiechnij się do pięciu osób, czy: zrób selekcję zalegających na biurku książek, gazet) i udokumentowania osiągnięć. Przygotowany materiał – zdjęcia, opisy lub filmik, montujesz w całość i wysyłasz jako pracę konkursową.

Więcej informacji na stronie www.

Przeczytaj także
Sejm za reformą oświaty

Stosunkiem głosów 230-199 przy pięciu wstrzymujących się Sejm zagłosował za zmianami w prawie oświatowym. Zakładają reformę edukacji - wprowadzenie ośmioletnich szkół podstawowych i czteroletnich liceów.

Wychowanie – intuicja czy strategia?

Czy odpowiedzią na współczesny kryzys wychowania jest powrót do starych, sprawdzonych wzorców w tej dziedzinie? Czy wystarczy intuicja i zdrowy rozsądek rodziców, aby byli oni w stanie rozwiązać wszystkie napotkane problemy? A może potrzeba dziś nowego podejścia, które nie będzie stanowiło zwykłej kopii dawnych rozwiązań, ale dostosowanie sprawdzających się od ...

Dlaczego szkoły zawodowe nie działają jak trzeba...

Jak wynika z badania Bilans Kapitału Ludzkiego, prowadzonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, aż 75 proc. przedsiębiorców stwierdza, że ma problem ze znalezieniem kandydatów do pracy odpowiadających na ich potrzeby. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy - obok emigracji zarobkowej - są dysfunkcje naszego szkolnictwa zawodowego - pisze Krzysztof Wołodźko.

Ameryka Łacińska w pułapce między dwoma radykalizmami

Socjalistyczne eksperymenty mają to do siebie, że zaczynają się w różny sposób, kończą zaś tak samo. Właśnie obserwujemy smutny koniec eksperymentu, jaki zafundowała sobie Wenezuela. Ale czy da się wyjaśnić porażkę Wenezueli lewackim szaleństwem? - pisze Łukasz Kołtuniak z "Teologii Politycznej".

Jestem elfem z WoW-a. Intensywnie gierczę w ferie.

Copyright © 2011 Rebelya.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.